8/10
édesmaya 2015 jan. 01. - 15:00:40 8/10
(393/4273)
Én is csatlakozom az elõttem szólóhoz, nagyon szép, és egészségben, sikerekben, szuper sorozatokban gazdag boldog új évet kívánok!

Kuzey ma fenomenális volt, ahogy beolvasott a csodás kis Simay kisasszonynak! Eszméletlen jó volt a színészi játéka! Engem teljesen lenyûgözött! Jól megkapta a kis ribi. Csak az a baj, hogy valszeg nem nyugszik el még most sem ez a liba! Güney meg lehet.hogy jobban tenné, ha elmondaná Banunak - majdha jobban lesz - az igazságot, és akkor nem kell félni Simayka bosszújától.
A papa sem volt épp egy észkombájn, hogy magától nem jött rá, hogy a kis védencének esetleg pasi-ügye van. Mert ekkora lépést Kuzey ugyan mi másért tett volna?
9/10
gabus53 2014 dec. 31. - 22:16:16 9/10
(392/4273)
Kedves Fórumtársak!

Mindenkinek boldog, békés, sikerekben gazdag új esztendõt kívánok, és remélem, minél több török filmsorozattal örvendeztetnek meg minket.
9/10
gabus53 2014 dec. 31. - 22:13:08 9/10
(391/4273)
Szióka!

Találtam egy új hírt róla, miszerint mint ENSZ nagykövet december 26-án közzétett egy felhívást a YouTube-on ( https://www.youtube.com/watch?v=hrAbT_JCWBw ), amivel azt szeretné elérni, hogy 1 millió ember énekelje el együtt John Lennon Imagine címû dalát. http://gecce.com/magazin/haber/kivanc-tatlitugdan-unicef-daveti ) (ha nem jól értelmezem a fordítást, akkor elnézést)
Az ENSZ 1989. november 20-án írta alá a gyermekek jogairól szóló egyezményt és ennek 25. évfordulója alkalmából kezdeményezi e felhívást.

B.U.É.K.
malvinkicska 2014 dec. 31. - 21:41:14
(390/4273)
Spoiler meg súgom neked bele néztem a mai rész után nagyon jó lesz, remélem én is nem hagynak ki semmit és jól vágják meg, további szép estét.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 31. - 20:12:36 8/10 Előzmény gabus53
(389/4273)
Szia Gabus !
Rég voltál az oldalon .
Ha van újdonságod, Híred ,képed oszd meg légyszi velünk . Köszi elõre is.
Neked is NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK !
8/10
Érsekvári 2014 dec. 31. - 20:06:33 8/10
(388/4273)
Néha vacakol az oldal valami probléma van , nem elérhetõ.
Csak röviden annyi , hogy a holnapi rész nagyon jó , remélem benne lesz a legjobb jelenet és nem ott vágják majd el.
Kuzey nagyon lealázza Simayt , nagyon kellett már , hogy férfi legyen a talpán !
Miket mond neki az meg különösen érdekel , alig váááárom !
BÚÉK BÚÉK BÚÉK BÚÉK BÚÉK
malvinkicska 2014 dec. 31. - 17:53:36
(387/4273)
Érsekvári Ccaty én is így látom a dolgokat a mai rész nagyon izgire sikeredett de, így sokkal jobb. Az nagyon tetszett mikor Ebru megalázkodott Güneynek, Baris szemei szikrát szórtak a dühtõl, nem kicsi tét, nagyon jó lenne ha kiderülne a sok szemétségük Banu iránt. A szeretõ jól megkapta Kuzey is megverte jogos , de kis csajnak is elkelne vagy két nevelõ célzatú pofonocska, attól eltekintve, hogy nõ.Sami is remélem rájön ki is a kis kígyó Simay. Az biztos nagyon le van építve agyilag Kuzey, remélem hamar megváltozik.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 31. - 16:54:14 8/10
(386/4273)
MINDEN KEDVES FÓRUMOZÓNAK SZERENCSÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK !

