malvinkicska 2014 dec. 10. - 15:45:12
(273/4273)
Handan visszatért elég jól fogadták, Sami talán még nem is köszönt neki, a kis csaj nagyon ronda volt jól tartja a mondás, Aki kutyával kezd bot legyen a kezébe, ezzel még H sem bír el. Gülten oda mondogatott Saminak rendesen, de az biztos bolond gombát evett nem hisz senkinek, majd biztos rá jön kivel van dolga , de most még így látja. Kuzey elég ügyes az üzlet terén, beindult a vállalkozás. Baris az egy szemét álnok kígyó, jól megsértette Güneyt az vette a lapot jól beolvasott Banunak, most igaza volt, az is nagy volt mikor beszólt Cemre Güneynek, hogy a mérgedet Kuzeynen töltöd ki, bírom az ilyen csipkelõdéseket. Zeynep, most elutazik egy kis idõre, legalább az apja is nyugodni fog.
malvinkicska 2014 dec. 10. - 10:10:48
(272/4273)
A mi hétköznapjaink sem mindig sûrû, ez meg családok életét szemlélteti, vannak lazább és pörgõsebb napok hetek, az a lényeg azért mindig történik valami, szerintem ezért szeretjük õket.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 09. - 21:44:09 8/10
(271/4273)
A mai részben nem sok minden történt , csak Simayal volt elfoglalva mindenki .
Az öreg Sami nagyon szívébe zárta ezt csajt , nem tudom miért ennyire vak , nem látja nem veszi észre a mesterkedéseit . Igaz elég rafinált a lány , de tudja mit miért csinál .
Belenéztem mi lesz a heti részekbe , azok már jobbak lesznek.
Zeynep meg az apja " Hüsszein bácsi" mindkettõ sokat lelkizik , Gülten ma is vágta az arcokat , jó pofa.
malvinkicska 2014 dec. 09. - 16:58:48
(270/4273)
Simay csak evett több gyógyszert megtörtént a gyomor mosás, de Cemre átlátja a dolgot, hogy így akarja maga mellet tudni Kuzeyt. Annyi biztos a kis csaj nem szép de jól játszik, néha olyan meghatóan csinálja, megsajnálja az ember, mikor elõadja, neki most már senkije nincs. A másik bibi, hogy K közben azt mondta Zeynepnek, hogy elválnak utána lett a mérgezés, annyi nõ veszi körül még sem boldog, mostanában nem nevet, jól drámázik Kuzey, mindig megfelelõen hozza a formáját, pedig mikor egy kicsit is jobb kedvû jobban áll neki.
malvinkicska 2014 dec. 08. - 20:07:20
(269/4273)
Azt én is figyeltem, ami azt illeti keményen bánik vele Kuzey, betartja a mondott szavát csak papíron házasok. Simay ez csak mûbalhé ha nem engedte volna le a Wc-én attól esetleg kipurcanhatott volna ennyitõl alszik, ennyi gyógyszer nem halálos. Gülten aranyos, hogy elküldte a fényképészt, szerintem másra vágyna, lehet vagy nem is tudom.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 08. - 17:54:51 8/10
(268/4273)
Zeynep folyton akadályokba ütközik , itt a bulin is még egy régi kapcsolata is megjelent . Egyre nehezebben viseli el , nagyon érzékeny lány és valószínû szeretheti Kuzeyt , de nem ilyen áron.
Majdnem osszekeverhetõ a két fekete hajú lány ,teljesen egyformák .
Simay minden bemutatkozásnál a lányoknak nyomatékossá teszi Kuzey felesége vagyok .
Ma teljesen a szerelem és a féltékenység volt fókuszban.
Gülten nagyon nagy díva , azok a arcmimikák , fejmozdulatok utánozhatatlanok .
Simay egész egyszerûen zsarolja Kuzeyt . Azt mondta Kuzey most elutazik és utána elválnak .
Erre beszedett pár gyógyszert ( nem sokat ) , ezt is rafináltan csinálja és megint csak ezzel is Kuzeyt fogja megint átverni.
SPOILER
Valamit el fog érni ezzel megint , mert menyasszonyi ruhában megint megfognak esküdni , valószínü a lány családja miatt. Válásról szó nincs .
Handan banya pedig visszajön majd és folytatódik az anyós-meny gyûlölködés tovább .
SPOILER VÉGE
Komolyan olyan hosszú ez a sorozat már nem is emlékszem sok mindenre .
Nekem is újdonság és várom a részeket .
malvinkicska 2014 dec. 08. - 16:00:56
(267/4273)
Kuzeynél jól kezdõdött az újév, mivel az anyja elment erre Güney kit hibáztat , mint õt. A szilveszteri buli érdekes volt Zeynep a féltékenységtõl se lát, se hal, annyira beleszerelmesedett K-ba, csak nem vallja be, mert van méltósága. Cemre lebukott az ajándékkal, azt hazudta Z vette. Simay elég szépen lakol a bûnéért, mert nem veszi semmibe K. még új évkor sem engedte magát megpuszilni, ha tényleg szereti akkor ez nagy büntetés. A kis csaj most megrendezi, mintha megmérgezte volna magát, gondolom lesz majd nagy ijedelem, mert úgy beszélték meg elmennek az anyjukért, és utána rendbe teszik az elrontott életüket.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 07. - 22:14:18 8/10
(266/4273)
OFFTOPIC !

