8/10
Érsekvári 2014 dec. 15. - 17:23:12 8/10
(313/4273)
Férfit még nem láttam , így rajongani egy férfi színészért , nagyon oda lehetsz érte , jobban mint mi csajok .
Na de végül is semmi gond :D Most naponta láthatod jó sokáig :D
malvinkicska 2014 dec. 15. - 15:59:30
(312/4273)
A látszat esküvõ után mindenki hazatért, Kuzey elmondta a véleményét Simaynak, és a szüleinek is legyenek egymástól távol, õ sosem bocsát meg. Sami fizette a költséget nem hagyta, Güneynek még azt sem, hogy a sajátját kifizesse. Handan továbbra is kitart amellett, S egy kígyó, igaz megfigyeltem a 3 lány közt õ a leghuncutabb. Amikor elmennek szórakozni Zeynep meg tetszik egy belga fiúnak, ez nem tetszik Alinak. A kis csaj kitakarta a lábait felhívás a keringõre, de a tánc elmaradt, mert Kuzey ellen állt, inkább vissza takarta.
burak 2014 dec. 15. - 13:27:30
(311/4273)
Szia Mankos,köszi a válaszod a mûködõ kémia a TSzben szerintem Bihterrel meg volt. Én Kivancot ott láttam elõször utánna megnéztem a gyöngyöt abban sem volt kémia a csajjal és borzasztó szappanoperára sikeredett,viszont az jó pár éve volt.
Kuzey azért jó mert szerintem sok benne önmaga, õ is ilyen egyszerû családból jöhetett. Csak gratulálni lehet neki, hogy 18 évesen nem kebelezte be a férfi nem mert egy igazi hajas baba volt. Most szerintem ilyen jó pasit a sztárvilágban nem találok. látni lehet rajta, hogy õ nemcsak külsõleg jó Minden nap néznem kell, nem csak a filmet a facebokot is. Mire visszajön amerikából mi még mindig a Kuzeyt nyomjuk ez borzasztó
malvinkicska 2014 dec. 15. - 06:54:59
(310/4273)
OFF az Epizód 48-as számában az jelent meg, hogy Meryem partnere egy szerelmes sorozatban, Mehmet Günsür lesz aki a Szulejmanban a Musztafat alakítja, inkább legyen avval ezt a nõt ki nem állhatom, hiába lefogyott, nekem elsõ perctõl nem jött be.Nagyon jól néz ki a rózsaszín nadrágba, igaz aki szép egy hamasba is szép.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 14. - 23:17:34 8/10
(309/4273)
Tetszett . Ezek szerint mivel ez is mai videó mégis csak lehet , hogy Meryem lesz a partnere valamiben ? Más vonatkozásban nem hozhatók össze.
Az a majdnem rózsaszín nadrág nagyon trendi .
Nagyon laza Kivanc és egyáltalán nincs sztár alürje , nagyon természetes mindig .
8/10
Érsekvári 2014 dec. 14. - 21:20:00 8/10
(308/4273)
Kicsit mérges a kinézete. :((
8/10
Érsekvári 2014 dec. 14. - 21:18:24 8/10
(307/4273)
A lányoknak egy friss fotó :) Kivanc vásárolt egy plázában , konkrétan egy telefonos üzletet keresett fel .
A fotón látni letámadja egy riporter , ahol még elég jól viseli a szitut , de majd a másikon látni a végkifejletet , amikor már kissé berágott a fickóra Kivanc :(
Egyébként 10 fotó van , de ezek a legjobbak , ahol történik is valami .
A többin csak nézelõdik az üzletben , semmi extra .
Õ is csak ember , neki is kell vásárolnia néha .
