f_nikcsy 2012 jún. 18. - 12:17:19
(222/1702)
Hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a mi ajánlónk elég gyenguszkára sikeredett. Mondjuk én már azt furcsáltam, hogy a premier elõtt durrantottak el egy 5 másodperces promóspotot, ami elég kevéske...
8/10
suxel 2012 jún. 18. - 12:09:55 8/10
(221/1702)
Keresgéltem már én is jószokásomhoz híven ajánlókat, de nada de nada. :(
violet82 2012 jún. 18. - 12:06:49
(220/1702)
Látom akadnak azért Gustavo-fanok, a youtubeon találtam egy ilyen felhasználót: TeamGustavoDuran :D :D
(jó kis univision avance videókat viszont alig találni sajnos)
f_nikcsy 2012 jún. 18. - 11:42:02
(219/1702)
Igen, én is úgy tudom, hogy csak pár részbõl kell majd hiányolni,és nem 1 hónapig.:)
Egyébként szerintem José Ron harmatgyenge, bár az idõtlen szerelemben egész jó volt az ottani partnerével.
Jorge Salinast meg imádom, lehet azért sem bírom elviselni José Ront.:)
8/10
suxel 2012 jún. 18. - 10:54:52 8/10
(218/1702)
Általában a külsõ felvételek szoktak hamar adásba kerülni, mert ugye ott van közönség is a kíváncsiskodók, teljesen kizárni õket nem lehet egy utcajelenetnél sem. A belsõ stúdiójelenetek azok általább mindig hamarabb le vannak zavarva, ott nincsen "zavaró tényezõ".

Hát nem tudom, de itt ezen a fórumon én még nem leltem lelkes José Ron fant. Vajon miért, de máshol sem. :D :D :D

Ennek örülök, hogy Rogelionak adtak lehetõséget a megjavulásra, kedvelem amikor egy karakterben ekkora nagy jellembeli fejlõdés megyen végbe. A fõhõsnõ karakterére sem tudok rosszat mondani, régen láttam ennyire szimpatikus alakot megrajzolva. Nem az a siránkozós fajta.

Hát igen a nézõk nagy többsége erre szavazott szerintem is, mert a végkifejletnél figyelembe vették a köznépi akaratot. De ez a kétoldalúság jelen van a történet elején is, hogy lehet hogy Rogelioval végzi: már az elsõ pillanatuktól kezdve megszólal a közös daluk, ami furának is hathat, ha nem õ a fõhõs.

A Vanessás dologban egyetértek veled, de azért a lány is megpróbálhatta volna, s aztán közös megegyezés, hogy ez így nem megy, akkor én cuccolok és akkor nem ez a csapot-papot otthagyok, rohanok dolog lett volna, mert béna lettél.

Hát azt nem tudom, hogy egy hónapig vagy meddig, de állítólag valami eltûnéssel oldották meg a dolgot. Nem tudom, mert nem láttam a részeket, de nekem az a tippem, hogy ott majd valami Gustavos enyelgéssel próbálnak kárpótolni minket. Betegségrõl nem tehet senki sem, ez így alakult ki, s a producer helyében én sem szívesen váltam volna meg Salinastól, ha azt látom, hogy ilyen jól mûködik köztük a kémia, amíg lehetett volna húztam volna én is. Ha behívnak egy másik színészt, akkor az már nem lett volna ugyanaz, de ettõl függetlenül még lehet érdekesen megcsinálták az egész dolgot. Mondom annyira nem ismerem, hogy ott mik is lesznek, de itt nyilvánosan nem is szeretek spoilerezni, csak magánúton, nem akarom elvenni más szórakozását. :) Viszont most nézem, hogy nagy eltûnésre nem kell számítani, mert lehet egy hónapot beteg volt, de elõre felvett jelenetek is voltak bõven szerintem, mert Rogelio elvileg 5 epizóddal játszott kevesebbet a tényleges epizódszámtól, úgyhogy annyira nem kell majd hiányolni.
f_nikcsy 2012 jún. 18. - 09:42:46
(217/1702)
Sziasztok!

Egyet kell értsek sok mindenben. Imádom ezt a sorozatot, a kezdettõl fogva megával ragad.
Nálam ez nagy szó,mert ha unatkozni kezdem egy sorozat nézése közben, el is kapcsolok.

