BMariska52 2015 aug. 26. - 15:53:19
(4013/4273)
Attól tartok, hogy még sokkal lejjebb is lesz neki! De már nemsokára vége a sorozatnak, és most mozgásképtelen! Azért majd még kiéli gonosz hajlamait!
BMariska52 2015 aug. 26. - 15:51:59
(4012/4273)
Szia Kedves Érsekem!
Csak azért válaszolok nyilvánosan, hogy másnak is kedve támadjon megnézni a filmet.
Örülök, hogy Te már megtetted, mert gazdagabb lettél ezzel az élménnyel. Egyébként hozzá kell tennem, hogy sokat járt a fejemben azóta és nem biztos hogy jót tettem azzal, amit megírtam. Sajnos, ezt már nem vonhatom vissza, de nem bántam meg olyan igazából, és természetesen, a véleményemet vállalom, nem vagyok már egy mai csirke, hogy beszéljek össze-vissza! Nem is biztos, hogy mindenki kedvelné ezt a filmet, hiszen, nagyon sokan nem bírják elviselni, elfogadni "sérült" embertársaink látványát, létezését, küzdelmeit. Nekem sikerül, mert mindig van egy hátsó gondolat a fejemben, amitõl elfogadóbbá válok, hogy lehetne ez velem is, vagy azzal is, aki a számomra az egyetlent jelenti, vagy aki nagyon kedves! Mások meg talán azért nem bírnák ezt a filmet, amitõl én is viszolyogtam egy kicsit, a nevelési módszerei a professzornak néha durvák voltak. De nézzük a kort is, amiben játszódik, és nem kell ahhoz Törökországba menni, Európa több országában (német nyelvterületen, de pl. Angliában szintén) is nagyon durva nevelési módszerekkel találkozhattunk és szerintem még ma is, csak nem beszélnek róla, ha meg igen, akkor már a törvény is másként vonatkozik rá.
Azt is bevallottam már pont Kuzey, illetve Sami kapcsán, hogy nekem bizony nem ártott meg egy jól irányzott apai pofon sem, hiszem ma is itt élem az életem becsületesen, és nulla bajom lett tõle, Apunak /a legjobb Apának/ pedig már megvilágosodott felnõtt fejjel meg is köszöntem.
Ahogy több filmben megismerem Beren Saat-ot, egyre jobban megkedvelem és nagyon jó színésznõnek tartom. Egyáltalán nem állíthatom, hogy ismerem, de sok embert láttam már jelelni, és õ nem csak mutogat, hadonászik, hanem valóban megcsinálja, ez pedig nem kis teljesítmény! A professzort játszó színész Ugur Yücel alakítása is igen nagy volt. "Ferhát" Turgay Kantürk ebben az apaszerepben más, jó volt, és az Anya is, valamint a testvért játszó Hazar Ergüclü "Simay" megérdemlik, hogy most ideírtam a nevüket.
malvinkicska 2015 aug. 26. - 15:49:01
(4011/4273)
Nekem tele van a hócipõm ezzel az aljas Güneyjel nem volt elég az elsõ évadban ferhat mocska ott is Kuzey volt a cél, most megint persze nem szeret az senkit, csak magát, és telve rossz indulattal, õ nem boldog tönkre tette az életét, akkor más is legyen boldogtalan. A nagy szerelembõl ez lett, mert úgy viselkedett, én azt hittem nem lehet ettõl már aljasabb, de tévedtem, mert neki van lejjebb is.
BMariska52 2015 aug. 26. - 15:31:09
(4010/4273)
Kedves Syuzi! Ezt most azért kérdezed, mert esetleg nem szeretnéd a Gabusék által felrakott, kiválóan feliratozott második évadot megnézni? Lehet, hogy csak nekem nem sikerülne, mert nem vagyok olyan szuper, de lehetetlen elmesélni néhány mondatban, hogy mi történt a fõszereplõkkel, hogy sikerült, vagy nem az életük!, mind a 40 bölümöt látni kell, az pont annyi, mint amennyit kitesz majd az elsõ évad a tv2 által szétszabdalva 107 részre. Azt én látom, hogy Neked igen jól fejlett a mesélõkéd, de én képtelen lennék erre. Részemrõl már egyáltalán nem hagyatkozom a tévécsatornák be-, vagy inkább nem beváltott ígéreteire, igyekszem mindent megnézni a neten, ami érdekel, amit megtalálok. Kuzey 1. évadot kizárólag azért nézem újra, mert imádom, az már egyáltalán nem zavar, ha nem adják le a másodikat MÁR MÁSODSZOR ELKÖVETVE UGYANAZT A SZARVASHIBÁT!!!, sokkal jobban élvezem törökül hallgatni a kitûnõ szereplõket és élvezettel olvasom Szandra szuper fordítását.
Hát, bocsi, de én ezt tudtam Neked válaszolni, lehet, hogy valaki küld majd jobb választ is ennél. üdvözöl: Mariska
BMariska52 2015 aug. 26. - 15:22:56
(4009/4273)
Sziasztok! Nem tudom, lehet-e még fokozni Güney aljasságát, de minden részben kiderül, hogy IGEN! Simay teljesen azt fújja, amit Güney sugall neki, az õ hatása alá került. Az is nagyon felháborító volt, ahogy Güney már megint mártírnak tüntetve fel magát, a szülõknek beszél Kuzey eljegyzésérõl és ahogy mondja. Nekem még most is az a véleményem, hogy nem szereti õ Cemrét, csak nem akarja Kuzey mellett látni és õket kettõjüket boldognak látni és még csak nem is azért, mert most az õ élete nem sikerült (amit majdnem teljes mértékben magának köszönhet!), már elõbbre sem emésztette meg, hogy azok ketten együvé tartozzanak.
Nem egy ilyen példa van az életben és a világirodalomban, mikor két fiútestvér egy lányba szerelmes. Láttam már szépen megoldott eseteket, lehet hogy csak a törököknél ilyen durva ez, és még el tudom képzelni, a déli szomszédainknál, vagy a heves vérmérsékletû olaszoknál, spanyoloknál, de ellenkezõ és jól végetérõ példát láttam éppen tegnap este a másik csatornán egy igen kellemes hangulatú, a gyönyörû Alpokban játszódó német-osztrák filmsorozatban, ahol az idõsebb fiú a májátültetést vállalta az öccséért, aki pedig "elszerette" a feleségét. Jó, nem rögtön ment bele, de amikor már haldoklott és fölismerte, hogy bármi történt, mégis a testvére, akkor megtette és megmentette az életét ezzel. Azt is mondhatnám, elegánsan felülemelkedett a dolgon és mindenki happy volt. Azonban én úgy látom, Güney hiába tanult évekig akármilyen egyetemen mindegy, hogy mit, akkor is csak egy földhözragadt, aljas kis bunkó maradt, ráadásul tele rosszindulattal. Na, látjátok, az õ mája például nem kéne!
10/10
syuzi 2015 aug. 26. - 13:04:29 10/10
(4008/4273)
Mikor lesz a 2 évadnak vége? Majd írja le valaki hogy mi lett a fõszereplõkkel: Güney, Banu, Baris, Cemre, Kuzey, Sami és Handan, Gülten, Zeynep, Simay, sorsa a történetben:)

