8/10
Hajni 85 2012 aug. 08. - 11:35:27 8/10
(682/1702)
A megveszem ezt a nõt ismerem annak a Vad szívnek csak bemutatóját láttam egy bejátszást ,tudom hogy Eduardo játszik benne meg láttam hogy Arambula de egyébként nem tudom mirõl szól konkrétan ,de ahogy leírtad nem egy komoly sorozat,mindig talál valamit az ember amihez tud hasonlítgatni a héten pont láttam egy részt a Menekülés a Szerelembe soriból mert a Megkövültek után jön a Story 5-ön.
7/10
napraforgó 2012 aug. 08. - 04:56:34 7/10
(681/1702)
Eleinte én is azt hittem, hogy Carmennel akarják összehozni. Gustavot nem érdekli a pénz, meg a származás, neki AP, mint kezdõ ápolónõ, vagy Carmen, mint egy halász özvegye éppúgy megfelelne.
Cynthia túl nagy falat neki, és az a nõ ha megunná, csúnyán kigúnyolná, megalázná. Csak meg kell nézni, mit csinál Efrainnal. Õ is egy hatalmas birtok intézõje, gazdatiszt, elsõ ember a fõnök után, nem közönséges mezei munkás. (bár azt azért nem hiszem, hogy valami agronómusi diplomája lenne)

Most nem úgy néz ki, hogy Gustavo akár Cynthiával, akár Carmennel összejönne, bár mindkét nõ kinyilvánította, hogy nem bánná a dolgot. Lehet, hogy pont ez a nagy készségesség taszítja Gustavot, õ maga szeretné meghódítani a kiszemelt nõt, szeretne kicsit "futni" utána, nem szereti, ha "elébe fekszenek".
7/10
napraforgó 2012 aug. 08. - 04:47:02 7/10
(680/1702)
Azért itt még többé-kevésbé rendben voltak az életkorok.

Off
Vasárnap hajnalban nem tudtam aludnia meleg miatt, bekapcsoltam a TV-t és váltogattam a csatornákat. Így bukkantam rá a Vad szív (Coazon Salvaje) c. gyöngyszemre. Na abban semmi sincs rendben. A fõhõst az akkor 49 éves Eduardo Yanez alakítja (semmi bajom vele, 19 évvel korábban is õvé volt ez a szerep a film elõdjében, a Megveszem ezt a nõt-ben), de ifjú hõsszerelmesnek azért talán már nem mondható. Anyukáját a nála 3 évvel fiatalabb Laura Flores alakítja, aki fekete fátyolban bolyong a ház pincéiben, ahová bezárták. A fõhõs szerelmét az akor 34 éves Aracaly Arámbula játsza kettõs (iker) szerepben. Nagyon csinos, de azért õ se mai csirke már, mégis hamvas szüzikeként próbálják eladni, legalábbis az egyik iker szerepében, mert a másik nagyon is tûzrõlpattant csábító nõ.

MIndenesetre nekem jól kezdõdött a napom, már hajnalban kikacagtam magam. Az egész olyan volt, mint egy monumentális paródia, bár szerintem nem annak szánták röpke 150-160 részben.
Off vége