Szia !
Még a Mikulás zsákjába maradt ez a meglepetés .
Sajnos csak jövõre jön újra , még ezt küldi Neked :))
Nagyon jó ez is , remélem tetszik :))

OFFTOPIC VÉGE

https://www.facebook.com/video.php?v=420259008117152
malvinkicska 2014 dec. 07. - 08:01:34
(265/4273)
Azt olvastam kedvenc itala a tea dohányzik és a Ket-et szereti, éjszakázni nem szeret, ami azt illeti bajusz nélkül helyesebb.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 06. - 22:58:38 8/10
(264/4273)
Ez se volt semmi , nagyon imádom :)
Megint leleszünk szúrva , ilyenkor mindig megtalálják az oldalt :(
Mára ennyi , Kenános szép álmokat :))
8/10
Érsekvári 2014 dec. 06. - 22:50:40 8/10
(263/4273)
OFFTOPIC !!
Gondoltam szépet álmodunk , ha megnézzük. Jól nézki amikor kiszáll az autóból és napszemüvegbe van . Azért az Ezelbe nagyon szuper volt.
A végén meg Õ a török Rambó , illetve a Kobra címû filmben- volt ilyen jelenete Stallonénak .
Tegnap felfedeztem a Star tvn egy új sorozatot Paramparca a címe . Van facebook oldala már és tele van rövid elõzetes videókkal .
Nézz bele , nekem tetszik , a fordítóval a tartalmát is megtudod nézni .
Nurgül Yesilcay a színésznõ benne . Láttam már más sorozatban õt , nem rossz .
Egyébként ezt a szerepet Songül Ödennek akarták , de õ vissza adta , errõl lehetett a nyáron olvasni .
OFFTOPIC VÉGE.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 06. - 21:54:33 8/10
(262/4273)
Heloka !
Meglepit küldök :)
Hogy tetszik ?

https://www.facebook.com/video.php?v=424800247663028
malvinkicska 2014 dec. 06. - 20:44:55
(261/4273)
Kivanc úgy változik, mint a kaméleon ahány szerep, ha kell le fogy ha kell gengszteres, szóval nagyszerû színész az biztos.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 06. - 20:38:08 8/10
(260/4273)
Megtöröm a csendet - Kivancból sosem elég !
Hétfõig se hiányozzon , sokoldalú arcából - szerepeibõl pár fotó .
malvinkicska 2014 dec. 05. - 19:39:08
(259/4273)
Igen te már láttad és tudod mi fog következni, nekem így jött le, az biztos a kis csaj dörzsölt nagyon, de nem tudta megfûzni Kuzeyt, hogy egy szobában aludjanak, most Zeynepen az esze, pedig már írtam a 3 közül Cemre aki néz ki valahogy, most az öltözetük sem olyan a sminkrõl nem is beszélek, a haja színét változtatta, Z de ez sem nyerõ, valami elõnyösebb frizura kellene neki. Azt eltaláltad igazán Güney kis Miki egérke, Banu csont, engem zavar mikor olyan elõnytelen ruhákat adnak rájuk. Gülten visz egy kis szint bele, azt csipem.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 05. - 17:13:05 8/10
(258/4273)
Köszi ! Errõl még nem olvastam , biztos jó lesz .
8/10
Érsekvári 2014 dec. 05. - 17:08:51 8/10
(257/4273)
Nagyon nem lepett meg Zeynep fekete haja / már láttam /, de mégis nem túl jó választás volt . Nem áll jól neki és teljesen Simayra hajaz .
Gülten halálra unta magát a fotósnál , rájuk is illene Tûz és Víz . A nõ életre való jó fej a pasi unalmas alak , Gülten részérõl ennyi volt ...
Baris lerendezte az " adósságát " nagyvonalúan azt adta vissza Banunak , ami egyébként is az övé volt . Ezen a Güneyen hiába van szmoking , nekem olyan mint a Mikiegér .
Simay egy ocska kis k , egy hazug bajkeverõ.
Fog még cifrább dolgot is mûvelni .
Az öreg Sami mikor jön rá , hogy palira veszi a kiscsaj .
Handant nagyon nem bírom , de tényleg ,most mégis megsajnáltam . Most az egyszer kicsit igaza volt .
malvinkicska 2014 dec. 05. - 16:31:27
(256/4273)
A mai sztori nagyon jó volt ahogy tették magukat a németeknek Kuzeyék, az valami zseniális jól megetették õket, nem pucos helyen, Banu még azt hitte valami bajuk lesz.Aztán jött az ünneplés, Gülten nem maradt a fényképésszel kettesben biztosan vigyázz az erkölcsire, a lányok elmentek Alihoz erre ott voltak S K is az sem semmi. Handan amit ma is követett az már nem sok, egyszerûen rengeteg, nekem is anyósom elég hárpia volt de ehhez képest ipari tanuló volt. Sami közölte vele többé nem mehet vissza erre kíváncsi leszek. Aztán a kis nagyravágyó új öltönyt kapott ajándékba, aztán Baris adta a 17% annak a másik jobbiknak de nem tudta mire vélni az egészet, vannak itt, nyitott kérdések bõven. Hétfõig lesz min elmélkedni, hogyan mulattak a fiatalok, Alinál.
malvinkicska 2014 dec. 05. - 08:11:41
(255/4273)
Nem tudom mi a bajod a nyugdíjasokkal, én már ledolgoztam az életem nagy részét, és nyitott vagyok szépre jóra, az nem csak nyugdíjasoknak van az a reklám, errõl ennyit.
zandra 2014 dec. 05. - 00:08:32
(254/4273)
Nem értem ezt a Zeynepet, milyen alapon pattog ennyire, mintha minimum lefektette volna Kuzey... Közben eddig is õ loholt utána, nem fordítva.