Kezdettõl fogva látszik, hogy Ana Paula és Rogelio szála sokkal érdekesebb,
a két színész között fantasztikus a kémia, ellenben Gustavo karaktere egy szürke
kisegér, az enyelgésük, vihogásuk számomra több, mint idegesítõ, úgyhogy külön
örülök, hogy késõbb ez a karakter a nézõk igényeinek megfelelõen látványosan a mellékszereplõi státuszba kerül.

Hál'Isten ez a mexikóiaknak is feltünt,hogy ezt a José Ron és Ana Brenda párost nem kéne erõltetni.
7/10
napraforgó 2012 jún. 18. - 06:43:38 7/10
(216/1702)
Bevallom én nem nagyon szeretem, ha egy telenovellában menet közben írják a történetet, illetve menet közben, a nézõi igények szerint alakítják, átírják az eredeti verziót. És az sem olyan megnyerõ, ha az aznap forgatott jelenetek még aznap este mûsorba kerülnek. Persze lehet, hogy ezek a sorozatok nem olyan igényesnek készülnek, hogy kiszûrjenek hibákat, logikusak legyenek az egyes történések, stb.
Jobb szeretem, ha van egy történet, annak eleje, vége, füle-farka, és nem ad hoc alakul a cselekmény.

Ennek ellenére errõl a filmrõl nem írhatok rosszat ezidáig. Sikerül fenntartania az érdeklõdést, a szereplõk jól vannak összeválogatva, stb. Persze Vanesa nem hasonlít annyira Paulára, mint hangsúlyozzák, Gustavonak meg nincs olyan kisugárzása, mint Jose Salinasnak. Én azt se bánnám, ha szegény tényleg meghalna a történetben, annyira szürke egyéniség.

Rogeliot - bár állítólag nem õt akarták fõszereplõvé tenni, vagy legalábbis nem AP párjává - már a kezdetektõl mentegetik, nem volt õ mindig ilyen rossz, csak a balesete, meg Vanesa döntése miatt megkeseredett, jobb szereti, ha félnek tõle, mint ha sajnálják. Tehát kezdettõl megadták a lehetõséget, hogy õ még visszaváltozhat, megjavulhat.

Aztán, ahogy a hozzászólásokból kiveszem, a nézõk pont erre a verzióra szavaztak.

Persze elgondolkoztam Vanesa döntésén is, azért nem oly könnyû egy húsz, húszegynéhány éves lánynak úgy dönteni, hogy egy nyomorékhoz köti az életét. Szép-szép a nemes gondolkodás, hogy mellette marad mindenek ellenére, de azért a gyakorlat nem ilyen egyszerû. Egy fiatal nõ, aki gyerekekre, családra vágyik és hirtelen csak az marad, hogy egy kriplit ápoljon.... hát ... azt hiszem, más is elgondolkodna. És õ még nem esküdött örök hûséget, joban-rosszban, szóval én alapból nem ítélném el a döntését. De itt nagyon igyekeznek negatívon feltüntetni.
Ilyenkor az a becsületes, ha maga a lebénult nyomorék visszaadja a menyasszonya szabadságát, hogy találhasson másik párt.
Nyilván más a helyzet egy házaspárnál, ott már inkább elvárható, hogy kitartson a párja mellett.

Suxel föltette a kulisszatitkokat, hogy J Salinas megbetegedett a sorozat forgatása közben, ezért egy hónapig ki kellett találni más szálakat, ahol a történet tovább folyt. Na ezek a váratlan történések azok, amelyeket nem kedvelek, hirtelen beleírnak tücsköt-bogarat, az alapszál nem halad, a nézõk szája meg be van dugva harmadrangú mellékszereplõk életének dolgaival.

de majd meglátjuk, hogy mennyire tud lekötni...
10/10
Sutherland 2012 jún. 18. - 02:17:50 10/10
(215/1702)
Én bevallom most láttam a sorozatot spanyolul,egy kedves barátom segítségével,no nem az egészet.
Olvastam is róla egy bejegyzést talán kritikát,véleményt amit megosztok s ha valakit érdekel elolvashatja..

