malvinkicska 2014 dec. 12. - 16:22:16
(293/4273)
Köszönöm az infót ami tortúra volt ebben a két napban, nem kívánom senkinek, nem elég, hogy nem volt áram , megszûnt a kábel szolgáltatás, nem hogy net, de a tv-n is se kép se hang, szóval látom forgalmas lett a fórum aminek örülök nagyon, megpróbálom helyre rakni a fejembe a dolgokat.
burak 2014 dec. 12. - 16:01:01
(292/4273)
Én szerintem is ez az igazság, mert ahogy nézed a videókat mindenkinek mosolyog és válaszol. Engem még az ragad meg, hogy mennyire török,mert egyik hozzászólónk azt írta, hogy európai, köze sincs hozzá. Már voltam nyaralni törökbe és ott is feltünt és mondtáko, hogy még náluk az Atatürk az isten mindenhol még a szállodákban is kint van a képe,még a muzulmán vallásuk is más és látom Kivancon,hogy mennyire alázatos. Majd figyeld meg a neten,hogy a férfiakat csókolja, öleli a nõket nem és sokszor van férfi társaságban,ami náluk természetes.
A KurtSeitbe csak belenéztem, pont abban a részben amikor aza barna hajú csaj még az ágyban is nadrágban van és nem vetkõzik le Kivanc elõtt és õ jókat mosolyog és beszól. Nem tudom, hogy érteném e azt a fordító programot hogy kell használni.

Látom a filmben, hogy a lóval is milyen fantasztikusan bánik.Ez a srác mindent tud, énekel, angolul folyékony, szerintem a hangszeren is játszik.bármit megcsinál. A testével is mit mûvelt, azért ez szerintem nemvolt olyan egyszerû, megtanulja ezt a rengeteg szöveget.

Olyan iszonyú pénztkeres és a megjelenése mindig tök egyszerû, ahogy a reptéren húzta azt a két bõröndöt.

Majd írok még legalább addig adták volna mig hazaérnek, ez örjítõ, nem tudom megcsinálni, hogy megvárom a végét mert a srácot mindennnap látnom kell.
9/10
gabus53 2014 dec. 12. - 15:42:24 9/10
(291/4273)
Akkor ezek szerint Te is nézted törökül? És hát egyre izgalmasabb lesz.
Ahogy olvasgattam róla cikkeket (na ez így nem teljesen igaz, inkább próbáltam kibogozni a lényeget :-) ), azt írják róla, hogy alázatos, tisztelettudó ember. De egyébként ez látszik a fotókon is, amik vele készülnek, mert annyira természetes neki, hogy nem õ a legfontosabb ember a képeken, hanem az a rajongó, aki éppen talán élete "nagy fotóját" készíti el egyetlen bálványával.

Nem tudom, hogy láttad-e a Kurt Seyit... sorozatát, ott teljesen magával ragadó a játéka, legalábbis számomra.
burak 2014 dec. 12. - 15:11:44
(290/4273)
Igen igazad van a nõkkel kapcsolatban.Ma is fantasztikusat alakított, és látszott rajtuk,hogy élvezik és ezt maguktól így eljátszották. Annyira gyönyürû és tökéletes férfi porfilból is, mikor majd Zeyneppel ülnek a fotelban.és mutatják õket. Ali halála és utána szerintem döbbenetes alakítás.Kiváncsi lennék, hogy milyen az életben a valódi természete ebben a hirtelenségben kicsit látom a valódi énét. Szerintetek
9/10
gabus53 2014 dec. 12. - 14:01:16 9/10
(289/4273)
Én egy árva szót sem tudok törökül, csak a Google fordítót használom, de sajnos csak a szövegek 10%-át lehet rendesen értelmezni, mert egy zagyvaság a fordítás.
A Kuzey sorozatot is úgy néztem végig törökül, hogy gyakorlatilag a történetét értettem meg, ezért alig várom minden nap, hogy szinkronosan is lássam.
A nõkkel kapcsolatban meg szerintem helyesen teszi, hogy érettebb típusúakat választ, a kapcsolatain látni, hogy nem olyan lány/nõ kell neki, akivel villoghat, hanem az értelmesebb fajtát szereti. Egy ilyen fantasztikusan jóképû férfinak, akinek 1 ujjára minimum 20 nõ jut, olyan való, aki inkább visszafogja és odafigyel rá. Nem lehet könnyû élete azzal, hogy a paparazzik állandóan a nyomában vannak, ezt valahogy kezelni kell.
De hát ki tudja, mindenki másképp látja a dolgokat.
Kellemes hétvégét mindenkinek :-)
burak 2014 dec. 12. - 13:23:33
(288/4273)
Én a magyarok között is elfogadnék egy ilyen pasit, szerintetek ki ?
burak 2014 dec. 12. - 13:20:31
(287/4273)
Jó neked, hogy tudsz törökül. Kivancnak azért kell mindig valami állandó kapcsolat szerintem, mert az összes szinésznõ és modell is ráhajtana, a sok tinirõl nem is beszélve.