Trivia Showtime 2014 dec. 14. - 19:29:58
(306/4273)
egy kis érdekesség Kedveskéim..:
https://www.linkedin.com/company/makara-cafe
malvinkicska 2014 dec. 14. - 11:53:34
(305/4273)
Jobb lesz ha Kolosi kedvez a népnek, mert így is leakarják venni a csatornát a Mindig tv-rõl ami azt jelenti ingyen volt eddig, azt mondták csatorna rendezések lesznek a székhely is változni fog. Az RTL-t ha leveszi az kb 1 millió embert érintene, az nem kevés.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 14. - 11:30:07 8/10
(304/4273)
Ne is strapáld magad , hogy törökül nézd a Kurt Seyitet , mert a RTL jövõre ....valamikor adja és így gond nélkül élvezheted , élvezhetjük szinkronnal és láthatjuk Kivanc kék szemeit . Kolosi Péter FÕÕÕÕÕ program igazgató a csatornáján személyesen jelentette be a sorozat képernyõre fog kerülni .....hiszem ha látom . RTL sem a korrekt csatornák egyike :(
Türelem Kivancot terem :))
burak 2014 dec. 14. - 02:52:33
(303/4273)
Köszi a válaszod ezt a kémiát hogy érted, én csak az elsõ két részt néztem , de abban nem volt semmi egyezõtlenség szerintem a csajjal. Szerintem Kivanc nem való volt ehhez a szerephez. A rendezõk is arra mentek inkább, hogy a barnított bõréhez a szemeit kiemeljék,mert viszont azok gyönyörûek, ez a srác a szemeivel beszélni tud. Szerintem azért is bukott a film mert ez valahogy nem Kivanc én sem nézem meg
8/10
Érsekvári 2014 dec. 13. - 21:21:44 8/10 Előzmény malvinkicska
(302/4273)
Örülök , hogy megtudtad nézni .
Jó volt a pénteki medencés buli , Ali a fõ õrült minden marhaságba benne van , ugyanakkor jobban aggódik barátjáért minden vonalon mint Güney.
Az már megbánta , hogy vége Cemrével , fétékeny a lányra . Tényleg jól beolvasott Güneynek , majd még jobban megbánja a "cserét " . Banu egyfolytában Cemrét akarja Güney közelébõl eltávolítani , szerencsére nem megy neki . Kuzey kicsit beivott , de nagyon helyes volt és Cemre is aki , már szemmel láthatóan szereti . Nekem ez a lány szimpi , ugyanolyan egyenes jellem mint Kuzey. Összeillenek mindenhogy .
malvinkicska 2014 dec. 13. - 15:46:36
(301/4273)
Hála az égnek pótoltam amirõl lemaradtam, nagyon jó volt, mind a két rész különösen az esküvõ után felért egy kabaré jelenettel amit csináltak. Güney még mindig szereti Cemret Banut ette a fene otthon, megint munka nélkülinek tenné újra Cemrét de Baris nem partner benne. Simay kierõszakolta az esküvõt olyan is volt, mindent csinált Kuzey csak vele ne kelljen lenni. Handan asszony át lát a kis menyecskén nagyon várom , hogy fog ez ki tisztulni megtud tõle szabadulni K. Az biztos nagyon illenek Cemrével az meg szereti is csak nem vallotta be neki. Güney nem egy jellemes ember, repked ide, oda de Cemre jól megmondta neki, annak van önbecsülése.
burak 2014 dec. 13. - 11:42:16
(300/4273)
Már nem akartam hozzászólni, de mégis ti ezeket az infókat honnan szerzitek és milyen nyelven. Nem is tudtam, hogy a Kurt Seit megbukott, szerintem ehhez a szerephez Kivanc még túl fiatal majd tíz év múlva nem kell õt öregíteni. Neki szerintem nem kellenek a kosztümös szerepek. Amerikába miért ne menne volt már õ ott azzal a rozoga busszal, szerintem egy év kell hogy bejárja, és gondolom a pénzét is befekteti. Biztos hogy kapunk róla híreket.
Szerintem meg igenis borzasztóan alázatos pasi.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 13. - 00:03:39 8/10
(299/4273)
Heloka !
Látom ha nem is forrnak , de bugyognak az indulatok .
Nem baj nagyon jó olvasni a véleményeteket.
Nincs igazság , mert mindenki valahol rajongója egy színésznek vagy kettõnek , de nem összehasonlíthatók . .
Akár külsõ vagy belsõ tulajdonságaikban , színészi teljesítményükben . Mindkettõ modell volt és lám kíváló színésszé váltak , igazi Isten adta tehetségek .
Kivanc rám a legnagyobb hatást színészileg a Pillangó Álmában nyújtotta , ahol göthös sovány költõ volt , de széppé tette minden percét a filmnek . Nagyon nagy kár , hogy széles körben nem látható , hogy sokan meggyõzõdnének milyen alakítást nyújt. Nem csak szépfiú szerepkörben , hanem sok más karakterben is megmutatkozott a tehetsége . Személyszerint örülök , hogy ezeket a rendkívüli színészeket a net jóvoltából megismerhetem . Nálunk még elég kevés sorozatot láthatunk tõlük , sajnos.
