Norcy_ 2012 júl. 06. - 10:35:54
(482/1702)
Július 27-tõl 12:50-kor kezdõdik a Megkövült szívek a Szerelem Tengere helyett.
http://www.tvmustra.hu/napi/tvmusor/storytv/2012-07-27

Miért kell mindig kiszúrni a nézõkkel?? Nem mindenkinek van Story5, a Dallas-t meg kezdik az elsõ résztõl 18.00-kor...:(( Komolyan mondom, hogy már féltem mi lesz, miután befejezik a Szerelem tengerét, és még hány varáció várható...lassan rosszabb, mint a tv2.
7/10
napraforgó 2012 júl. 06. - 10:20:19 7/10
(481/1702)
Abban igazad van, hogy Rozi néne talán segítene Rogeliót eltenni láb alól, hiszen így Paula lenne az örököse, és õt meg szépen kézbentartaná a követelõzéseivel.
7/10
napraforgó 2012 júl. 06. - 10:18:24 7/10
(480/1702)
Hát elég nagyravágyó a nagynéni, de azért azt nyilván tudja, hogy õ maga nem kaphatja meg, esetleg az unokahúgán keresztül próbálkozhat valamit elérni. Bruno ebben biztos nem segítené, õ a saját birtokát akarja visszaszerezni. Azt még nem tuidjul, hogy is jutott az Rogelio, vagy az apja birtokába. Talán valami adósság, amirõl a fiú nem tud.
anita27 2012 júl. 06. - 10:14:00 Előzmény napraforgó
(479/1702)
Nekem AP nagynénje szövege szöget ütött a fejembe. Amikor a birtokon sétált, azt mondta, miután a kisfiú elment virágot szedni, hogy .KB...." itt minden az enyém lesz ..( kell lennie )" . Tõle kitellene , hogy R. életéle törjön akár B- segítségével is.
9/10
Caramell 2012 júl. 05. - 20:48:45 9/10
(478/1702)
Igen az lehetséges de szerintem AP tõl legtávolabb közülük Gustavo,Rogelio Bruno már akiket érdekel Paula Bruno áll
szerintem nem jön be neki vagy nem tudom de vele a leg távolságtartóbb és nemcsak a csók miatt szerintem...
7/10
napraforgó 2012 júl. 05. - 19:12:26 7/10
(477/1702)
Suxel nagy szakértõje e telenovelláknak. Az õ elmélete szerint Bruno valamilyen módon el akarja tenni Rogeliot láb alól, hogy Paula, mint az özvegye minden vagyonát megörökölhesse. Aztán õ sietne megvígasztalni a gyászoló özvegyet. Lehet, hogy van benne valami, mert Bruno fiú nagyon pártolja ezt az esküvõt.
De szerintem Paula nem akarná Bruno vigasztalását, még ha Rosaura bele is lökné a karjaiba.
9/10
Caramell 2012 júl. 05. - 19:00:28 9/10
(476/1702)
Rogelio mindenbõl hasznot húzna hogy nincs eljegyzés rögtön a pénzre gondol,Vanessa meg bosszut esküdik hát ha még megtudja Rogelio Paulát veszi el helyette.Rosaura úgy viselkedik mintha Rogelio õt venné el és õ lenne az úrnõ lassan már járni sem tud rendesen és máris a birtokra fáj a foga.Roger nem is sejti Brunonak milyen jól jön az õ esküvõje,bár nem tudom hogy lesz ebbõl haszon...
Rogelio letette az ostort de meddig?Kíváncsi vagyok meddig tart a nagy egyességük AP-vel vagy az újabb vitájuk után megy majd az ostorért...
AP-sem nehéz levenni a lábáról elég naiv Rogelio egy kicsit kedvesebb vele és máris a nyakába ugrik de marad ebbõl még el is,,,gondolom..
10/10
Milibindi 2012 júl. 05. - 18:51:38 10/10
(475/1702)
Szívesen
7/10
napraforgó 2012 júl. 05. - 18:19:21 7/10
(474/1702)
Rogelionak nincs valami jó véleménye a nõkrõl - csak az új ruhákon, cipõkön, ékszereken jár az eszük, mondja. Hát, ha nem megfelelõ nõkkel ismerkedett eddig, hanem olyan Vanesa-féle buta libákkal, akkor nem csoda a rossz vélemény.
7/10
napraforgó 2012 júl. 05. - 18:16:23 7/10
(473/1702)
Rogelio - bár szándékosan kitervelte Vanesa megalázását - álnokul azt játsza, mintha váratlanul gondolta volna meg magát.
A Federicoval kötött új szerzõdésnél annyira kihangsúlyozták, hogy aki fel akarja bontani, annak súlyos milliókat kell fizetnie. Rog már ezt is bekalkulálta a szerzõdéskötésnél.