Szóval szerintem ezért is fontos az életkorok pontosabb "belövése", mert ha a történet ellentmondásokba keveredik önmagával, akkor végképp hitelét veszti.
7/10
napraforgó 2012 aug. 08. - 04:18:59 7/10
(679/1702)
Ezért tippeltem én Paulát kb 23 évesnek. Akkor volt idõ a diploma megszerzésére, õ maga még elég hamvas, de azért már nem gyereklány. Talpraesett fiatal nõ, de még vannak illúziói a szerelmet illetõen.
És ha csak 19 lenne, már Gustavo sem illene hozzá korban, hát még Rogelio. Egy 19 éves lányhoz öreg egy 31 éves, Rog pedig már a 40-et veri. Bár az õ koráról nem volt szó eddig, a színész pont 40 volt a forgatáskor. Még ha 5 évet le is tagadunk, akkor is 35. Vanesa sem olyan fiatalka már, tudjuk 7 éve volt Rog balesete, õ akkor hagyta el. Ha mondjuk akkor 20-21 volt, most már 27-28-nak kell lennie. És legalább ennyi Cynthia is - bár én néha többnek nézem, amikor dühösen ráncolja a homlokát, harmincasnak látszik.
8/10
Hajni 85 2012 aug. 07. - 22:10:32 8/10
(678/1702)
Ez a pedofilos megjegyzés jó volt Napraforgótól,na de komolyan én nem tudom követni ezek hány évesek ,Paula Gusti,Mercedes ,Ernesto,a többibe bele sem gondolok,lehet nem is nagyon törõdtek vele ki hány legyen csak a szájukba adtak valamit mert a bimbózó szerelmi szál a lényeg.
10/10
Milibindi 2012 aug. 07. - 21:24:07 10/10 Előzmény Sutherland
(677/1702)
Már van 45 ik rész is m ost nézem semmi se a kétoldalt a felkínálozó lányok se a felugró ablakok csak a video betöltés :):):) Nagyon jó tényleg!!!
10/10
Milibindi 2012 aug. 07. - 21:05:54 10/10
(676/1702)
Pedig Carmennel még össze is illenének szerintem
10/10
Milibindi 2012 aug. 07. - 21:01:56 10/10
(675/1702)
Le vagyok maradva tudod, nem láttam, ha volt ráutalás de nem lehet 19-20 mivel diplomás nõvér bár nem ismerem ottani oktatási rendszert , de szerintem legalább 3-4 évnek kell lennie ott is
7/10
napraforgó 2012 aug. 07. - 20:25:57 7/10
(674/1702)
A szereplõk kora máshol sincs egészen rendben. Gustavo az elsõ tengerparti sétájukon azt mondta AP-nak, hogy a szülei 32 éve együtt vannak és szeretik egymást. Az apropo Paula galambjai voltak, amelyek állítólag egy életre párosodnak (??! no, én nem ezt tapasztalom a városi galamboknál). Na mármost, ha a szülõk 32 éve vannak együtt, akkor Guszti mondjuk 31 éves, a húga meg nem lehet több 30-nál. És akkor gyors egymásutánban születtek. Egy másik alkalommal meg arról volt szó, hogy Mercedeszt több, mint 15 éve hagyta el a barátja, Ernesto. Hát lehet, hogy Mexikóban ilyen korán érnek a lányok, de Ernesto lánya most kb. ennyi idõs. Vagy Ernie annyival idõsebb volt Mercinél, vagy pedofil a lelkem és kiskorú lányokra bukik. Bár akkor Meche már jócskán kiöregedett a bakfiskorból.
7/10
napraforgó 2012 aug. 07. - 19:43:23 7/10
(673/1702)
Elolvastam a port.hu tartalomismertetõit. Jó lenne, ha valaki olyan csinálná, aki tud gépelni. Vagy esetleg ismeri a helyesírásellenõrzõ programot. Ennyit nem lenne szabad félreütni.
7/10
napraforgó 2012 aug. 07. - 19:25:14 7/10
(672/1702)
Még ha AP és Guszti ki is békülnek, valami biztos történik, ami miatt vissza kell menjen a birtokra Rogeliohoz. Valószínûleg Miguellel zsarolja meg újra. Paula nem olyan, aki hagyná, hogy a bátyját tönkretegyék miatta.

Bár azt igazán nem értem, hogy Mexikóban nincs rendõrség, nem nyomoznak a baleset tényleges körülményei iránt? Még szó sem volt arról, hogy Miguelt kihallgatták volna, mit vallott, stb. Az a teherautólopási vád is elég vérszegény, nem hiszem, hogy szállítólevél, menetlevél, stb. egyéb okmány ne lett volna, amivel egy megrakott kamiont ki lehet vinni a telephelyrõl. Ezeknek a gépjármûben kellett lenniük, amit meg kellett találjon a baleseti helyszínelõ csapat. Ezeket az okmányokat elég sûrûn ellenõrizgetik az utakon a rendõrök.
Szóval vannak itt hiányosságok a sztoriban.

