9/10
gabus53 2015 jan. 08. - 22:58:05 9/10
(473/4273)
Megértelek, én is egy tökéletes férfinak tartom, de sajnos tõle még csak 1 sorozatot láttunk. Mindkét férfi más típus.
Kivancot talán azért szeretjük kicsit jobban ezen a fórumon is, mert tõle -szerencsére- folyamatosan látunk sorozatokat, így talán többet is foglalkozunk vele.

Remélhetõleg a másik kedvenc sorozatát is elõbb-utóbb megveszik, és azon a másik fórumon róla is lehet majd áradozni. :-)
burak 2015 jan. 08. - 22:42:26
(472/4273)
Köszi a videót Kivanc nagyon megdolgozott ebben a filmben szerintem, a csaj nem tudom hány kiló de mikor felemeli a fehér lóra látszik, hogy nem egyszerû, amikor elválnak a pályaudvaron abban a szürke cucban Sura szörnyû,állandóan vörös az orra nem egy szép látvány. Van egy videó fennt, hogy sok hiba van a filmben mistakes törökül hibákat jelent. Viszont Kivancon van smink,vagy barnító mert a szemei úristen. A mozdulatait felismerni a Kuzeybõlis. Viszont azt nem tudom, hogy az természetes e nála, hogy az összes nõt elõször a homlokán, aztán az orrán csókolja, néha szerintem az orrcsokolás sok.Viszont azonban sok millió ember köztük én is nem tudok betelni vele még kell egy kis idõ. Így voltam a Szív útjaiban a Burak Hakival õ is valamilyen mása Kivancnak, csak õ késõn kezdte a filmezést és hamar kiöregedett. Egy szónak is száz a vége Kivanc, Kivanc, Kivanc...................
8/10
Érsekvári 2015 jan. 08. - 22:18:07 8/10
(471/4273)
Igen értem a célzást , de mivel ez az oldal Kivancról szól nem merülök bele a témába.
Ennek Farah Zeynep Abdullah Surának van egy filmje 2014-es Engin Akyürekkel a címe valamilyen szeptember , láttad esetleg ? Abban sem volt rám semmilyen hatással . Igaz fiatal még talán 25 éves a Pillangó álmában szerepelt ott talán emlékszem rá és barna hajjal furcsa volt . Ezzel a szõkével olyan angyalka kinézete van , de a játéka még érhet.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 08. - 21:21:15 8/10
(470/4273)
Igen olvastam a dublörrÕl én is meg szerintem sem nagy szám a szõke csajszi , itt is Kivanc viszi a sorozatot végig . Izzig vérig kíváló színész lett . Igaz holnap kezdõdik , de egy kis részlet ,elõtanulmány sosem árt.

https://www.youtube.com/watch?v=9XRSH5FEycQ
burak 2015 jan. 08. - 20:32:22
(469/4273)
Én is már legalább ötször végignéztem törökül és kell a magyar fordítás jókat mosolygok a párbeszédeken, A holnapi részben ahogy Cemre ül Alinál a fotelben nekem olyan gnóm ez a színésznõ, ezek a török nõk egyik rondább mint a másik.Szerintem aTSZben Bihter volt a tökéletes õ annyira szép nõben,mint kIVANC pasiban. A holnapi KurtSeytben is ez a szõke nõ nekem nulla, szerintem mint színésznõ az egyik legcsúnyább. Olvastam, hogy lesz olyan jelenet,amikor a Sura dublõre szerepel kiakadtam, Kivanc állitólag egyszer leesett a lóról egyensúly vesztés miatt, de végig csinálta a jelenetet és utána egy hétig pihent a bordáival.Ez Kivanc.
Próbálom úgy nézni most már, hogy a rendezõ és a forgatókönyvíró nõ,láttam , hogy Kivanc nagyon jóban van a rendezõnõvel,igaz vele ki nem
8/10
Érsekvári 2015 jan. 08. - 20:02:19 8/10
(468/4273)
Tényleg rá írtam , de mégsem õ a nyerõ , inkább Kivanc sokkal sokkal jobb pasi .
Legalábbis nálam .
8/10
Érsekvári 2015 jan. 08. - 18:35:01 8/10
(467/4273)
Nagyon jók a meglátásaid lesz nagyon izgalmas rész, de nem akarom elöre elárulni .Az biztos kemény lesz , mindenképp érdemes nézni .
malvinkicska 2015 jan. 08. - 18:05:54
(466/4273)
Igazad van izgalom nélkül nem maradunk tartogatnak meglepetéseket, minden részben történek elég jó és egyben borzalmas dolgok.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 08. - 17:55:43 8/10
(465/4273)
Gabus Köszi szépen !
Még annyi minden kérdésem lenne , de kikell várnom hogy kiderüljenek a dolgok szép sorjában .
Ez a hátránya ,hogy elöre nézegettem és sok minden nem egészen világos.
Az biztos nagyon izgi lesz !
9/10
gabus53 2015 jan. 08. - 17:42:10 9/10
(464/4273)
És még egy apróság jutott az eszembe:

