mona67 2012 jún. 07. - 14:17:57 Előzmény zisi
(62/1702)
Szia!
Köszi a választ. Kíváncsi vagyok végig jó fiút játszik-e.
7/10
napraforgó 2012 jún. 07. - 13:32:33 7/10
(61/1702)
Még nem volt szó arról, hogy Maria nevelte volna fel a testvéreket (legalábbis nem emlékszem ilyesmire), AP-nak csak mint házvezetõnõt mutatták be. Különben minek egy 40 éves férfinak, meg a huszonéves húgának dada? Még ha dajkálta is õket valaha, az jó régen lehetett.
Amúgy nem Ana Paula ellentmondásos, hanem épp Rogelio. AP nagyon is következetes.
Mellesleg Cyntia is állandóan ellenkezik a bátyjával, férjhez akar menni, elmenni a birtokról, a részét kéri (pénzben), de a bátyja megtagadja. A húga ellenkezése nagyon zavarja, vele sohasem kedves.
Azt nem tudom, hogy a kis ügyvéd miért lebzsel annyit a birtokon? Nincs más dolga?
8/10
suxel 2012 jún. 07. - 11:28:06 8/10
(60/1702)
Igen, ez az ellentmondás tetszhet neki a lányban, mert szerintem Cynthia nem sokat mondott neki ellent, hiszen sakkban tartja, fenyegeti õt is, meg mellette kellett élnie, illetve Mariara is elég csúnyán rászól néha. Amúgy Maria nevelte õket, nem? Vagy dada, vagy valami ilyesmi amellett, hogy házvezetõnõ, mert itt a szülõk korán meghaltak, nem? Volt errõl valami info?
Ezzel az egyenrangúság-cselédség kérdéskörrel, felvetéseddel teljesen egyetértek. Ugyanez fogalmazódott meg bennem is. :)
7/10
napraforgó 2012 jún. 07. - 07:52:04 7/10
(59/1702)
Úgy emlékszem, hogy Maria, a házvezetõnõ azt mondta Ana Paulának, hogy Margaritót pár éve a birtokon találták, senki nem tudott róla semmit. Valószínûleg árva. Ottmaradt a birtokon, egy kicsit mindenki törõdik vele, de igazából nem tartozik senkihez.

Nekem kicsit érthetetlen Rogelio keménykedése AP-val. Pont arra figyelt fel, hogy a lány ellent mert mondani neki (vagyis ez valamiképp tetszik neki) Mégis meg akarja törni a lányt, megregulázni, hogy elismerje, õ az úr a birtokon, szinte "élet-halál ura". Azt akarja, hogy a lány legyen tisztában vele, hogy csak alkalmazott, nincsenek egy szinten. Ugyanakkor ragaszkodik ahhoz, hogy a lány velük étkezzen. Minek, ha nem egyenrangúak? Akkor a lány jobban beleillik a személyzet körébe.
Az is furcsa, hogy ha annyira nem tetszik neki a lány, minek megy el a családjához, hogy mindenáron visszaszerezze? Még a galambjait is elviszi neki. Ez ember azt hinné, hogy tetszik neki és a kedvében akar járni.

Mellesleg minek ennek a pofának pont most ápolónõ? A balesete már jó pár éve történt, azóta így-úgy rehabilitálódott, alkalmazkodott a fogyatékosságához. Még tornáztatja is a felsõtestét.
Hát nem tudom, hogy mibõl áll az AP nyújtotta fizikoterápia, és csak azt látom, hogy krémmel masszírozza az úr lábát.
Neli 2012 jún. 07. - 00:11:33
(58/1702)
:D :S oké, csak megjegyeztem ;)
hát kár, pedig az is jó :P
na de off vége :P

