malvinkicska 2015 aug. 22. - 12:11:57
(3973/4273)
A rendezvény szép volt na még nem is az idõsek napján kéri meg a kezét, attól õ romantikusabb alkat, Cemr egy kicsit csalódott volt könyvet kapott ajándékba és ugye tudjuk, mást várt eljön annak is az ideje, most már éppen ideje lenne. Beris most már nem bírja a gyûrõdést, már az öngyilkosság gondolata is foglalkoztatja, de õ egy gyáva alak. Banu nincs jól de igazat mond, hogy Güney a Ferhat gyilkosa , és ilyenkor mindenki bolondnak nézi, az anyja is. Can is ott hagyta õket nem kockáztat, megmondta Ebrunak.
10/10
syuzi 2015 aug. 22. - 12:05:23 10/10
(3972/4273)
Már várom a mai részeket:) Köszönöm az új infót hogy aug 29-én is 3 rész lesz:) Örülök neki:) Szép hétvégét kívánok én is neked és mindenkinek:)
Bemes 2015 aug. 22. - 11:55:20
(3971/4273)
Hat igen, én sem járnék vissza Handan helyében. Csakhogy kíváncsi, meg azért még mindig vetélytársként kezeli a " másik" nõt, aki tetszik az exének stb.
Hmmm. Jó ez a film!
Bemes 2015 aug. 22. - 11:52:46
(3970/4273)
Szia Mariska!

Bizony Aynur kész embert kapott! Rögzült szokásokkal, múlttal.
Nekem tetszett Sami féltékenykedése, ami inkább hiúsági kérdésnek tûnt. Úgy gondolom, hogy mélyen õt nagyon is bántotta hogy Handan meglógott tõle, elhagyta, hogy nem felelt meg neki. Handannak is fájt, hogy Sami kezdeményezte a válópert, és máris új asszonyra tett szert. Mint ahogy az is, hogy a lakásban rend volt, a fiúk jól boldogultak nélküle.
Mennyire ilyenek vagyunk nem? Néha túlértékeljük magunkat, lebecsüljük a másikat de igazából vágyunk az elismerésére mégis. Ez hiányzott is a kapcsolatukból, talán másként alakul az életük, ha tisztelik, értékelik egymást.
Saminak fájt, hogy Handan a lánykori nevét veszi vissza, ezért új személyit csináltat. Ez azért piszkálja az önérzetét. Persze nincs igaza, ezek csak emberi érzelmek.
Aynur pedig kimarad a családi kavarásokból, érthetõ hogy feleslegesnek és csalódottnak érzi magát. Persze féltékeny is.
Szerintem van esélyük egy jó házasságra ha elsimúlnak a családi viharok, ha Saminak nem kell állandóan aggódnia. Azt nem tudom elképzelni, hogy teljesen meg tudja változtatni a temperamentumát, hirtelenségét, de azt gondolom hogy alapjában Sami jó ember.
Aynur elhamarkodta a házasságot, jobb lett volna egy kicsit még tovább ismerkedniük talán. A kisfiú nagyon aranyos, és igazán megható jeleneteik vannak Kuzeyyel. Kuzey is félre tudta tenni féltékenységét és testvérként kezeli a fiút.
Aynur jóindulatú, remélhetõleg menni fog a dolog.
BMariska52 2015 aug. 22. - 10:56:24
(3969/4273)
Nagyon szépen köszönöm! Egyre több kedves jelenet van a filmben, aranyos volt az idõsotthonban a "buli" és az is, hogy Cemre szülinapjáról megemlékeztek. Bár Cemre mást várt, de gondolom, õ sem ezt a helyszínt szeretné a várva várt lánykérésnek!
Nem értem Güney mivel vette rá Sümert, hogy Baris ellen tanúskodjon az ügyészségen?, hiszen pénze nincs! Sümer hogy átnézett Simayon, semmibe vette.
Baris egyre lejjebb süllyed, Burak meg még piszkálja is! Azért nagyobb bátorság kell a leugráshoz, Baris ettõl puhányabb, nem egy karakán fickó.
Sajnos, úgy látom, Banu nincs jól, a gyógyszert sem szedi, a kisgyermek jövõje és egészségi állapota eléggé kétséges!
