Téma: Meghallgatás

7/10
Sadenal 2011 ápr. 23. - 11:03:02 7/10
(7/27)
Iszonyatosan beteg film.....és az utolsó 40 perc tök zavaros meg megrázó. Nem is értettem annyira....mondjuk az a kínzás elég brutális benne, úgyhogy csak az nézze aki tudja, milyen betegek a japán filmek.

7/10
9/10
Akpoh 2011 febr. 27. - 23:24:19 9/10 Előzmény Lacquo
(6/27)
Megnéztem a filmet én is, és ezúttal sem csalódtam a japán horror/thriller mûfaj minõségét illetõen. Tény, kicsit nehezen indul be a történet, de az utolsó 40 perc... Az ilyen filmekben az az igazán elborzasztó, hogy ilyen eset bármikor, bárhol megtörténhet.
10/10
3/10
leja 2010 szept. 14. - 14:21:46 3/10
(5/27)
japán agy kell, hogy értékelni lehessen az ilyen baromságokat. így azt mondom, felgyújtanivaló
2/10
Goszi777 2009 dec. 14. - 14:21:02 2/10 Előzmény Szóóma
(4/27)
Õszintén szólva életem egyik legszarabb filmje volt. Az elsõ 1 óra 10 perc valami elképesztõ dög unalom, gyakorlatilag semmi nem történik benne és ami zavaró, hogy a legcsekélyebb mértékben nem adagolják benne, vagy nõ a feszültség. Nem izgalmakra várok az elsõ perctõl fogva, de itt semmi nincs. Drámának meg szintén nagyon gyenge, semmi nem jön át abból, hogy a férfi szenved, hogy elveszítette a feleségét. 1 óra 10-15 perc után a film meg átcsap vígjátékba, pont a thriller része. Én nem tudom, hogy ki az aki ettõl a trancsírozástól megijed vagy fél, ez itt annyira abszurd volt, hogy 3 napja ezen röhögök. "csiki-csiki-csiki" , egy 45 kg-os lány, damillal lábat vágdos, majd az ablakhoz caspja....katasztrófa.

Semmi de semmi pszicho thriller nincs ebben a filmben, de semmi. Idétlen, Lynch filmekbõl vett szereplõk, zavaros, sötét képek.

Nekem rettenetes csalódás volt, az itt elhangzottak után.

Kizárólag az nézze meg, aki rajong a japán mûvészfilmekért.
Szóóma 2009 okt. 14. - 17:13:43
(3/27)
Hát igen,elég durva de ettõl függetlenül nagyon jó film,és tényleg inkább dráma,mint thriller.
verdeleth 2008 jan. 17. - 14:08:48 Előzmény Lacquo
(2/27)
Most gyûjtöttem be Miike majdnem minden filmjét ezt néztem meg elõször Hát nem semmi. Mikor belenéztem az Ichi the killer-be tudtam, hogy nekem való Egyébként a Meghallgatás sokáig olyan mint egy dráma, én végülis oda is sorolnám, mert bár nem fogtam fel taljesen mirõl szól, itt nem a kinzás, a vér és a fájdalom a lényeg, szerintem mélyebb tartalmat is ad ez a film, csak annyira bonyolult egyes helyeken, hogy ez rejtve marad Mindenesetre nagy hatással volt rám, kicsit meg is viselt, pedig nem szoktak az ilyen filmek. Következhet a többi filmje...
9/10
Lacquo 2007 nov. 28. - 01:52:27 9/10
(1/27)
Megnéztem a filmet. A pár soros ismertetõ, és Takashi Miike miatt, gondoltam, hogy ez nem egy lányregény lesz. Nem is. Igen komoly film, az utolsó harmadnál mikor igazán beindul. Gyenge idegzetûeknek nem ajánlott!