8/10
Érsekvári 2015 jún. 16. - 20:15:45 8/10
(3333/4273)
Szia Mariskám ! Bocsi de megint röviden úgy értettem Kuzey majd nem viszonozza a Zeynepke csókjait , nem is hagyja odáig jutni a dolgokat elhúzza , elfordítja a fejét ilyesmi . Idõ kérdése .
Tudod milyen ember õ még gondolatban sem csalná meg Cemrét .
Akármilyen rideg elutasító Cemrével a szíve mélyén szereti a lányt , bárhogy ellenkezik saját érzéseivel .
Nem mutatja ki az érzéseit magában viaskodik szenved . A tv2-s részeknél van inkább ez .
Szép estét :)
10/10
lizbell 2015 jún. 16. - 19:58:43 10/10
(3332/4273)
hát persze :))
8/10
Érsekvári 2015 jún. 16. - 19:56:18 8/10
(3331/4273)
Mindenkinek tökre igaza van , pedig másként írjuk a véleményeket . Neked is abban nagyon, hogy Kuzey színte küldetés szerûen óvja védi Alinak tett ígéretét . Demetet testvérének tekinti és a lány szinte fél neki ellenkezni , pedig az érzései , gondolatai már a
hadnagynál járnak . Remélem legondolkozik és enyhít ezen a szigorú elvén Kuzey és hagyja a lányt boldognak lenni . Perzse a hadnaggyal együtt .
BMariska52 2015 jún. 16. - 19:42:23
(3330/4273)
Látod, nem tudok túljutni rajtad! Azt gondoltam én is, Simay milyen rafkós! Lesznek még Handannal meccsek!
Zeynep nem tudom, milyen alapon képzelt bármit is a Kuzey-el való "kapcsolatába", hiszen nem tudok róla, hogy ígért volna neki bármit is!
Hát, most nagyon nehéz dolgom van, mert leírhatom-e egyáltalán, de szerintem megbeszéltük, hogy nem spoilerezünk. Aki most nézi frissen az elsõ évadot, BOCSÁNAT! Azt mondod, nem lehet, hogy ennyire odavan K. Z.-ért? és késõbb ebbõl kigyógyul, de akkor hogyan mondhatja majd valamikor C.-nek, hogy õt dédelgette 4 évig a szívében? Vagy nagyon szeretett volna magának egy olyan kapcsolatot, amiben elfelejtheti, aki mellett elfelejtheti C.-t?
BMariska52 2015 jún. 16. - 19:34:43
(3329/4273)
Kedves Érsekem! Tündér vagy, nagyon szépen köszönöm, még attól is boldogabb vagyok, hogy visszajött a humorérzékem is, ezt nagyon fontosnak tartom a "túléléshez"! Tudom, hogy sok mindent nem éltem volna túl én sem, ha nincs ez a humor és a pozitív életszemlélet velem!
BMariska52 2015 jún. 16. - 19:19:17
(3328/4273)
Szép Estét kívánok! Most tudtam csak megnézni a soros részt és készakarva nem pillantottam a hozzászólásokra, mert azonnal le akartam írni, hogy most aztán oltári mérges vagyok Kuzey-re! Direkt nem akartam tudni, Ti mit szóltok hozzá, én most fel tudtam volna képelni! Pedig ugye, õ a nagy kedvencem, a mindenségét neki! Úgy felmérgesített! Mi az, hogy egyáltalán nem tudott viselkedni, mit képzel, szegény Serefet így összeverni, Demetre ilyen rondákat mondani, nem veszi figyelembe, hogy ott van a kisgyerek, még majdnem ott is felejtette az utcán! Otthon meg Gülten mentette meg a helyzetet, Aynur elment volna ismét! Utána megy úgy ült a széken Kuzey, mint egy bolond szobor, nem hiszem el, hogy nem tudott már megint ennyire uralkodni magán. Még sosem haragudtam ennyire rá és még mindig megbocsájtottam, de most aztán felmérgelt!