8/10
Érsekvári 2015 aug. 21. - 18:34:58 8/10
(3968/4273)
Kiváncsi vagyok kinek vág az esze és rájön a széfre .
Vagy valami levél , esetleg fotók lehetnek mivel Kuzeyjnek szánta a lány , neki akar segíteni .
Güneyjtõl tartok ez a sátánfajzat mindenre rájön elõbb mint a többiek .
A két nõ elintézte a meglepetést most már , hogy Cemre tud róla nem tudom hogyan "játsza el" a meglepõdést Kuzeyjnek , vagy elmondja neki milyenek az anyáik .
Sajnálom Kuzeyjt titkolódzik , de már lassan mindenki tudja a titkát .
malvinkicska 2015 aug. 21. - 15:04:57 Előzmény Érsekvári
(3967/4273)
Handan szája eljárt, hogy gyûrût vett a fia, persze Gülten is imádja a pletykát rögtön elmondta Cemrének, már nem lesz igazi meglepetés. Sami most már járkál H után addig amíg együtt voltak marták egymást. Kuzey mondta a taxisnak, még Seref se tudja, ha tudná az is értesült akinek nem kellet volna, mert senkit nem akar ezek szerint hívni. A 8-as szám titkát mi már tudjuk egy csomag megõrzõ, mi lehet benne.
BMariska52 2015 aug. 21. - 13:27:31
(3966/4273)
Köszönöm szépen!
Hát ez az! A kis sárga 8-as szám! Azért Seref hadnagyban egy picit csalódtam! A rendõri aggyal már rájöhetett volna, hogy poggyászmegõrzõt takar a szám! (tipikus krimi-fordulat, bár lehet, hogy õ nem néz krimiket, csak megfejti õket!).
Örültem ennek a gyengédségnek, ahogy Handan VÉGRE! Kuzey-el szemben megnyilvánult, és annak is, hogy Kuzey nem riadt fel, mint a börtönévek után oly sokszor! Azt már viszont bánom, hogy nem tudták a szájukat tartani, és most már Cemre tudja az eljegyzés tervét! Csak véletlenül Güney meg ne tudja, na és Zeynep kisasszony! Sami csak nem féltékeny Handanra? Már egy kicsit késõ! Nem tartozik az õ felügyelete alá! Junus megint derût hozott, nagyon kedvelem ezt a figurát!
BMariska52 2015 aug. 21. - 13:22:31 Előzmény syuzi
(3965/4273)
Kedves Syuzi! Én is nagyon várom már a holnapi összesen három részt! Már tudjuk a jól bevált gyakorlatot, hogy részletes ismertetõt küldesz, köszönjük elõre is!
Kérlek, figyelj, augusztus 29-én is három részt vetítenek le egyszerre! 13.20 órától kezdõdõen!
További szép napokat kívánok!
BMariska52 2015 aug. 21. - 13:19:13 Előzmény Bemes
(3964/4273)
Szia Bemeském! Ismét köztünk, örömmel látom, hogy itt vagy!
Valóban igazad van, nem féltékenykedéssel kéne Samit leszerelni, de azért megvallom, engem is idegesítene. Itt az a gond, az én fejemben, hogy nem húszévesen kapta Aynur Samit, hanem egy kész helyzet, egy kialakult életforma, viselkedés, nem is várható el, hogy egyik napról a másikra megváltozzon, de sok törekvést nem látok Samitól! Pláne, hogy ott van az aranyos kisfiú is, aki olyan kis melegszívû, moderálhatná egy kicsit jobban magát! Lám, Kuzeynek sikerült! A mai részben meg Sami egyenesen féltékenykedést mutat Handan felé, mit faggatja, hogy minek az új fénykép? Szerintem Handan inkább szerette volna a Kuzeytõl kapott új blúzt mutogatni, de ezt el is mondhatta volna. Semmiféle régi sérelmet nem jó dédelgetni, én is úgy gondolom, természetes, hogy megbeszélik a fiaik dolgait (VAN MIT!). Csak azt felejtik el, hogy ez egy harmadik szemével másként jön le! Úgy érzem, én nem járnék vissza a régi környezetbe, ami elmúlt, az elmúlt. Találkozzanak egy semleges helyen, hogy megbeszéljék, amit kell a fiúkkal kapcsolatban.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 20. - 21:50:43 8/10
(3963/4273)
Ez a rész rekord gyorsasággal készült . Gabusnak köszönet :)

Mi láttuk a bûvös 8 számot mi az , de õk még nem tudják .