Köszönöm elõre is:) Jó hogy most szombaton is 3 részt adnak le:) Múlt héten nagyon izgalmasak voltak a részek:)

Már várom a szombati részeket:)

Szép napot mindenkinek:)
8/10
Érsekvári 2015 aug. 26. - 12:56:11 8/10
(4007/4273)
Baris nagyon jól mondja Güney nagyon veszélyes ember tudta ezt mégis besétált a csapdájába .
Simay annyi hazugságot mond , hogy már saját maga is elhiszi .
Kuzeyjnek sorolja mennyi minden jót tett mindenkivel Güney , Õt is megmentette , már szinte a testvére .
Simay teljesen azt sugallja Kuzey felé egy rossz ember .
Cemre bizonytalankodik a jövõt illetõen , de Gülten egy utazással lepi meg , ahova Kuzeyjel együtt mehetnek .
Güneyjt nagyon idegesíti az eljegyzés a szülõknek is tudomására hozza , megelõzve Kuzeyjt .
Nagyon szemét húzás és ahogy anyjával beszél , hogy most a másik fiához húz , mert Õ most a sikeres .
Baris óvadék ellenében szabadlábon lehet .
Burak nagyon magabiztos Cannak üzleti egyesítést ajánl . Neki most jól jött Baris és Güney botránya .
malvinkicska 2015 aug. 26. - 08:19:46
(4006/4273)
Ez a rész nem valami sokat mondó folyik a Güney és Baris harc tovább, egyik ilyet mond a másik olyat. Aztán Gülten illegeti ott magát vigasztalja Cemrét õ már néha nem sok nekem rengeteg, nem baj nem sok van már hátra had pereljék ki magukat.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 25. - 19:40:25 8/10
(4005/4273)
Szia Mariska Kedves !
Erre számítottam , hiszen mást nem is lehet róla mondani .
Biztosíthatlak a "csók jelenettõl " , már készítettem a zsepit és onnan a végéig kész voltam .
Egyszerûen nem lehet másképp annyira hat az ember lelkére .
A színészek nagyon jók most csak így írom : Ferhát más karakter egészen megkedveltem , igaz az elején goromba volt, de aztán megbékélt és boldog büszke apa lett.
Az anyát nem tudom nem ismerem , de tetszett az alakítása .
Simay is szerethetõ volt a testvér szerepben .
Beren Saat-t eddig is szerettem , de itt semmi sztáros villogás nem volt , csak tényleg a tehetsége , de az nagyon . Szép és bájos volt így is .
A professzor is nagyot játszott , meg kellene jobban ismerni más szerepben is a színészt .
A filmet is Õ rendezte .
Nagyon boldog vagyok , hogy láthattam .

