10/10
Gitta 111 2012 szept. 13. - 13:07:28 10/10
(902/1702)
Na az szép ha tényleg ott forgatták,de miért megse várták hogy kimásszon az ágyból Salinas ,ha nem akkor azért ez durva.Biztos méltányolnia kellet egyébként is hogy húzták miatta a sorozatot.
v_zsuzsi 2012 szept. 13. - 11:07:40
(901/1702)
A mai részben már fog szerepelni Rogelio és Ernesto. Ha jól tudom, abban a mexikóvárosi kórházban forgattak, ahol a színészt kezelték.
7/10
napraforgó 2012 szept. 13. - 06:10:22 7/10
(900/1702)
Kicsit furcsa, túljátszott volt Ulisses kirohanás Miguel ellen. Mint ahogy az is, hogy a rendõrörsön vannak, körban egy tucat rendõr és mégis a civilek fékezik meg, fogják le. Összesen a rendõrfõnök reagált valamit: ha nem hagyja ezt abba, lecsukatom - mondja, de még csak meg se mozdul. Ez nekem hiteltelen volt.

Aztán az is, ahogy mindenki ferdén néz Miguelra. Hát nem volt valami boncolás, nem állapítottak meg semmit a halál körülményeirõl? Valahogy az is furcsa, hogy olyan hamar kiadták a testet, ez nem szokás, amíg a nyomozás le nem zárul. Itt meg csak 3 napig õrizetben volt Miska, de még, vagy már(???) nem is nagyon nyomoznak. Gondolom késõbb is csak olyan véletlenszerûen fog bármi kiderülni, pl. megtalálják Rutilionál a nyakláncot.

Ana Paula meg csak úgy sétál el Tuxtlába, meg még aznap vissza, mintha a szomszéd szobába menne át (na jó, helikopter viszi .... de miért nem látjuk azt a nyomorult helikoptert? vagy hogy beszállnak, vagy hogy repül valami az égen? Egy ilyen égen repülõs képet bármikor be is lehetne vágni, ha a történet megkívánja és akkor csak egyszer kerül pénzbe).

Na az is zavar, hogy Paula mindig valami magas sarkú, magas talpú szandálban billeg a ház melletti udvaron, mert a házban vagy az ocsmány kék folyosón találkoznak össze a szereplõk, vagy a kertben. És hiába olyan nagy böhöm a ház, a munkásokkal csak a ház elõtti füves területen lehet közölni a rendelkezéséeket, nincs egy nagyterem, vagy egy lekövezett teraszrész, a fûcsomókon kell egyensúlyoznia a divatos szandijában.
Csodálkoztam is, hogy Gustavo, Mercedes mi a fenét kerestek a birtok munkásainak kiokításánál. Guszti elméletileg Rognak dolgozik - bár fogalmam nincs, hogy mit, de Merci csak vendég (ez a nõ is baromira ráér, most már mióta itt van, korábban meg egy percre sem nélkülözhették a kórházából, ahol fõnõvér a kitudja milyen osztályon. Hogyhogy most megvannak nélküle?)
7/10
napraforgó 2012 szept. 13. - 05:51:55 7/10
(899/1702)
Inkább az a szörnyû, hogy Mexikóban úgy gyártják a sorozatokat, hogy a napközben leforgatott anyag este már adásba is megy.
Ezért aztán tényleg még meg se betegedhet a színész, szabadnapja a fõszereplõknek nincs is, legfeljebb azoknak a mellékszereplõknek, akik csak néha színesítik a történetet.
Ahhoz képest, hogy a szövegüket meg se tanulják, reggel megkapják, átolvassák, aztán van egy próba - papírral a kezükben- majd forgatás, ahol kicsi készülékkel a fülükbe mondják a szöveget, még elég élvezhetõ a játékuk.
Gondolom azért vannak a hosszú bámulások a semmibe, mikor a normális ember már rég reagált volna, mert akkor mondják a fülükbe, hogy mit mondjanak, mit csináljanak. És akkor pl. fél perc késéssel kezd el ordibálni a színész, vagy síránkozni a színésznõ, stb.