Azért remélem, hogy Federico már bevette Paulát a végrendeletébe. Még a nevét is szeretné, ha felvenné, szóval remélem lesz még ideje intézkedni.
8/10
Hajni 85 2012 aug. 07. - 19:13:10 8/10
(671/1702)
Én nem is figyeltem hogy Paula kora olyan 19-20 -év a soriban,annál azért idõsebbnek néz ki úgy tudom Ana Brenda igazából 25-vagy 26 éves ami a soriban is valósabb lenne .Kicsit vicces hogy R és Gustavo ugyan azon nõrõl diskurálnak de nem is sejtik,és hogy mind kettõjüknek köze van hozzá.Cynthia se 100-as Rogelio kivételesen nem gúnyolódott vele hanem együtt érzett amiért Gusti dobta,erre õ provokálja és gúnyolódik vele ,R-meg persze rögtön felkapja a vizet,néha nem értem Cynthiát.Nekem is az a érzésem Frederico nem húzza soká,és nem tudja megmenteni Paulát Rogeliotól.A mai részben Miguel szimpatikus volt kiált Pauláért bûnhõdne is helyette ,és ezt R szemébe mondta aki persze ridegen rendre utasította,de legalább mert valamit tenni Miguel.Paula és Gusti tuti kibékülnek.
7/10
napraforgó 2012 aug. 07. - 18:43:04 7/10
(670/1702)
Róza néni azt hazudta, hogy Paula már férjnél volt, amikor találkozott Gustavoval, és nem akarta felkavarni Paulát.
Aztán gyorsan elmondja, hopgy Federico az apja. AP persze megdöbben a hírtõl, és nem firtatja az elõzõ ügyet tovább.
Federicoval egész jól alakulnak a dolgok, talán mert õk végighallgatják egymást.
Federicot jó embernek mutatják, ez a biztos jel, hogy közel a vég... Mindig a jók mennek el.... Ha belegondolok, hogy annyi évig kibirta a fúria feleségével, meg az idegesítõ lányával....

Gustavo milyen szépen leépíti a nyomuló Cynthiát. Ma õt, tegnap Carment. Mert hiába utasította el Anát, a szerelmet nem lehet csak úgy kikapcsolni.
És Guszti végre felelõsségre vonja a húgát, miért nem tájékoztatta Anát a tévedésérõl, hogy nem õ, hanem az apjuk halt meg. Na Mercedes vajon elismeri, vagy õ is hazudni fog, mint Rozi?
(Nem tudom elképzelni, hogy olyan gyászjelentést tesznek közzé egy újságban, ami nem közli az elhunyt korát valamilyen formában. Szóval AP jobban megnézhette volna azt a gyászjelentést. Bár Rogelio még most sem nézegeti Gustavo iratait...)
10/10
Sutherland 2012 aug. 07. - 09:02:06 10/10
(669/1702)
Köszönöm aranyos vagy megpróbálom..:)
7/10
napraforgó 2012 aug. 07. - 07:42:52 7/10
(668/1702)
Tényleg, mit fog szólni Cynthia, ha megtudja, hogy Paula Gustavoját nézte ki magának?

Ahogy most Gustavo viselkedik Paulával ... - én Paula helyében hagynám, hogy egy kicsit megeméssze a dolgokat, de ha nem változtat a nézetein, hagynám menni a csudába, és elkönyvelném, mint tévedést. Nem õ volt az igazi.
(Guszti már bizonyos szinten amúgy is túllépett Anán - a kis fölrt Cynthiával, meg Carmennel... szóval nem szenved õ azért olyan nagyon....)

Bár igaz, hogy Rogelio gonoszságait sem lehet megemészteni. A korbácsolgatás, a Miguellel való kitolás, szóval a sok indokolatlan gonoszkodás az azért nem megemészthetõ. És sok olyan dolgot tesz Rogelio, ami nem hozható helyre (mármint az emberi lelkek pusztítása).

És ott van Federico, akivel gyakorlatilag az utolsó pillanatban ismerkedik meg, mint apával. Ha lenne még pár évük... De Federicot úgy mutatják be, mint aki az utolsókat rúgja.... Paula itt legfeljebb örökösként jöhet szóba, de akkor meg Elsa és Vanessa biztos rászáll és megpróbálják kicsinálni.