***SPOILER***
Mintha az állandó utalások is Buraknak mennének. De ebben nem vagyok biztos.
***SPOILER VÉGE***
9/10
gabus53 2015 jan. 08. - 17:39:49 9/10
(463/4273)
Szia Érsekvári!

***SPOILER***
Ha jól tudtam kibogozni az eredeti török részekbõl, akkor Burak Banu féltestvére. Még nagyon fiatal korában valami miatt fel akarta gyújtani az alvó Burakot, és azóta vannak problémái az idegeivel. De most már hamarosan Burak is színre lép és aztán õ is okoz majd galibákat.
***SPOILER VÉGE***

És most már végig izgalmas lesz a sorozat.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 08. - 17:31:22 8/10
(462/4273)
Jól gondolod egyre bonyolultabb és izgalmasabb lesz a történet.
A két tesó között egyre fokozódik a feszültség és most a Cemre a érzékeny pont .
Zeynep megint hoppon maradt Kuzey nem foglalkozott vele éppen csak pár szót odamondott menetközben neki .
Lesett is a csaj , hogy Kuzey rásem hederitett . Cemrééket választotta .
Ma az is kiderült Kuzey nem csak érzékeny ember , de szemérmes is / kisgatyás ajtónyitás/ helyes volt.
Ebru asszony tudjuk Güneyt nem nagyon bírja ,de amint láttuk Vénust sem csípi , hiába kedveskedett neki a lány.
Ez a BANU-BURAK ügy nagyon nem világos meg a tüz eset , esetleg tudjátok mi lehet a háttérben ?
Baris megint ügyködik valamiben mesterkedik. Simay csak kapja a telefonokat egyfolytában .
Güney váratlan látogatása Banuhoz vajon hogyan fog sikerülni ?

Ismétlik a rtl-en a szombat esti láz táncos müsort , éppen Makranczi Zalán táncolt .
Tényleg hasonlít Kivancra , sõt még magasabb jóképû pasi õ is .
Holnap sorozat ! Nyomtam rá sok szavazatot :))
malvinkicska 2015 jan. 08. - 15:54:03 Előzmény Érsekvári
(461/4273)
Kuzeyék felvették videóra az esetet de leakarja töröltetni mikor látja, hogy Cemre is megnézte, minél elõbb elakarja az egészet feledni. Megint majd nem verekedésbe keverednek de aztán mégse. Güney olyanokat mond K-nak aki dühében megüti az apja K-t az anyja G-t csíttitja. Güney elmegy hazulról de közben tervezi elutazik Banu után, igaz ennek örül Baris legalább fény derül a titokra. Baris feltörte az anyja számítógépjét és így újabb dologra derült fény. Különleges családok ezek jól tartja a mondás, zsák a foltját ecetes kanna a dugóját megtalálta, itt nem ,hogy rendezõdne a helyzet, még viharosabb. Aztán ott a válás Simay aláírta volna ha nem kap egy titokzatos telefont, okos kiakarta nyomozni de nem sikerült neki, kié a szám aki felhívta, szóval elég nagy bonyodalmak elé nézzünk.
sorozatkedvelõ 2015 jan. 08. - 09:19:38
(460/4273)
Handan asszony is milyen terveket szövöget a leendõ anyóstárssal akarja bejárni Európát.D
malvinkicska 2015 jan. 08. - 06:50:25 Előzmény édesmaya
(459/4273)
Aranyos vagy mikre fel figyelsz valóban így reklámozzák, de ez tõlük megszokott, mert máskor is mondanak hiteltelen dolgokat. Güney a megtestesült ördög, és vannak a fiókái, Zeynep is szeretné K-t de az most szépen a tudomására , hozta az állás pontját vele kapcsolatban.
8/10
édesmaya 2015 jan. 07. - 19:55:57 8/10
(458/4273)
Sziasztok!