Azért furcsa, hogy ilyen "fölkészüléssel" mégis milliókat kaszálnak.
10/10
Gitta 111 2012 szept. 12. - 18:40:08 10/10
(898/1702)
Már lassan kicsit fura így a sorozat legalábbis nekem hogy nincs benne Rogelio,mert kulcsfontosságú szereplõ meg mert már megszoktam,gondolom milyen képpel forgathatott betegen ,de azért jobb mintha le váltották volna na az tök furcsa lett volna.
10/10
Milibindi 2012 szept. 12. - 18:23:57 10/10 Előzmény Gitta 111
(897/1702)
Ez azért van, mert Jorge Salinas kórházba került, a forgatások miatt elhanyagolta a tüdõgyulladását, emiatt olyan súlyos állapotba került, hogy az intenzíven kötött ki meg is halhatott volna! Egy hajszálon múlott, hogy nem cserélték le Eduardo Yanezra, de szerencsére folytatni tudta végül Salinas a munkáját.
Ha valaki szereti amit csinál akkor még betegen is hajlandó csinálni , de azt nem értem, hogy a felesége sem " parancsolt " rá, hogy na mostmár nem kéne elhanyagolni , mert nem múlik vagy akár a producer neki sem érdeke a fõhõs a forgatások alatt alulról szagolja az ibolyát, ha elküldi egy kis szabira talán még meg is tudták volna oldni, hogy ne vagy mondjuk csak 1 részig tûnjön el Rogelio! Mindenki jobban járt volna!
anita27 2012 szept. 12. - 17:37:51
(896/1702)
Mostanában nem tudom mindig nézni de R , mikor tér haza,? Most mûtik vagy csak vizsgálják ? A végén még Guszti R ellen fog szövetkezni Vanesszáékkal.
10/10
Gitta 111 2012 szept. 12. - 12:56:14 10/10
(895/1702)
Igen nagy a titkolózás Rogelio körül,már van egy pár napja hogy eltûnt és csak most telefonál lassan már haza mehetne ,Ernestot meg miért nem lehet elérni... ? Miguel ellen nincs használható bizonyíték ezért valószínû elengedik.Ha Paula ennyire fél a tesztõl mint tudjuk pozitív lesz akkor viszont Gustavonak vannak jogai és Paulának a gyerek apjával kellene lennie elvileg,lassan ki kellene találnia mit akar...
7/10
napraforgó 2012 szept. 12. - 07:30:13 7/10
(894/1702)
Szegény Miguelt tisztázhatnák már, az nem lehet, hogy a rendõrség nem talált semmit Maripaz holttestét vizsgálva. Most megerõszakolták az a szegény lányt, vagy sem? Ha igen, hogy nem tudnak DNS mintát venni? Na azt se hiszem el, hogy engedték volna eltemetni, amíg mindent ki nem vizsgálnak. (de ha megerõszakolták, azt már nem az életében, mert azt mutatták, hogyan esett hanyatt és halt meg, addig nem volt erõszak, csak némi tolakodó közeledés, amit a lány elhárított.)
Rogelioról meg jöhetnének valami konkrétabb hírek - hol van, miért ment el,stb. Pláne miért szó nélkül tünt el.
Az ilyen sztorikban a másik fél jelenléte nélkül olyan jól meg lehet oldani a telefonhívásokat, csak a fogadó fél beszédét halljuk. De itt még ennyit sem tettek meg, csak Maria jön és jelenti, hogy Rog jelentkezett, meg mit üzent. Ez kicsit gyengus.
7/10
napraforgó 2012 szept. 12. - 07:22:32 7/10
(893/1702)
Igen, Maria most ötletet adott Cynthiának, bevallotta Mariának, hogy lefeküdt Gustavoval, most majd kitalálhatja, hogy terhes. (közben meg vagy sikerül teherbeesnie, akár Gusztitól, akár Efraintól - ha meg nem sikerül, néhány hét múlva eljátszhatja a "tévedtem, vaklárma volt" c. mûsort, ha nem sikerül elérnie, hogy kikényszerítse a házasságot)
7/10
napraforgó 2012 szept. 12. - 07:19:32 7/10
(892/1702)
Elsa tényleg nem normális, egy idegen ember, az amerikai üzletfél elõtt esik neki Paulának... Ha normális, tûrtõztette volna magát az amerikai távozásáig.
Mellesleg még a férje életében sem volt százas, már akkor is állandóan szimulálással vádolta Federicot.
10/10
Sutherland 2012 szept. 11. - 20:47:23 10/10
(891/1702)
Még a végén Cynthia is kitalálja hogy terhes Gustavotól csakhogy elérje hogy elvegye.
Az is biztos hogy Elsának elmentek otthonról ahogy Paulát tépte,de legalább Vanesa megtudta miért halt meg az apja.
7/10
napraforgó 2012 szept. 11. - 05:01:27 7/10 Előzmény napraforgó
(890/1702)
Azért azt nem értem, hogy a tartalomismertetõ azt írja, hogy Maripazt megerõszakolták és megölték (erre alkalmasabb lenne a folyópart, mint a városka fõtere). Mi itt azt láttuk, hogy Rutilio megint tolakodott, Maripaz ellenkezett vele, Rutilio meglökte, erre a lány hanyattesett, beütötte a fejét a lépcsõbe és nem mozdult többet. Bruno odaszaladt: Te õrült, mit tettél? Meghalt. El kell tüntetni!

