f_nikcsy 2012 jún. 19. - 21:38:37 Előzmény suxel
(282/1702)
Én örülnék, ha Rogelio végül tudna járni. Nem ez lenne az elsõ csoda, hiszen telenovellában gyógyítottak már vakságot és bénulást is egyaránt. Ennek ellenére, én úgy érzem ,így még nagyobb a különlegesség, hogy a fõhös béna.
f_nikcsy 2012 jún. 19. - 21:19:47
(281/1702)
Vagy csalódik, és visszamegy a Del Fuertére.
9/10
Caramell 2012 jún. 19. - 21:11:59 9/10
(280/1702)
Na Ap és Rogelio csak nem egyeznek mindkettõ hajtja a magáét.Szerintem a diplomaosztón Gustavo biztos nem jelenik
meg Bruo tesz majd róla ahogy megbeszélték Rosaurával és AP csalódik majd benne és akkor mi lesz ad egy esélyt Brunonak ahogy Rosaurának megígérte.....
f_nikcsy 2012 jún. 19. - 21:09:47
(279/1702)
Ezen a Rosaurán kiakadok:)
A mondatból ítélve, amit Brunó kért a fickótól,nekem az az érzésem, hogy Gustávó ,,barátunkat" meg akarja öletni.
Vanessa Rogeliónak:menjünk táncolni!:D jaj a hülye:D
f_nikcsy 2012 jún. 19. - 21:02:53 Előzmény suxel
(278/1702)
Egy kis javítás. Én úgy tudom bénulás esetén(tök mindegy,hogy gericvelõ sérült, vagy más okozta a bénulást), mindenképp tornáztatni,maszírozni kell. Egyrészt azért, hogy az izmok ne sorvadjanak el, másrészt, mert így lesz vérkeringés a lábakban, attól még, hogy az adott beteg már nem érezi a végtagokat. Tehát amit AP csinál helyes, mivel passzívan(étsd:az õ kezei által) mozgásban tartja a lábakat.

Én szerintem, ha már a gerincben idegek sérülnek, az is bénuláshoz vezethet. Aki pedig deréktól lefelé bénul, értelemszerûen nem tud gyereket vállalni,mert nem mûködnek a szervei onnantól kezdve normálisan.
8/10
suxel 2012 jún. 19. - 20:57:55 8/10
(277/1702)
Nagyon jó! Ezt lopom! Mostantól Cro magnoniként fogok rá hivatkozni, ha írok róla. :)
7/10
napraforgó 2012 jún. 19. - 20:39:33 7/10
(276/1702)
Kiváncsi vagyok, hogy milyen berendezést kell cro magnoni Miguelnek elszállítania 20 órányira? Csak nem az El Fuertére visz valami számítógépet, vagy netán valami orvosi mûszert? Ha úgyis olyan messze van az a hely, miért nem indulhat másnap reggel?
8/10
suxel 2012 jún. 19. - 20:26:27 8/10
(275/1702)
Ez az új mérnök is elég megbízhatónak tûnik, na vajon vele majd David meg tud egyezni?
Gustavot Rosaura szerint sürgõsen el kell takarítani az útból.
Megjött Elsa is, akit kint valamiért a tehén jelzõvel láttak el, de akkor õ egy nagyon csontsovány tehén.
Rosaura néni jó tanácsa, vagy inkább követelése: ha itt maradsz, akkor szakíts Gustavoval, és gyere össze Brunoval.
Nem lesz sötét az a ruha a diplomaosztóra AP-nek?
Olyan furcsa hallani még mindig néha Elenat a barátnõjét Rosauranak, hiszen a Rosaurat játszó színésznõ Elena hangján szólalt meg a Csábítás földjében.
Na Dany egy picit összetört, hogy nem lesz ott a diplomaosztóján Miguelito.
8/10
suxel 2012 jún. 19. - 20:08:36 8/10
(274/1702)
Gustavo mennyire bátor és becsületes, panaszt akar tenni.
Rosaura nénit pénzszámolgatás közben látjuk, hát nem vicces? Õ már tapasztalt, mindent jobban tud mindenkinél.
Vanessa már nyomi: menjenek táncolni, bunkó az a nõ. Levakarhatatlan perszóna. Bruno csöppet meglepõdött a cuppogáson, hát Vanessának hamar ment a férfi visszaszerzése.
Maria megpróbálja visszacsábítani a birtokra AP-t, még Margarito is beveti magát.
20 órás út, jó hosszú, na Miguel oda aztán kell a koncentráció.
Gustavo kísérlete David lebuktatására besül rendesen. Egy fenyegetés még belefér Gustavo részérõl azért.
Mindenesetre nekem Vanessa olyan nõnek tûnik így, aki kívánja a szexet, hogy fog ez elsülni, ha összejönnek. Nem tett rá semmi utalást, de ez a nõ egy igazi elkényeztetett rinyapicsának tûnik.
Rosauranak színésznõként kellene dolgoznia, amekkorra drámát elõ tud adni, erre váratlan látogató Rogelio. Persze megint hallgatózik a háttérbõl. AP. nem enged az elveibõl Rogelio makacs egy lányt fogott ki. Hát ez nagyon tetszik a nénikének, na hopp kirúghatja az öcsikét is, ha akarja. AP. tovább vitatkozik Rogelioval, Rosaura meg milyen keservesen hallgatja, és már be is avatkozna. Nem sikerül meghatnia az uraságot. Már megyen is kagylózni.
7/10
napraforgó 2012 jún. 19. - 19:56:40 7/10
(273/1702)
Hát sok jót biztos nem. És már beszélt is egy lekötelezettjével. És a kedves nénike is szívbõl kívánja, hogy G végleg eltünjön.
