8/10
suxel 2012 aug. 06. - 14:16:19 8/10
(662/1702)
Gyors bejelentkezés:
A sori nekem teljesen jól indult aztán kicsit meguntam, na majd mostanra megint tetszik, Viszont én AP-t nem adnám oda egyiknek se a 3 hapi közül. Bruno egyértelmû túl gonosz, menjen csak a sittre vagy öljék meg vagy akármi. Gustavo vesztett nekem a szürkeségébõl, de az a folytonos vádaskodásai, meg elhajítja magától a csajt, nekem nem jön be, megérdemli, ha nem lenne az övé. Én azzal a Carmennel hoznám össze. Rog pedig visszatért nekem a kezdeti gonosz pozícióba, jól megbüntetném õt is a végén, én a 3 ember közül egynek sem adnám oda AP kezét.Szó szerint haragszom mind a 3ra, nekem egyikõjük sem szimpatikus, ettõl függetlenül az teljesen más, hogy jól hozzák a karaktereket, mert a színészi játékukkal nincsen bajom, fõleg nem Rogelioval, mert szerintem nagyon is szuper, csak számomra nem elfogadható egy ilyen ember.
Egy sorozatot ilyen dolgokkal el lehet húzni a végtelenségig, hogy soha nem tisztázódik semi, mindig mást okolnak, nem hallgatják végig az érintett személyt, bejön egy harmadik és megszakítja, így simán kijön a 160 rész. Már amikor tisztáznának valamit, azt rendeltetésszerûen megakadályozza valami, emiatt nekem teljesen kiszámíthatóvá válik rövid távon a történet. Egy olyan 5-15 részre elõre nálam.
Aki nekem egyáltalán nem hiányzott a történtbõl az Vanesa, Federico meg Elsa. Hiába elég központi alakok, de nem igazán érdekelnek, hogy mi van velük, még akkor sem ha AP apja Federico, felesleges megbonyolítása volt az egésznek, vagy akkor valaki nem kellett volna bele, mondjuk Elsa vagy Vanesa. Most meg, hogy Federico meg Vanesa is ott lebzselnek gyakran a birtokon az egész egy nagy átjáróház lett, megy mindenki mindenkihez.
Én szerintem magát a történetet le lehetett volna rendezni rövidebben is.
Na most ami engem dühít, és idegesít Rogban, ahogy játszadozik azzal a szerencsétlen már közel az alkoholizmushoz járó Miguellel, mit ártott neki szerencsétlen, meghurcolja teljesen. Nem mondom én szt, hogy sajnálom Miska öcsit, de azért ez az egész túlzás Rognak a részérõl, és migint korbácsol mint anno a kezdetekben, hogy elbánt már Efrain intézõnkkel.
Nekem még ezektõl függetlenül tetszik a sorozat, csak mikor felbosszant van úgyhogy néha elzárom azt mondom inkább nem is érdekel. Teljesen változó, hogy mennyit látok belõle, van úgyhogy 10 percet, van úgy hogy 45 percet. Na de még a követõje vagyok mindig.
10/10
Sutherland 2012 aug. 06. - 10:57:47 10/10
(661/1702)
Rosaura megbánja még hogy Brunoban bízik ha B-vagyonra tenne szert amit kétlek,biztos nem osztaná meg Rosaurával,és Paula iránti szerelmében sem hiszek igazán.Mivel a sorozat elég hosszú több mint 160-részes,elég az elején jár ,sok dolognak kell még történnie,AP sokáig lesz még Gustavitóba szerelmes és fordítva szerintem,szerelmüket olyan örökké tartónak akarják láttatni olyan elsõ nagy szerelem vagy ilyesmi ,amit az ember nem felejt el könnyen.
Rogelio érdekes karakter,ezért ha megváltozik teljesen,gondolom a sori vége felé ütemezik majd,talán lehet történik vele valami,vagy a birtokkal stb és belefárad majd a dolgokba.
7/10
napraforgó 2012 aug. 06. - 05:46:38 7/10
(660/1702)
Gustavo nem hiszem, hogy túl sokat tenne Ana Pauláért. Annyira el van foglalva a saját sérelmeivel, meg haragszik Anára, a világra, stb., szóval szerintem ez messze csak Rogelio és Paula harca lenne. Még jó, ha azt a hülye Miguelt ki lehet menteni az elején.
Róza néni meg elszámítja magát azzal, hogy Bruno mellé áll. Bruno biztos megkeseríti majd az életüket, de nem hiszem, hogy el tudná venni a birtokot, és fõleg nem Paula által, vagy az õ segítségével.

