7/10
napraforgó 2012 aug. 26. - 10:27:38 7/10
(762/1702)
Ezekkel a nyíltszíni csókolózásokkal Rogelio azt akarta demonstrálni, hogy mennyire szeretik egymást, milyen jó a viszonyuk. Mellesleg Vanesa is igen gyakran rátapad Rog szájára...

Nekem spec az a véleményem, hogy nemcsak a felnõtteknél, hanem a tiniknél is gusztustalan, ha ezer ember elõtt nyalják-falják egymást, meg markolásszák egymás fenekét, sokszor a nadrágba is benyúlva. Szerintem ez már nem tartozna másokra, minek mutogatni másoknak, hogy mennyire szeretik egymást? Azt sem hiszem el, hogy ennyire nem tudnak uralkodni magukon, nem tudnak várni, míg maguk lesznek. Az intim dolgok azért intimek, hogy ne tartozzanak másokra, nagy nyilvánosságra.

Ernesto felesége - úgy emlékszem autóbalesetben halt meg. Ernesto el akar válni, a neje meg ideges lett - amúgy is sokat cirkuszolt, mert féltékeny volt.
mona67 2012 aug. 26. - 10:07:05
(761/1702)
AP ha terhes jó kis bonyodalom lesz, kíváncsi vagyok, hogy oldják meg. Rogélio mondta egyszer AP-nak, hogy nem lehet gyereke, akkor beszéltek róla, hogy majd örökbe fogadnak. Engem csak az idegesít, amikor Rogéliónál vendégség volt õk meg csókolóznak, a vendégek meg nézik õket, vagy volt egy régebbi rész amikor AP vissza jött, és elmentek enni a városba, és ott is csókolóztak , az ismerõsök meg zavartan álltak az asztal körül. Szerintem nem illik így viselkedni. Nem tinik már. Mercedes szerelmének a felesége, hogy halt meg? Az a rész kimaradt nálam.
8/10
Hajni 85 2012 aug. 24. - 21:46:35 8/10
(760/1702)
Akit nem érdekel ne olvassa..!!!!!!





Mármint ,anno az egyik oldalon látott képen (a kép nem a sori végébõl származott a kép alapján)Rogelio félreérthetetlen helyzetben volt egy illetõvel
az ágyban ,a szobában ott volt ám a tolószéke is tehát béna viszont csak tud valamit akkor,vagy titkolja hogy képes rá ,vagy tudom is én...

szóval csak ennyi..tessék
10/10
Sutherland 2012 aug. 24. - 20:26:43 10/10
(759/1702)
Mármint..:D
10/10
Sutherland 2012 aug. 24. - 20:25:22 10/10
(758/1702)
Paula könnyen osztja a pofonokat már ami Rogeliot illeti,akinek nem egyszer volt benne része mikor Paula agya elborul,de nem tudom Gustavito kapott e már de már rég megért neki egy ,ami ráférne amilyen lekezelõen beszél Paulával ,aki nem tudom miért tûr el neki mindent.Vanesa féltékenységi rohamaiban még elszólja magát a terveikrõl.Vajon Rogelio bukik e több milliót Miguelért...:
7/10
napraforgó 2012 aug. 24. - 19:53:56 7/10
(757/1702)
Guszti egy dög. Most se hajlandó meghallgatni Paulát, mint eleinte Boca del Cieloban. Sõt még tovább bántja: Nehogy azt hidd, hogy miattad jöttem ide. Cynthia miatt vagyok itt... És gyanusítgatja, hogy kapzsi, csak a pénzért ment Roghoz.

Rozi és Brunito meg aggódnak, hogy Guszti el ne rontsa a kis bizniszüket. Most Bruno oltogatja Gusztit Ana ellen.

Vanesa kétszer is utal rá, hogy Rog úgyis hamarosan elveszti mindenét, Cynthia mégse kezd gyanakodni, hiába figyelmezteti Rog, hogy Vanesa kihasználja, csak eszköznek tekinti - és milyen igaza van! Vanesa azt mondja Davidnak, most, hogy nem mehet be többet a birtokra, kell valaki, aki tájékoztatja õket Rog lépéseirõl. Na ezt a szerepet szánta Cyntinek.
7/10
napraforgó 2012 aug. 24. - 19:43:26 7/10
(756/1702)
Minden attól függ, hogy Rogelio sérülése érintette-e a gerincvelõt. Ha az elszakadt, akkor nem képes természetes úton gyereket csinálni.
Kérdés, hogy orvosi eszközökkel tudnak-e ép spermát nyerni közvetlenül a herékbõl és mesterséges megtermékenyítést alkalmazni....

