mona67 2012 jún. 12. - 12:38:57
(122/1702)
Köszi a részletes leírást.
8/10
suxel 2012 jún. 12. - 12:13:26 8/10
(121/1702)
Cynthia féltékeny AP-re, nem tetszik neki, hogy dicsõitik a lányt, hogy rá tudja Rogeliot sok mindenre venni és a morcos gazda kezd megenyhülni, úgymint most sikerült kivinnie a teraszra étkezni. Aztán megint összefeküdt az intézõvel Efrainnal, sõt szeretné ha összejönne a bátyja megint Vanessával. Vanessa bejelentette a férjének, hogy válni akar, a férje csak lesett. Jó embernek tûnik. Miguel elment Gustavohoz, mert kezdõdik a munka. Megkérte Rosaura, hogy a családi körülményeikrõl egy szót se szóljon. Dany is munkába állt Don Federiconál. Federico feleségének Elsanak nem tetszik a lány, meg is nézte magának. Emlékezteti arra, hogy a férje megcsalta egy Mariana nevû titkárnõvel. Ana Paula meg Rogelio bementek San Gabrielbe vagy hova reggelizni/ebédelni vagy mittomén a lényeg, hogy ettek és ott lesz a találkozó Gustavoval a beruházás végett Rogelionak. Rogelio megfogta AP. kezét már. Persze ahogy telenovellalanden az illik, Ana Paola és Gustavo elkerülték egymást. Gustavo ötletei tetszettek RoHellionak. Ana Paola elment ezalatt telefonálni, ahol beleszaladt Bruno Rey karjaiba, vele is beült valahová, aki rákérdezett a végén, lehet-e több közöttük valamikor több is, mint barátság. AP. megint készülõdik a folyóhoz Margaritoval, úgy látszik nem tanult az elõzõ esetbõl.
Na most én hirtelen ennyire emlékszem, aki óhajtja egészítse ki. Lentebb meg a hozzászólásokban meglelhetõ az epizód alapjáni találgatásaink Napraforgóval. :)
mona67 2012 jún. 12. - 10:22:05
(120/1702)
Valaki letudná írni mi történt a tegnapi részben . Sajnos nem tudtam megnézni. Történt valami fontos?
Elõre is köszönöm!
8/10
suxel 2012 jún. 11. - 20:34:06 8/10
(119/1702)
Az ilyesmire sokat kell várni, hiszen 161 vagy 162 részes lenne, az ilyesmit nem szabad most lelõni, majd valamikor a közepén, de akkor errõl Rosaura néninek is tudnia kell. Jó lesz ez, és jól mondod Federico betegsége is gyanús, hiszen elég beteges, szerintem akármelyik pillanatban elpatkolhat az öreg úr. Szerencsétlennek van egy házsártos felesége, elég negatívnak tûnik Elsa mindenesetre.
7/10
napraforgó 2012 jún. 11. - 19:08:09 7/10
(118/1702)
Szerintem ez (mármint hogy AP Federico lánya) csak jó sokára fog kiderülni. Most még egyéb bonyodalmak jönnek. Majd ha AP már Rogelio felesége, akkor fogják elõszedni. Talán lesz valami jelentõsége is. Pl. Federico meghal és esetleg örököl utána. Mert Federico már többször is rosszul lett, mint hallhattuk a mai részben a titkárnõjétõl.
8/10
suxel 2012 jún. 11. - 18:51:37 8/10
(117/1702)
Kihagytam, hogy remélem nem haragszanak meg a fórumozók ezért a spoiler szerû találgatásokért, de hát ez még nem biztos. Ezt teszi, ha sok telenovellát lát az ember, jár az agya, honnan is vannak itt balkézról gyerekek a sorozatban? Általában mindenütt keresni kell õket. Aki keres az meg talál.
8/10
suxel 2012 jún. 11. - 18:49:47 8/10
(116/1702)
Na ez nekem eszembe se jutott! De tényleg, na majd meglátjuk bejön-e, így akkor nem kell logikázni, hogy most Miguel vagy Ana Paula a gyereke-e Federiconak. Remélem ezért nem haragszanak, végülis ezek csak találgatások, de nem lepõdnék meg ha így lenne.
Még eszembe se jutott most a port ismertetõket elolvasni, még most szeretek találgatni, nem jutottam el az izgalomnak arra a szintjére, hogy nem bírom tovább és tudni akarom, hogy mi is fog következni.