Mai rész hozta a várt izgalmakat , Simay talpa alatt végre ég a talaj . Ez egy kígyó a javából , minden taktikát bevet ha kell , de most remélhetõleg szorul a hurok . Ebru asszony megalázkodott , Güney és Handan taktikája bejött . Güney nem sejti mibe mászik bele , Banu beteg ember .
Baris szemei a dühtõl mégjobban kidülledtek , hogy Güneyt Banu mellett látja újra .
Az , hogy már egy pasit elüldözött a múltban a lánya mellöl az anyja , de valami régi bûnük lehet még a fiával együtt .
Na végre kitudodott és a pasi elszólta Simayt . Kuzey lerendezte õt alaposan , egy fillért sem kapott csak verést.
Végre talán Kuzey is észhez tér meg az öreg is talán , rájöhetne eddig kígyót melengetett a keblén .....
10/10
ccaty 2014 dec. 31. - 15:50:04 10/10
(385/4273)
Nem véletlenül ármánykodik anyós pajtás és a Baris fickó.
Elég nagy vagyon van Banu kezében ahhoz, hogy aggódjanak érte. Törökországban ugyanis a férfi az úr a családban, ezért erõltetik a házassági szerzõdés, még annak árán is, hogy Güney tud a piszkos kis üzelmeikrõl.

A pofára esés ezért kódolva van minden érintett számára. De ennyire elõre még egyikük sem gondolkodik. Maradnak a maguk kis pitiáner stratégiájuk mellett.

Amit nem értek, hogy a Zeynep szál minek kellett a sorozatban? Olyan sértõdöttségi hisztit rendezett, mintha Kuzey évek óta járt volna vele és hitegette volna, holott egy két baráti társaságban elköltött étkezésen kívül nem is találkoztak. Úgy gyûlölködött, mint egy megcsalt szeretõ, holott õ volt az (és még lesz is) aki úgy üldözte a pasast, járt a nyomában, mint a macska az egérnek.