amúgy most olvastam a miaus oldalon, hoyg fent lesz hétvégén az 5 rész, ami a héten megy :D :D :P de jó :P :D
8/10
suxel 2012 jún. 07. - 00:09:58 8/10
(57/1702)
Én nem óhajtok többet róla írni, csak megjegyeztem, hogy nézettségben egy jó nagy pofont lekevert ez a sorozat odakint az RP-nek.
Neli 2012 jún. 07. - 00:02:03
(56/1702)
pár vidit láttam belõle, de nem nagyon vagyok képben, viszont nem tök ismeretlen azért :P
offtopic
Neli 2012 jún. 07. - 00:01:25
(55/1702)
:D micsoda, az RP-t, tényleg? :D :O ajj, szegény cucc :P :D :S
de ezt inkább off-ban légyszi, más nem ismeri a cuccot, én meg nem akarok errõl hosszasan írni :P ;)
persze tényleg kivi is vagyok nagyon, fõleg Salinas miatt, õt csípem :P a másik 2 pasi nem izgat, max. az intézõ, a többirõl még annyira nem tudok...
legyen már fent!! :P :S
8/10
suxel 2012 jún. 06. - 22:55:30 8/10
(54/1702)
Ismerem nagyjából a stílusodat, s hogy miket kedvelsz így port fórum alapján, s neked ez tuti tetszene. Jó sorozat szerintem, Jorge Salinas meg jogosan kapta meg a legjobb férfi fõszereplõ díját, maga a karakter is nagyon zsír, és jól is alakít. :)
Neli meg gondolom kíváncsi, hogy mit tud ez a LQNPA - MegKövült szívek, hogy Amerikában odaverte a kedvencét az RP-t.
10/10
Milibindi 2012 jún. 06. - 22:00:27 10/10
(53/1702)
Én is remélem nekem is az a problémám ,mint Nelinek :S
8/10
suxel 2012 jún. 06. - 21:02:40 8/10
(52/1702)
Én még eddig sehol nem leltem most csekkoltam a 3/4 részt a tv-ben, hátha felrakják már a hétvége felé legalább valahová és akkor te is láthatod. :)
Neli 2012 jún. 06. - 20:45:01
(51/1702)
hol lehet magyarul nézni? már annyira kivi vagyok :P
8/10
suxel 2012 jún. 06. - 20:29:57 8/10
(50/1702)
Nem igazán láttam még az elsõ két részt, csak bele-belekapva az elsõbe, de ott lelõtték Miguelt, nem gyógyult az meg egy kicsit hamar? Vagy telt el valamennyi idõ? Vagy csak ott van takargatva a ruha alatt a kötés, mert fogdossa ott egy kicsit.
A birtok már lassan félelmetes és nekem kísérteties, de valamiért tetszik.
És megszólal a Corre, Corre zene a Rogelio és Ana Paola jelenet alatt, na ez is tetszik nekem.
És Rosaurat imádom benne. Nagyon sajnálom, hogy nem jelölték idén nõi fõgonosz kategóriában Premios Telenovelas díjra, mert szerintem igazán megérdemelte volna, már most jobban tetszik, mint TDA Bernarda. Szeretem ott is a színésznõt nagyon is, de szerintem itt Rosaura mérföldekkel jobb.
De gonosz Rogelio meg Cynthia kiröhögik "Rómeót és Júliát"!
Ingrid Martz alias Dany nagyon kellemes kis színésznõ.
Az a Margaro kinek a kisfia?
Ana Brenda továbbra sem a zsánerem, nekem nem tetszik.
8/10
suxel 2012 jún. 06. - 19:57:31 8/10
(49/1702)
Maradván még a szinkronnál örülök, a vénember Humberto Elizondo hangja maradt ugyanaz, mint a Paula és Paulinában Koroknay Géza, valamint az Esperanzaban, valamint, hogy Maria a dada -asszem így hívják- Zsurzs Kati maradt. :) Na vajon ezek véletlenek vagy tudatosak?
Neli 2012 jún. 06. - 18:00:09
(48/1702)
én is vhogy úgy gondolom ezt, hogy A nõ, akit nem tudtam szeretni/vagy A nõ, aki nem tudott szeretni (engem -de késõbb mégis meglágyítja a kõszívem :P), lehet ez nem derült ki az elõzõbõl... és ez Rogelio-ra vonatkozik...
a kétértelmûség zavar be :D :P
zisi 2012 jún. 06. - 15:22:51
(47/1702)
Ulises Villasenornak hívták a sorozatban! Tényleg szokatlan a szinkronja, nekem is mindig a Kettõs játszmából Alex jut eszembe!:(
mona67 2012 jún. 06. - 14:50:59
(46/1702)
Rosszul írtam nem Emilió hanem Miguelnek hívják, akinek szörnyû a szemöldöke.
mona67 2012 jún. 06. - 14:43:55
(45/1702)
Kettõs játszmában is játszott Brunó ( nem jut eszembe ott mi volt a neve) furcsa ezzel a szinkronnal.Mindig William Levy arca ugrik be. Ana Paulát játszó színésznõ is játszott a Kettõs játszmában. Ott mindketten negatív szereplõk voltak. Kíváncsi vagyok az itteni alakításukra. Emilió szörnyû az összenõtt szemöldökével.
8/10
suxel 2012 jún. 06. - 12:31:59 8/10
(44/1702)
Hát egy olyan vaskalapos, durva embert nehezen képzelem el, hogy egy Ana Paola könnyen szeretni tudna, ha nem változik meg. :)
8/10
suxel 2012 jún. 06. - 12:30:22 8/10
(43/1702)
Mikor volt a finálé én megnéztem eredetiben nem bírtam várni vele, mert közben is bele-beletekergettem a sorozatba. Én aztán tudom a számat kussban tartani, én nem mondok róla semmit se. :D :D Általánosan a végérõl annyit, hogy valami ilyesmire számoltam, olyan tipikus telenovellás volt, semmi nagyon extra, de nekem ettõl függetlenül baromira bejött a vége. Jó lenne, ha majd azt is így 2 órás verzióban adnák le. Szerintem jó sorozat a látottak alapján, de még nem pontozom be, mert ahhoz nem ismerem eléggé.
Szinkronról: reggel mégis csak letöltöttem a részt, de csak a hangok miatt. Huszárik Kata hangjával nekem úgy tetszik is a fõhõsnõ, mégha ellenszenves is nekem a színésznõ. A többiek hangja is oké úgy nagyjából, bár én nagyon szerettem volna, ha Rosaura néni 3.jára is Menszátor Magdolna hangján szólal meg, de Andresz Katival sincs semmi bajom, jól állnak neki a negatív karakterek. Aki viszont nem tetszik az Bruno Rey Posta Victorral. Hogy ez a Julian Gil (Bruno) egyébként a Televisa novellákban mindig szõke hajjal jön (lásd Kettõs játszma). Olyan csúnyán áll neki, valaki eltilthatná a szõke festéktõl. Jah és még Cynthia is fura Kisfalvi Krisztinával én oda valami kicsit erélyesebbet gondoltam volna.