Nézzetek továbbra is jó sorozatokat ! :)
9/10
gabus53 2014 dec. 12. - 23:22:28 9/10
(298/4273)
OK! Akkor most már képben vagyok, tudom kire gondolsz! Ha jól sejtem, akkor pont õ volt az, aki Kivanc-nak átadta az "Év modellje" díjat anno... És egyébként ma is jó barátok.
Amerikával kapcsolatban, meg szerintem azért megy - mint ahogy több cikk is megjelent errõl -, hogy az angol tudását tökéletesítse. Lehet, hogy kilátásban vannak jó szerzõdések, amiket még nem akar nyilvánosságra hozni, ehhez viszont tényleg az kell, hogy tökéletesítse angol tudását, mert ez viszont az amerikai filmvilágban nagyon sokat számít.

A Kurt Seyit-tel kapcsolatban igazad van, hogy esetleg duzzog (bár én sem értem, hogy miért nem lett sikere, hiszen a törökök ömlesztik a sorozatokat, és valószínûleg ennél rosszabb szériát is készítenek) és ezért megy el 1 évre, de az is lehet, hogy csak fel akar töltõdni.

A Kuzey-t pedig ne add fel, és ne csak Kivanc miatt nézd, mert nagyon jók a karakterek. Te is néztél már több török sorozatot, valahol tudod, hogy kicsit nehezen indul, és egyébként is teljesen más, visszafogott világot ad számunkra, amit én egyébként nem bánok.

Egyébként a következõ sorozat, amit mergnézek a Menekse Ile Halit lesz, mert ha jó tudom, rövidebb, mint a Karadayi.

Jó pihenést :-)
9/10
gabus53 2014 dec. 12. - 21:55:25 9/10
(297/4273)
Csak érdekelne, hogy török vagy magyar színészeknél találtál nála sokkal jobbat.
Az hogy jobb színész lehetne? Szerintem õ már az, hiszen kitanulta a szakma csínját/bínját, ahogy mondani szokás. Attól függetlenül, hogy modellként kezdte, kitanulta a színészmesterséget, tanfolyamokra járt, az angol tudását is most fogja tökéletesíteni Amerikában.
Nevet is lehetne egyébként tudni???
Mert én pl. ebben a korosztályban lévõ fiatal színészt, és leginkább tehetségest és alázatosat a magyarok között még nem találtam. Nagyravágyót és önteltet, aki leginkább úgy gondolja, hogy attól, hogy celebnek nevezi magát, na hát ezekbõl Dunát lehetne rekeszteni. De ezekre az "ifjú titánokra" már két év múlva sem fogsz emlékezni, a Kivancra meg elképzelhetõ, hogy még 10 év múlva is.
De ez tényleg csak egyéni ízlés és vélemény dolga. :-)
burak 2014 dec. 12. - 18:02:16
(296/4273)
Elkezdtem nézni a Kurt Seytet, törökül a második résznél tartok.Légyszí írd má meg mirõl szól., tehát Kivo valami õrnagy lehet beleszeret a szõke csajba az meg bele,és mos Kivo gondolom megy vissza a frontra harcolni. Az az igazság nem tudom végignézni a sok bárbeszédet lapozok és mindig ahol Kivo van azt nézem. A kuzeyt sem értjük pedig már sok részt láttunk magyarul.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 12. - 16:39:32 8/10
(295/4273)
Szia !
A mai rész rendkívüli jó volt .
A FB-on nagyon klasszul fent van a tartalom és fotók .
Inkább azt ajánlom olvasd majd el .
Nagyon élvezhetõ rész ez , Kivanc szuper jó fej volt , amellet , sokat lehetett vidámkodni rajtuk .
Kiderült Güney még Cemréhez vonzódik , Banu oltári féltékeny , Simay meg úgy ahogy van egy undormány.
Cemre - Kuzey tök aranyos együtt....
8/10
Érsekvári 2014 dec. 12. - 16:32:34 8/10
(294/4273)
Köszi Gabus !
Én is ilyesmire gondoltam , amikor a képet láttam, mert a temetésnél van fénykép az embereknek kitûzve. A fotón sem vidám Kivanc , minden erre utalt , csak nem tudtam kit temettek.
Egyébként ma azt írják róla 2015 februárjában 6 hónapra az USA-ba utazik fejleszteni magát.
2016-ban a YAPIM tévés céggel számos megállapodása van .
Röviden ennyi .