8/10
suxel 2012 jún. 11. - 18:46:54 8/10
(115/1702)
Elõfordulhat ez a székes dolog, bár ott vannak a súlyzói és azokkal jól karban tartja magát.
Szerintem a kertek alatt van már egy nagy találkozások epizód is. És komolyan mondom nem csodálkoznék, ha Gustavo és Paula már megint a folyónál futnának össze, ahol eredetileg találkoztak bár én nem tudom, de olyan telenovellaszerû lenne. Mondjuk a holnapinak azzal lenne vége.
7/10
napraforgó 2012 jún. 11. - 18:44:31 7/10
(114/1702)
Zseni vagy! Hát miért hasonlít Ana Paula Vanessára? Mert õk is féltestvérek!
8/10
suxel 2012 jún. 11. - 18:41:13 8/10
(113/1702)
Na de ha megtudja még azt is, hogy Miguel fõnöke Gustavo Duran lesz. :D :D :D Oh, annak a nõnek mindenre van megoldása, eddig úgy néz ki. :P
Túl gyanús nekem, hogy a testvérek anyja titkárnõ volt, és meghalt. Federico meg egy titkárnõvel csalta meg az asszonyt. Jah és a múlt heti részekben Rosauranak volt egy olyan elszólása, hogy testvérek, de mennyire különbözõek. Na az ilyenekbõl szûröm én le, hogy bibi van, akkor már nem testvérek, de mondjuk itt a féltestvérség magyarázná a feltételezésemet, mert nem ugyanaz lenne az apa akkor. Tehát a kettõ közül valamelyik szerintem az öregnek lesz a gyermeke. Ilyenekkel már nem tudnak meglepni, szakavatott vagyok ilyen téren. :P :P :P
7/10
napraforgó 2012 jún. 11. - 18:35:10 7/10
(112/1702)
Rogelio egyre többet mosolyog! Tényleg jó hatással van rá Ana Paula. Maria jól látja ezt, csak kár, hogy Cynthiával is közli, mert a nõ már féltékenykedik rá és nemsoká áskálódásba kezd.
Rogelio tényleg vehetne egy jobb tolószéket, akár egy elektromosat. Bár lehet, hogy szándékosan van ilyen hagyományos, hogy a keze edzésben legyen a hajtástól.

Kicsit furcsa, hogy Gustavo és Miguel megaludtak San Gabrielben, mert messze van a birtok, ahová készültek (tudjuk, hogy a Del Fuertére akartak eljutni), Rogelio meg még reggeli elõtt hipp-hopp befuvarozta AP-t a városba. Úgy látszik a város közelebb van a birtokhoz, mint a birtok a városhoz.

És jópofa, hogy AP és Miguel épp elkerülték egymást az étteremben, sõt egyelõre még Gustavoval sem futott össze, mert épp Bruno sebesült vállán piheg. Na de majd a következõ részben csak összefutnak!
7/10
napraforgó 2012 jún. 11. - 18:25:46 7/10
(111/1702)
Gondolom Rosaura azért mondja Miguelnek, hogy ne beszéljen a családjáról, mert ha úgy hozza a sors, össze-vissza fog hazudozni pl. a nyomorúságos anyagi helyzetükrõl Miguel fõnökének, hogy szánalmat keltsen.
De az is lehet, hogy valóban Mariana volt a testvérek anyja, és nem akarja, hogy kiderüljenek a családi titkok.
8/10
suxel 2012 jún. 11. - 18:02:14 8/10
(110/1702)
Tehát Mariana volt a titkárnõ neve, hol hallottam én ezt ebben a sorozatban? Biztosan elhangzott már!!!!! Holhol??? Segítsen valaki. Összeraktam: szóval AP. anyja titkárnõ volt. 100% õ volt Mariana. És az érdekes akkor. Mi van akkor, ha AP, esetleg Federico lánya?
Marco Mendeznek (Esteban) is nagyon jó Varga Rókus hangja, a színészt meg szeretem. Vanessa meg nagyon idegesítõ egy perszóna, én lelõném legszívesebben.
Efrain csak egy mocskos istállószagú paraszt Cynthiának, de csak képes elviselni.
Na ha AP. esetleg meglátja Bruno hátát, akkor biztos jól kiosztja Rogeliot megint csak.
Annyira tudják, hol kell benyomni a Corre Corre zenét minden esetben.