Nekem az igazgyöngyben akkor sem tettszett az a Sogül szinésznõ olyan volt mintha a nõvére lenne. Szerintem a tiltott szerelemben a Beret is elfogadta volna.
Nem tudom milyen okból de mindig olyan nõkkel látni, akik a nõvérei lehetnének.
9/10
gabus53 2014 dec. 12. - 11:20:43 9/10
(286/4273)
Ezek a képek Talat Sait Halman temetésén készültek (õ volt az elsõ kultúrális miniszter). A magukra tûzött fotókat talán akkor tûzik ki magukra, ha ugyanabban az idõben több temetés van egyszerre. Találtam egy olyan képet is a neten, ahol a miniszter mellett közvetlenül még két koporsó (gyakorlatilag 1 méter sem választotta el õket) és rengeteg ember volt, és talán amiatt teszik ki, hogy a megfelelõ helyre tudjanak beállni. Számomra ez kicsit furcsa, de hát náluk ez a szokás.
10/10
lizbell 2014 dec. 12. - 10:42:27 10/10
(285/4273)
szép az a nõ nagyon, csak a Bartsch Kata hangja volt hozzá borzalom!
9/10
gabus53 2014 dec. 12. - 10:38:55 9/10
(284/4273)
Az Igazgyöngyben Songül Öden játszott Kivanccal. És annyira jó páros voltak, hogy a 3. évadban össze is jöttek, emiatt majdnem tönkrement Songül házassága is. Legalább is ezeket olvasgattam róluk.
10/10
lizbell 2014 dec. 12. - 10:19:27 10/10
(283/4273)
szerintem õ nem is játszott az Igazgyöngyben!
burak 2014 dec. 12. - 09:11:48
(282/4273)
Jaj csak ezt ne ez a Meriem Uzerli nem való Kivanchoz, túl öreg hozzá, az igazgyöngyben is túl öreg volt a szinésznõ egyáltalán nem illet Kivanchoz. Van elég török szinésznõ.Döbbenetes a srác milyen sokoldalú,és mekkora sztár milyen jól kezeli a paparazzokat. lassan levegõt nem tud venni, hogy ne loholjanak utána.

Mekkora szinész lett belõle, nemcsak a külseje tökéletes, szerintem belülis tökéletes, ahogy a yotubon látni lehet a viselkedését a nyilatkozatait, szerintem nem játsza magát.

A Brad Pitt a nyomában sincsen lehet tõle tanulni.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 11. - 22:11:36 8/10
(281/4273)
Ma volt ez a kép / illetve több / Kivancról nem tudom mi ez a képes kitûzõ rajtuk .
Temetésen láttam így szokták , ha valaki meghal a fotóját mindenki kiteszi .
Nem tudod mire utalhat ?
Még azt is írta a Gecce Meryem Uzerli új sorozatot fog forgatni és Kivanc lesz /lehet / a partnere.
Ezt is egy másik cikk megcáfolta , mert még két másik színész is esélyes a szerepre. Állítólag.
Pláne a fordító tök értelmetlenül írja , vagy én nem vagyok értelmes :((
8/10
Érsekvári 2014 dec. 11. - 21:57:20 8/10
(280/4273)
Szia!
Megkell mondjam én sem tudom . Az igaz , hogy törökül néztem , de úgy a közepétõl kihagytam jó pár részt és csak a utolsó kettõt néztem meg . Úgy hogy nekem is sok minden új , de nem is baj .
Annyi minden történik , hogy belezsongtam és kicsit abba hagytam .
SPOILER
Az tény , hogy szerelmes lesz isten igazából és megis házasodik azzal , akit szeret . Tehát valahogy megszabadul ettõl a libától . Annyi izgalom nem várt esemény lesz itt még , hogy csak nézünk ....mint a moziban .
Szerintem megéri , mert jó .
SPOILER vége.
10/10
iriszke1 2014 dec. 11. - 19:58:26 10/10
(279/4273)
Sziasztok!