Mikor is változott át a Szörnyeteg királyfivá? Amikor minden veszni látszott. Szerintem itt is úgy lesz valahogy.
10/10
Sutherland 2012 aug. 05. - 20:58:02 10/10
(659/1702)
Az valószinü hogy visszakerül valahogy a birtokra,és marják majd egymást Rogelioval, mikor miért,de vajon mitszol majd ehez Gustavo biztos nem hagyja annyiban,és kiderül majd R számára is hogy ki is Gustavo.
7/10
napraforgó 2012 aug. 05. - 19:47:34 7/10
(658/1702)
Ezek azok a fordulatok, amelyekrõl mindenki látja, hogy nem jönnek majd be, csak a szereplõk nem.

Na most majd egy kicsit elnyûglõdünk Gustavo és Paula civakodásával, kb 3-4 rész eltelik, mire Paula végigmondja a mondókáját.
Most már arra vagyok kíváncsi, Miguelért mikor jönnek a rendõrök. Aztán mikorra jut el a hír Paulához. Mert nyilván visszamegy a birtokra és akkor megkezdõdik a harc Rogelioval.
10/10
Sutherland 2012 aug. 05. - 18:57:18 10/10
(657/1702)
Azért Bruno-nak is van önbizalma honnan veszi hogy ha õ megszerez mindent full gazdag lesz mert elveszi R pénzét Gustavitót megöleti,Paula hozzá megy feleségül,Paulát nem érdekli a vagyon szerintem õ áll hozzá a legtávolabb hogy Paula szeresse .Ha megint megkísérli megöletni Gustavot ahogy mondta Rosaurának akkor azt megint Rogeliora fogják hogy beakarja fejezni amit elkezdett nem lepõdnék meg.Kíváncsi leszek
10/10
Milibindi 2012 aug. 05. - 17:15:22 10/10 Előzmény napraforgó
(656/1702)
OFF
Hát nem feltétlen pár éve egy amerikai pl. nõ azzal nyert pert , hogy a mikrohullámú sütõ használati utasításában nem volt benne, hogy macskát nem lehet szárítani benne, most meg pár napja valaki (talán Japánban ebbe nem vagyok biztos) puskával akart egeret lõni aztán õ maga sérült. Vannak ostobább emberek is....

Mondjuk itt nem csak az ostobaság szerintem, hanem az ember csak kíváncsi lenne rá kinek a meggyilkolásával vádolják, ha már az igazolványát a képébe vágták? Na meg arra, hogy ki "volt" a riválisa?? Ez tényleg fura
7/10
napraforgó 2012 aug. 04. - 06:10:16 7/10
(655/1702)
AP Rogeliohoz vagdalta Gustavo holmijait, miközben magából kikelve kiabált, hogy megölte.

Most Rog magányosan nézegeti Gustavo nyakáncát és azt a drágát, amit õ adott Paulának.
Nem értem, hogy miért nem az iratait nézegeti? Ha csak egy pillantást vetett volna Gustavo személyi igazolványára, rájönne, hogy a Cynthia által bemutatott testvérpár férfitagja az az ominózus Gustavo, akit Paula szerint õ megölt. Nem tudom elhinni, hogy csak Guszti nyakláncát tanulmányozza!
Csak egy latin-amerikai szappanoperában ilyen ostobák a szereplõk!

Aztán ott van Guszti, aki szemére veti Anának a hûtlenséget, mikor Carmen a nyakába csimpaszkodik...