Rosaura úgy járkál a birtokon, mint egy páva. Illeg-billeg és máris valami úrnõnek képzeli magát.
Paula nagyot kér a nyakláncáért cserébe, Rogelio korbácsát.

Bruno meg véletlenül kihallgatja Danyt és Miguelt, így értesül az esküvõrõl. De gondolom ez egybevág a terveivel, hát nem leplezi le idõ elõtt.
sorozatkedvelõ 2012 júl. 05. - 18:15:17
(472/1702)
Rogélio tudja,hogy okozzon örömet Ana Paulának.Rosaura nagyon szeretne a birtok úrnõje lenni.
10/10
Sutherland 2012 júl. 05. - 13:24:54 10/10
(471/1702)
Én úgy olvastam a sori lényege elvileg egyrészt a pokoli házasság szóval valamitõl pokoli kell majd hogy legyen
hogy mitõl válik majd azzá azt nem tudom de hát majd kiderül.Hogy mi lesz a vége?addig sok víz lefolyik még a Dunán:D
10/10
Sutherland 2012 júl. 05. - 13:17:18 10/10
(470/1702)
Akkor innen rémlett ez a feltevés Frederikoval kapcsolatban hogy Paula a lánya és Vanesa féltestvére ha ez kiderül Vanesa megtépi magát.AP-nek igen biztos sok ellensége lesz talán néha még Rogelio is természetébõl adódóan Bár Gustavo lehet haragszik majd rá de szerintem megbocsát hisz õk egymásnak az elsõ nagy szerelem amit nyilván sose fognak elfelejteni ezt mindig ki is hangsúlyozza AP meg hogy sose fog mást szeretni és biztos Gustavito harcol majd AP ért ahogy megismertük nem nehéz kitalálni.Kérdés Rog mit szól majd ehhez mert neki birtoklási mániája van hisz Cynthiával is mit tesz,,ráadásul AP még sokkal tartozik is neki.
10/10
Sutherland 2012 júl. 05. - 12:56:26 10/10
(469/1702)
ÓÓÓÓ Köszönöm szépen aranyos vagy...:D
7/10
napraforgó 2012 júl. 05. - 09:20:40 7/10
(468/1702)
Mire gondolsz? Mert én csak arra emlékszem, hogy Federico olyasmit mondott, hogy reméli, hogy Rogelio boldoggá teszi a lányát és õ is boldog lesz, mert mindketten megérdemlik. Hát ebben nincs semmi rendkívüli, elég konvencionális jókivánság.