Ez - egy ügyvédtõl - nagy marhaság. Ténylegesen baleset történt, ami sajnos halállal járt, hiszen még az a pofa sem akarta megölni a lányt. Bruno vallhatná azt is, hogy tanúi voltak, hogy a lány megbotlott a szökõkút lépcsõjén, elesett és így ütötte be a fejét. Sõt, Rutilio jelenlétérõl a hatóságnak még csak tudnia sem kéne. Azt mindenki tudja, hogy buli volt, amin ittak is, nyilván Maripaz is. Sötét volt, éjszaka volt, talán lecsúszott a lába a lépcsõn, stb. Nagyon meg lehetne magyarázni egy véletlen balesetet, amit Bruno messzirõl láthatott. De ha nincs tanú, a rendõrség akkor is meg tudta volna állapítani, hogy a halált a fej beütése, koponyaalapi törés okozta, nem kés, vagy pisztoly, esetleg megfojtás.
Szóval nem sok értelme volt annak, amit Brunoék tettek, hogy lehurcolták a folyóhoz. Azért azt csak nem gondolták, hogy nem találják meg??!
7/10
napraforgó 2012 szept. 10. - 17:30:17 7/10
(889/1702)
Spoiler

Rogelio legalább telafonált Mariának, mindent AP-ra bízott. Ennek Rozi örül a legjobban. Itt minden Pauláé!

Bruno bezzeg tudja, hogy a csicskása, Rutilio ölte meg Maripazt! Sõt gyakorlatilag látta is, ahogy Rutilio ellõkte a lányt, aki hanyattesett és beütötte a fejét, és meghalt.
7/10
napraforgó 2012 szept. 10. - 17:20:47 7/10
(888/1702)
Na Rozi megint hallgatózik. És milyen jól látja Cynthia szándékait! Az egyik gonosz jobban kiismeri a másikat...
És hogy kitaláltam Cyntia házassági ajánlatát Gustavo felé - az örökségét akarja, nem szerelmet vár Gusztitól.
7/10
napraforgó 2012 szept. 10. - 05:38:31 7/10
(887/1702)
Erre mérget mernék venni.
Szaffi2 2012 szept. 09. - 20:47:26
(886/1702)
Remélem a végén Ana Paula Rogelioval marad,nekem színpatikusabb mint Gustavo.
8/10
Hajni 85 2012 szept. 09. - 16:34:59 8/10
(885/1702)
Szerintem már csak idõ kérdése és Rogelio számára is kiderülnek a dolgok..
10/10
Gitta 111 2012 szept. 08. - 19:11:25 10/10 Előzmény Milibindi
(884/1702)
Sose értettem Paula miért van úgy oda Gustiért annyira hûde nem helyes,és azt sem bírom hogy állandóan hasig kivan gombolkózva ,néha szereti AP-t néha nem néha megvédi néha nem és mindenkivel olyan idulatos és számonkér dolgokat amihez köze sincs de ellenben õ állandóan megsértõdik.Engem idegileg kikészítene nem bírom az ilyen pasikat egyre ellenszenvesebb még Brunot is jobban bírom lassan hiába negatív karakter...
10/10
Milibindi 2012 szept. 08. - 16:35:02 10/10
(883/1702)
... pasi :S Elég aljas ráadásul , nem csak Cyntia miatt mondom , hanem amit Paulával mûvel , akit állítólag szeret hát én egy ilyen pasinak egy szavát sem hinném!
Persze Cyntia sem jobb a Deákné vásznánál ugye õ meg Efrainnal kavar jelenleg csupán érdekbõl, hogy ne derüljön ki Margaro az unokaöccse