BMariska52 2015 aug. 07. - 11:36:25
(3873/4273)
Kedves Syuzi! Szeretném felhívni a figyelmedet, hogy most vettem meg a legfrissebb Színes RTV újságot, miszerint (remélem, így is lesz!) augusztus 22-én szombaton 3 egymást követõ Kuzey lesz, az elsõ 13.00-kor kezdõdik, majd követi 14.00, és 15.00-kor vetítik az 59., 60., 61.részt.
Kiváncsian várom mindig a részletes beszámolódat azzal együtt, hogy én is nézem, szeretem elolvasni! Szép hétvégét Neked!
10/10
syuzi 2015 aug. 07. - 11:11:22 10/10
(3872/4273)
Holnap csak 1 rész lesz:( Jõvõ héten meg már 2 rész lesz összevissza adják le a sorozatot

Holnap kicsit késõbb is kezdõdik a sorozat:) Várom már a holnapi részt:) Holnap hozom majd a sori után a kis össze foglalómat:)
malvinkicska 2015 aug. 07. - 10:48:52
(3871/4273)
Megnéztem aranyosak voltak a kis kölyök és Kuzey elmagyarázta a testvéri szeretett lényegét, Sami kivül hallgatózott, és könnybe lett a szeme amit hallott. Kuzey most elég durva volt Cemrével, nem tudom most miért viselkedik így, most már világos Güney milyen testvér, mindenütt árt neki ahol csak tud, ha õ nem boldog akkor ne legyen a másik sem, ez emberi gyarlóságra vall. Ahogy mondja a mondás megdöglött a tehenem dögöljön a másé is, csak ez nem szép dolog, mert attól nekem nem lesz jobb.
BMariska52 2015 aug. 07. - 07:14:09
(3870/4273)
Drágáim! Köszönöm, nincs semmi gond, csak kissé sok a teendõ, ha a maival is végeztem, azonnal írok Nektek!
malvinkicska 2015 aug. 06. - 18:57:28 Előzmény BMariska52
(3869/4273)
Hiányzol biztos el vagy foglalva, mert nézed az tuti, azért nem írsz nekünk semmit.
malvinkicska 2015 aug. 06. - 08:38:38
(3868/4273)
Az M3 -on este nézem a Bûvölet címû sorozatot és utána láttam fent van és így megnéztem.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 05. - 23:05:26 8/10
(3867/4273)
Nem hittem , hogy megnézed . Jó korán feltette Gabus , de én elvacakoltam az idõt .
Nem fér a fejembe Güney mit tervez a lánnyal , hogy ennyire törõdik vele . Érdek ember valami rosszban sántikálhat megint . Nõfaló lett a végére ez a fekete ördög .
Jól gondolod Banu gyógyszer nélkül elveszett ember vagy mivel azt mondta a dr nõ hét hetes terhes , lehet az eddig szedett erõs gyógyszerek már ártottak a magzatnak , akkor mi lesz ? Nem hiszem ,hogy Banunál simán menne valami . Sajnálnám , ha gond lenne.
Minden esetre izgalmakban nincs hiány .
Szép álmokat mindenkinek !
malvinkicska 2015 aug. 05. - 22:23:23
(3866/4273)
Most néztem én is meg szegény Kuzey ki van akadva az igazság szolgáltatóktól de igaza van, amit követnek aza zért sok. Seref hiába csendesíti nem tud uralkodni magán az igazság érzettét sérti nagyon és a valóságban is van ez így nem csak a filmen. Zeynep haza vitte a holmiját az irodából mindenkit meglep, ki tette banu. Simay azért át lát azon a szemeten, tudja hátsó szándékai vannak, hogy segít neki azért nem olyan buta. Banu most terhes és nyugtatókat nem szedhet, mert az árt a magzatnak, vajon gyógyszer nélkül milyen állapotban, fog kerülni. Aztán ott a másik a gyerek apja Güney ha megtudja hogy fog reagálni. Jól össze kuszálták így a vége felé elég lesz kibontani.
Jó éjszakát mindenkinek.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 05. - 22:07:03 8/10 Előzmény malvinkicska
(3865/4273)
Köszönet a folytatásért Gabusnak !