Ma azt hittem nem jól látok, ezt a színjátékot. Ez nem a becsületesség és a hülyeség határa, ez totál hülyeség- képes volt elvenni azt a hazug kígyót még a nagyközönség elõtt is? Na ilyen hülyeség is csak a szappanoperákban történhet meg, azt hittem török filmben nem, de mégis. Már semmivel sem különb mint a mexicói agyatlanságok. Eddig olyan értelmes film volt, örömmel néztem, de ha ilyen ökör lesz ez a Kuzej végig, hamar elegem lesz.
Mondd Érsekvári, van remény hogy elhagyja ezt a csalót Kuzej?
8/10
Érsekvári 2014 dec. 11. - 16:31:19 8/10
(278/4273)
Szia Malvinkicska !
Egy kis összefoglaló a mai részbõl .
Kuzeynek jó ötletei vannak a válalkozást illetõen , még az apja is elismeri .
Gülten asszony meglátja az utcán Kuzeyt és behívja beszélgetni , Cemre is kinéz kivel beszél . Az anyja elkotyogja hozza ki az ajándékát és adja oda. Azt is mondja Zeynep vette neki . Cemre csak néz , de nem szól semmit. Kuzey nagyon örül az ajándéknak , fõleg ,hogy Zeynep gondolt rá . Simay otthon megint összeszólalkozik Handannal és Samihoz megy a pékségbe árulkodni rá . Persze így eléri , hogy a "Papa" megoldást találjon az esküvõre. Kuzey meghallja és nagyon nem tetszik neki az ötlet. Az apja kijelenti megkéred a szüleitõl Simayt és kész.
Kuzey bohóckodásnak komédiának tartja az egészet , de mégis megteszi.
Kuzey kicsit spiccesen , de végig csinálja az esküvõi színjátékot. Szerencsétlen mit élt át.
Zeynep hazajött párizsból és Cemréékhez megy ajándékot visz nekik .
Gültent kérdezi hol van Cemre , aki azt válaszolja Mersinbe az esküvõn . Zeynep ettõl nem vidám. Gülten elmondta odaadták Kuzeynek az ajándékot , de Zeynep értetlenül néz. Gülten rájön Cemre vette Kuzynek és eltereli a szót másra. Kuzey egyre részegebb az esküvõn , a rokonsággal is vitába keveredik . Handan nehezen viseli a esküvõi színjátékot .
Holnap folytatódik ....
malvinkicska 2014 dec. 10. - 19:51:32
(277/4273)
Megnéztem az értesítõt 3 napon keresztül reggel 9-tõl délután 15-ig csak pont bele esik a sorozatom.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 10. - 19:06:49 8/10
(276/4273)
Persze mindenkinek van elfoglaltsága , de szerencsére nem maradunk le róla . a sorozatBaráton visszalehet nézni. A csütörtöki - pénteki részt. jók nagyon .
Azért nem semmi áram nélkül a mai világban .fagyasztó , hütõ ,mosógép stb nélkül még 1 nap is gondot jelent .
Reméljük gyorsan végeznek a karbantartók .
Minden jót kívánok . Majd jelentkezel , amikor tudsz .
malvinkicska 2014 dec. 10. - 18:24:19
(275/4273)
A vigaszom a többi sorozatokat sem sokan minõsítik, inkább a FB-on vannak többen, ott lehet olvasni dolgokat, mert sokan nézik az biztos, én szeretem az élményemet megosztani másokkal pláne akivel egy húron vagyunk. Reménykedem leszünk többen is lehet most sokan el vannak foglalva, mivel ünnepek elõtt vagyunk, lehet holnap én sem tudok írni mert nem lesz áram, karbantartás miatt, és nem fogom látni, sajnos, és ez 3 napig lesz.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 10. - 16:50:49 8/10
(274/4273)
Legalább mi egyt értünk sok mindenben és megbeszéljük a látottakat.
Nem nagy a tolongás amúgy a fórumon.
Handan nagyon kivan szolgáltatva nincs hova mennie , jövedelme sincs nem tehet mást .
Most már ellehet hinni mekkora piszok ez a Simay , letegezi Handant és fenyegeti , persze csak ha négyszemközt vannak . A saját anyjának is hazudozik , egy pióca ez a csaj .
Remélem nagyon megfogja szívni .
Kuzey nagy hülye , hogy még nem dobta ezt a kígyót . Mindenki mondja neki , de még Alira sem hallgat , aki jót tanácsol neki .
Kuzey a becsület és a hülye között vergõdik , nincs nála átmenet . Sajnos .
Pedig kész üzletember , van érzéke hozzá . jól csinálja , de a magán élete nulla .
Baris szokásos módon bunkón viselkedik , folyton lealázza a válalkozásukat .
Ebru asszony is hozzá húz úgy látom . Sznob társaság .