Na, aztán Güneyt sem láttam még így bepöccenni, mert most annyira benne van a félsz, hogy még anyjára is ráripakodott. Handan meg mit hallgatózik örökké, mint egy kotlóstyúk jár mindenkinek a nyomában. Meg már megint milyen képeket vág! Ennek a színésznõnek szerintem a szerep után arctornára kell járnia, mert úgy elfáradhatnak az arcizmai!
Baris is berezelt most, de nem tudom, mit hoz fel Kuzey ellen, hogy ismét bezárják?
Létezik, hogy Melda hozta az inget? Nagyon kiváncsi vagyok! Holnap reggel végre az elsõk között nézhetem, nagyon várom. Most elolvaslak Benneteket, mert nem szeretnék tudatlanul maradni!
További szép estét kívánok!
10/10
lizbell 2015 jún. 16. - 19:13:55 10/10
(3327/4273)
OFF rejtélyes bogárcsípések Pécsett! most volt a Tényekben :)))

Demettel valóban túlzásba vitte a kiborulást, de valahol meg tudom érteni szegényt! Ali halála a legnagyobb trauma és veszteség az életében, Demetbe kapaszkodik védelmezi, mert ezzel enyhíti a saját fájdalmát! Plusz Serefben úgy tûnik igaz barátra lel (talán Ali helyébe léphet egyszer Kuzey szívében is) és most hogy õk egymásra találnak, lehet hogy egyfajta megcsalásnak érzi, nem feltétlenül Demet hanem a saját részérõl is, ezt nehezen viseli, nehezen bocsátja meg magának, aztán persze lassan belenyugszik, feldolgozza illetve megérti hogy ezzel Ali emléke nem sérül, de nehéz ezt belátni, elhiszem hogy sokkolta a felismerés!
malvinkicska 2015 jún. 16. - 18:51:14
(3326/4273)
Igazad van Demet nem egy hagyatéki darab amit valaki, majd megkap, egy élõ személy érzelemmel, hiszen fiatal, azt kezd az életével amit akar, nem beszélve a rendõr szereti, sorsuk közös, és így eggyé lehetnek, aranyosak is együtt.
8/10
Érsekvári 2015 jún. 16. - 18:19:03 8/10
(3325/4273)
Nagyon jó és igaz amit a lányok karakterérõl írsz . Mind ketten a negatív típus megtestesítõi .
Simay viszi a prímet mekkora aljas rafinált bosszúálló nõ . Ezeket vajon az életbõl találják meg , mert létezhet a valóságban is vagy fordítva. Kicsit fel van nagyítva van ez is , hogy milyen sokára és nehezen tud elválni tõle Kuzey . Holott biztos lehetne , de érdekesebb a történetben így . Házasodni egyszerûen gyorsan lehet , házhoz megy akár az anyakönyvvezetõ is.
Zeynep lejtõn száguld az irigység a rosszindulat csak az õ érdeke számít témában .
Ez a két fekete démon szinte össze sem keverhetõ annyira egyformán gonoszak , egymás klónjai .
8/10
Érsekvári 2015 jún. 16. - 18:04:32 8/10
(3324/4273)
A mai részben kicsit mindenki megõrült . Kuzey nagyon is !
A hadnagynak ilyet szólt - Hogyan mersz szemet vetni a testvérem hagyatékára -...azaz Demet egy hagyaték .
Elborult megint az agya rendesen. Mit vétett ez a szegény hadnagy a segítõ jó barát . Felnõtt embereknek miért szól bele az életébe , ez nekem magas . Azt akarja más is boldogtalan legyen ne csak õ ?
A csendes kis Aynur hova került mire vállalkozik szegény kis feje .
Sami milyen kedvesen húzza fel a gyûrût neki - Add ide a kezed - , hát nem cuki ?
Baris egy s...fej Cemrén veri el a port aki ártatlan most .
Szegény Banu ....azok a rácsok borzalmasak. Güney egy hatalmas szemét és fõ most a feje .
Handan nem erre számított , hiába vágja a rettenetes grimaszokat , Sami akkor is eljegyezte a nõt nem tudott ártani nekik .
