9/10
gabus53 2015 jún. 27. - 18:03:24 9/10
(3513/4273)
Köszi syuzi, hogy leírod a tartalmat :-)
9/10
gabus53 2015 jún. 27. - 18:01:33 9/10
(3512/4273)
10/10
syuzi 2015 jún. 27. - 16:24:38 10/10
(3511/4273)
A mai részekben volt: Beindult Güneyék tekercses üzlete Ali és Kuzey ellenõrzik a standokat. Barisnak és Canak Kanadában is van egy üzlete ami sok pénzt hoz a Sinaner cégnek Banu is csatlakozott az üzlethez, ami Güneynek nem tetszett, mert Güney úgy érzi, hogy Banu lenézi a közös üzletüket, ezért csúnyán rá pirit Banura, hogy mondván õ elviselte a szmokingot amit Ebrutól kapott,Baris lekezelõ stílusát, és , hogy Banu soha ne vegye semmibe a közös üzletüket. Handan visszament Samiékhoz, aminek Sami tekintetébõl látszott, hogy Sami nem örül Handan visszatérésének. Zeynep Párizsba megy 10 napra munkaügyben. Zeynep és az apaja összezördültek Kuzey miatt amiért Kuzey házas ( Husein csak most tudta meg Gültennél véletlenül, hogy Kuzey házas) és, hog yHusein tudja már, hogy az egyik este a lánya Kuzeyel vitatkozott. Kuzey volta nõs férfi kirõl a lánya mesélt. Gülten csúnyán beolvasott Saminak a pékségben . Simay túl élte az öngyilkosságot. Simay telefonált az anyának az anya mondta, hogy a lányuk házassága szégyent hozott rájuk , és csak úgy éreznék jól magukat ha Kuzey hivatalosan is megkérné Simay kezét, és hogy rendes esküvõ lenne.Így nem néznének furán rájuk az ottani emberek. Simay mondta hogy jó akkor legyen rendes esküvõ és hogy lesz majd rendes esküvõ. Röviden ennyi remélem, hogy tudtam segíteni:)

Jók voltak a mai részek:) Már várom a jövõ heti részeket is:)
2/10
southwind 2015 jún. 27. - 15:27:35 2/10
(3510/4273)
sajnos a sorozat olyan idõpontra került, ami számomra nem jó, ha valaki megnézi és megosztaná, annak örülnék...tud valaki segíteni?
malvinkicska 2015 jún. 27. - 07:38:13
(3509/4273)
Nagyon szép volt a mai rész ahogy beszélgetett, Kuzey és a kis Cihan, boldog volt az apja Sami is, hogy elfogadja, mint testvért. Aztán jött az estély és Zeynep kielõzte Cemrét, mert elõbb érkeztek ami nem tetszett Cemrének, mert ugye félt Kuzeyjt. Baris most Simayjt hajtja de szerintem csak valami célja van vele nem a szerelem, aztán borítékot küldött C-nek, biztos nem szerelmi vallomást tartalmaz, ahogy ismerjük Barist, majd kiderül, de tõle csak rosszra lehet számítani.
8/10
Érsekvári 2015 jún. 26. - 22:54:59 8/10
(3508/4273)
Végig néztem a Pillangó álma c filmet .
Kivanc drámai tudását megmutatta . Nehéz szerep nagyon sokat tett érte .
A film végére valóban elvékonyodott csak úgy lógott rajta a ruha .
A vers szövegek nagyon szépek voltak .
Megérdemelte a két költõ , hogy ezzel a filmmel emlékezzenek rájuk .
A szereplõk csak emelték az értékét rendkívüli alakításukkal .
Köszönet a szomorú de csodálatos filmért a fordítás létrehozóinak , hogy így láthattuk .
BMariska52 2015 jún. 26. - 20:50:44
(3507/4273)
Váááúúú! Nagyon szuper! Kedves Gabuska! Neked is szép hétvégét, jó pihenést kívánok szeretettel!
BMariska52 2015 jún. 26. - 20:49:18
(3506/4273)
Szia Kedves Érsekem! Köszönöm szépen az engedélyt, élek vele a jövõben is. Különben, a Mariska egyik munkahelyemen ragadt rám, két kollégám annyira kedvesen mondta nekem, hogy megszerettem. Nagyon nem mindegy a hangnem! Szép hétvégét Neked!
BMariska52 2015 jún. 26. - 20:45:53
(3505/4273)
Ezt szeretem, ahogy Te írsz: "szeretni megtanít, de feledni soha!".
Köszönöm! Nagyon igaz, szép mondat!
BMariska52 2015 jún. 26. - 20:44:01
(3504/4273)
Jaj, de jó Kedves Kabóca, hogy újra köztünk vagy! Már nagyon hiányoztál!
Szeretettel üdvözöllek! Várjuk itt a véleményed! Szép itthonlétet Neked!
10/10
syuzi 2015 jún. 26. - 16:10:02 10/10
(3503/4273)
Kivanc nagyon jól néz ki ezeken a képeken is:) Isteni pasi♥
Az órák is nagyon szépek:) Már várom a holnapi részeket:)Mert már nagyon hiányzott a sorozat a héten:)