Sajnálom szegényt, mert nem számíthat senkire. Gustavo nem áll mellé. Rogelio bosszút akar állni. Miguel gyenge, mint a harmat, inkább õ szorul támogatásra. Róza néni - hát õ a saját pecsenyéjét akarja sütögetni. Bruno egy dög. Cynthia utálja. Maria kedves, de õ elsõsorban Rogelio és Cynthia javát akarja. Dany igaz barát, de az együttérzésen, pár peson és a síránkozáson kívül nem tud mást nyújtani.
Szóval ténylegesen egyedül van. Ennyi emberrel megküzdeni és a végén gyõzedelmeskedni, na ez a mese. De kedves mese.
És a fõszereplõ leányzó is nagyon szimpatikus.
(Bár kicsit nehezen hihetõ, hogy csak olyan 19 éves forma lenne - Federico, és Róza, sõt Elsa is többször mondják, hogy Federiconak 20 éve volt viszonya az anyjával, Marianával. Én hihetõbbnek tartottam volna, ha azt mondják, hogy több, mint 20 éve, vagy csaknem 25 éve. Ez a lány legalább 23 évesnek tûnik, felnõtt nõ, nem kamaszlány)
10/10
Milibindi 2012 aug. 06. - 23:20:38 10/10 Előzmény Sutherland
(667/1702)
Szia!
Mondtad hogy Tégred is idegesítenek a reklámok töltsd le az ad-block plust! Kötõjel nélkül van ! Valaki javasolta és tényleg nincs Végreeeeeeeee!!! Ez egy reklámblokkoló
Norcy_ 2012 aug. 06. - 21:22:59
(666/1702)
Engem most csak az idegesít, hogy Rogelio még mindig nem nyomozta ki, hogy kinek a meggyilkolásával vádolják egyáltalán...hová tûnt az az igazolvány? Pedig Gustavoval már nagy tervei is vannak a birtokkal kapcsolatban, ha tudná ki is õ valójában! Na meg Cynthia is dobni fog egy hátast, ha majd több infója lesz :D:D

Off:
A Végzet hatalmát én is néztem, hol tetszett, hol meg nem. Fõleg a negatív szereplõk szórakoztattak benne, nem a fõszereplõ páros miatt néztem. Az elsõ 40 része azért nem volt olyan jó szerintem, mint a Megkövültnek...Voltak a sorozatban jó dolgok, de a végén már az agyonjátszott aláfestõ zenék is idegesítettek. :P
7/10
napraforgó 2012 aug. 06. - 18:08:06 7/10
(665/1702)
Üdv Suxel! Végleg visszatértél, vagy csak betekintettél?

Igazad van, már ami a kiszámíthatóságot illeti, úgy 95 %-ban elõre meg lehet jósolni, hogy mi lesz. Bár most nem tudom, hogy Rozi mit fog hantázni, miért hallgatta el a Gustavoval való találkozást.

Ettõl függetlenül jobban tetszik a Végzet hatalmánál, amit elõtte néztem. A mese legyen mese, az jó, de ha egy gyenge sztori igaz történetként akarja eladni magát, azt nem szeretem.

Na most a Del Fuertérõl az egész stáb áttelepült Boca del Cieloba. Már Vanesa is tudja, hogy hol van Paula, de Cynthiának még sikerül lebeszélnie, hogy elmondja Rogelionak. Úgy tûnik Cynthia sokkal jobban utálja Paulát, mint hogy a bátyja kedvében járjon. Nem valami jó testvérke. Inkább tûri Rog örjöngéseit, mintsem boldognak lássa õket együtt.
7/10
offtopic
napraforgó 2012 aug. 06. - 17:59:22 7/10 Előzmény Milibindi
(664/1702)
"pár éve egy amerikai pl. nõ azzal nyert pert , hogy a mikrohullámú sütõ használati utasításában nem volt benne, hogy macskát nem lehet szárítani benne, most meg pár napja valaki (talán Japánban ebbe nem vagyok biztos) puskával akart egeret lõni aztán õ maga sérült. Vannak ostobább emberek is...."
És a mosógépre sincs ráírva, hogy ne mosd ki a macskát, kutyát, gyereket benne, mégis megtörtént.

Úgy tudom Einstein mondta a következõ aforizmát:

"Az emberi butaság és a világegyetem határtalan. Bár ez utóbbiban nem vagyok biztos..."
8/10
Hajni 85 2012 aug. 06. - 16:24:44 8/10
(663/1702)
Nekem még mindig bejövõs a sorozat,láttam már ettõl sokkal rosszabakat a 3 pasit illetõen, Gustavo karakterét én továbbra sem szeretem valamiért ellenszenves de nem a színész.Rogelio úgy tudom nem is indult jó fiunak hanem gonosz férjnek vagy mi,Pau hatására minimálisat változott ugyan de végig volt benne valami furcsa,ha õt megbántják úgy tûnik szereti megtorolni még ha át is gázol másokon,de nem hiszem hogy örökre így marad,engem szórakoztat érdekes karakter.Bruno kissé túlzásba viszi ezt a gyilkolászós dolgot Gustavoval szemben.
Vanesa ,Elsa félék meg minden soriban vannak,így vannak kitalálva.