10/10
Milibindi 2012 júl. 22. - 22:50:04 10/10 Előzmény Caramell
(562/1702)
Akkor valószínû bukta lett volna a sorazat ugyanis Gustavo és Paula nagyon nem illenek össze és nem mutatnak jól egymás mellett, ez a castingos hibája rosszul választotta ki a szereplõket , mint Suxel említette egyik hozzászólásában egyszer már játszott szerelmes párt a két színész és akkor sem arattak nagy sikert így érthetetlen számomra miért õkat rakták egymás mellé. SPOILERES irás,bár nem hiszem lenne aki nem tudja kivel marad Paula végül( hacsaknem így volt betervezve , szándékosan szerették volna, hogy ez legyen a nézõi akarat)
Off
Rebecának 3 vége volt szerelmével marad , a férjét választja megpróbál vele normális házasságban élni vagy szerelme apját aki szintén szerelmes Rebecába. Romantica szavazást hírdetett hát kiemelkedõen magas szavazatot kapott szerelme Eduardo szavaztak férjéra Martinra (gondolom nagy rész azért mert már házask voltak) és szinte alig az apára Sergiora.
Itt tuti , hogy nagy többség Rogeliora voksola és Gustavora alig.
9/10
Caramell 2012 júl. 22. - 18:22:00 9/10
(561/1702)
A sorozatot úgyis meglehetett volna oldani Rogelio talán találkozhatna idõvel egy kedves nõvel aki szereti és akit megérdemel és nem kellene ennyit szenvednie Paula miatt amit én nem bírok.Ha Paula annyira odavan Gustavoért hát maradjon csak vele és megis van oldva.
10/10
Milibindi 2012 júl. 21. - 17:25:44 10/10 Előzmény napraforgó
(560/1702)
Hát ezt én sem értem, én szóba sem állnék egy ilyen emberrel , az tuti!
8/10
Hajni 85 2012 júl. 21. - 14:27:40 8/10
(559/1702)
Bruno csak vádaskodni tud saját családi problémáik miatt veszitették el a birtokot nem Rogelioék miatt,szerintem Rogelio iránt alapból ellenszenvet érez és féltékeny rá mert hogy fellendítette a birtokot jól megy neki és ahogy láttam AP -miatt is.Mikor Margaroval játszott AP és Rogelio õ belépett és az arca mindent elárult valószínû azt hitte Paula sose foglya megkedvelni Rogeliot.Cynthia még a végén beleszeret Gustavoba ha elviszi a birtokra nem csak Paula fog nagyot nézni hanem Bruno is.
7/10
napraforgó 2012 júl. 21. - 08:06:09 7/10
(558/1702)
Ahogy sejteni lehetett, Bruno apja elkártyázta a birtokát, így vette meg azt Rogelio. Azért az érdekes, hogy errõl Bruno, az ögyvéd semmit nem tudott kideríteni? Egyrészt ez a dolog azért nem olyan régen történt - max. 10 éve - szóval tanúkat is fel tudott volna kutatni, meg a papírokból is sok kiderülhetett volna. Nem beszélve arról, hogy miért nem kérdezte meg? Mondjuk elõbb az apját, amíg élt, aztán meg Rogelionál is érdeklõdhetett volna a körülményekrõl. Kicsit érthetetlen nekem ez a titkos gyûlölködés, amikor hip-hop lehetett volna tisztázni a körülményeket. Azért Bruno sem volt már gyerek, amikor mindez történt, szóval jobban utánajárhatott volna.
7/10
napraforgó 2012 júl. 21. - 04:07:54 7/10
(557/1702)
Igaz, Estebant. Minek találnak ki ennyi E-vel kezdõdõ nevet? Mert ott van még Efrain is, akiért Cynthia úgy odavan. Nem tudom, mit eszik rajta, se nem szép, se nem mûvelt, az ilyenekre mondják, hogy büdös paraszt.
Bözsemama 2012 júl. 20. - 23:26:13 Előzmény napraforgó
(556/1702)
Estebant.
7/10
napraforgó 2012 júl. 20. - 12:06:26 7/10
(555/1702)
Mit fog szólni Rogelio Cynthia Gustavojához? Merthogy nyilván nem az a gazdag ember, aki a húgának meg tud adni mindent.
Meg ahogy Gustavo és Vanesa egymásra nézett - még abból is lehetne valami. Vaanesa (legalábbis a történet szerint) hasonlít Anára, és hát Anával azért még nem jutottak olyan sokra.