Neked is, és minden fórum társamnak szép hétvégét, és jó pihenést kívánok!!!!!!!:)
8/10
Érsekvári 2015 jún. 26. - 14:48:22 8/10
(3502/4273)
Szia kedves Mariska !
Hogy haragudnék a megszólításért , sõt nagyon is jópofa.
Ahogy írod Kuzey még mindig eléggé hirtelen , hamar az erejét használja. Baris esetében mással nem tudta " megbûntetni " . Neki se pénze , se befolyása , nincs körül bástyázva ügyvédekkel . Tehát maradt a fizikai leszámolás .
Azért egyre ritkább az ilyen megnyilvánulása . Kiváncsi leszek a hadnaggyal mikor békül majd ki .
Tulajdonképpen már nincs is olyan sok rész hátra . Így a Fb-n még jó is , hogy rövidek és tovább tart . Szerencsére .
Neked is kellemes hétvégét és sok napocskát !
8/10
Érsekvári 2015 jún. 26. - 14:30:11 8/10
(3501/4273)
Malvinka ! Bocsi megint valami gubanc volt és kétszer kellett nyomni az elküldre . A nevedre már nem tudta így .
Írás fogalmazás közben felugrálok ezt azt csinálok , mert olvastam negyed óránként mozgassuk meg magunkat .
Egyfolytában nem jó sokat ücsörögni .
Úgy járunk mint Kuzey -EGGYÉ VÁLUNK A SZÉKKEL - Nem semmi ez a pasi .

Nem tudtam milyen márkájú karórája van a sorozatban , de tetszik és látszik nem gagyi . Most már ezt is tudjuk Gabus által , minden részletre figyel . Köszönjük :)
8/10
Érsekvári 2015 jún. 26. - 14:20:05 8/10
(3500/4273)
Szép napot , végre kisütött !
Az aktuális részben Cemre és Kuzey között bensõséges beszélgetés zajlott . Sok témát érintettek ami nyomasztotta a szívüket lelküket , rég ültek le így kettesben . Kuzey már elég sokat ült a széken , de nem így fejezte ki magát , hanem igencsak választékosan :
-Eggyé váltam ezzel a székkel - tud néha elhinteni bemondásokat .
Cemre -Baris házasságának már sohasem lesz vége ? Ez a 3 hónapos egyezség egy örökkévalóságnak tûnik .
Demet jövetele Kuzeyt távozásra készteti , de a lány hiába kéri meg sem hallgatja. Annyit mond azt csinál amit akar , azzal van akivel akar. Talán Serefre jobban haragszik , mert " hátbaszúrta " õt .
Güney a hadnaggyal való beszélgetése alatt nyugtatgatja magát , szinte gyõzködi a hadnagyot meg van Ferhát gyilkosa .
Hát majd meglátjuk , még nincs ez a meccs teljesen lejátszva .
10/10
kaboca12 2015 jún. 26. - 13:26:05 10/10
(3499/4273)
Szeretettel üdvözlök Mindenkit újra itthonról!!
Tegnap este érkeztem haza és már nagyon hiányoztatok. Amint alkalmam nyílt egybõl ugrottam is a gép elé. Elvileg a nyár folyamán már nem kell kimennem. Lassan bepótolom a hozzászólásokat és amire kell reagálok is. :)
9/10
gabus53 2015 jún. 26. - 12:55:57 9/10
(3498/4273)
Kedves Fórumtársaim!

Kivanc Tatlitug 2011-ben a holland TW Steel karóra gyártó cég török márka nagykövete lett. Ez a cég köztudottan nagyméretû férfi- és nõi karórákat gyárt. A kampányhoz fotósorozat is készült.
Egyébként ez az óramárka ismerõs lehet számunkra, hiszen a Kuzey Güney sorozatban Ali viselte ezt a karóra márkát, melyet késõbb Kuzey kapott meg.

