8/10
suxel 2012 jún. 16. - 00:01:10 8/10
(182/1702)
Tessék: http://www.youtube.com/watch?v=P2hM9CLAMu4
Hirdetést ugord át!
9/10
Caramell 2012 jún. 15. - 23:57:15 9/10
(181/1702)
Tudja valaki ki énekli az AP és R jeleneteknél a Corre dalt szeretném végig meghallgatni...
8/10
suxel 2012 jún. 15. - 21:38:36 8/10
(180/1702)
Könnyen meg lehet, hogy Rosauranak ez a szándéka Miguellel a hergelés.
David sem az a feltétlen tisztességes üzlet ember. Na Szent Gustavo vajon mit tesz, ez a dilemma. Rosaura így is ellenzi, na ha meg megtudja, hogy nincs állása, akkor fog még toporzékolni.
Nekem Cynthia nem tetszik, olyan túl csontos az arca meg úgy a nõ is.

Levelek Júliának: az jó, kedves kis film. Amanda Seyfriedet kedvelem. :)
9/10
Caramell 2012 jún. 15. - 20:59:03 9/10
(179/1702)
Rosaura aztán megéri a pénzét ekkora patáliát csapni,már lassan a halálát híreszteli,
de az ékszereit finoman elrejti nehogy valaki meglássa.Ahogy látom Brúnó is mindent elkövet hogy Paula visszatérjen
a birtokra igen megsápadna ha nem,és R másik ápolónõ mellet döntene...
7/10
napraforgó 2012 jún. 15. - 20:45:04 7/10
(178/1702)
Szerintem Rogelio még csak eztán lesz egyre kiálhatatlanabb. Most még hol azt mondja, másik ápolónõt akar, hol meg AnaPaulát követeli vissza. De ha nem kapja meg, amit akar, ha nem kapja vissza, akkor fog csak kénköves tüzet fújni.

A Viasat3-on mindjárt kezdõdik a Levelek Júliának c. romantikus film, megyek nézem. Viszlát a jövõ héten, a következõ résznél.
7/10
napraforgó 2012 jún. 15. - 20:29:37 7/10
(177/1702)
Nem láttam, hogy AP és Gustavo telefonszámot cserélt volna, vajon hogy akarnak kapcsolatot tartani?
Mit akar Rosaura néni ezzel, hogy Miguel túl gyáva? Hergeli valamire, valaki ellen??? (Gustavo ellen, a nõvére ellen???)

David hogy visszamondja a víztisztító üzemet. És most kiderült, hogy nem is társak Gustavoval, az csak egy alkalmazott. És micsoda választás elé llítja: elõléptetés, de ha ragaszkodik a víztisztítóhoz, keressen másik munkát.

Cynthia tényleg csinos, vékony, meg minden, de azért furcsa, hogy a hasa állandóan kilóg a ruhájából. Arrafelé soha nincs hûvösebb, hogy néha rendesen legyen rajta egy blúz, ne csak mell alatt megkötve? Mindig ugyanabban a csípõfarmerban látjuk a falat kis blúzával. Na lehet, hogy ez a férfiak kedvéért van. Meg talán demonstrálni, hogy nem olyan rendes nõ.

Rogelionak "fontosabb" dolga van, mint a folyó, amely árvízzel fenyeget... Másik ápolónõt akarsz találni? kérdi Cynthia, nem azt akarom, hogy Paula jöjjön vissza.