Röhögök Vanesán, aki az apja 100 évvel ezelõtti félrelépésén van kiakadva, bár õ maga is nagyon is guszttálja a férfiakat. Úgy ott hagyta Ernestot Rogelioért, mint a sicc, m ost mit játsza a szentet?
andrealovasz 2012 júl. 20. - 11:56:09
(554/1702)
A tegnapi rész nagyon jó volt. Megtudtuk, hogy "szörnyetegünknek" mégiscsak van szíve, érzelmei. Sõt! Szerelemes a feleségébe!

Azért szerintem még nem voltak annyira jó barátok, hogy Rogelio a volt szerelmérõl kérdezgesse Ana Paulát, fõleg, hogy "meghalt". Hiszen az emlékek még fájdalmasak a számára, és nem szívesen beszél róla. Ez olyan téma, amirõl nem szívesen beszél az ember, fõleg nem a férjének.

Hû mi lesz itt ha Gustavo színre lép. Rogelio majd csapkod az ostorával, hogy Ana Paula az õ felesége....

Cynthia és Gustavo aranyosak együtt, ebbõl még lehet valami. Képzelem milyen nagy csattanó lesz, ha Cynthia esetleg meghívja majd a birtokra Gustavót és összetalálkozik Ana Paulával és majd biztos Rogeliónak is gyorsan le fog esni, hogy ez a Gustavo az a Gustavo.

Ajjaj, lesznek itt még dolgok.

Szegény Ana Paula, már kezdem sejteni miért lesz pokoli a házassága. Most Gustavót szereti, de gondolom majd lassan megszereti a férjét és Gustavo emléke elhomályosul. De várható, hogy egyszer Gustavo is fel fog bukkanni a színen, hiszen nagyon is él. És szerintem akkor újból Gustavóhoz fog ragaszkodni. De nem lehet Gustavóval, mert köti a házassági szerzõdés Rogelióhoz. És az Ana Paula - Gustavo felállás Rogeliónak pedig biztos nem fog tetszeni. Bele se merek gondolni, hogy mit fog csinálni Rogelio. Csak nem veri el Ana Paulát is az ostorával???