Ezzel a képpel kívánok kellemes hétvégét, és jó pihenést mindenkinek!
malvinkicska 2015 jún. 26. - 09:18:30
(3497/4273)
Szervusztok lányok én is láttam a mai részt csak dolgom volt nem értem rá írni. Kuzey és Cemre beszélgetése szép volt, hogy szabadon engedték, a bent töltött idõ alatt saját magát látta a fiatal gyerekben, csak annyi az embert ölt õ meg a tesója miatt volt bent. Demet érzései most kavarognak, mert meg akar felelni a barátnak, de viszont érez valamit a rendõr iránt is ami természetes, hiszen fiatal, szerintem Ali nem haragudna érte, majd csak megbocsát K belátja az élet megy tovább, szeretni megtanít de feledni soha, én tapasztalatból írom. Baris biztos bosszút fog állni Cemrén, mert már fontolgatja mivel tudja lehetetlenné tenni a nagy pénz összeget követel tõle, az az ember egoista, csak õ, más nem is ember az õ szemszögébõl.
BMariska52 2015 jún. 26. - 07:41:15
(3496/4273)
Kedves Érsekem! Szeretlek így szólítani, ha nem haragszol, ha igen, kérlek, szólj!
Örülök annak, hogy Te is szívesen olvasod, mit gondolok én a filmrõl és a szereplõirõl. Annak idején bátortalanul jelentkeztem közétek, de most már teljes jogú tagnak érzem magam és boldoggá tesz, hogy elfogadtátok a társaságom és a véleményem.
Én is mindig kiváncsi vagyok a gondolataitokra. Nagyon jó így beszélgetni.
Az erõszakot én sem szeretem, de azt nem tagadom le, hogy néha egy-két jól elhelyezett pofon nem árt meg! Barisnak is volna lehetõsége visszaütni, õ miért nem áll a talpára és vágja képen Kuzeyt? Nem csak bizonyos helyeken és poziciókban kell megmutatni a férfiasságot, és nem csak pénzzel! Nekem Kuzey sem attól férfi, hogy üt. Õ így tudja megoldani, ennek komoly elõzményei vannak, ezt mindannyian tudjuk! Kuzey nem olyan családban nevelkedett, ahol esténként Chopin szólt, hanem az apja és az anyja morgása. Baris családja csendesen volt alattomos, Sami többször és néha Handan is kiadta magából a mérget. Nézetem szerint az a jobb és egyenesebb megoldás, nem sunyiskodni. Én azt is simán el tudom képzelni, hogy egyszer már Kuzeyt is megrázza valaki, ne mindig ököllel szóljon. Sajnos, addig neki nem lesz könnyebb, míg ennyire megoldatlan problémák tornyosulnak elé, és a baj az, hogy amint egy kis jó jönne, máris valami vagy valaki közbeszól. Nem alhat nyugodtan, csak mint egy kis vadállat az erdõben, folyamatosan figyelni kell, mikor csap le már megint a villám valahonnan.
Derûs Napot kívánok szeretettel: Mariskátok
BMariska52 2015 jún. 26. - 07:27:24
(3495/4273)
Szép Jó Reggelt! Köszönöm szépen, hogy ezt írod Kedves Malvinka, valahol én is éreztem ezt, hogy egy húron vagyunk, és ez a jó! Annyira szeretem ezt a filmet, és olyan jó ezzel ébredni, szeretném, ha végtelenített lenne...
A mai reggel elsõ része is nagyon szép csendes, kedves beszélgetés volt, aztán megint haragudnom kellett Kuzey-re, miért ilyen elutasító, én már megbocsátottam volna a kedves Demetnek. Nagyon átérzem, mi van a lány lelkében. Azt is tudom, talán túl korán érez valamit egy új férfi iránt, de az élet nem áll meg sajnos, menni kell tovább, attól még nem felejti el azt, akit tragikusan korán elveszített, az emléke örökre beleégett a szívébe.
Kedvesem, szép hétvégét kívánok Neked, Napocskát!
malvinkicska 2015 jún. 25. - 19:16:03
(3494/4273)
Nagyon jó és örülök neki, hogy szépen megvitatjuk az eseményeket szerintem ez csodálatos, ismeretlenül ilyen egy húron vagyunk, csak nyugodtan máskor is írjad.