Güney hiába teszi fel a napszemüveget nem tud elbújni mögé még saját maga elõl sem .
Kuzey a hadnaggyal a bíróságra megy , ahonnan Simay szabadon távozhat , mert Baris nem jelentette fel . Kuzey mégis elhitte Güneynek hogy Baris ölte meg Ferhátot .
Zeynepbe mégis tüske maradt ahogy Cemre és Kuzey fotóját nézi keserûen .
Á micsoda meglepetés a taxiban Güney várta Simayt . Akit egy biztonságos helyre pontosabban lakásba viszi a lányt aki nem érti mit akar tõle . De tényleg mit akarhat még Simaytól ? . Játsza a lánynak az eszét Güney meg is csókolná , de az nem hagyja .
Banu terhes..... Güney mi lesz ha megtudja .
Elég zavaros még nem látni tisztán semmit .
10/10
kaboca12 2015 aug. 05. - 16:24:27 10/10
(3864/4273)
Simaytól hánynom kell! (1. évad) Van, aki szerint Cemre is nyomul, de az õ esetében legalább tudjuk (ha én például sokszor nem is érzem a kémiát), hogy Kuzey viszont szereti és van értelme teperni. De Simay??? A legundorítóbb mikor megkérdezte a randin a hapit, hogy ugye nem vagy nõs, mert akkor nem lehet köztünk semmi! És ha mindezt azért tenné, hogy Kuzeyt féltékennyé tegye még meg is érteném, egy újabb segélykiáltásként értelmezném, de titkolja, tehát a cél nyilván más. Kuzey ugyanúgy elítélendõ Zeynep miatt, de õ legalább nem hazudja Simaynak, hogy szereti, miközben mással kavar.
malvinkicska 2015 aug. 05. - 15:40:47
(3863/4273)
Elég sok van még hátra 10 bölüm aljaskodhatnak kedvükre benne mert úgy is azt fogják, mindent bevetnek, csak ne legyen Kuzey és Cemre boldog, szerintem túl sok idõt szántak erre a Güney dologra kitudódjon, hogy õ a gyilkos.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 05. - 14:56:02 8/10
(3862/4273)
Akkor jó én is így emlékeztem , hiszen Sami tudja . Akkor is az volt Kuzey helyett tette meg és az apja egyet értett Güney tettével . Most védi és hallgat , de a lelkiismeretével a másik fia felé hogyan számol el , amikor tudja Kuzeyjnek igaza van és jó lenne , ha segítene valaki neki . Viszont azt is tudja az apja még mindig forrófejû és õt is félti .
Eléggé zavaros a helyzet még sok idõ mire nagy nehezen elrendezõdik , feltételezem .
malvinkicska 2015 aug. 05. - 14:22:38
(3861/4273)
Sami tudja õ lõtte le Ferhatot csak hallgat, az is lapit, szerintem bûn büntetés nélkül nem marad ezta férget is eléri egyszer a végzet, már mint Güneyt, szinte manipulálja az embereket, fineszes, úgy beszél mindig neki legyen igaza. Azt gondolom a Seref is észnél van vele kapcsolatban át lát az rajta, csak még hallgat.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 05. - 14:10:13 8/10
(3860/4273)
Várható volt , hogy Güney ki dumálja magát és mindent bevet , hogy jól jöjjön ki belõle hiszen õ a jóságos testvér .
Beveti Vénusz hangfelvételét , mindent Barisra fog még Ferhát megölését is . Mekkora aljas féreg .
Kuzey átlát rajta egy szavát sem hiszi és jól is teszi .
Viszont , ha nem csal az emlékezetem Sami bay tudja Güney intézte el Ferhátot , de mélyen hallgat róla .
Talán ha a helyzet megkívánja elmondja majd , nem sokáig lehet ilyen titokkal együtt élni .
Banu kitakarít az életébõl minden rosszat , így Zeynepet is . Elõbb kellett volna ezt csajt kidobni .
Seref hadnagy nem a szavak embere , remélem a tetteké lesz és Güney hiába okoskodik lebuktatja .
malvinkicska 2015 aug. 05. - 11:57:59
(3859/4273)
A Handan viselkedése engem már teljesen kiborított, annak mindenki vétkes csak az a köcsög Güney nem, Cemret okolja pedig nem igaz, ez a nõ vak vagy, dilis, amit követ G miatt, na majd meglátja egyszer milyen szemét. Banunak is igaza volt a másik kaki keverõt lapátra tette, menjen Isten hirével Zeynep az is csak a másik orra alá borsot tud törni.
