8/10
Érsekvári 2015 jan. 20. - 19:46:10 8/10
(633/4273)
Végre valami bíztató hírek vannak . Nem hagyom abba semmiképp a nézését .Olvastam a Szerelemben, háborúban én is , késõbb meg délutáni idõsávba kerülhet. Reméljük korrektek lesznek a nézõkkel betartják a szavukat .
malvinkicska 2015 jan. 20. - 17:31:06
(632/4273)
Képzeld a FB-on azt lehet olvasni folytatják február 2-ától, ha igaz a Kurtról is azt olvastam a neten ebben az évben leadja az RTL, az igaz még januárt írunk, de majd látjuk, vagy nem.
BMariska52 2015 jan. 20. - 17:28:07
(631/4273)
Egyetértek Veled, amit az M1-rõl írtál! Pl. délutánonként adják a 2007-ben készült Zorro c. förmedvényt, csak véletlenül hallottam valamelyik nap, hogy: magyar hangja:Damu Roland! Micsoda? Jelenleg ül a hûvösön, és olvastam, hogy örökre ki van tiltva még a szinkronstúdiókból is! Jó, hogy ez már egy régi sorozat, na de akkor is jópofa!
burak 2015 jan. 20. - 17:21:03
(630/4273)
Egyetértek veled, én is azon vagyok,hogy abba hagyom,és ez az utolsó három rész is ilyen kinlódás lesz. Legalább akkor ott hagyták volna abba, hogy Kuzey a sírban és mindenki döntse el.vagy legalább Ali haláláig mentek volna el. Csak azért nézem én is,mert nagyon jó a szövegük. A magyar szinkronosok is szerintem nagyon élvezték, Güney hangja a Lengyel kifogástalan, olyan orgánummal szinkronizál, ami nem is a sajátja. Eddig sem néztem kereskedelmit, SOHA TÖBBET SOROZATOT, EZUTÁN CSAK HA A NETEN VÉGIG ADJÁK. Sajna tudom, hogy senkit nem érdekel.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 20. - 17:20:11 8/10
(629/4273)
Kiváncsi leszek erre a pár részre meddig jutunk el . Mai részbe is volt olyan jelenet ha nem szinkronos akkor sosem találtam volna ki mit mondott Cemre Güneynek . Meg a többiek nézeteltérését Sümerrel kapcsolatban , miféle emberrel kötöttek üzletet.
Kicsit gyanítom ez a Ferhát azért zsarolja Sümert meg irányítja a Sinaner céget is belevonja a bosszúhadjáratába . Lehet rosszul gondolom. Güneyrõl is tudjanak mindent addig nem fog nyugodni . Simay is partner ebben zsák a foltját megtalálták egymást . Azt meg hogy képzeli nem engedi el a csajt , most is azt mondta csak a halál választja el tõle . Nem százas ez a pasi .
BMariska52 2015 jan. 20. - 17:19:07
(628/4273)
Egyetértek Veled, én is élvezem ezt a török tempót, mert nem szeretem a rohanós filmeket. Különösen, ami ma megy, pl.kapcsolatok terén is, azonnal lerohanják a másik félt, vagy ha valami nem klappol, továbblépnek. Sok embernek errõl szól a világ. Most nem azt mondom, hogy "bezzeg az én idõmben", de sajnos, így igaz! Én sem szeretem kapkodni a fejem filmnézés közben, jó, elismerem, vannak bizonyos részek, amik lehetnének pörgõsebbek, vagy bizonyos szálakat én már elengednék. Pl. unom Zeynep apját, meg szerintem kár belekeverni a más üzletén esett károkat, mert Kuzey nem "Keresztapa", és milyen jogon várják el tõle, hogy mindenkinek az üzletét õ védje meg, aztán majd megint õ kerül bajba! Hacsak nem a mocsok Ferhát keze van ebben is...
BMariska52 2015 jan. 20. - 17:13:58
(627/4273)
Kedves Malvinkicska! Köszönet érte, amit leírtál, sajnálom, hogy egyedül maradtál szegény férjed után! Tudom, milyen nehéz, én 23 évesen maradtam özvegy, ennek 40 éve, mégis bennem él örökké.
Talán pont ezért érdekelnek a családról szóló filmek, mert szüleim példája csodálatos volt. Nem akarom a fórumot ezzel terhelni, hátha nem mindenkinek tetszik, bocsánat érte!
A lényeg az, hogy meglátásom szerint itt a fórumon hasonló életû emberkék vannak, nem olyanok, akiket felvet a pénz, hanem elnézést, ha nem jól látom, de talán ez az egyetlen szórakozásunk, hát ezt ne vegyék már el!
