malvinkicska 2015 jún. 30. - 07:31:04 Előzmény Érsekvári
(3533/4273)
A mai rész elég érdekes volt, Sami kiköltöztette a fiát a megszokott szobájából, és Kuzey nem segített. Aztán készültek az esküvõre elõtte fényképet készítettek, Gülten adta a formáját a sofõr nagy fazon. Aztán megjelent elegánsan Handan asszony elõször kívülrõl figyelte az eseményeket, biztos nagy lelki erõ kellet ahhoz, hogy ezt végig nézze, közben lefutott képekben az õk siralmas házasságuk, miket tett vele Sami az életébe, nem volt egy könnyû élete mellette. Aztán meg volt az esküvõ és õ csak tapsolt, gondolom ez volt számára az elégtétel a sok rosszért amit elszenvedett.
9/10
gabus53 2015 jún. 29. - 23:03:21 9/10
(3532/4273)
Sziasztok!

Szeretném jelezni azoknak, akik még fent vannak, hogy már nézhetõ a mai videó.
napraforgó 2015 jún. 29. - 18:20:12
(3531/4273)
Pont ugyanígy láttam én is Simay helyzetét a Tekinoglu családban. Én nem gondolom úgy, hogy elvetette magát Kuzeyjel, akkor megtartja a babát. Persze nem volt helyes, hogy a lánykéréskor nem mondta el, hogy már nincs meg a gyerek, de ezt még betudtam a fiatal korának, meg annak, hogy félt, Kuzey mit szólna az abortuszhoz. Egy lány, aki olyan családban nõ fel, mint az övé nyilván sokmindent titkolni kellett a szülõk elõl, fõleg a rabbiátus apa elõl.

Handant nem értem, hogy miért viselkedik ilyen ellenszenvvel a menye iránt. A lány meg nem hagyta magát, de a mondás szerint amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.
Samin is csodálkozom, õ meg megértõ, sõt kedves is a lánnyal, miközben a saját feleségét éveken át verte, megalázta. Kifelé még most is úgy látszik, hogy Simay is kedves az apósával, keresi a kedvét. Csak a nézõk tudják, hogy mindezt számításból teszi.
9/10
gabus53 2015 jún. 29. - 16:27:16 9/10
(3530/4273)
Kedves Edit!

Örülök, hogy Te is csatlakozol azok táborába, akik az igényes, mûvészi filmeket/sorozatokat kedvelik - független attól, hogy milyen nemzetiségû - bár sokan nem tudják, hogy ezek a filmek/sorozatok kis hazánkon kívül találhatók meg.

Szép napot neked :-)
10/10
kaboca12 2015 jún. 29. - 13:56:06 10/10
(3529/4273)
Ja igen, és Güney.... már itt is megvan az elõjele annak, hogy irigy a másikra és nehezen viseli mások sikerét és örömét. Banu tök reálisan látja, hogy az az üzlet más, mint az övék. Nem is értettem, hogy szerencsétlen Güneynek miért volt baja, hogy Banu örült a bátyja sikerének?! Kár, hogy Banun ott a rózsaszín szemüveg és nem veszi észre már most, hogy nem kéne Güneyhez kötni az életét.
malvinkicska 2015 jún. 29. - 13:52:15
(3528/4273)
Baris jól ki akar tolni Cemrével hatalmas összeget követel tõle válás esetén ezzel akarja zsarolni, ebben Gülten is ludas, õ akarta annyira, hogy hozzá menjen a lánya, igaz az még le is köpte nem gondolta milyen szemét egy jellemtelen emberrel áll szemben. Güney féltékeny, ez azért egy kicsit sok õ a vagyon miatt elhagyta, most meg nem akarja, hogy boldog legyen, de ahogy most állnak a dolgok nagyon messze áll tõle, elég lesz ebbõl a csávából neki kimászni. Kuzey megfenyegette megveri, az biztos meg is teszi, mert el kapja a hév, és üt vág.
10/10
kaboca12 2015 jún. 29. - 13:51:18 10/10
(3527/4273)
Én kb. innentõl kezdem utálni Simayt. Eddig annak ellenére, hogy palira vette Kuzeyt inkább sajnáltam, még az öngyilkossági kísérletet is úgymond segélykiáltásnak értelmeztem. De innentõl ahogy rádöbbent, hogy tudja manipulálni Samit és általa a többieket, nagyon bunkó. Bár Handan is megérdemli. Ha megpróbálja elfogadni Simayt, talán másképp is alakulhattak volna a dolgok. Mert a lány normálisan is bepróbálkozott nála. Én sem hagynám, hogy "szembeköpjön" az anyósom annak ellenére, hogy nem ártottam neki. Hiszen amikor még nem is ismerte, már akkor utálta. Lehetõséget sem adott neki.
napraforgó 2015 jún. 29. - 13:12:04
(3526/4273)
Jaj, eltévesztettem, nem Hussyeinnek, hanem Sami úrnak olvas be Gülten.
napraforgó 2015 jún. 29. - 07:11:49
(3525/4273)
Simay nyeregben érzi magát az ál-önggyilkossági kísérlete után. Zeynep rosszul érzi magát, mert azt hiszi, hogy Simay miatta tette, de ott van Handan is, az õ elutasítása miatt is lehetett volna. Simay már megmutatta az oroszlánkörmeit, négyszemközt letegezi Handant és figyelmezteti, hogy jobb, ha jóban lesz vele.... Közben meg magányos szegény, ahogy az anyjával próbál beszélni.... Hát az sem egy meleg családi otthon. Ott is csak arra figyelnek, hogy mit mondanak a szomszédok, no meg a város.... Röhejes, hogy attól függ a család becsülete, hogy valami idõs rokon eljön megkérni a lányuk kezét.... na meg addig ki sem mehetnek az utcára... legalábbis emelt fõvel nem. Persze nem lehet elfelejteni, hogy õk ott élnek, nekik az ottani viszonyokhoz kell alkalmazkodniuk....