BMariska52 2015 aug. 05. - 08:07:03
(3858/4273)
Malvinkám, azt mondod Güney se lát se hall, de látjuk, az esze vág, mint a damaszkuszi penge! Ma már megint sikerült úgy alakítania a beszélgetést, hogy majdnem õ jött ki gyõztesen, eszméletlenül tudja csûrni-csavarni a szavakat! Úgy láttam, még Serefnek is kikerekedett a szeme a mondataitól! Azonban, kivételes módon Kuzey már nem hisz feltétlenül neki! Remélem, most már nála is beindulnak a kis agytekervények, és nem kerekedhet felül többé rajta Güney a gonosz-csavaros eszével! Nagyon jó volt az a képsor, amikor megérkeznek a házhoz; azok a képváltások egyik arcról a másikra, a lassított mozdulatok, Cemre megsemmisítõ pillantása Güneyre, aki még mindig a helyzet magaslatán érzi magát, pedig reméljük, már nem sokáig õ fújja a passzát szelet! Azt már nem is mondom, hogy kedvenc Handan-banyának még most is Cemre minden baj fõgyökere; ez már annyira primitív!
Banu szépen kipenderítette a cégtõl Zeynepet, de õ nem olyan elveszett ember, megáll a saját lábán és jobban is jár, ha megszabadul abból a közegbõl, ahol már megint felkavarodik a por, Barist viszik a rendõrök...
Ja, milyen szép történetet adott elõ Simay arról az éjszakáról, amikor megsebesítette Barist! Milyen érdekes, hogy itt már õ is ezzel a dumával jön elõ, hogy csak Cemrét védte. Úgy látszik, C. a különösen védett személy többek szerint, bár a legjobban Güneytõl és Handantól kell védeni!
Szép Napot Nektek!
malvinkicska 2015 aug. 05. - 07:47:42
(3857/4273)
Végre kinyílt a szeme Kuzeyjnek, milyen egy alávaló szemét a testvére, nagyon jól jött volna számára egy kis pofon, megérdemelte volna nagyon is. Amilyen mocskos politikát ûz az valami borzalom.
malvinkicska 2015 aug. 04. - 10:02:00
(3856/4273)
Szerintem Handan ilyen volt már nem változik aki a legnagyobb változáson ment át az Güney, teljesen ki van fordulva magából, mindenkinek ártani akar, annyira a bosszú vezérli, szinte se lát, se hall, csak a rossz, és az õ érdeke ne sérüljön.
malvinkicska 2015 aug. 04. - 09:56:31
(3855/4273)
Handan elsõ perctõl csak Güneyt szerette, szinte másik gyereke nem is volt, és most a szemétségében még jobban támogatja, foggal, körömmel védi tiszta hûjének nézi Kuzeyt, de az most már át lát rajta, mit csinál vele állandóan, és jól megmondogatta H-nak. Olyan szemét Güney Simayt is azért mentette meg, hogy a mocskos tervéhez segítség legyen. Baris és Burak sosem lesznek jóba csak egy megállapodás köztük. Banunak van terve G-ellen, biztos be is váltja. Cemre megmutatta az anyjának, hol töltött két csodálatos napot K-val.
napraforgó 2015 aug. 04. - 08:59:05 Előzmény BMariska52
(3854/4273)
Nem tudom, mi neked a katarzis? Mert az, hogy Cemre a végén összejön Kuzeyjel, önmagában nem az. Mert milyen jövõkép áll elõttük? Cemre csak egy titkárnõ egy nagyvállalatnál. 5 vagy 10 év múlva lecserélik egy csinosabbra, fiatalabbra....Vagy még hamarabb... Kuzey meg? Még érettségije sincs. Sem szakmája. Ezzel szemben börtönviselt. Van valami jövõképe? Tervei? Nem, nincsenek. Mi lesz így belõlük? Egy második Sami és Handan....
Ugyan már ez lenne a katarzis?