8/10
Érsekvári 2015 jún. 16. - 17:48:18 8/10
(3323/4273)
De jó neked Pécset -vagy Pécsen ( melyik a helyes )laksz szép város és fõleg a Mecsek gyönyörû .
Egyébként nekem is feltünt régóta jól összekapta magát , de még mindig sokkal férfiasabb , mint a Kuzey elején . A Pillangó álmáról ne is beszéljünk. Tud a szerep kedvéért fogyni -hízni .
Most viszont elengedte magát a nyári szabin .
Az új sorozat forgatására Cansu Derével tuti a régi formájában lesz :)
8/10
Érsekvári 2015 jún. 16. - 12:10:06 8/10
(3322/4273)
Gabus nagyon jó lett .

Kivanc felszedett egy pár dekát a Kuzeyhez képest , de jól néz ki :))

Ma még nem láttam a sorit , amint lehet pótolom .

Szép napot neked és mindenkinek :)
Bemes 2015 jún. 16. - 11:46:52
(3321/4273)
Szerintem ebben a filmben olyan nõk vannak, akik egy-egy típust képviselnek. Zeynep nem haragudhatott Cemrére azért, mert hallgatott. Amikor feltette neki a kérdést akkor még szerintem õ is nagyon elején volt az érzésnek. Azt gondolom, saját magát is meglepte, hogy féltékenységet érez Zeynep kapcsán. Õ nem számításból választotta Güneyt, imponált neki a céltudatos, komoly fiú, aki nõként kezelte. Nem úgy mint Kuzey az egyedi udvarlási módszerével.
9/10
gabus53 2015 jún. 16. - 11:34:41 9/10
(3320/4273)
Kedves Fórumtársaim!

A legfrissebb hírek szerint Kivanc megérdemelt, rendes évi szabadságát tölti Çeºme-ben, barátnõjével Baºak Dizerrel és barátaival. :-)
malvinkicska 2015 jún. 16. - 08:20:45
(3319/4273)
A történet ahogy halad annál jobban bonyolódnak a dolgok, most Baris azt hiszi Cemre volt aki az aki az inget elõadta, de nem, most Kuzeynek akar ártani, hogy távol tartsa õket egymástól, mert vallani akar a bíróságon. Güney már nagyon jellemtelen, sok mindenre képes, egy csúszó, mászó féreg az ilyen ember. Kuzey viselkedése, most nagyon ronda volt nekem, mivel elrontotta az apja, estéjét ezzel a modortalanságával. Demet és Seref éreznek egymás iránt valamit, õ neki abban szerintem nincs bele szólása, akárhogy is õrá bízta Ali. Az erõszakkal nem old meg semmit, de õ csak azt hiszi ütéssel lehet célba érni, de nem, van annak más módja is. Leültek volna és szépen barátian megbeszélhették volna, hiszen hús vér emberekrõl van szó, akik igenis gyengédséget éreznek egymás iránt.
8/10
Érsekvári 2015 jún. 15. - 21:29:48 8/10
(3318/4273)
A Tv2-s részrõl : Handan asszony durcás nem bírja Simayt , érdekes módon Sami bay mindenben támogatja védi a lányt .
Zeynep még mindig kivan a házassági témától és mindenkit leszúr maga körül õ miért nem tudott róla , Kuzeyt is elküldi minden fele nem éppen úrilány stílusban . Az összes csaj féltékeny a másikra , nagyon érdekes ez a szerelmi négyszög .
Simay nem kispályás ahogy eljátsza anyjával beszél telefonon , rafinált a csaj .
Handan asszony kösd fel a kötényed.....Simay hamarosan kiborít .
Kuzeyre itt mérges vagyok a felfogott golyó miatt amit Simay kivédett elõle , ezért ennyire hálás neki és törõdik vele . Ejnye ejnye .
Érdekes és furcsa egyben , de hatalmas szíve van ennek a fiúnak .
Jó mondás volt Kuzeytõl - A te családod fegyverrel lõ az enyém szavakkal ! - Simaynak címezve .
Viszont Kuzey nem lehet , hogy Zeynepért ennyire oda legyen.......de szerencsére majd lassan lassan kigyógyul a lányból .