Elnézést a kitérésért !
naya 2015 aug. 25. - 18:45:41
(4004/4273)
Sziasztok!

Nemrég néztem végig a sorozatot, és annyi gondolat érzés van bennem, hogy muszáj kiírnom magamból. Remélem nem bánjátok, hogy ezt a fórumot választottam helyéül. Amúgy mindig olvastalak titeket, én kicsit másabb szemmel láttam ezt a sorozatot elõre mondom :)

Összességében jó volt nézni ezt a sorozatot, néha alig bírtam abbahagyni a nézését, nagyon izgalmas volt. Viszont nem tudom azt mondani, hogy szerettem is. Minõségi sorozat, minõségi színészi játékokkal, jól megírt karakterekkel, zenével, de nekem ez kevés. Túl sok logikátlanság, meseelem volt benne, keveredett a realizmus a nonszensszel ami kicsit tönkretette az élményt. Ami a legjobban hiányzott hogy nagyon kevés volt benne az aranyos szívmelengetõ jelenet, amit romantikus sorozattól elvárnánk, mert nekem a szerelmes jelenetek bocsi, de gagyik voltak, inkább néztem volna testvéreknek Kuzeyt és Cemrét mint szerelmeseknek. Nekem ez olyan hideg, rideg hangulatú sorozat volt. Ami önmagában nem baj vannak jó hideg rideg sorozatok, de így a szirupos befejezés nagyon nem illet bele.

A továbbiakban szereplõkrõl és a színészekrõl írnék.
Kuzey: Ambivalens érzéseim vannak vele szemben. Néha vagy inkább sokszor nem tudtam hova tenni. Alapvetõen megértettem a fõproblémáját, hogy milyen harc dúlhat a lelkében, az egyik oldalon a testvére a másik oldalon a szerelme. De a testvérével szembeni aggályait jobban megértettem, mert én is ilyen ember vagyok hogy ha valaki rossz hozzám én akkor se tudom megtenni hogy teljesen ignoráljam.
Azt viszont kevésbé értettem hogy miért nem tudja békén hagyni Cemrét ha nem is akar vele lenni. Annyi nõ van a világon nem hiszem el hogy nem tudott tovább lépni. Ez számomra nagyon önzõ és ellenszenves dolog volt. Mert ahhoz hogy összejöjjenek elõbb megvárta amíg már nem tudta a testvérének tekinteni Güenyt. De ha Güney jófiú maradt volna akkor örökké kínozta volna Cemrét ezzel a se veled se nélküled kapcsolattal?
Amit még nem kedveltem Kuzeyben hogy állandóan verekedett és úgy járkált mint ha õ lenne az atyaúristen, kicsit nagy volt az arca pedig az erején kívül nem sok mindennel rendelkezett. Na jó, az igaz hogy õ volt a legtisztább lelkû ember a sorozatban, de nem várhatja el mindnekitõl hogy olyan õszinte legyen mint õ.. Amúgy aranyos, jólelkû fiú csak a hülye elvei és az agresszivitása sok rosszatt hozott ki belõle emiatt nem tudtam nagyon megszeretni ezt a karaktert. Férfiként egyáltalán nem tetszett mert olyan mint egy kamasz, nem is tudtam férfiként nézni rá. És nem is értem hogy lehetett ilyen naiv egy börtönviselt ember. Szerintem elhamarkodták azt az esküvõt, Cemre meg õ is olyanok még mint a gyerekek. :D
Kivanc Talitugot megkedveltem. Itt bebizonyította hogy mekkora színész. Igazi ösztönös tehetség, ha jól tudom egyenesen a kifutóról került a tv-be, elõtte nem színészkedett de rögtön fõszerepet kapott. Bár az Igazgyöngyben nem volt eg ynagy durranás csak egy szépfiú. A Tiltott szerelemben Behlülként tetszett, az már valamibel komolyabb szerep volt. A Kuzey viszont már tényleg nagyobb falat volt. Itt teljesen átváltozott a gazdag ficsúr szerepeihet képest, tetszett ahogy a telefont fogta :D Még A pillangó álmát és a Szerelmben háborúbant is meg fogom tõle nézni, de most még nem tudnám a kedvenc színészeim közé sorolni. Valahogy nincs meg benne az a “plusz”, ami különlegessé teszi. Magánemberként nem sokat tudok róla. Az látszik hogy vilgsztár típus, tudja magáról hogy kicsoda, és ez mivel jár, szóvalvban egyfajta "világsztár tartása", viszont ehhez képest nem látom olyan nagkyépûnek. Külön szimpatikus hogy nem egy nagy csajozós, hanem komoly kapcsolatai voltak, és nem a cicababák az esetei, hanem az érettebb nõk.