Margarito története érdekes. Biztos, hogy valamelyik gazdáé (Rogelio, vagy az apja) a gyerek. Máskülönben miért vitték volna oda. Szerintem egy futó kalandból született, aztán gondolhatta az anyja, ha már teherbe ejtettél, neveld is fel, úgyis sok pénzed van. De remélem majd errõl is kiderül az igazság.
7/10
napraforgó 2012 júl. 20. - 07:48:04 7/10
(553/1702)
Ez a rész fontos rész volt.
Megtudtuk, hogy Rogeliot úgy érte a lovasbaleset, hogy megpróbálta megmegmenteni a kb. 2 éves Margaritot a rohanó marháktól. A kisfiú helyett õt taposták meg a marhák, így bénult meg.
Megtudtuk, hogyan került Margarito a birtokra - Rogelio és Vanesa eljegyzésének napján Maria találkozott az anyjával, aki odahozta, nála hagyta, de nem tudta meg, ki a gyerek apja (sejtéseim szerint vagy maga Rogelio, vagy az elhunyt apja).
Bár talán Maria tudott volna Rogelionak egy komoly viszonyáról a Vanesa elõtti korszakából. (habár ezt ugye nem mindig lehet tudni - ami egy férfinak futó kaland, az egy nõnek örökre szóló emlék is lehet).
Gustavo megmenti Cynthiát, akit a parkolóházban megtámad egy férfi. Mit ad isten, pont az a sebhelyes, aki majdnem halálra verte õt is.
És így Gustavo nemcsak Cynthiával ismerkedik meg, hanem rajta keresztül Vanesával is. Ahogy elnézem, mindkét nõnek tetszik, meg neki is a két csaj. (habár még kicsit nyavajog az elvesztett szerelméért - de ez nem akadályozza meg a tánci-táncit és a forró csókokat Cynthiával... aki nem akar diétázni a házassága elõtt, fõleg, hogy David sose ér rá õt szórakoztatni.
Rogelio felveti Paulának, hogy fogadják örökbe Margarót, aki annyira szereti Paulát. A nõ azért utasítja vissza az ötletet, mert a házasságuk csak egy évre szól, mi lenne utána a kisfiúval? Rogelio erre szerelmet vall a feleségének és felajánlja a hosszabb távú kapcsolatot. Próbálják meg együtt. Paula lépjen túl az elhunyt szerelmén és õ pedig mindent megtesz, hogy boldoggá tegye. õk is finom csókban forrnak össze. Na majd meglátjuk, hogyan folytatódik a dolog.
Ha Gustavo tényleg meghalt volna, tán még lehetne is a dologból valami. De Gustavo él, és már ismeri Cynthiát is. Szóval elõbb-utóbb megismerkedik Rogelioval is (aki nyilván még emlékszik is rá, õ volt, akivel a bevásárlóközpont terveirõl tárgyalt), így aztán Paula is pillanatokon belül meg fogja tudni, hogy a szerelme nem halt meg. (és azért nem is annyira vak, hogy ne vette volna észre Carmen, majd Cynthia és Vanesa bájait)
Norcy_ 2012 júl. 19. - 22:26:52
(552/1702)
Ha Rogelio tudná, hogy mit csinál a hugocskája a városban, nem a võlegényével szórakozik. :D
Gustavonak mindig meg kell mentenie valakit, ráadásul micsoda véletlen, hogy pont ugyanaz az alak támadta meg Cynthiát, mint õt: Bruno sebhelyes bérence.
Gustavo is jól megbambulta Vanessát, biztos õt is AP-re emlékezteti (gondolom nemsokára kiderül, hogy féltestvérek, Rosaura néni már megy is a kórházba látogatóba)...szerintem csak a hajuk hasonló, de mindegy. :D
Elég jól haladnak az események...
7/10
napraforgó 2012 júl. 18. - 19:57:30 7/10
(551/1702)
Rogelio irodája - de a hálószobája, sõt Paula szobája is annyira mûtermi, egyiknek sincs ablaka, nincs természetes viágítása! Még jó, hogy a tengerparti jeleneteket valóban tengerparton vették fel.
7/10
napraforgó 2012 júl. 18. - 18:13:35 7/10
(550/1702)
Ez az Elsa gusztustalan egy tyúk. Ha Federiconak volt is egy röpke, egy hónapos viszonya a titkárnõjével, azt már rég meg kellett volna bocsátania, elfelejtenie, vagy, ha ezt nem tudja, elválhatott volna. Most, öregkorában a fejéhez vagdalni, meg egyáltalán fölemlegetni már nem ildomos. Még a lánya is undorítónak találja a viselkedését.

Cynthia csípõfarmere, meg a falatnyi blúzikái csak a jó alakjának köszönhetõk. Ha nem lenne ilyen jó alakú, a "farmos öltözék" nyilván nem lenne ilyen tenyérnyi.
Róza milyen intenzíven érdeklõdik Federico, meg az egészségi állapota miatt.
andrealovasz 2012 júl. 18. - 16:12:11
(549/1702)
Egyébként most jutott eszembe, hogy a tegnapi részben volt egy baki.

Amikor Ana Paula bement Rogelióhoz az irodába szólni hogy kész az "ebéd". Nekem az ebédre invitálás eléggé furcsának tûnt, mert minden lámpa égett, tehát már este volt. Esetleg vacsorához akarta hívni.
andrealovasz 2012 júl. 18. - 16:08:45
(548/1702)
Ana Paula sajnos mindenkirõl csak jót feltételez, pedig óvatosabbnak kéne lennie.

David elég nagy görény, gátlástalan és kapzsi alak. Nem számít senki és semmi, mindenen átgázol. Ahogy Cynthiára is nyomul néha az számomra undorító.