Rosaurát sem értem teljesen. Ott van Rogelio, a maga biztos egzisztenciájával, és õ mégis összeszövetkezik Brunoval, a nagyon is bizonytalan kimenetelû vagyonszerzési akciójához.
Ha Rogeliotól meg is szabadulnának, Paula biztos nem menne hozzá Brunohoz, az meg úgy kijátszaná és leépítené Róza nénit, hogy csak na. Tuti nem felezne vele semmit, fõleg nem Rog vagyonát, viszont biztos megzsarolná, vagy akár eltetetné az útból.
8/10
Hajni 85 2012 aug. 03. - 22:13:03 8/10
(654/1702)
Hmm Gustavo külseje olyan átlagnak mondanám ,hasra nem esnék tõle,(bár a soriban mástól sem )de negatív szerepben lehet jobb lenne,tetszik a történet és van benne szerintem 1-2 karakter aki miatt érdekes és érdemes nézni.
8/10
Hajni 85 2012 aug. 03. - 21:51:38 8/10
(653/1702)
Jó ez a sori,viszont tényleg nem hallgat meg senki senkit csak vádaskodik,Mercedes Paulát, Paula Rogeliot,Gustavo Paulát stb Gustavo is Rögtön elrohan nem figyel AP-ra ,kissé már túloz és öntelt.
Rosaura majdnem összeverekszik Brunoval ez jó volt,elég nagy terveik vannak csak megint elszámították magukat 1-2 dologban mert Paula már találkozott Gustavoval .Miguel talán mégis alkoholista ként végzi nagyon úgy fest,a Police vajon mikor jön el érte.
7/10
napraforgó 2012 aug. 03. - 21:39:58 7/10
(652/1702)
Nekem amúgy Gustavo külseje sem tetszik, könnyen el tudnám képzelni õt egy rosszfiú szerepben.
Ez a többé-kevésbé jófiú nekem nem jön be. Õ az igazság bajnoka, de ugyanakkor macsó a nõkkel, legalábbis Paulával. Sõt Cynthiával is, amennyiben nem csípi, hogy a nõ nagyon nyomul rá. Jobb szerete a hagyományos felállást, amikor a férfi a vadász és a nõ a becserkészendõ vad.
10/10
Sutherland 2012 aug. 03. - 15:32:30 10/10
(651/1702)
Mindenkinek van saját véleménye ,elképzelése a sorozatról amit nyomon követ és általában van akinek szurkol.Ha nekem választani kellene pl Paula&Gustavo és a Paula&Rogelio páros közül én a Paula&Rogelio párosra szavaznék még ha furcsa is hogy így gondolom.Nekem Gustavoval nem tetszik Paula ,nekem nem jön be ez az igazságos jófiú szerep Gustavonál valahogy nem áll jól neki de ez csak saját vélemény:),vagy már lehet nekem unalmas hogy minden hasonló sorinál ugyan ez a felállás,ártatlan lány+a jófiú és már elõre tudom a végét.Jó hogy megadták mindkét lehetõséget hogy a nézõ gondolkozhasson kivel is marad a fõhõsnõ a végére,élete elsõ szerelmével vagy morcos férjével.De majd kiderül :D
7/10
napraforgó 2012 aug. 03. - 12:11:55 7/10
(650/1702)
Nem láttam, és túl sok latin-amerikai sorozatot sem láttam.
De ha az ember kicsit gondolkodik, akkor kitotózhatja, hogy itt nem a Gustavo-Paula páros a nyerõ. Fogadni mernék, hogy AP valahogy visszakerül a birtokra és sok harc és ellenkezés után csak összecsiszolódnak Rogelióval.
Sõt, még arra is fogadnék, hogy Rogelio valami csoda folytán kikerül a tolószékbõl és minden szép és jó lesz.... Szóval az egy év leteltével itt egy szép szerelmespárt fogunk látni.
Ha a sorozatírók rendesek, hát Gustavonak is kerítenek valami menyecskát, akivel nem cirkuszol ennyit.
mona67 2012 aug. 03. - 11:34:25
(649/1702)
Tuti nem lesznek egy pár? Láttad már a végét? Akkor gondolom csak Rogélióval marad, más variáció nincs.Nekem valahogy nem tetszik, amikor Rogélióval van. Nem illenek össze. Lehet, hogy ha más színész játszaná Rogéliót, akkor jobban átjönne, hogy szeretik egymást.Valahogy nem az igazi, valami hiányzik köztük. Gusztávó egyik percben sír utána , majd amikor találkoznak akkor meg kiabál , veszekszik vele. Kíváncsi vagyok meddig nyûglõdnek. Valaki végre szembe szállhatna már Rogélióval, és kikaphatná már a kezébõl az ostort. Az se igaz már, hogy élet erõs férfiak és hagyják magukat megverni.
7/10
napraforgó 2012 aug. 03. - 07:37:07 7/10 Előzmény Hajni 85
(648/1702)
Nyugodjunk bele, hogy Gustavo és Paula nem lesz egy pár. Szerintem Guszti is túl hirtelen haragú, elõítéletes, még csak meg sem hallgatja a nõt. Egy kapcsolatban ez a viselkedés nem mûködik. Hol van a bizalom? Hol van a tisztelet? Csak akkor szereti a nõt, ha minden klappol? Ha van valami kis gubanc, akkor már taszítja is el? Pont amikor segítewni kellene neki, akkor dobja el? Hát akkor ez a pasi nem az igazi pasi, gyorsan el kell felejteni. Szerintem AP már eddig is jócskán több könnyet ejetett érte, mint amennyit kellett volna.
8/10
Hajni 85 2012 aug. 02. - 20:46:39 8/10
(647/1702)
Na Paula és Gustavo végre találkoztak bár most nem,de nyílván ki fognak békülni.Paula még most sem hisz R ártatlanságában,bár az õ kapcsolatuk nem úgy indult mint Gustavo val ,semmi lamour meg galamb eregetés érthetõ ha nem úgy áll hozzá.Ez a Vanesa akar még valamit Rogeliotól és nem csak a bosszút,ahogy Rogeliot nézi ,meg különben nem kelletné ott magát állandóan.
7/10
napraforgó 2012 aug. 02. - 18:58:37 7/10
(646/1702)
Rogelio meg milyen jól szórakozik, hogy Miguelért nemsoká jön a rendõrség, mert az autólopási ügyet feleleveníttette Daviddal a kölcsönért cserébe.