Güney: hát õ egy undormány. Néha megsajnáltam de a következõ percben õ is mindent tönkre tett. Annyira idegesített az állandó siránkozásával. Egy utolsó pipotgya alak. Próbáltam én megérteni a bánatát de semmi se jogosította fel arra a gyûlöletre amit a testvére iránt érzett. Átéreztem hogy neki se volt könnyû a bûntudattal élni a lelkében de ahelyett hogy könnyített volna magán inkább az öccsét akarta tönkretenni. Nem is értem a gondolkodásmódját ha végleg tönkretette volna Kuzyt akkor nem lett volna nagyobb a terhe? Mert mindig errõl beszélt hogy mekkora terhet tett rá az öccse. Ahogy Banuval bánt az egyenesen hányingerkeltõ, fõleg amikor az örökbefogadást akarta felhasználni. Örültem amikor a Sinanerek kipenderítették ezt a hálátlant. Azt viszont nem tudom mondani hogy megérdemelte a sorsát mert Ferhatot jól tette hogy megölte, a Sumer ügyet meg rákenték. Az esküvõs lövöldözés után inkább a pszichiátriára kellett volna bezárni, nem börtönbe. Nem mintha annyira sajnálnám de szerintem totál bekattant a végére.
Bugra Gülsoy: remekül játszotta ezt a karaktert, mindent elkövetett hogy meggyûlöljem és sikerrel is járt :D Sajnos még nem láttam más filmben, de a Kuzey Güneyben õ volt az egyik legjobb színész. Nekem fõleg a sírós jelentekben tetszett. A magánemberként hallottam róla rossz dolgokat köszönettel a kedves Epizós magazinnak, de nem érdekelnek ezek a sztárpletykák. Amúgy neki az életben is van valami kis sunyiság a tekintetében (bár lehet hogy már annyira azonosítom Güneyjel :D ), de ezt leszámítva szimpatikus, intelligens és izgalmas embernek tûnik. És egy csomó mindenhez ért, építész, fotós, rendezõ, grafikus. Tetszenek az ilynek.