Közben Kusey bambán sodródik az eseményekkel, egy növény szintjét sem elérõ IQ-val.
malvinkicska 2014 dec. 31. - 12:01:55
(384/4273)
Örömöd sok legyen, bánatod semmi segítsen az ISTEN boldognak lenni.
Legyél mindig vidám örülj minden szépnek én így kívánok
NEKTEK BOLDOG ÚJ ÉVET!
malvinkicska 2014 dec. 30. - 18:10:01
(383/4273)
Az biztos, hogy megosztja a nézõk véleményét, van aki szereti, vagy nem, mert vontatottnak találja, Fb-on is lehet olvasni sok félét. Simayt senki nem szereti, fiatal létére elég érdekes karaktert szabtak rá és szerintem hozza a formáját, ami még zavaró számomra, miért kell végig gonoszkodni egy sorozatban, mikor annyi szálon fut az esemény, de ezen én csak úgy elgondolkodtam, így van ez más sorozatokban is. Tudom a sok gonoszság viszi elõre a sztorit, de itt is vannak elegen, akik gonoszkodnak, vagy úgy látta az írója eggyel több, vagy kevesebb nem számít. A másik õ a fõszereplõ felesége, ez lehet benne a bibi, én úgy gondoltam elválnak és kezdenek új életet, nem eszik egymást.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 30. - 17:17:49 8/10
(382/4273)
Igen ez a helyzet a vágás sokat ront , ha végignéznél egy teljes eredeti részt az úgy érthetõ , annak van értelme.
Mindennek ellenére én vagyok a kakukk tojás nekem tetszik és alig várom az újabb részt.
Handan mindent jól szemügyre vett gazdagéknál csak a jólétet sóvárogja .
Güney elég nem jól nézett ki a lenyalt frizurával. Baris az örök intrikus.
Saminak igaza van , õ jól látja a jövõképet , mert két külön világ találkozott .Ég és föld ./ tûz és víz /.
Simayt úgy letudnám csapni , amikor meglátom a fejét kivagyok , annyira jól megtalálták erre a szerepre ezt a csajt . Nagyon ellenszenves és a szerepe pláne vagy ájtatos pofát vág vagy gúnyorost .
Most kitalált egy szép mesét Alinak , de az nem nagyon kajálja be.
Felsem tûnik senkinek , hogy ez a kígyó nem dolgozik örökké sétálgat ? Sami félti meg ne fázzál , adnék neki ...
Sajnos a kis mocsok beköpi majd Güneyt , de az még soká lesz és végig a szinen van a kígyóka.
Banu kiborult , de ez még csak a kezdet .
Bírom nagyon amikor feszkó van , izgalmas helyzetek adódnak .Annyira változó egyszer tejbetõk nyugi , máskor pezseg a story .
malvinkicska 2014 dec. 30. - 15:48:04
(381/4273)
Banu családja jól megalázta Güneyéket vette is a lapot Sami jól kiakadt a házassági szerzõdésen, jól látja a dolgokat, hiába vigasztalta Handan a fiát nem sokat ért az is megsértõdött, ha már most ezt teszik vele, mi lesz mikor felesége lesz Banu. Az a kis kígyó miatt szegény Ali a rendõrségen kötött ki, mikor beszélgettek még neki állt feljebb elkezdte zsarolni, mit tud a két fiú esetérõl, ha elárulja megy a rendõrségre és elmondja nem Kuzey volt a vétkes, hanem Güney. Ali az jól helyben hagyta a szeretõt, még az autóját is összetörte, Ebbõl K semmit nem tud nem is sejti, hogy Simay miatt történt, nagyon kínosan érezte magát Cemre mikor beszélgettek, mert az már valamiket hallott. Az nagyon tetszett mikor G szakított B-vel megmondta itt a vége szerintem jogos, biztos orvosnál köt ki B amilyen gyenge idegekkel rendelkezik, akkor mit fog lépni a nagyra vágyó anyja és Baris, azt nagyon várom.Azt azért észre vettem a sorozat néha ilyen vontatott , mert szabdalják és nem mindig jó helyen marad abba.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 30. - 10:28:22 8/10
(380/4273)
Személy szerint én örülök , ha többen megosztjuk a véleményeket és a új híreket .
A fordítóval szintén szoktam olvasni és nemrég írta ,hogy 2015-ben 18 új sorozat fog indulni.Nagyon termékenyek sorozat terén . Meryem Uzerlit is olvastam , hogy visszaköltözött Törökországba és forgatni fog , de a férfi szereplõ személye még nem biztos . Burak Özcevit / Bali bég / és Murat Yildirim neve is felmerült.
Kiváncsi vagyok ez milyen sorozat lesz . Kösem szultánáról is fognak filmet készíteni . Ebben is Meryem és Beren Saat között dõl el kié a szerep . Nagyon érdekelnek mindig ezek a hírek .
malvinkicska 2014 dec. 30. - 10:19:37
(379/4273)
Szerintem belefér hiszen török sorozatokról színészekrõl, írtál nem süti recept, van egy két ember akit zavar de ezen a fórumon nagyon jó lelkû emberek vannak, nem szoktunk sértegetni senkit, remélem a többi fórum társam is így látja. Amiket leírtál azokat én is olvastam Halit keresett már eleget pihenjen, az meg nagyon jó, hogy nem vállalta azzal a nõvel a szerepet.
feketeagi 2014 dec. 30. - 09:13:13
(378/4273)
Sziasztok, én nem voltam kitartó az elsõ 15 részt néztem, aztán feladtam a Gümüs után nekem unalmas volt, ott mindig történt valami, pörögtek az események, de hát nem vagyunk egyformák úgy látszik ez nem az én stílusom.
Nagyon várom Kivanc új filmjét a törököknél nem hozta a nézettséget, azért lett csak ilyen rövid hosszabbra tervezték. Ha a Tûz és Víz náluk nagy siker volt akkor lehet, hogy nálam fordítva fog elsülni és inkább ez az új sorozat jön majd be.
Olvastam, hogy Kivanc most egy évig nem vállal filmet a Szulejmánba Hüremet játszó vörös színésznõvel akarták, hogy forgasson, de Kivanc nem vállalta. Az UNICEF nagykövete lett, ha jól olvastam.
Songül Odennek viszont most indul februárban egy új sorozata, és ha jól értettem, Seherezádéban Kerem öccsét játszó színész lesz a partnere, de lehet hogy csak az újságírók találgatnak.....
Amit viszont érdekesnek találok, hogy Halit Ergenc viszont nem kap ajánlatokat, ha jól olvasom a fordítóval.