Pedig Cemre már itt szerelmes belé , de Kuzey csak barátként lelkitársként és bizalmasaként tekint a lányra .
8/10
Érsekvári 2015 jún. 15. - 20:12:30 8/10
(3317/4273)
Mariska kedves minden írásodat ma elolvastam és derût hoztál , annyit mosolyogtam , mert szuper jókat vicceseket , de teljesen reálisan helyzetet vázolsz. Majd legközelebb kielemezem bõvebben , de bocsi rohanok a Tv2-t nézni .
Jõõõõõ Kuzey a hõsünk :)
Kellemes szép estét :)
BMariska52 2015 jún. 15. - 19:54:25
(3316/4273)
Kedves Hangerika! Köszönöm a cikket, és hát, én is mindig azt mondom, tényleg, mindent megtesz, talán túlzásba is vitte ezzel! Most nézem a rengeteg szabadidõmben OFF! Kurt Seyit szerepében, igazán lenyûgözõ! Lehet, ott nem látom az izmokat, de annyira jól áll rajta az egyenruha, hogy a legszebb! Mit is mondtam?: igazán "fess" katonatiszt! Ezt csak a "nyanyák" értik! Tényleg, vannak néha olyan szavak, amirõl a 20 éveseknek gõzük nincs, mit jelent. Na mindegy, szóval Te láttad a Pillangó álmát? Ahhoz le is kellett fogynia, hiszen tüdõbeteg szerepe van. Nagyon szomorú a film és az meg pláne, hogy kis hazánkban még nem ismerte fel senki az értékét, hogy levetítenék! Talán kéne írni a kedves Vajna úrnak! Igaz, hogy nem akciófilm, de van mondanivalója milyen érdekes! Igen, valóban a TSz-ben elég duci volt, OFF VÉGE! Kuzey-ben meg micsoda kidolgozott izmai vannak, bámulatos. Azt mindig kifelejtem: közülünk melyik háziasszony képes így feltörni a tojásokat? Na, és melyik szakács? Ezt vajon meddig gyakorolta? Mert az tuti, hogy õ csinálja! Na, még majd megszólnak, mit hozsannázom ennyire Kivancot! Nem tehetek róla, engem nagyon megfogott a személyisége és a tehetsége!
BMariska52 2015 jún. 15. - 19:39:14
(3315/4273)
Kedves Malvinkám! Nagyon köszönöm az érdeklõdésedet, írtam Neked privát választ.
BMariska52 2015 jún. 15. - 19:35:49
(3314/4273)
Aranyos Hangerika! Nagyon köszönöm, amit írtál! Tudod, igazából ilyen az alaptermészetem és valóban, minden felhang nélkül, nagyon kedvesek vagytok nekem itt a Fórumon néhányan! Igazán, akik itt összejöttünk, érzelmileg közel állunk egymáshoz, közel egyformán érzünk dolgokat és ráérzünk dolgokra! Tudom, hogy vannak nálunk fiatalabbak is köztünk, de csak bizonyos élettapasztalattal a hátunk mögött lehet bizonyos kérdésekben nagyon hasonló véleményünk!
Azt teljesen meg tudom érteni, hogy Te is állandó idõhiányban szenvedsz. Én is így vagyok ezzel, képzeld, ma azt gondoltam, milyen jó lenne, ha lenne egy külön életem csak sorozat-nézésre, persze törökre! Kéne még egy plusz élet és sok pénz utazásra. Álmodozom így néha, aztán rájövök, hova lóg a kezem! Mindegy, nem vagyok elégedetlen.
Még nem leveleztem így "csoportosan", de ezt is csak Kuzey hozhatta ki belõlem! Én nagyon õszinte vagyok, voltam is mindig, sok bajom is volt ebbõl, de Apu is ilyen volt, és vannak dolgok, amit nem lehet letagadni, sõt, én büszke vagyok a Szüleimre! Imádom ezt a sorozatot, egyre jobban, és nem szeretném, ha vége lenne, mert akkor hogyan, mirõl fogunk mi levelezni? Nem szeretném, ha felbomlana ez a jó kis csapat!