Cemre: Õ többnyire közömbös volt számomra. Az elsõ évadban igazából nem éreztem iránti semmit, el volt a maga kis világában, végül is még szimpatikus is volt. A második évadban amikor hozzáment Barishoz akkor viszont nagyot csalódtam benne, nem értem hogy mit képzelt magáról, kinek érezte magát hogy ilyet megtehet és kinek érezte Barist hogy ilyet megtehet vele. Megérdemelte hogy zsarolja, sokkal rosszabbul is járhatott volna, szerencséje volt hogy egy úriember a férje. Bár sokat nem tanulságot nem vont le a házasságából, csak hogy neki milyen rossz sora volt.... Gondolom Kuzey minden más gondolatot kisöpört a fejébõl, és a szerelmen kívül minden más érzést a szívébõl ezért azt hitte hogy bármit megtehet bárkivel következmények nélkül. A Kuzey iránti szerelme az tényleg példátlan. De én nem tudtam megérteni õt hogy hogy tudott egy ilyen férfihoz ragaszkodni aki állandóan lerázta és sokáig inkább a gonosz bátyját választotta helyette. Nem volt ebben a lányban egy fikarcnyi büszkeség sem? Én hagytam volna Kuzeyt a francba a hülye elveivel. Mintha õ lenne az egyetlen férfi a világon. Mondjuk azt se értettem hogy hova ez a nagy szerelem, mit szeretett abban az undok Kuzeyben annyira amit másban nem talált meg? Egyébként szerintem Barissal sokkal inkább összeillett volna. Hozzá egy ilyen finom és papucsállatka férfi lett volna való, nem egy ilyen agresszív és vezéregyéniség mint Kuzey, aki elnyomja õt. Viszont úgy tûnik, Samsun után valami helyre jött a fejében, onanntól kezdve már szimpatikusabb lett mert már nem loholt úgy Kuzey után mint egy pulikutya. Nem így fejeztem volna be a sorozatot, de kiérdemelte Kuzeyt a kitartása miatt. Egyébként Cemre rendes lány volt az elején és több volt a karakterében mint egy ilyen önálló identitás nélküli nõ, kár hogy így elvette az eszét a szerelem és ilyen önzõvé, szemellenzõssé tette.
Öykü Karayel: Ha jól tudom ez volt az elsõ filmszerepe, ez néhol érezhetõ volt a játékán. Tudom hogy sok kritikát kapott, részben jogosan, de szerintem azért eltúlozták. Nem rossz színésznõ, bár van még hova fejlõdnie, de ahhoz képest hogy elsõ szerep, korrektül hely áll. A színházi berkekben nem tudom mit tartanak róla, de úgy hallottam az az õ elsõsorban színházi színész, azt én magasabb színvonalnak tartom, tehát biztos nem lehet olyan rossz. Lehet hogy Cemrét nem szerette annyira játszani, mert a való életben intelligens, normális lánynak tûnik :D Magánemberként nekem nagyon szimpatikus, nem egy magamutogató fajta, és nem keveri össze a sztárságot a színészmesterséggel, és szerintem jól teszi. Sokak szerint csúnya, szerintem viszont nagoyn különleges szépségû nõ, és gyönyörû szemei vannak.

Handan és Sami: Róluk együttesen írnék. Mindkettõt borzalmas szülõnek tartom, nagyon elcseszték ezt a nevelést, már elnézést a kifejezésért. Handanon amúgy jókat nevettem és sokszor megsajnáltam mert rossz élete volt de ahogy Kuzeyel bánt és Güneyt nyalogatta az förtelmes volt. Samival ugyanez a helyzet mindig piszkálta Güneyt úgy bánt vele mintha csak egy megtûrt személy lenne a háznál de közben még csicskáztatta is a pékségben. Amit Aynurral csinált ott pedig bebizonyította hogy miféle alak, egy kutya amibõl nem lesz szalonna. Egyébként Samiban több jó tulajdonság volt mint Handanban de nem tudtam kedvelni mert mindig emlékeztettem magam hogy hogy bánt a családjával. Handant a végén amikor belátta a különbséget a fiai közt megkedveltem. Amikor kapta az anyáknapi ajándékot Kuzeytõl azt a jelenetet még meg is könnyeztem.
Semra Dincer isteni színésznõ. A színésznõk közt nekem az õ alakítása tetszett a legjobban, sõt õ a legjobb török színésznõ akit eddig láttam, ezt így ki merem jelenteni, cáfoljon meg aki akar. :D Elképesztõ hogy milyen mimikája van, nagyon mulatságos, de a drámai jelenteiben is nagyot alakított.
Mustafa Avkiran is teljesen magáévá tette a kívül morcos pék, belülrõl - néha - érzõ apa karakterét. Imádtam amikor mondta hogy Allah- Allah.

Gülten: Vele szemben is ambevalens érzéseim vannak. Kétségtelen hogy szórakoztató karakter, mindig sikerült megnevettetnie. De amit Cemrével mûvelt az nekem már túl sok volt. Az az elfogultság már beteges többet árt vele mint használ.
Zerrin Tekindor remek színésznõ, de véleményem szerint kicsit túljátszotta ezt a karaktert. Igaz, hogy Gülten olyan karakter akit könnyû túljátszani, de egy profi színésznõnek tudnia kellene, hogy a kevesebb néha több. NEm baj, ettõl függetlenül szórakoztató volt.