Maria is azt mondta, hogy nem lehet gyereke (dehát Maria nem orvos, tévedhet is)
Meg aztán láttuk Rogeliót felállni a tolószékben, amikor Vanesára támadt.... Szerintem lesznek itt még csodák....
8/10
Hajni 85 2012 aug. 24. - 14:55:19 8/10
(755/1702)
Mármint ha most itt arról van szó hogy Rogelio elnézést ..képes e lefeküdni úgy egy nõvel,azzal kapcsolatban láttam dolgot amibõl levontam én a magam következtetéseit.
10/10
Milibindi 2012 aug. 24. - 13:40:31 10/10
(754/1702)
Hát itt az egyértelmûen elhangzott, hogy nem, de meddõséget meg ki kéne vizsgáltatni szerintem, mert a kettõ nem zárja ki egymást és akkor esetleg mesterséges út jöhetne majd a gyereket
10/10
Sutherland 2012 aug. 24. - 13:23:56 10/10
(753/1702)
Gustavito majd biztos rájön hogy hát neki csak megint Paula kell,de Paut köti a szerzõdés,szerintem ezt a terheses ziccert nem hagyják ki nem szokták a sorikban.Rogelionak viszont hideg zuhany lesz ha igen,kiderül hogy az asszony megcsalta ,ráadásul terhes,a leendõ sógorától akit egyébként kedvel és neki dolgozik+még hülyének is nézik mert titkolják és nevetséges lesz mások elõtt mivel ugye nem õ az apa mert ezek általában kiderülnek és azért Rognak van büszkesége csak úgy nem hiszem hogy jófiú módjára lenyelné a dolgot..Megérteném ha ez már sok lenne neki és nem bírná,de lehet az is hogy bepipul és átmegy gonoszba hogy megbüntesse AP.t na akkor lesznek gondok persze csak ha tényleg terhes.
Egyébként attól mert Rog béna még úgy ...tud valamit csinálni ,vagy nem ..ez olyan nem tisztázott dolog nekem.
7/10
napraforgó 2012 aug. 24. - 11:33:53 7/10
(752/1702)
És mi van, ha Paula netán terhes és még jobban ragaszkodik Gustavohoz? Elvégre õ a gyereke apja. Ha Gustavo is elfogadja a helyzetet, Rogelionak semmi keresnivalója az életükben.
Csak ha Gustavo letagadná az apaságot, akkor jöhetne számításba Rogelio, meg a nagyvonalúsága.
Na akkor Paulának megint hálásnak kellene lenni... Rozi rágná a fülét, - Miguel a szokásos nyavajgás, Paula könnyezik, de marad, AHH....

Persze még egyáltalán nem biztos, hogy tényleg terhes lenne. Szóval várjuk meg a fejleményeket.
10/10
Milibindi 2012 aug. 24. - 10:54:00 10/10
(751/1702)
Hát én sem kérnék egy ilyen szerelembõl...

Ha Paula terhes, gondolom Rogelio , ha kelletlenül is , de elfogadja a helyzetet meg persze a kicsit. Csak mondjuk a pletykák ugye mindenkinek nyilvánvaló lesz, nem a férjétõl van a gyerek
Egyébként szerinte itt nem jártak utána ennek a lehet-gyereke vagy nem témának csak készpénznek vették, ha tolókocsis akkor nem... Orvosi vizsgálatok miért nincsenek pl?
7/10
napraforgó 2012 aug. 24. - 05:40:17 7/10 Előzmény Sutherland
(750/1702)
És mi lesz, ha Gustavo rádöbben, hogy mégsem szereti Cynthiát, meg hogy felelõsséggel is tartozik, ha netán Paulát teherbe ejtette?
Úgy tûnik, hogy ez a pasi nagyon szeret továbblépegetni, de egy esetleges gyereken azért már csak nem lép túl??!