Még nem kaptam választ a reklamációmra a TV2-tõl, de azonnal tudatom Veletek, bármit válaszolnak!
malvinkicska 2015 jan. 20. - 17:04:43
(626/4273)
Ez a mai epizód is siralmas volt, már rém álma Kuzeynek az a szemét Ferhat, ezt a részt már rég le kellet volna zárni már kezd unalmas lenni, hogy egy bandita szerû embernek minden bejön, nekem olyan taszító volt az egész. Simayt is kézben tartja aztán vannak beépített emberei, nagy hangsúly volt rá fektetve, erre a Ferhát vonalra, nem beszélve még 3 rész, és nincs tovább magyarul, nagyon meggondolom, hogy pazaroljam e az idõmet egy ilyen szenvelgõs további részekkel, mert most már nem szórakoztat inkább irritál az az, ember jelenléte. Mostanság megint ez lett a fõ száll, mikor ott van ettõl sokkal érdekesebb, Banu aztán a lányok, nem sorolom, aki követi tudja.
Lengabor 2015 jan. 20. - 16:14:04
(625/4273)
Az lehet, hogy te nem hiszel a nézettségi adatokban (én sem, mert azok a számok, amiket kiadnak, inkább hasraütésszerûek, de van valami közelítõleges valóságalapjuk), viszont azok, akik eldöntik, hogy TE mit nézhetsz a tévében, õk hisznek benne. Sõt nekik nincs is semmi másuk, csak a nézettségmérõ által publikált adat. Magyarán nagy ívben letojják, hogy XY nem hiszi el a nézettségi adatot, mert Õ elhiszi és Õ dönt. Nem te, nem én, nem mi, hanem a programigazgató.
Az, hogy a különbözõ fórumokon, Facebookon ki mit ír, az egy dolog. Gondolj bele, hogy pl. abból az "állítólagos" 700 ezer emberbõl, aki nézi A Macskát, hánynak van internete, illetve hány fórumozik közülük. Lehet, hogy õ tényleg azt nézi, nem is kíváncsi semmi másra, csak ez a fórumokon nem jelenik meg. Viszont a nézettségben igen. És a döntéshozóknak ez számít, nem az, hogy ki mit ír a neten. Egyáltalán nem izgatja õket. Ami a fórumokon többségnek tûnhet, az a valóságban még lehet kisebbség.
Azért nyomatják ezeket, mert hivatalosan "erre van igény". Más kérdést, hogy nagyon mást ki sem próbálnak. Nagyon érdekes kérdés lenne, hogy mi történne, ha A Macska helyett a Kuzey Güney-t adnák. Lehet, hogy brutálisan sikeres lenne. Nem tudni. De a programigazgatók úgy vannak ezzel, hogy ami jól mûködik, azon nem változtatnak. Járt utat a járatlanért nem hagynak el. Pontosan az ilyen hozzáállás miatt rohad ránk hosszú évek óta a sok epizodikus nyomozós sorozat is, mert a sok "birka" nézi, ezért "más nem is kell".
A "közmédia" két dolog miatt ad telenovellákat. Egyrészt mert azt látják, hogy a kereskedelmi adókon is bejött a nézõknek, hátha akkor az M1-et is nézni fogják (nem nagyon), másrészt meg azért, mert olcsó, nem kell sokat költeni rá (holott lenne mibõl, de a mai "közszolgálatot" inkább nem minõsítem).
malvinkicska 2015 jan. 20. - 14:01:49
(624/4273)
Mióta fórumokon írogattok sokan azért nem tudják nézni, mert nincs olyan csatorna, ezt is nézõktõl tudom, aztán vannak akik nézik K és G sorsának alakulását csak éppen nincs net ahol ennek hangot adjon. Tapasztalatból írok, mert mikor ment az Igazgyöngy nekem is mondták írjak ezt meg azt mivel õk nem tudnak nincs módjukba. A másik a nézettség egy blöff , mert vannak rétegek akik a Mexikói sorozat hallatán rosszul lesz szinte. A Valentina titka helyet tegye ezt akkor hõbörögjön a nézettséggel, különben az is egy átdolgozás, én egyet percet nem nézek néztem belõle. Újabban a pszichés zavarokat lovagolják, azért ennyi hülye még sincs, ha nem SCH, akkor amnézia, vagy vak ezek közt lavíroznak, én most egy Olasz sorozat nézésébe kezdtem, ahol új arcok témák stb, akkor sem nézem a Macska és társai borzadalmat.
2/10
meggy100 2015 jan. 20. - 13:58:12 2/10 Előzmény lizbell
(623/4273)
legyen igazad kedves Lizbell és folytassák elõbb-utóbb a sorozatot !!! nagyon szuper lenne !!
Látjátok itt is kommentekben mindenki azt mondja, hogy már nem nézi utálja a mexikói sorozatokat és a törököt meg szeretik....
tuti nézettségben is ez jönne ki....nem kell bedölni minden hamis nézettségi adatnak !!
Valamiért érdekük ennyi mexikói sorozatot venni....de mi az érdekük ??