Na most egy kis szünet, már fájnak az ujjaim. Folytatom a többiekkel is.
BMariska52 2015 aug. 25. - 17:44:59
(4003/4273)
Ez lehet, hogy valami török divat? Én is láttam már filmekben pár hasonló személyt, pl. Engin Akyürek, de õ fiatal fickó. Szerintem idõseknek nem áll valami jól, pedig divat a borbély Törökországban! Tudom, hogy én is hibás vagyok ebben, mert személy szerint senkitõl nem szeretem ha a haját dobálja, nagyon sokáig volt derékig érõ hajam, de sosem dobáltam!
Zeynep még mindig úgy tesz, mintha neki "járt volna Kuzey", és Cemre elvette tõle! Le kéne szakadni róla, nem olyan rossz csak õ, hogy ne találna magának valót! Lehet, hogy bennem van a hiba, de most jobban kedvelem Demetet, mint a múltban.
BMariska52 2015 aug. 25. - 17:36:50
(4002/4273)
Szia Kedves Érsekem, valamint minden Kedves Jó Barátom itt a Fórumon!
Annyira szeretlek Benneteket, hogy egy az egybe ide csatolom, amit írtam FB-oldalra az említett film megnézése után. Azt is hozzáteszem még, mivel fantasztikus egybeesés, hogy én is 1952-ben születtem és 16 éves koromtól vakon gépelek, még ez is érdekes érzéseket keltett bennem. Ajánlom szívbõl Nektek is megnézésre a filmet. Íme a hozzászólásom FB-n:
"Sziasztok! Veronika elküldte, hol található, ide mellékelem, én most néztem https://www.youtube.com/watch?v=OnxXBW-Zhpc végig; elmondhatatlan, szavakkal nem igazán tudom kifejezni, mit érzek, milyen érzések vannak bennem, lelkem legmélyéig megérintett ez a film, személyes okaim is vannak rá, a végén sokat sírtam. Apukámra is emlékeztem, aki egyszer a demenciája miatt elfelejtette hol találkozunk. Soha ne tudjátok meg, milyen kétségbeejtõ, ha nem találod a szeretett személyt. A környezetemben több hasonló "sérült" embert ismerek, így összetetten nem, csak külön süketnémát és vakot, nem véletlenül vakvezetõ kutyák képzését támogatom a szervezet létezése óta. Ismerek süketnéma házaspárt, "ép" kisfiuk, kislányuk van, gyönyörûen, tisztán beszélnek, csodálatos család, az anyuka pl. kitûnõen vezet autót. Elhihetitek nekem, hogy nem lehet könnyû megtanulni a "jelelést", egyenesen lenyûgözõ, ahogy Beren Saat teszi, felnézek rá! Mindenkinek szívbõl ajánlom megnézni a filmet, nekem sikerült angol feliratot találni, de anélkül is teljesen érthetõ. Érzékeny lelkûek készítsék a zsepiket! Elnézést, ha nagyon "személyes" voltam!" Üdvözöl Mindenkit: Mariska
malvinkicska 2015 aug. 25. - 16:02:20
(4001/4273)
Nagyon kiélezték a vége felé a Güney mocskát az elsõ évadban Ferhat, szóval dráma ez az egész õszinte leszek nagyon várom a végit kevés a szép romantikus rész dráma az egész, néha jó lenne szebb dolgok történnének, unom ezt a sok aljasságot, amit G és Baris is követ.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 25. - 15:51:56 8/10
(4000/4273)
A romantikus lánykérésbõl a kórházba rohannak .
Güney mártírnak és ártatlannak tünteti föl magát azt mondja Kuzeyjnek - Pajzsot csináltam magamból nektek -
Meg kell õrülni ez totál dilis . A gyûrût egybõl észreveszi persze Güney még rosszabbul lesz ettõl .
Zeynep is zöld az irigységtõl , hiába van kék ruhában . Aztán végig az epés megjegyzéseit kell Cemrének hallgatnia . Zeynep az örök intrikus . Demet az egyetlen normális helyes lány.
Hüsszein úrnál azért jobb a lakókocsis férfi , de gyûrû ide vagy oda nõsnek mondta magát .
Gülten pedig a kívánság fára egy férfit írt a papírjára magának.....mikor jön el a nagy õ ?
Simay oda húz ahol hasznot lát nagyon kétszínû ez a lány .
Milyen tanú amikor látni semmit nem látott csak a zajokat hallotta meg a lövést .
8/10
Érsekvári 2015 aug. 25. - 14:31:07 8/10
(3999/4273)
Szia Mariska !
Most a belenéztem délutáni programra..... ez azt jelenti nálad a Beren Saat filmre gondoltál ?
Valószínû igen erre nem kell keresgélni ez a rajongó társnõ feltette és csak rá kattintsz , már nézhetõ is .
Biztos másodjára is megnézem szomorú drámai film , de nagyon szívhez szóló szép film .
Majd írd meg a véleményed , ha nem nagy kérés .