AP. már megint a folyóhoz menne, pedig még csak most esett bele. Hátha arra jár a hõs lovag megint? Na Bruno Rey-ünk kinyilvánította a szándékát AP. iránt meg akarja szerezni.
8/10
suxel 2012 jún. 11. - 17:48:12 8/10
(109/1702)
Cynthiában mutatkoznak erõsen a féltékenység és az irigység jegyei AP. irányába.
Rogelio meg a tolószék: amilyen nagy gazda ez a Rogelio, annyira lepukkant a járgánya.
Federico meg abban az egységes kékszínû ruhában, mintha egy pizsamában mászkálna az irodában.
RoHellio helyében nekem sem kellene egy olyan nõ, mint Vanessa.
A kis szöszi Dany szerintem olyan színésznõ, akinek lehetne nagyon jó kis fõszerepeket osztani. Már volt is egyszer (Zacatillo), remélem még lesz is és nem csak ezek a mellékszerepek fogják ezután is megtalálni. Nemcsak azért, mert nekem nagyon tetszik, nekem tetszik a játéka is. Élettel teli üde színésznõ ez az Ingrid Martz.
Cynthianak szinte hidegrázása van már Paulától. Maria: akarsz tanulni? :D :D :D
Paulából lassan szentet csinálnak, rövid idõ alatt tényleges változásokat ért el.
De Elsa is hogy megbámulja Danyt és õ sem néz ki jobban. Nem is mély Dany kivágása, neki meg a fél válla van kint. Rusnya egy asszonyság Federiconak a felesége. Az árva angyalban sokkal kedvesebbnek tûnt. Mivel telenovelláról van szó, 100%-ra veszem, hogy annak a titkárnõnek még lesz szerepe, akivel az öreg megcsalta, vagy született egy gyereke is tõle a vén manusznak. Sokat láttam már és ilyenkor ezt a lépést nem szokták kihagyni.
8/10
suxel 2012 jún. 11. - 17:21:01 8/10
(108/1702)
Amúgy ez a Vanessa is jó hamar otthagyta Rogeliot miután megtudta, hogy lebénult, meg sem próbálta utána vele egy kis idõre sem, milyen az együttélés. Milyen volt akkor az a nagy szerelem?
Rosaura -> Miguel: Soha ne beszélj a családodról és az itthoni dolgaidról! Légy diszkrét! :D :D :D Hogy mindenre gondol az a boszorkány!
Ebbõl a Cynthiából szerintem nem feltétlen kellene gonosz szereplõt csinálni, inkább egy megtévedt bárányt, de mindegy.
8/10
suxel 2012 jún. 11. - 13:27:56 8/10
(107/1702)
Ugyanezt mondtam, hogy én Bruno helyében nem hagytam volna. Mégha nem is borítottam volna fel, de akkor ott vannak a lábaim szégyen a futás, de hasznos alapon és visszajövök amikor lenyugszik. Persze Rogelio arról hallgat, hogy az õ lövéseire vadult meg a ló, mégha nem is szándékosan tette, hanem a szokásos agyaggalamb-lövészete volt.
Vanessa viszont szépen ki tudta hozni a sodrából, s ott látszott, hogy a lábai miatt mennyire kiszolgáltatott is tud lenni a nagygazda.
7/10
napraforgó 2012 jún. 11. - 13:11:10 7/10
(106/1702)
Hát ez igaz. Normális férfi feláll, és kiborítja a bénát a kocsijából, elveszi és széttöri a botját. Tényleg nem nagyon volt hihetõ az a jelenet. De hát ezért mese a mese, így kell "elhinni".
mona67 2012 jún. 11. - 13:04:32
(105/1702)
Brunó megverése, azért túlzás volt, egy normális férfi nem hagyta volna magát, nem a rabszolgaság idejében élnek. Férfi léttére hagyta , hogy véresre verjék. Én biztos kikaptam volna a kezébõl a botot , õ meg tûrte a verést.
8/10
suxel 2012 jún. 11. - 09:27:26 8/10
(104/1702)
Online elérhetõ az online-filmeken a 4-5. rész, van egy olyan érzésem az online követõknek, hogy ez heti 3+2-es feltöltések lesznek és nem mindennapi frissítések.
8/10
suxel 2012 jún. 08. - 23:48:25 8/10
(103/1702)
Jorge Salinasnak Rogelionak a szemében alapból van valami keserûség, ahogy én azt látom az 5 rész alapján, ezért is volt õ jó választás erre a megkeseredett ember szerepére.