AP szerelme Gustavo iránt nyilván erõsebb, mélyebb volt, hiszen õ még több hónappal késõbb is Guszti után sírdogált, még akkor is, amikor halottnak hitte, és csak kényszerbõl ment férjhez.
Guszti meg kereste kicsit az õ Anáját, de utána - hogy hallott róla némi rosszat - már tovább is lépett, új életet kezdett, stb.
Mikor meg találkoztak, meg sem hallgatta, elzavarta (nesze neked nagy szerelem). Mikor meg hagyta kimagyarákodni, megint rózsaszín lett a világ, már a közös életüket, gyereket tervezte.
Aztán mindezt villámgyorsan elfelejti megint és már egy hét múlva Cynthiával hetyeg.

Na köszönöm, én nem kérnék az ilyen illékony szerelembõl.
10/10
Gitta 111 2012 aug. 23. - 21:34:28 10/10
(749/1702)
Paula felébredhetne már a Gustavo szõtte álomból és gondolkodhatna is hihetetlen hogy még mindíg nem biztos benne hogy nem Rogelio verette meg a Gustavot.Miguel egyre lejjebb süllyed azzal nem segít a testvérén hogy leissza magát.Rogelionak nem kellene annyi mindent megtennie Pauláért,mikor õt nemigazán érdekli.
10/10
Sutherland 2012 aug. 23. - 20:51:44 10/10
(748/1702)
Rogelio hogy megijedt hogy AP az õ dolgai miatt lett rosszul,még azt is megígérte ha csak nem szereti meg elengedi és a szerzõdést sem hosszabbítja meg ,pedig ha tudná hogy Gustavo az ok.
Gustavo ma nem úgy tûnt mint aki szereti Cynthiát ,de minek áltatja akkor, Paula legalább megmondta Rogelionak már (egy jó pár alkalommal )hogy sose fogja szeretni és nem ringatja hamis illúziókba.
juan-ZSU 2012 aug. 23. - 18:48:06
(747/1702)
ez a Miguel olyan egy nyámnyila nagyon idegesítõ Dani helyébe már rég ott hagytam volna
Ana Paola beleszerethetne Rogelioba Gustavot meg felejtse el
7/10
napraforgó 2012 aug. 23. - 18:14:39 7/10
(746/1702)
Jajj, mindig gondok vannak a nyakláncokkal!
A tegnapi rész végén direkt figyeltem, hogy Paula feltette-e a Rogeliotól kapott nyakláncot, de nem, üres volt a nyaka. A mai indítórésznél, ugyanabban a jelenetben pedig a nyakában volt az az ominózus nyakék, fülbevalókkal együtt.

Bruno "jóindulatúan" megint italt visz Miguelnek.

Cynthia hogy lóg Gustavón, vonszolja magával, dicsekszik vele.
Guszti meg hogy meglepõdött, mikor felmerült a terhesség gyanúja Paula rosszulléténél. Azért nem telt el sok idõ, legfeljebb pár hét, és Guszti már rendesen továbblépett, miközben AP lehet, hogy az õ gyerekével terhes.
Ez a pasi nekem nem szimpatikus, szeret rinyálni, magát sajnálgatni, de sem kitartás, sem hûség nem jellemzõ rá. Bizalmatlan, az állítólagos szívszerelmérõl minden rosszat elhisz, minden rosszat fel tud tételezni, aztán meg megsértõdik, ha zokon veszik bántásait.
Igaz Rozi néne rendesen tett róla, hogy rosszakat higyjen az unoahúgáról, de miért nem gyõzõdött meg róla?
sorozatkedvelõ 2012 aug. 23. - 18:06:04
(745/1702)
A mai részben már sok volt nekem,ahogy A.P. elutasítja Rogeliot.Bruno már megint itatja Miguelt,az is egy akaratgyenge fickó.
sorozatkedvelõ 2012 aug. 23. - 15:51:05
(744/1702)
A mai elõzetesben Cyntia új batárja van írva,hm Gustavo,mint batár.......barátnak se igen nevezhetõ!
10/10
Sutherland 2012 aug. 22. - 20:48:01 10/10
(743/1702)
Paula és Rogelio a változatosság kedvéért még mindig húzzák egymást,de azt legalább jól csinálják..
Ezt a Gustavot annyira nem bírom ,hogy ronthat be így valaki kiabálva a "szerelme" testvéréhez (akit alig ismer)és ossza az észt, mikor anno õ hagyta el Cynthiát ,Gustavo és Paula idõvel biztos fognak még enyelegni 166 részben várható ,amit Rog inkább elvisel ha úgy alakul ,de Cynthia,,szegény tényleg szereti de én elõre sajnálom mert elég labilis.