Most már csak azt kellene megérteni, hogy Rogelio miért is akar feleségül venni egy karakán kis ápolónõt, aki nem hajt lépten-nyomon fejet neki, meg a kívánságainak. Rogelio "elõkelõ" ismerõsei talán meglapõdnek majd, és akkor mi van? A birtokon Maria és Margarito talán örülni fog a fejleményeknek, na de más senki. Rogelio egy csomó haragost szabadít Ana Paulára - Vanesán és a családján kívül Cynthiát, Gustavót és Mercedest, talán Brunót is - vajon meg fogja védeni ellenük? Vagy csak akkor, ha gazsulál neki?
anita27 2012 júl. 05. - 08:22:30
(467/1702)
Nekem úgy tûnt, hogy a bulin R-t nagyon elgondolkodtatta amit Vanessza apja mondott neki. Szerintem, kicsit bûntudat féléje is lehetett, mert elég zavarba lett Vanessza apja mondandója után, és szerintem ezért döntött úgy, hogy nem csinálja végig a színjátékot. Én valahogy szeretném, hogy AP és R összejöjjenek a végére :-D .
7/10
napraforgó 2012 júl. 05. - 06:41:27 7/10 Előzmény Sutherland
(466/1702)
Arra, hogy Ana Paula Federico Galvan lánya, én jöttem rá, miután Suxel rájött arra, hogy Mariana lehetett az a titkárnõ, akivel Federico megcsalta Elsát. És mivel többször említették, hogy Paula hasonlít Vanesára, hát nem volt nehéz kitalálni, hogy õk ketten féltestvérek lehetnek. Ana Paula is említette egyszer, hogy az anyja titkárnõ volt és sok mindent megtanult tõle.
Persze akkor én azt hittem, hogy ez a Mariana még hajadon volt akkor és késõbb Miguel apja talán a nevére vette. No de most kiderült, hogy Mariana is férjes asszony volt, egy kisfia is volt már, amikor összejött Federicoval.
Nagy valószínûséggel Rosaura is inkább a húga lehetett Marianának, nem a nõvére, csak ugye a fordítási bonyodalmak.... Annyira nehéz kitalálni egy történetben, hogy ki az idõsebb a fivér-nõvér relációban.... A fordítók mindenesetre nem veszik a fáradságot, hogy kiderítsék, és a szinkronrendezõnek is tökmindegy. Így aztán néha belegabalyodunk, hogy ki is a bátty, az öccs, a húg, meg a nõvér.
7/10
napraforgó 2012 júl. 05. - 06:05:22 7/10 Előzmény napraforgó
(465/1702)
Ha már nem akkor utasítja el Rogelio Vanesát, amikor az esküvõi szertartásra készülnek, hanem itt a fõpróbán, legalább úgy csinálták volna, hogy végigpróbálják az esküvõi ceremóniát, és amikor a pap(?), vagy a városháza anyakönyv-vezetõ tisztviselõje felteszi a kérdést, hogy és akkor most azt fogom kérdezni, hogy: akarod-e az itt jelenlévõ Vanesát.... No akkor kellett volna mondania, hogy "Nem". Szóval laposabb volt, mint lehetett volna.

Rogelio nem felejtette el a gyûrûket, Paulának vesz eljegyzési gyûrût és jegygyûrût is. Az ún. ékszerbolt viszont nem úgy nézett ki, mint a város legjobb, legelegánsabb ékszerüzlete és a választék sem volt valami fényes. Nálunk itt a külvárosban különb kirakat van - lehet, hogy akkora böhöm nagy gyémántgyûrûk nincsenek, de nagyobb, ízlésesebb választék van. És udvariasabb kiszolgálás.
10/10
Milibindi 2012 júl. 05. - 00:54:58 10/10
(464/1702)
http://port.hu/fuego_en_la_sangre/pls/fi/films.film_page?i_film_id=102423&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_topic_id=2

Ez az elvilegbár hogy õ e a fõhõs avagy Eduardo Yanez azt nem tudom. Még szegény Miguel Corcega rendezte
10/10
Sutherland 2012 júl. 04. - 22:57:26 10/10
(463/1702)
Mivel nem vagyok sorozatokban jártas,esetleg nem tudja valaki ezen a képen
Jorge Salinas Adela Noriegával milyen sorozatban szerepel mi a címe szeretném megkeresni..
Ha esetleg valaki tudja akkor köszönöm...