Güney tovább dolgozik a bosszú hadjáraton és Simay hátradõlve asszisztál hozzá. Már dolgoznia sem kell Güney eltartja .
Handan sokat mászkál Sami környékén az új blúzában akar talán hódítani , de Sami is túlzásba viszi iránta a törõdést .
Handan bekavar jól kikotyogja Gültennek a gyûrûket , fia meglepetését .
Na tessék Gülten se bírja ki és elmondja , aztán Cemrével kombinálnak hogy lesz mint lesz a nagy esemény .
8/10
Érsekvári 2015 aug. 20. - 18:24:20 8/10
(3962/4273)
Gültenéknek költözni kell hamarosan , azért optimistán néznek a jövõbe . Cemrével jókedvûen tervezgetik az életüket . Cemrének jó bemondásai vannak amit Gülten a "halálos" kacajával jutalmaz .
Hentesnél a két "rivális" jelenete tetszett , Handan még most is Samival kapcsolatos tanácsokat osztogat az új asszonykának , aki nem igazán díjazza ezt .
Otthon a ládikában pakolgatva rájön elmenekülhetett Handan mindent hátrahagyva . Lassan beleérez a helyzetébe. Sami modora minõsíthetetlen .
Kuzey meglepte anyját aki látta sofõrrel érkezett , aztán Kuzey elmondja mennyi mindent elért már , Handan örül szorgalmas , sikeres fiának .
Az ajándéknál teljesen meghatódott , de Kuzey is átérezte a helyzetet .
10/10
syuzi 2015 aug. 20. - 15:25:35 10/10
(3961/4273)
Várom már a szombati részeket:)

Szép hétvégét, és jó pihenést kívánok én is minden kedves fórum társamnak:)
Bemes 2015 aug. 20. - 09:50:11
(3960/4273)
Az eredeti török két évadból áll, évadonként 40 résszel.
Az elsõ évadot megvette a Tv2 , szinkronizálta és a 40 részbõl 107 részt csinált.
Mivel nagyon sokan szeretjük ezt a filmet, és a Tv2 nem vette meg a második évadot, összefogott egy kis csapat aranyos ember, akik efordították a török második évadot, és felirattal nézhetjük így meg.
Szóval ezért kezdõdik a második évad 41- el.
Remélem érthetõen írtam le.
Bemes 2015 aug. 20. - 09:45:20
(3959/4273)
Szia Mariska!

Bizony, nehéz megváltozni, régi szokásainkon egyik napról a másikra változtatni.
Nem értettem, Aynurnak miért volt olyan sürgõs a házasság. Volt is benne bizonytalanság, nem csak Handan tájékoztatása miatt, hanem egyéb jelek is elõrejelezték hogy nem lesz könnyû az új élet.
Sami védelmében azért annyit mondanék, kinek lenne jó idegrendszere azok után, amin ez a család átment? Samii egyszerûen még nem alkalmas egy új kapcsolatra, mert lehúzza õt még a sok zûrzavar. Ebben a helyzetben természetes, hogy Handan akivel közös a gond, hisz fiaikról van szó. Hogyan is oszthatná meg egy friss kapcsolatban ezeket a régi, nehezen elmondható súlyos érzelmi gondokat egy kívûlállóval, aki csak kapkodná a fejét?
Õ Aynurral egy teljesen más, nyugodt életet szeretne, nem belerángatni a régi életébe. Persze értem Aynurt is, jogos az elvárása- csak hát kapott egy férfit, akinek múltja van, aki tulajdonképpen nem szabad teljesen érzelmileg. Természetes a féltékenysége, ( hisz nõk vagyunk, értjük õt) de azért butaság is. Sami zárkózott tipus, akár a fiai.
