napraforgó 2015 aug. 09. - 10:16:35
(3893/4273)
Baris kérdi az anyját, hogy végül is belement Banuék házasságába? felvetette, hogy talán el kellene mondani Güneynek, hogy miket mûvelt Banu a kezelése elõtt. De az anyja nem akarja ennyire kiadni a családot és a lánya egészségét is félti. A házasság elleni tiltakozûssal meg csak azt érné el, hogy Banu még jobban ragaszkodjék Güneyhez. Így csak a szerzõdéssel biztosítja magukat.
Baris arra is rákérdez, hogy neki és Venusnak azért kellene szintén házassági szerzõdést kötni, mert Venus apja kezeli Banut és így õ is mindent tud az állapotáról? Az anyja elüti a választ valami olyasmivel, hogy mindnyájan Sinanerek és vigyázniuk kell a hírnevükre. És õk nem engedhetik meg maguknak, hogy tévedjenek. Mindenesetre nem árulja el, hogy õ bizony Venust sem kedveli.

Banu lelkesen készül a szerzõdés aláírására az élelmiszerlánccal. Güneyt arról tájékoztatja, hogy már most szombaton várják a családját a lánykérõ vacsorára. Güney mondja, hogy az apja nem ér rá, de Banu erõskösködik, hogy az õ anyjának sokkal több dolga van, mégis át tudja szervezni a programját, akkor Güney apja is megtehetné ugyanezt.
malvinkicska 2015 aug. 09. - 10:15:27
(3892/4273)
Most tudtam megnézni, jól döntött Cemre, hogy nemet mondott. Aztán Kuzey is belátta, most Cemre vállalkozásba akar kezdeni Zeyneppel, kíváncsi vagyok mi sül ki belõle. Aztán burak nem jól látja a dolgokat, Venus, most okosabb, mert valóban Güney veszélyes, valóban mindenét elveszítette, most már semmije nem maradt, mert Banu válik tõle, megmondta nem kell a sok hazugság. Aztán Sami beszélni akar vele, pont akkor lett vége sajnos, na majd holnap megtudjuk.

Mindenkinek szép vasárnapot ebben az embert próbáló kánikulában.
BMariska52 2015 aug. 09. - 09:13:36
(3891/4273)
Igaza van Cemrének, hogy most nemet mondott! Okos érvekkel támasztotta alá, hogy miért, késõbb aztán Kuzey is megvilágosodott a buszon, hogy nem lett volna értelme azonnal megesküdni, az csak egy elõremenekülés lett volna, Güney bosszúja elérte volna õket. Güneytõl úgy kell megszabadulni, mint egy fekélyes sebtõl: kivágni.
Ebben a részben látszik, mindenki a saját kis tyúk....os életét félti, azonban Venus jól látja, hogy Buraknak nem Kuzeytõl hanem Güneytõl kell óvnia magát. Baris is be van gyulladva, mi lesz, ha Can visszalép a közös vállalatból. Senki nem tudja elfogadni, hogy padlóra került, Güney is visszakönyörögné magát Banuhoz, de az a hajó elment; Banu is okos nõ, õ bezzeg nem akar manipulálni a gyerekkel! Nem is tudom, Handan mindek rángatja oda Samit Güney-hez, szegény Aynur sem tud hova lenni, még kínos magyarázkodásra kényszerül a segédek elõtt. Kiváncsi vagyok, mit mond Sami Güneynek, holnap megtudjuk. Szép Vasárnapot Nektek!
BMariska52 2015 aug. 09. - 07:45:54
(3890/4273)
Kedves Syuzi, alapos voltál, mint mindig, köszönjük szépen. Ismét látom, hogy van okom Handant és Simayt utálni, és ez még csak fokozódik majd, valamint Güney is természetesen ebben a csapatban van nálam.
Múlt héten is már gondoltam rá, de most nem tudom elhallgatni, milyen jókat mulatok Güney zakóján. Úgy néz ki, mint egy chicagói szeszcsempész vezér a 30-as évekbõl, na meg a haja... És a tekintete már ekkor kezd ördögi lenni, ami szintén csak erõsebb lesz majd késõbb.
Kedves Syuzi, örülök, hogy ilyen fiatalon is ilyen kedves és kitartó vagy, ezek szerint valóban tetszik Neked a film. Remélem, a Gabusék által végzett, nagy munkával felrakott 2. évadot is megnézed majd és még jobban fogod élvezni! Szép hétvégét Neked, jó pihenést!
BMariska52 2015 aug. 09. - 07:38:56
(3889/4273)
Kedves Kabóca! Megértelek, hogy mérges lettél, most külön Neked ideírom, amit már Syuzinak megtettem, hogy figyelj, aug. 15-én ismét két rész lesz, augusztus 22-én szombaton pedig 3 egymást követõ Kuzey lesz, az elsõ 13.00-kor kezdõdik, majd követi 14.00, és 15.00-kor vetítik az 59., 60., 61.részt. Szép hétvégét kívánok Neked!
10/10
syuzi 2015 aug. 08. - 16:32:38 10/10
(3888/4273)
A mai részben volt:) Kuzeyt megsimogatja Sami és Kuzey megrémül és felébred, elkezdenek beszélgetni a multról, hogy Sami sajnálja amiért régen a balesetkor nem szólt hogy nem Kuzey okozta a balesetet hanem Güney.Simay kihallgassa Kuzeyék beszélgetését, és így megtud mindent azt hogy Kuzey börtönben volt, és Güney a valódi felelõs a balesetért.