(La que no podía amar)

Most épp „Megkövült szívek „ igen ami végül is egy jó történet modern feldolgozása. Olyan elõdjei vannak mint pl.Monte Calvario(A kálvária-domb,ami a gazda birtoka)de nem ez az egyetlen . A történet röviden:adott egy gazdag velejéig romlott ember aki testi fogyatékos vagy azzá válik egy tragédia következtében és ami örökre nyomot hagy életén.Egy ürüggyel ami a M.Calvarioban egy családi tartozás ,magához láncolja a kiszemelt nõt( aki persze mást szeret stb) Aminek következménye a házasság, ami a kulcspont és ami persze gyûlölettel és veszekedésekkel teli tehát pokoli.
A feldolgozások vége más és más a M Calvarioban a fõ gonosz aki a gazda pl meghal.

A Megkövült szívek viszont sok mindenben eltér elõdjeitõl tényleg csak az alap maradt meg Itt a gazda sem velejéig romlott és szereplõket is kihagytak a sorozatból és eredetileg nem is így indult de ebbe ne menjünk bele.A történet talán pont ettõl lett más jobb és szerethetõ. A változtatások jobbá tették a történetet én mégis keserû érzésekkel néztem.A szereposztás Ana Brenda(Ana Paula )mint fõhõsnõ remekel,a még mindig sármos Jorge Salinas(a gazda)akit imádtak a nézõk, minden mozdulatában maga Rogelio Montero aki inkább megkeseredett mint gonosz de szerethetõ.Idesorolhatjuk még Susana Gonsálest,(Cynthia Rogelio testvére aki megtévedt) Jose Ront,(Gustavo Ana szerelme) Ana Bertha (Rosaura nagynéni),Julian Gil(Bruno) mint fõgonosz és még sorolhatnánk. Ezt a történetet szinte már mindenki ismeri akit érdekelt vagy olvasta az ismertetõket.
Nem is pazarolok rá sok idõt,Ana aki ápolónõ volt A Del Fuertén Montero birtokán egy szívesség miatt hozzákényszerül feleségül.Szerelme Gustavo akit közben ismer meg elvileg meghal tehát mit is tehetett volna mást hozzámegy.A történet eleje is érdekes fordulatos ,,és Ana és Rogelio házassága sem annyira vészes,de nem is jó de talán még szép is lehetne.A történet akkor vesz nagy fordulatot mikor Ana halottnak hit szerelme Gustavo megjelenik nem akárhogy, és Rogelio volt kedvese Vanesa(Mar Contreras)sem tágít a szeretett férfi mellõl,,és persze fõgonoszunk is véghez akarja vinni aktuális tervét.
Házasságuk csak akkor válik igazán pokollá.
A sorozatban egyértelmûvé válik Ana igaz szerelme Gustavó ez végigkíséri az egész történetet .Fontos szerepet játszik Ana és Rogelio vívódása akik nem kímélik majd egymást.Paula szerelme és férje közt õrlõdik aki megkeseríti életét és ki iránt még maga sem tudja mit is érez .Akaratlanul is kötõdni kezd majd hozzá.A sorozat közepe tele hullám völgyel, bonyodalmakkal,,a tisztelet hiánya, büszkeség ,féltékenység a düh ,tragédiák mind olyan konfliktusokat,vitákat idéznek elõ a két fõhõs házasságában és között ami lassan szinte átcsap gyûlöletté,mondhatni megkövül a szívük ,Rogelio ugyan változik de büszkeségét. határozott, lobbanékony jellemét nem veszíti el.Ana ahogy halad a sorozat lassan rádöbben mit is akar majd az élettõl. A sorozat vége felé Rogelio jelleme változik és talán neki a legjobban fájó döntéseket hoz majd meg.A nézõ joggal kérdezheti magától: Mi is lesz ebbõl? meglehet e egyáltalán bocsátani a súlyos szavakat,és ennyi szenvedést ,,,,,,,,,,,,,,,,
10/10
Milibindi 2012 jún. 18. - 00:44:46 10/10
(214/1702)
Nem ismerem õt és igen , eddig nem jöttek be a Telemundo sorozatai.
8/10
suxel 2012 jún. 18. - 00:33:56 8/10
(213/1702)
Ahham, de helyette Jorge Salinas partnere majd Danna Garcia lesz, nem tudom õt mennyire ismered, nem ismered. Itthon max. a telemundos árulóból ismerheted, bár ha jól tudom te nem igazán szereted a TM-es cuccokat, nemde?