Érdekes hallgatni Gültent, aki arra figyelmezteti a lányát, hogy ne szóljon bele Tekinogluék ügyeibe, aztán meg amikor a kíváncsiságtól hajtva átmegy hozzájuk simitet venni, õ maga nem állja meg és jól beolvas Husszein úrnak. Érdekes egy nõ. Sokszor jól látja a dolgokat, de nem tudja megállni, hogy ne szóljon bele.

Güney is érdekes. Neki ez a kürtõs kalács ügy a "nagy üzlet", és rossz néven veszi, hogy Banu örömködik Baros valódi nagy üzletén.... nem tûri, hogy megalázzák. És érezteti Banuval, hogy akkor köztük vége lenne mindennek. De Banunak most (még) nagyon fontos Güney, ragaszkodik hozzá. De azt már látnia kelle(ene), hogy nem fogja tudni irányítani.
8/10
Érsekvári 2015 jún. 28. - 22:53:21 8/10
(3524/4273)
Ma Gabus minden vonatkozásban szuper gyors volt . Köszönet érte !
Ez pörgõs rész sok minden történt .
Güney kettesben van Cemrével és azt mondja a lánynak elhárul az akadály szabad lesz lassan és Kuzeyre is céloz , de a lány kijelenti hagyja õket békén . Az Õket -re Güney felkapja a fejét , féltékeny rájuk . Kuzey vet véget a vitának és összeszólalkozik õ is a bátyóval akinek beígér egy verést , ha nem hagyja abba a piszkálódást.
Baris -Simay ügy egyenlõre parkolópályán van . Semmi nem történt .
A levélben Baris rengeteg pénzt követel Cemrétõl , aki anyjával személyesen felkeresi a férfit . Baris nyeregbe érzi magát és még jobban fenyegeti a lányt , ha õ úgy akarja akár élete végéig is fizethet . Aztán oda vágja anyád akarta , hogy elvegyelek . A motoros jelenet izgi volt ez a Deniz vagány csaj .
Banu látszólag helyre jött , de vajon végleges ez az állapot ?
9/10
gabus53 2015 jún. 28. - 21:50:41 9/10
(3523/4273)
Szia!