Rogelo Paula feltételeire: Hogy én bocsánatot kérjek? egy nõtõl? hahaha egy nõtõl? Atrra is nagyobbesély van, hogy belémcsap egy villám!
8/10
suxel 2012 jún. 15. - 20:26:43 8/10
(176/1702)
Rogelio kibírhatatlanabb, mint valaha. Marianak csak bele kellene keverni a gyógyszert valamibe, úgy se nagyon tudná szerintem Rogelio, hogy beadta.
Feltételek:
-bocsánatkérés: ez szörnyen nevetséges Rogelionak! Még véletlenül sem.
-ne üsse meg az embereket: na erre én nem értettem a reakcióját Rogelionak.
7/10
napraforgó 2012 jún. 15. - 20:13:50 7/10
(175/1702)
Bruno sebei a hátán teljesen másmilyenek voltak - szimmetrikusak, Efrainé csak egyirányúak. Rogelio néha visszakézbõl is ütlegel?
Rosaura most azt mondja, hogy 11 éves kora óta neveli Paulát. Hát nem tudom, hogy a galambok általában hány évig élnek (pláne fogságban), de Rómeó és Júlia bizony már matuzsálemek lehettek. Nem volt szó arról, hogy Miguel és Paula hány évesek, de mindkettõ húszon felül lehet pár évvel.
Rosaura néni azon dolgozik, hogy egyik fiatal se legyen már a nyakán, de azért tartsák el. Miguel vállaljon minél több kiszállást, Paula meg menjen vissza Mexikó másik sarkába dolgozni. (Tuxttla és San Gabriel légvonalban is kb 1200-1400 km).
Rosaura kirohanásai nagyon teátrálisak, ilyen a valóságban nincs.
8/10
suxel 2012 jún. 15. - 20:11:12 8/10
(174/1702)
AP-nek nem lehet ellenkeznie, vissza kell húznia a birtokra. Rosaurat megeszi az ideg miatta, oh majdnem "szívrohamot" kap.
Na Rosauranak is megvan a véleménye az unokaöccsérõl, hogy gyáva. Milyen jól eshetett ez Miguelnek!! Imádom az arcjátékát ennek a boszorkánynak.
Megvan Miguel párja a gyávaságban. Rogelio szerint Cynthia is az.
Miguelnek végre feltûnt mennyire pénzéhes a nagynénjük. Sok idõbe tellett, hiszen náluk nevelkedtek. Még egy kis bulizást sem enged meg a lánynak, de hát õ nem akart visszamenni, viselje a következményeket.
Elsa meg csak a szemét tudja meresztgetni.
Rosaura képes ijesztgetni AP-t az akár halálos betegségével is.
AP-ra nem lehet hatni 3x nagyobb fizetéssel, bezzeg Rosaura. Az a hiszti, amit levág, hihetetlen. Talán sikerül visszavinni, ha Rogelio betartja a feltételeit, na de õ ezt az örömöt nem adja meg a lánynak, még csak nem is érdeklik.
8/10
suxel 2012 jún. 15. - 19:43:36 8/10
(173/1702)
Tényleg szépen megverte Efraint is Rogelio. Azért ez valami rettenetes, hogy így nem állnak ellen Rogelio emberei az ütlegelésnek. Consuelo talán valahára összerakja a képet Cynthiáról meg Efrainról?
Na Rogelionak, ha nincs ott AP. akkor már nem is kell a torna.
AP. is hogyan tudott úgy elaludni, érdekes.
Rosaurara is rájött az 5 perc, hogy felpofozta már AP.-t, persze ez a nagy jelenet rendezés nem árt a szívének.
10/10
Milibindi 2012 jún. 15. - 12:12:47 10/10 Előzmény napraforgó
(172/1702)
Visszaolvastam az elejérõl ki mit írt! Sajnos de igen érthetõ, valósáégban is van ilyen
Off
Anyám egyik barátnõje kb 10-12 éve halt meg mellrákban , bizony õ is ilyesmi lett ( pedig teljesen normális volt elõtte) a fia nem mehetett le sétálni a barátaival otthon kellett maradnia suli után (kb mint itt Cintiának) , még arra is kényszeríteni akarta, hogy pap legyen, egy másik barátnõjének megf a férje volt beteg valami agyi katasztrófája volt és ott is, az asszony nem mehetett sehova sõt még telefonálnia sem volt szabad senkivel!
10/10
Milibindi 2012 jún. 15. - 12:05:11 10/10 Előzmény napraforgó
(171/1702)
Miguel ismerõs volt nekem mikor megláttam, aztán rájöttem Mariában volt Maria fia csak világos bartnára volt festve a haja (ahogy "apjának" Fernmando Colungának is) , elég mókás volt Thalia az anyja :D:D kb lehet 5-6 év köztük szerintem
10/10
Milibindi 2012 jún. 15. - 11:58:30 10/10
(170/1702)
Én tudom olvastam róla, hogy mi lesz a végkifejlet Rogelio és Gustavo számára
Neli 2012 jún. 15. - 10:56:36
(169/1702)
"Szépségünk megszelídíti"
"megtanítja a Szörnyeteget újra szeretni"
"meggyógyítja a sérülékeny lelkét a szerelmével"