Talán másként kellene Samit megnyitnia, a féltékenykedéssel kicsit kezd az elégedetlenkedõ Handanra hasonlítani.
BMariska52 2015 aug. 20. - 08:54:16
(3958/4273)
Köszönöm szépen a mai részt!
Azt hiszem, ezzel a modorral Handan és Sami bebizonyították, hogy õk már nem változnak, mindkettõ gonosz, modortalan, csipkelõdõ(és akkor még nagyon finom voltam!), talán újra össze kéne költözzenek; Sami észre sem veszi, hogy állandóan ordít. El sem tudom képzelni, Aynur hogy mehetett hozzá! Szegény Cicoz is a kutya iránti szeretetben vezeti le a bánatát, aztán hiába közeledik a mogorva Samihoz, durva elutasítást kap! Amit Handan mûvelt a hentesnél, már megint felhúzott! Majd én kiosztottam volna, mit pofázik bele, hogy én hogy fõzök! Egyébként meg tegye akárhova a párnáit, vitte volna el magával, kit érdekel!
Kuzey viszont egyre aranyosabb, a sok kedvesség eddig is benne volt, csak mindig jött valami borzalom, ami miatt elfojtotta. Remélem, ez már a sorozat végéig kitart, illetve csak fokozódik és Cemre is megtapasztalja majd, hogy a csalódás, amit most humorral próbál elütni, végül valóra válik az álma! Szép Ünnepet kívánok Nektek szeretettel!
malvinkicska 2015 aug. 20. - 08:18:36
(3957/4273)
Gültenéknek ki kell költözni a házból új után nézni, kéria tulajt adjon egy kis idõt az ad is a nyár végéig. Gülten és Cemre már tervezik az új lakás berendezését, csak a kertet sajnálják, hogy nem lesz lehet. Kuzey ajándékot visz az anyjának aki könnyekig meg hatódik, hogy ajándékot kapott a fiától, leírhatatlan boldog Handan. Sami nem változik az a durva nyers modorú valaki aki volt, gyerekkel sem beszél szépen se Aynurral, anõ az elköltözést fontolgatja, mivel a lakásban minden Handanra emlékezteti és õ ezt nehezen viseli, erre Sami azt mondja úgy viselkedik, mint egy gyerek. A két lánynak kezd bejönni az üzlet, nagyon boldogok. A hintában mikor beszélgetnek G megkérdezi C-t beszélt e K-val azóta mióta elutasította a lány kérést, és mondja nem is találkoztak, lehet már Güneynek unokája lesz mikor K ráébred meg kellene nõsülni, a lány arcán csalódottság van.
malvinkicska 2015 aug. 20. - 07:29:41
(3956/4273)
Igen az elsõ évad 107 a második 41-tõl kezdõdik.
767757 2015 aug. 19. - 23:06:16
(3955/4273)
Sziasztok! Szeretném kérdezni, hogy az elsõ évad a 107. résszel fejezõdik be? A 2. évad pedig a 41. résszel kezdõdik? Tudtok segíteni?
BMariska52 2015 aug. 19. - 19:02:51
(3954/4273)
A két utóbbi részt nagyon szerettem nézni, fõleg hogy két alkalommal is láthattam a kedves jelenetet szerelmeseink között. Most már nagyon jó volna, ha egy kicsit több szerelmet is belecsempésznének a sorozatba. Pár kedves jelenettel már jelzik nekünk, hogy jó dolgok is történnek majd. Kuzeyhez méltóan egyszerû a két gyûrû, és az a pár perc, amit együtt tölt Cemrével az utcán, nagyon mosolygóssá tette a napomat! Ami mindig elrontja, az Güney Lucifer tekintete, de ennek is vége kell hogy legyen már egyszer! Remélem, abba a meglepetésbe nem rondít bele, amire Kuzey készül. Kicsit már sok kezd lenni a csavar, de tudom, hogy ki kell várnom a végkifejletet, hogy az én nézetem szerint gyõzedelmeskedjen a jó és hulljon a porba a gonosz!
Aki ki tudja használni a hosszú hétvégét, a fáradságos hõhullámok és viharok után, Mindenkinek nagyon jó pihenést kívánok szeretettel!