Ezen az oldalon megnézheted: https://www.facebook.com/KurtSeyitveSura.hu/videos
10/10
lizbell 2015 jún. 28. - 17:37:05 10/10
(3522/4273)
Sziasztok lányok, csak beköszönök! :) nem volt billentyûzetem, megütött a guta hogy nem tudtam írni, a telefonon meg olyan macera volt míg egyáltalán behoztam az oldalt!
malvinkicska 2015 jún. 28. - 17:10:47
(3521/4273)
Mióta levették a mûsorról csendesebb a fórum , sajnos nem tudni mi volt a céljuk asok alig nézet többi sorozat mindenütt megy, ez elgondolkodtató, miért a török sorozatok mindig az áldozatok, akkor miért vették meg.
8/10
Érsekvári 2015 jún. 28. - 16:04:37 8/10
(3520/4273)
Igazából nem lepett annyira meg az új rész .
Gondoltam Baris " potyázni " akar megint . Mi másért ment volna Simayhoz . Végre talált egy facér nõt magának , meg a mondás is illik rájuk : megtalálta a zsák a foltját .
Elképzelhetõ Baris anyagilag lendít majd a lány helyzetén , netán jobb környékre lakásba költözteti....esetleg .
A családi vacsora Kuzeyjéknál csendesen zajlik , Güney és Burak is befut .
A két lány csípkelõdése dobja fel a hangulatot .
Banu kezelésbe veszi Handant , aki frászt kap ahogy az ollóval közelít felé a lány....aztán belevág a hajába .
malvinkicska 2015 jún. 28. - 15:27:35
(3519/4273)
A véleményünk egyezik nem nem csak jóképû Kivanc de egy, tehetséges színész, én is megnéztem a Kurt Seyt aztán a Pillangó álma kifogástalan, mennyire lefogyott a szerep miatt, és nagyon jól alakít, a T SZ B-e is, aztán kár sorolni õ egy egyéniség, maradjon is ilyen ne szálljon el a sok siker miatt.
10/10
syuzi 2015 jún. 28. - 14:41:21 10/10
(3518/4273)
Szívesen nincs mit:)
BMariska52 2015 jún. 28. - 13:28:39 Előzmény Érsekvári
(3517/4273)
Szép Napot Neked és Mindenkinek, aki még nem látta! Nekem a tegnap esti programom volt megnézni magyar szöveggel is a feltett Pillangó álma c remekmûvet! Igazán fájdalmasan gyönyörû film volt, végre nyelvünkön is élvezhettem a verseket, nagyon szépen, költõien fordították le, megköszönni és gratulálni tudok csak a fordítónak! "Ami szép, az az élet!"...
Kivanc fantasztikusat alakított, lenyûgöz engem ennek a fiúnak a sokoldalúsága, eszméletlen, hogy ilyen drámai szerepeket is olyan átéléssel és átlényegüléssel játszik! Kivételes tehetség! Nem kizárólag jó pasi-skatulya! Nem szabad ezt ráhúzni! Eddig 7 filmben láttam, kivéve a Menekse ile Halil-t, mindegyikben imádom, és remélem, sok van még hátra, amit láthatunk így vagy úgy. Jelenleg Kurt Seyitet nézem, nagyszerû film, el sem tudom képzelni, miért nem vetíti az Rtl klub? Tudom, hogy mi elfogultak vagyunk, de mások is kipróbálhatnák már hogy ezek a fajta filmek milyen élvezetet nyújtanak.
Köszönöm, hogy meghallgattatok, bár nem pont Kuzey-rõl írtam, de Kivanc-filmekrõl, szerepekrõl, ugye, ez Titeket is érdekel?
malvinkicska 2015 jún. 28. - 10:42:57
(3516/4273)
A Kuzey tiszteletére adott vacsora jól sikerült, még az is elment akire nem számított Burak, akisfiú aranyos volt, mikor mondta Güneyjnek, milyen mogorva. Barisa férfiasság vágyait akarja kielégíteni Simayjal azt gondoltam, az egy mocsok ember. Az jó volt mikor beolvasott S-neki, hogy szegényt hányan csõbe húzták. Aztán Banu jól meg van kattanva levágta a Handan haját, mert szerinte a rövid elõnyösebb neki, még Ebru asszony is meglepõdött, miket csinál B. mindenesetre jól játsza, a beteget.
malvinkicska 2015 jún. 27. - 20:36:44
(3515/4273)
Szerintem Barist nem a szerelem hajtja, valamilyen érdeke van, hogy ki kezdett Simyjal, az attól kitartóbb, hisz mindenkit lenéz, csak magukat isteniti, ha tehetné mindenkit megölne a vagyon miatt, õ egy egy ilyen elvakult pénz, és vagyon éhes valaki szerintem.
8/10
Érsekvári 2015 jún. 27. - 20:16:42 8/10 Előzmény malvinkicska
(3514/4273)
Ebru asszony megrémül a fiától akinek olyan a feje mint egy térkép tele színes foltokkal , de lebeszéli fiát , hogy feljelentést tegyen , maradjon közöttük a dolog .
Sami pedig Kuzeyt szúrja le , alig hagyta el a börtönt és miket csinál . Allah Allah !
Gülten Cemrével éppen indul Sami bayhez amikor levelet adnak át Baris nevében . Még nem tudjuk mi áll benne , de valószínû nem jó hír lehet .
Baris meglepett , hogy mire szánta el magát.....Az a lepukkant hely , látszik mindentõl viszolyog nem ehhez van szokva. Borzadva néz körül Simay hogyan él . Milyen szándék vezérelte ide , vajon mi céllal jött ?
Kuzeyjéknál Zeynep szalad ajtót nyitni , intézkedik mintha õ lenne a ház asszonya . Persze csak Cemre bosszantására teszi .
Hamarosan megtudjuk a folytatást :)