Engem elõször is az dühít, amikor a filmbõl megy az elõzetes, és ez hangzik el:... A másik a megtestesült jóság! .. mármint Güney! Mi van?! Ki a megtestesült jóság?! A megtestesült szemétláda, az igen! Amit ma alakított, az több a soknál, mekkora gazember! Hihetetlen, és még õ dumál, hogy mindent megtesz Kuzeyért. Elképesztõ egy pocsék ember! Mindenesetre Kuzey és Ali fantasztikusan kitervelte ezt az egészet, jól kiugrasztották a nyulat a bokorból! Én meg elõször el is hittem, hogy újabb balesetet okoztak!

- Na és Simay! Õ meg a hazudozás világbajnoka, a Guiness rekordok könyvébe bekerülhetne nyugodtan, nem lenne, aki lepipálná õt! Valami hihetetlen, hogy miket képes állandóan seperc alatt kitalálni, hazudni szemrebbenés nélkül. Mekkora mesét adott le az anyjának, hogy házat vesznek Kuzeyjel! Valahol ez a csaj biztos nem normális, nem fél, hogy belekeveredik a hazugságaiba?
- Ez a kis Zeynepike olyan, de olyan unszi, ezzel a fekete hajjal meg olyan rideg-hideg valahogy. Mire fel táplál reményeket Kuzeyjel kapcsolatban, nem is értem. Na mindenesetre ma finoman lerázta Kuzey! Jujj de jól tette, tapsikoltam örömömben! Õ aztán a gerincesség megtestesítõje, karakán pasi!
10/10
lizbell 2015 jan. 07. - 16:28:27 10/10
(457/4273)
Bizony!!! mellkasszorító jelenet volt és az arckifejezése, istenem mennyire jó színész, imádom! :)
8/10
Érsekvári 2015 jan. 07. - 16:26:57 8/10
(456/4273)
Hú ez nagyon jó rész volt , már láttam , de halványan emlékeztem csak rá , meg a szöveg nagyon kellett hozzá.
Ez a Can egy nagyon szimpatikus és megbízható üzlettárs csak pozitív viselkedése van.
Zeynep pofikára esett mert, Kuzey diplomatikusan lerázta. Szerintem Cemre miatt nem akarja a lányt reménykedni .
Egyre titokzatosabb ahogy Simayt irányítják , biztosan sejti kilehet az illetõ .
Ennek a luxusnak ára van....lesz , ismerjük Ferhát módszereit.
Baromira kitervelték Alival együtt a Güney elleni próbát. Nagyon drámaira sikerült, de bebizonyosodott sokadszorra , hogy valójában milyen testvér és ember Güney .
Kivanc nagyon nagy volt itt .
malvinkicska 2015 jan. 07. - 15:45:08
(455/4273)
Az újabb események a csajnak bérelt lakást valaki, mert õ sem tudja ki, és megint virágot kapott, tõle.Sümer is megjelenik újra Cannal beszélget üzletrõl ,de az nem akar vele dolgozni Baris igen. Kuzey jól megrendezte a négy évvel ezelõtti balesetet, és Güney miket mondott neki, hogy õ nem mondta neki igyon õ nem megy börtönbe, hagyják ott. Ali mikor megjelenik a pacák csak fel áll, nagyot nézett G jól mondta K ilyen testvér neki nem kell, többet nem tekinti annak. Utána kóválygott a Boszporusz partján, gondolkodott mit tett, hívta Banu és hazudott, mert a könnyei csorogtak, és azt mondta minden rendben, nagy színész az biztos G is. Az apja kitakarította a sütõket, az K mellett van.
10/10
lizbell 2015 jan. 07. - 14:22:30 10/10
(454/4273)
Nem biztos hogy az rtl lépett, azért érdekelne hol csinálják! Hornyák pl. maga döntötte el, hogy Zalán lesz mikor a TSZ-t szinkronizálták, de van olyan valóban hogy a megrendelõ akar valakit aki ellenkezik a szinkronrendezõ akaratával, aztán gyõzzön a jobbik egy castingon!
Ezt a fiút nem ismerem, de azért valljuk be, ahogy azt mondja az elõzetesben hogy "testileg" az tiszta Stohl-os :)))