10/10
Milibindi 2012 jún. 18. - 00:18:02 10/10
(212/1702)
Újból "össze akarták õket ereszteni"? Kár, pedig jól mutattak volna együtt egy kövi soriba
8/10
suxel 2012 jún. 18. - 00:05:33 8/10
(211/1702)
Nem rossz felvetés, tényleg olyasmi, de azért José Ronnal több történés lesz, de van hasonlóság. Jól mutathat itt AP meg Rogelio, de egy most következõ sorozatban nem engedélyezik a duplázást már nekik.
10/10
Milibindi 2012 jún. 17. - 23:56:49 10/10
(210/1702)
Tudod kihez hasonlítanám, mit a Sarokba szorítvában Marcela csak férfibe :D:D
10/10
Milibindi 2012 jún. 17. - 23:52:15 10/10
(209/1702)
Nem nem láttam sajnos az Idõtlen szerelmet. Igen akkor egyértelmû casting hiba a fõhõs páros bukása . Mondjuk szerintem a párismétlés nem feltétlen rossz pl William Levy-Maite Perroni páros kifejezetten jól mutatott együtt kétszer is vagy a Victori Ruffo-Cesar Evora páros
10/10
Milibindi 2012 jún. 17. - 23:44:52 10/10
(208/1702)
Meg a Sonadorasból, néha ott is olyan fejeket vágtak, hogy juuuuj
8/10
suxel 2012 jún. 17. - 23:36:05 8/10
(207/1702)
Corazon Salvaje-bõl indulsz ki? :D :D
8/10
suxel 2012 jún. 17. - 23:35:26 8/10
(206/1702)
Összerakták õket a Juro que te amo sorozat után, ahol együtt voltak fõhõsök: AB és JR. Ott sem durrantak nagyot, nem tudom mibõl gondolták, hogy másodjára jó lesz, vagy jobb lesz. Ez is besült, de itt volt Salinas, mint egy megmentõ és ezzel teljesen átfogalmazták a remake-elni kívánt történetet. Úgy látom egyezik a véleményünk errõl a szürkeségrõl. Te nem láttad a CME-ben? (Idõtlen szerelem) Ott nekem szimpi volt Florencia del Sarachoval. Igen, van Evora-Espino sorozat, még pedig a Mundo de Fieras (Ragadozók világa), na az állítólag egy nagy cirkusz, ott aztán minden van, na meg sztárszereplõk is egy rakattal, és az egy igazán bonyolult történet állítólag. De állítólag most "betiltották" a Televisanal a párismétléseket egy idõre, tehát ugyanazon fõhõsök nem léphetnek színre még egy másik sorozatban.
10/10
Milibindi 2012 jún. 17. - 23:31:40 10/10
(205/1702)
Most látom, Salvador Garcini a rendezõ :O:O Itt legalább visszafogta magát nincsenek gimaszok meg ilyesmik.
10/10
Milibindi 2012 jún. 17. - 23:17:36 10/10 Előzmény suxel
(204/1702)
Valahogy hitelesebbek együtt szerintem is szóval talán casting hiba lehet a probléma valahogy Jose Ron és Ana Brenda nem mutatnak annyira jól egymás mellett. Más fõhõssel lehet maradhatott volna az eredeti story , meg azontúl, hokgy nem mutatnak jól Ana Brendával szerintem (személyes vélemény ) olyan szürke egér. Az meg hogy 17 év van köztük szerintem nem gáz manapság nem ritka az ilyesmi ,( ismertebb nevek pl Angelique Boyer- Jose Alberto Castro , Thalia-Thommy Mottola) de állítólag van olyan sori ahol Cesar Evora partnere Gaby Espino ( õket nehezen tudom elképzelni együtt) de a Terra Nosrtába pl Paula az olasz lány a nagyapja korabeli Franchescoval jött össze na az tényleg gáz volt :D
8/10
suxel 2012 jún. 17. - 22:27:02 8/10
(203/1702)
Direkt így lett kiválasztva Jorge Salinas, nem õ indult a fõhõsnek. Ana Brendahoz José Ront választották, na az meg is van korban neki. Az eredeti történet szerint Salinas az a pasi volt, akihez kényszerbõl hozzá adják a lányt. Hát a közönségnek jobban bejött ez a páros, mint a José Ronnal alkotott duó. Ha nekik így jobban tetszett, bevallom nekem is. José Ron sem rossz, csak nekem itt nagyon egysíkú és szürke.