Federico, meg Vanesa most már ki-be jár a Del Fuertére, állandóan megjelennek mindenféle üzleti ügy ürügyével.
7/10
napraforgó 2012 aug. 02. - 18:56:03 7/10
(645/1702)
Na, Gustavo és Ana Paula végre összetalálkoznak Boca del Cieloban a tengerparton. Paula elõbb elalél, aztán, "Te élsz?" felkiáltással a férfi nyakába borul, majd csókolózni kezdenek. Gustavo majd lerágja AP száját. Elkezdik tisztázni a helyzetet, "Miért gondoltad, hogy meghaltam? Miért nem kerestél jobban?" stb. Aztán félóra múlva Gusztinak hirtelen eszébe jut az a csók a másik férfival, amirõl a húga beszélt, eltaszítja a nõt és onnantól már nem hallgat meg semmit, sértõdötten távozik.

Istenem, miért ilyen hülyék, korlátoltak a férfiak? Gustavo éppoly ostoba, mint Mercedes, ez se hallgat meg senkit, csak vádaskodik.
7/10
napraforgó 2012 aug. 02. - 15:16:13 7/10
(644/1702)
Róza nem gondolta végig, hoy Bruno mit akar Gustavo holmijaival. Ha tudta volna, talán nem adja oda, hiszen neki nem érdeke, hogy szétmenjen Paula és Rogelio házassága.
10/10
Sutherland 2012 aug. 02. - 12:09:11 10/10
(643/1702)
Ups 2-szer ment el..