Még nem láttam az soros Kuzey részt , de hamarosan nézem !
malvinkicska 2015 aug. 25. - 13:29:42
(3998/4273)
Güney megint bekevert jól mikor meglátta a gyûrût, egybõl elküldte õket, eszi a sárga irigység, Demet látja jól ennek a lövésnek semmi köze, Kuzey és Cemrehez, itt egyik mocsok a másikkal civódik a pénz és vagyon éhesek, megint jól bekavartak mikor lesz itt esküvõ. Amikor már csend és nyugalom lenne újra jön egy újabb galiba, ezek teljesen nem férnek egymástól, és az õ bajukat másra vetítik ki.
BMariska52 2015 aug. 25. - 09:07:12
(3997/4273)
Most én is belenéztem, valószínûleg ez lesz a délutáni program számomra!
BMariska52 2015 aug. 25. - 09:06:08
(3996/4273)
Én is nehezen állom meg, hogy ne nézzek bele elõre. Nyilván, hogy én is megnéztem már a befejezést, de leginkább a klipekbõl ismerem, amikor kifejezetten Toygar-zenét hallgatok. Igyekszem is hátrasöpörni a fejemben, és csak az aznapi eseményekre koncentrálni (nekem ez így jó).
Mindenképpen az a véleményem, hogy Güney úgy RENDEZTE, hogy Baris kezében legyen a fegyver, ami õrá irányulva elsül. Nekem már úgy tûnik, õ ezért járt egyetemre, csak nem a közgázon végzett, hanem egy régi mondás szerint, mikor megkérdezik, milyen szakra jártál, a válasz: ERÕSZAKRA!
Még jóformán magához sem tért ma a kórházi ágyon, máris nekitámadt Kuzeynek és Cemrének (aki szegény rögtön eldugta a kezét), Güney aztán olyan mártírnak tüntette fel magát, mint ahogy az elõ van írva! Kuzey pedig ahogy jó testvérhez illik, máris melléállt szemben Barissal és az egész világgal: már csak szegény Güney létezik, akit meg kell védeni. Nyilván, ha Seref is így látná, rendõri védelem lenne Güney kórházi ajtaja elõtt!
Zeynep hozza a formáját: megsértõdik a gyûrûk láttán, gonoszkodik Cemrével, szerencsére ott van aranyos kis Demet, aki nem hagyja és Cemre sem hagyja magát, nagyon helyesen! Nem lesz áldott, nyugalmas állapot addig, amíg Güneynek mind a hét fejét le nem vágják és Kuzey elõtt nem lesz kristálytiszta helyzet, hogy mennyire velejéig romlott a testvére!
Ja, szegény Gülten, már megint nem jó pasiról álmodozott, csak úgy mellékesen, nekem egyáltalán nem tetszik!
8/10
Érsekvári 2015 aug. 24. - 22:16:14 8/10
(3995/4273)
Belenéztem nem is feliratos még jobb így.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 24. - 22:08:09 8/10 Előzmény gabus53
(3994/4273)
Láttam Gabus Bb-s Kuzey oldalán megtekinthetõ egy kedves hölgy jóvoltából a 2013 -s BENIM DÜNYAM film Beren Saat-tal a fõszerepben . Nagyot alakít a színésznõ nehéz szerep . A gyerekkori kislány szerepét itt a Szulejmán Hürrem szultánának Mihrimát alakító tehetséges kislány játsza .
Én is ezt a változatot láttam , ugyanis spanyol felirattal van , de mivel sem törökül sem spanyolul nem értek (sajnos ) így nem a szövegre kell figyelni , hanem a történetre és a színészi alakításokra .
Gyönyörû film Mindenkinek csak ajánlani tudom !