8/10
suxel 2012 jún. 19. - 19:45:34 8/10
(272/1702)
A végrõl még kár találgatni szerintem, de mondjuk minden jó ha vége jó, de hogy most mi következik, mi lesz, mit tesz Bruno Gustavoval satöbbi azért szerintem nem kár találgatni, sõt jó. :)
8/10
suxel 2012 jún. 19. - 19:43:48 8/10
(271/1702)
Na megjött Elsa. Rogelio egyszerûen: Szervusz Elsa! Végülis majdnem az anyósa lett. Cynthia látja benne, hogy talán Vanessa végett kiszabadulhat a testvére fennhatósága alól.
Bruno úgy látszik teljesíti Rosaura kívánságát, hogy Gustavo örökre tûnjön el AP. életébõl.
Mexikóban sem megy könnyen munkát találni, mondjuk még nem is régóta munkanélküli.
Most látom egy külföldi fórumon csak UNIBROW-nak nevezik Miguelt, ami annyit tesz, hogy egybenõtt szemöldök, jó nevet találtak ki neki. :D :D
7/10
napraforgó 2012 jún. 19. - 19:37:02 7/10
(270/1702)
Te tudod, hogy én se nézek elõre, max a port.hu kétmondatos ismertetõjét. De találgatni nagyon szeretek, és mint általában a meséknek, ezeknek a sorozatoknak is jó vége szokott lenni. Úgyhogy itt nem a mi-lesz-a-vége, hanem a hogyan-jutunk-el-odáig ad okot az izgalomra.
8/10
suxel 2012 jún. 19. - 19:33:18 8/10
(269/1702)
Hát ez elég érdekes, ugyanis az egyik elõzményben összejött a José Ron féle fõhõssel, a következõ változatban nyitva maradt az egész, nem lett pontosan kimondva, hogy mi is lett a vége, s itt is egy 3. véget alkottak. Szerintem még kár találgatni, mert nagyon messze van a vég, addig még sok víz lefolyik! :)
7/10
offtopic
napraforgó 2012 jún. 19. - 19:32:53 7/10
(268/1702)
OFF
A tudomány csodákra képes. Volt egy olyan amerikai film is, ahol a feleség kérésére a frissen elhunyt férjtõl vettek spermiumot a herékbõl, lefagyasztották és a nõ kérelmezte a bíróságtól, hogy engedélyezze a mesterséges megtermékenyítést. (abban az államban egyedülálló nõknek nem engedélyezték, mondván, hogy a gyereknek két szülõre van szüksége, és ahol eleve kizárt az apa léte, ott nem engedélyezik). Na ezt a technikát itt is lehetne alkalmazni, és még csak nem is kell meghalni hozzá.
8/10
suxel 2012 jún. 19. - 19:31:06 8/10
(267/1702)
Igen vannak olyanok, de ezzel semmi baj sincsen, csak akkor jelentkezzen a fórumozó, mint tegnap és akkor tekintettel leszünk rá. Természetes, hogy vannak olyanok, akik nem szeretnék tudni, mert úgy az igazán élvezetes. Én úgy vagyok ezzel, hogy már tudom mi lesz és várom, hogy mikor jön már.
Ez nálam mindig egy afféle fogadkozás, hogy nem nézem elõre a történetet, itt sem tartott sokáig. Igazán akkor vagyok bajban, amikor eredeti sorozatot nézek és ott tényleg nem tudom mi lesz. Pedig már azt is megfogadtam nem nézek többet, mert nem bírom a várakozásokat, de csak egyre többet viszek mégha tekerve is. Keresem ott is égen-földön az ajánlókat az adott részhez.
Én így is tudom élvezni a történetet, hogy tudom mi lesz elõre, de tudod, ha megkérnek én nem spoilerezek.
7/10
napraforgó 2012 jún. 19. - 19:26:59 7/10
(266/1702)
No akkor megvan még az esélyünk, hogy a végén saját lábán vezeti oltárhoz a választottját, sõt talán még lovagolni is fog. Végül is, így teljes a mese.
10/10
Milibindi 2012 jún. 19. - 19:21:29 10/10
(265/1702)
Szerintem sem, hisz valamennyi ingerület vezetés maradt a lábában, hisz tornáztatás közben azt bizonyos mozdulatot érzi. Mondta i AP ezt érzi és õ ennek utána is járt
10/10
Milibindi 2012 jún. 19. - 19:16:53 10/10
(264/1702)
Igen, aki lebénul az impotens is lesz tudtommal (én így tudom) , ugye deréktól lefelé ebbe beletartozik az is ..., de szerintem mesterséges uton lehetne, mert az ivarsejt termelõdés szerintem ettõl még vaN (ez nemb 100%, de szerin tem van , nõrõl már hallottam, hogy tolószékben hordott ki gyereket, ez mit takar nem tudom, de sztm császármetszéssel lehetett.
7/10
napraforgó 2012 jún. 19. - 19:06:48 7/10
(263/1702)
Nem is csak miattad írtam, még ha neked is címeztem. Lehetnek mások is, akik nem akarják tudni elõre (még fél 8-ig sem)
Egyébként te is azt írtad még nem oly rég, hogy még a port.hu ismertetõjét sem akarod elolvasni, amíg nagyon izgatott nem leszel. Lehet, hogy már nagyon izgatottá tett a történet?
Ez inkább csak költõi kérdés, a választ már elárultad. Meg egyébként is ismerlek már annyira, hogy rég rákerestél és belenézel a spanyol nyelvû változatba.