Gondolom nagyon olcsók és talán a ker, tévék cserébe kapnak valamit akár pénzt akár mást a mexikói sorozatkészitõktõl, tévéktõl, hogy ennyire, mindig ezeket adják....az okokat lenne jó tudni, hogy mégis mindig ezeket veszik bugyuta, agymosott hülye sorozatoat
2/10
meggy100 2015 jan. 20. - 13:51:08 2/10
(622/4273)
persze, hogy siralmas számok a petició aláírásában, hisz úgy eldugták ezt a sorozatot kiscsatornára ebéd utánra, amikor még legtöbb ember dolgozik és nem tudja nézni emiatt vagy nem is hallott errõl a sorozatról sajnos....
ha tudnának róla tuti nem ilyen kevesen írták volna alá a peticiót
2/10
meggy100 2015 jan. 20. - 13:47:33 2/10 Előzmény Lengabor
(621/4273)
Köszi, de én nem hiszek ezen nézettségi adatoknak !!!
Itt a forumokat olvasva is a legtöbben már nem szeretik, nem nézik a mexikói és társai sorozatokat !!
Mégis ezeket nyomatják !!!
A török sorozatokat viszont nagyon szeretik a nézõk !!!
És ha mondjuk a Kuzeyt is nem egy kis csatornára teszik, ebéd utánra, hanem beteszik a nagy adóra a tv2-re délutánra mondjuk az egyik mexikói sorozat helyére tuti többen néznék ezeknél !!!!
Nem értem miért ez a nagy megkülönböztetés a ker. tévéknél a török sorozatok kárára ?
Ha az illetékesek erre válaszolnának érdemben !!! Erre kellene !!
Amúgy már m1-en is kolumbiai, mexikói sorozatokat adnak délutnonként, az is lesüllyedt teljesen a ker. tévék szintjéra....pl. szenvedélyek lánga...az is egy szörnyedvény....belenéztem pár részbe azt annyi...
malvinkicska 2015 jan. 20. - 13:36:40
(620/4273)
Én végig néztem régen nagyon jók voltak a Telemundo által készített sorozatok, de most csak elme betegségeket dolgoznak fel az is olyan volt, az embereket úgy ölték, mint a legyet, ami most indult ott amnézia, egyik kutya, másik eb. Nagyon sok jó sorozat van a neten, most egy Olaszt nézek Szerelem és Vérbosszú címmel, nekem bejött, új arcok más téma nem egy kaptafára, mint a Mexikóiak. A Kuzeyt elkezdem nézni törökül ha nem megy nem fogom erõltetni, így kitoltak a nézõkkel.
8/10
Máriácska 2015 jan. 20. - 10:34:07 8/10 Előzmény malvinkicska
(619/4273)
Az ördög álarca helyesen a Gonosz álarca. Ez valóban egy igen gyenge sorozat volt, sok zagyvasággal, én abba is hagytam a 4O. résznél. A hal a tortán c. mûsort sem fogom nézni. Én is írtam levelet a TV 2-nek, és azt írták, hogy továbbították az illetékes kollégának a kérésemet. Viszont itt a fórumon valahol láttam, hogy hol lehet angol nyelvû felirattal megnézni törökül a folytatást.
sorozatkedvelõ 2015 jan. 20. - 09:23:30
(618/4273)
Köszönöm választ. Szeretném,ha megmondanád,hogy miért ott és mivel van vége az elsõ évadnak.
simike2015 2015 jan. 19. - 19:17:31
(617/4273)
A török a 40 részt tartja az elsõ sorozat befejezõ bölümjének. Ha akarod, megmondom, miért.
10/10
lizbell 2015 jan. 19. - 18:35:11 10/10
(616/4273)
Én még nem láttam a mait, de már nem bírtam ki, csak el kezdtem elõre nézni a youtube-on délelõtt!
Hiába hosszúak a részek, s ha nem történik semmi, ami akciódús, az is leköt, magam sem hittem volna....pl. a hosszú beszélgetések Kuzey és Cemre között nagyon jók, feszített tempóban remek színészi játékkal, egyáltalán nem unalmas, mint ahogy itt valaki írta! Kifejezetten élvezem ezt a török "tempót" ennek is meg van a maga varázsa!
10/10
lizbell 2015 jan. 19. - 18:29:13 10/10
(615/4273)
Semmi gond, azért címeztem neked a, mert a te gondolataid indítottak válaszra, és így egyszerûbb..... de persze mindenki másnak is szól, akit érdekel!
malvinkicska 2015 jan. 19. - 17:09:49
(614/4273)
Igen arra gondoltam az aláírásra, köszönöm a szép szavaidat az élet tartogat az emberek számára megpróbáltatásokat, sajnos, az én férjem már 12 éve itt hagyott, meg kellett tanulnom élni nélküle, ez csak a legnagyobb. Az élet nehéz és mostoha szeretni megtanít de feledni soha. Aztán aki elrontja az helyre is hozza hit kell hozzá, nekem van és átlendültem a gondokon. A sorozatra térve ez egy családi dráma sorozat valaki azt írta nyálas nincs tisztába fogalmakkal, ha ez nyálas, akkor a Macska mi, és azért sajnálom, hogy nem adják, mert nehéz lesz értelmezni, mivel a nyelvet nem tudjuk. Abban reménykedem egy kis idõ múlva biztosan leadják, vagy egy másik csatornán. Szép estét neked.