ezek annyira tetszenek :P :P :P

tök szépen fogalmaztad meg :P :P

modern kis tündérmese :P :D
de akkor is szép :P :P
7/10
napraforgó 2012 jún. 15. - 06:41:25 7/10
(168/1702)
Figyeltem Rogelio dolgozószobáját - két nagy jaguár balról, az íróasztalán egy kis jaguár, és egyáltalán minden olyan "vad", szóval ez itt egy "vadállat" dolgozószobája. Õ is sokat vicsorog, mint a jaguár. Na de majd Szépségünk megszelidíti, és doromboló cicus lesz belõle...
7/10
napraforgó 2012 jún. 15. - 06:37:28 7/10
(167/1702)
Nem tudom, hogy mi legyen Gustavoval. Kell lenni egyáltalán valaminek? Nincs olyan az életben, hogy nem oldódik meg a sorsa, nincs számára boldog vég? Lehet, hogy a szerzõk kerítenek neki valaki új partnert, de lehet, hogy nem.
Az egyértelmû, hogy nem õ itt a fõhõs. A fõhõs vitathatatlanul Rogelio, aki megkeseredett, megkeményedett a balesete miatt. Ezt a keserûséget fogja föloldani a csupaszív ápolónõ, és megtanítja a Szörnyetegét újra szeretni. Gustavonak nincs helye ebben a párosban, inkább csak azt demonstrálja, hogy Ana Paula Rogelio nélkül sem maradna egyedül, neki van más lehetõsége is, míg Rogelionak nincs. Itt nyilván a fõhõsnõ vívódását fogjuk látni, hogy kit válasszon, a problémamentes, átlagos Gustavot, vagy a nagyon is problémás, sérült és sérülékeny Rogeliot "gyógyítsa-e" meg a szerelmével.
Lehet tippelni a végkifejletre.
8/10
suxel 2012 jún. 15. - 05:24:17 8/10
(166/1702)
Hát lehet ez is hozzájárult az ez elõtti sorozatuk kevésbé sikerességéhez, hogy már akkor sem jöttek be a népnek, s most is csak rá kell nézni a két párosra, lehet Rogelio idõsebb x évvel, de ha megvan az a szikra, akkor megvan, ha nincs meg hiába keressük. A nézõk nagyon gyorsan megszerették a Rogeliana párost, nagyon gyorsan beitták magukat az utóbbi évek legszenzációsabb párosai közé a közönség terén. Én Rogelio karakterét már akkor is dícsértem még mikor csak tekergetve láttam a sorozatot, néhány fõbb momentumot, már úgy átjött. AP.t megmondom annyira nem figyelgettem, mert nem igazán szeretem a kisasszonyt, viszont a karaktere az utóbbi idõkben neki is az egyik legjobb nem az a síró-pityogó, na de majd meglássuk, ha választania kell, akkor mennyire lesz nagy dilemmában. :P
9/10
Caramell 2012 jún. 15. - 01:09:43 9/10
(165/1702)
Igen nekem sem volt anno egyértelmû,ezért is jegyeztem meg mivel nem ezt olvastam.
Mióta nézem meg hát nem ez jött le,nem AP és G felé billent a mérleg.Szegény JR-azért nem lehetett kellemes,de ha már elvileg fõhõs volt talán többet kellet volna beleadni,hogy a nézõk a gonoszt szerették meg akaratlanul is vagy nem tudom ,,,mindegy
Köszönöm én is a felvilágosítást...:)
10/10
Milibindi 2012 jún. 15. - 00:20:17 10/10
(164/1702)
Köszi!
8/10
suxel 2012 jún. 15. - 00:02:29 8/10
(163/1702)
A televisa.freeblogon így írtak: "A történet végén a nézõk véleményét is komolyan figyelembe vették arra vonatkozóan, hogy kivel is maradjon Ana Paula karaktere, errõl majd bõvebben a sorozat hazai vetítésének vége felé írok majd. "
Itt is megvan említve, hogy a fõhõspáros José Ron és Ana Brenda, + a novella vászonra vitele elõtt is hivatalosan õk voltak kinevezve annak.
http://televisa.freeblog.hu/archives/2012/06/03/Megkovult_szivek_tudtad/
Gondolom nem lehetett kellemes José Ronnak, de végülis a díjat lenyomták a torkán, itt van nesze, hallgass. De ez csak az én véleményem, azóta meg új fõszerep van neki kilátásban, csak nehogy leváltsák majd ott is. :P Én láttam az Idõtlen szerelemben is, én ott Matias a fõhõnõ "testvére" (mert ugye semmi nem volt közöttük, csak a két "szülõ" összeházasodott, nem ragozom, mert hosszú és nem idetartozik) szerepkörében sokkal jobban kedveltem, én szerintem az jobban állt neki, vagy jobban hozott vagy én nem is tudom, de itt elég gyengusnak lelem vagy csak Salinas túl erõs mellette??? :D :D