bocsánat, hogy nem teljesen a sorozattal kapcsolatban írtam, ha zavaró csak írjátok meg és nem teszem többet
malvinkicska 2014 dec. 30. - 07:11:02
(377/4273)
Az biztos nekik mások a szokásaik, az erkölcsi normák, ezzel meg is békéltem már régen, csak ez a butaság zavar. A FB-on olvastam Szerelemben Háborúban nagyon szép helyen játszódik, sokan foglalkoztak a táncos jelenetnél, az igaz egy szép katonatiszt ahogy láttunk képeket nagyon remélem jól is fogja hozni a formáját ahogy szokta, a színésznõ is kivételesen jól néz ki.
zandra 2014 dec. 29. - 23:10:08
(376/4273)
Na jó, azért Kuzey se vitte túlzásba a hûséget, õ is találkozgatott Zeyneppel, sõt, még több is volt.

Gülten meg nem tudom mit gúnyolódik, õ még közönségesebben viselkedett a Sinaner-házban, még be is rúgott....
Egyébként ez a vacsora elég kínos volt, de nekem nem Számi vagy Handan miatt, hanem Güney feszengése meg a madárijesztõ Ebru mûkedvessége miatt. Nem tudom miért kell a gazdagokat mindig úgy beállítani mintha mind karótnyelt etikett-tanár lenne, akik a családi vacsoránál is franciául mondják az ételek nevét...
Barist bírtam, õ poénra vette a dolgot :D
8/10
Érsekvári 2014 dec. 29. - 21:01:33 8/10
(375/4273)
Mégis azt írták róla ez a legjobb legkedveltebb sorozat amiben játszott.
A török nézõk gondolom más " szemmel " nézik , hiszen a hagyományok , szokások ,életfelfogások, erkölcsök és a család más mint Európában . Mindegyik sorozatuk errõl szól , már jól ismerjük õket.
Majd a Kurt Seyitben egész más karaktere lesz .
A FB-oldalán az új sorozatnak Édesmaya tett fel linkeket és megnéztem , hát itt teljesen más Kivanc .
Komoly férfi és nagyon jól néz ki , szerintem megérett erre a szerepre. Kiváncsi vagyok nagyon már rá.
A szinkronhangokra is . Itt a Makranczi Zalán hangja tökéletes hozzá. Vajon ott ki lesz ?
malvinkicska 2014 dec. 29. - 18:28:52 Előzmény Érsekvári
(374/4273)
Aranyos vagy mindig tudsz olyat írni, hogy meg kegyelmezzek és nézem tovább, nem szerettem azt a sok mondva csinált baromságot, és Kivancnak ez nem is áll olyan jól, ez a butított szerep. A Mexikói sorozatokat is azért nem nézem tele van betegségekkel nem sorolom, a török s-k eddig szinte mindet láttam amit nálunk leadtak, de ez egyikhez sem hasonlít túl sarkos a példa, sokszor.