Cynthia öltözködése számomra is furcsa, nekem az is feltûnt, hogy állandóan nyakra simuló nyaklánca van, mint egy nyakörv. Általában falatnyi blúzt visel, mellénnyel. Lehet, hogy a vidéki, farmos stílust akarják ezzel szimbolizálni.
7/10
napraforgó 2012 júl. 18. - 13:41:09 7/10
(547/1702)
Cynthia - a karakterétõl függetlenül - nagyon szép nõ. Igen magas és vékony. Amikor nem nadrágban volt, hanem rövid nõi ruhában - amikor elõször áncolni ment Daviddal - olyan jól nézett ki a hosszú lábaival.

Ez a hasat szabadon hagyó hacuka, amit állandóan hord, nekem se tetszik. Az nem létezik, hogy mindig ugyanolyan idõ van, soha nem kell olyan ruha, ami talkarja a pociját. Furcsa, hogy Rogelio sem teszi szóvá egyszer sem.

A másik nagyon szép nõ a Fermin menyét játszó Carmen, annak is jó alakja és szép arca van.
sorozatkedvelõ 2012 júl. 18. - 11:43:16
(546/1702)
Ana Paula nem látja,hogy Bruno milyen álszent.Cyntia miért van mindig rövid ingben,rajta kívül mindenki normálisan öltözik.
David is nagyon sunyi,én azt hittem,hogy õ pozitív karakter,de nem. Gustavoval csak több szereplõ van a sorozatban.
7/10
napraforgó 2012 júl. 17. - 19:06:35 7/10
(545/1702)
Bruno nagyon látványosan próbálja megszerezni Paula szerzõdését. Szerintem már azon jár az agya, hogy mi lenne, ha Paula megözvegyülne, még az év letelte elõtt. Nyilván azt reméli, hogy a szerzõdés nem zárja ki az öröklésbõl. Ezért próbál közelebb kerülni Paulához is, azt hiszi, hogy a nõ Rogelio után hozzámenne?
7/10
napraforgó 2012 júl. 17. - 19:02:46 7/10
(544/1702)
Gülüszemû Elsa a félméteres mûszempilláival nekiáll féltékenykedni, ahelyett, hogy orvost, mentõt hívna! A "nagyon okos" lánya meg szintén elõbb cirkuszol egy strófát, mire észreveszi, hogy az apja rosszul van. Aztán meg "minden részletre" kíváncsi az apja 25 évvel azelõtti viszonyáról. Noóóórmális ez a nõ? Majd biztos el is mesélik, hogy hol és hányszor dugta meg a titkárnõjét.

Rosaura ugyan elutasítja Efraint, de azért távoztában nagyon riszálja a fenekét....

Én nem hiszem, hogy a forgatókönyvírók valaha is komolyan Gustavot szánták Paula párjának. Elég tehetetlen fószer, eddig még semmit sem tudott elérni az építkezésen.
Rogelio viszont olyan aranyosan próbál kedveskedni Paulának.
andrealovasz 2012 júl. 17. - 18:15:23
(543/1702)
Ez az Elsa milyen bunkó!!! Hát nem látja, hogy szerencsétlen férje nem színészkedik? "Nem bírom ezt a kórház szagot", nem is érdekli mi van a férjével. Szégyen ahogy ez a nõ viselkedik.

A másik bunkó ma Rosaura volt, mint mindig, "maga akarja megtanítani lovagolni", legalább tartaná magában a véleményét. A kerekesszék még nem akadály, elég ha az elméleti tudását átadja, és jelen van az oktatásnál.

Cynthia szokásosan hisztizik, nem újdonság, bár elég merész, hogy el akarja vetetni magát Daviddal, csakhogy meneküljön a birtokról.

Mariát imádom, mint egy tyúkanyó, próbálja elsimítani a problémákat Ana Paula és Rogelio között.

Efrain nem semmi, elõbb Rosaura néni, aztán meg Cynthia kéne neki....

Rogelio olyan volt mint egy izgatott kisfiú, mikor átadta Ana Paulának a lovas könyvet. Szép gesztus volt tõle, hogy emlékezett rá, Ana Paula meg akar tanulni lovagolni.

Egy kicsit már kezd nekem is unalmas lenni, ahogy Ana Paula Gustavót emlegeti, szerintem sem passzolnak össze, és számomra is felfoghatatlan, hogy ennyi idõ alatt ennyire belehabarodott volna. Persze (lehet, hogy) van ilyen a való életben, de itt nagyon nem jött át.

Bruno már megint nyomul, undorító.