Kuzeyék nem is veszik észre hogy Simay is ott van csak Handan kiabál Simaynak hogy miért van még fönt így tudják meg hogy Simay is ott van.Kuzey kérdi Samit hogy meghallotta -e amirrõl beszélgetek-e. Ebru nem öröl lánya és Güney eljegyzésének és arra kéri Banut és Güneyt hogy kössenek házassági szerzõdést. Ebru elmondja hogy Banu már te is cég tulajdonosa vagy ezért akarom a házassági szerzõdést. Banu ezen megsértõdik hogy Ebrunak csak a cég számit nem a család és az õ boldogsága. Güney belemegy a házassági szerzõdésbe. Banu és Güney felmennek Banu szobájába és Banu bevesz valami gyógyszert Güney rá is kérdez, hogy mit vett be de Banu azt mondja csak egy kis nyugtatót vett be.

Kuzey rájön hogy Simay mindent tud a balesetrõl,és mondja Simaynak hogy ez maradjon köztük, és ne meséljen errõl az egészrõl senkinek. Simay mondja hogy nem fog szólni senkinek. Reggel Güney bejelenti, hogy megkérte Banu kezét Handan majd kicsattan az örömtõl. Sami mondja hogy elmegy az esküvõre, de a Sinaner házban nem megy megkérni a lány kezét mert nem akar úgy járni mint Cemrevel . Szégyent hozott akkor Güney rájuk mert õk elmentek hivatalosan meglérni a lány kezét Cemréjét és utána meg föl bontották az eljegyzést. Elõtte Güney mondja hogy mindenkit várnak vacsorára a Sinaner házba hivatalos eljegyzést bejelenteni . Handan mondja hogy végre egy rendes lányt választasz nem olyat mint Cemre volt. Kuzey mondja hogy Cemre rendes lány. Aliék viszik el Simayt is kocsival Zeynep háza elõtt mennek el Kuzey szerelmesen néz be Zeynepék házába.Simay élcelõdik és pecegeti majdnem hogy Güney volt a hibás . Simay votl munkahelyénél Kuzey kérdi Simayt hogy mi volt ez és hogy a tegnap esti dolgokra akart-e célozni Simay mondja hogy nem arra célzott . És hogy nem kell megvárni õt Kuzeyéknek mert már jön a fönöke és késésben van.
Elõtte a kocsiban Simay nem nagyon akarta hogy Aliék a cégnél tegyék ki õt.
Ali meglássa a cégnél Simay szeretõjének a kocsiját és eszébe jutt hogy az egyik este Simay egy férfi kocsijából szállt ki.

Cemre elmondja az anyjának hogy Güney eljegyezte Banut. Reggel Cemre dalolázik Kuzey dalát énekli az anyjának azt mondja a rádióban hallota ezt a dalt.
Zeynep sms-tír Cemrének hogy tunak-e beszélni. Cemre vissza hívja Zeynepet és beszélnek egy pár szót.

Husein Ankarába megy mert a testvére férje agyvérzést kapott.

Cemre benéz Kuzeyhez a plázába tekercs vásárlás ürügyén hogy beszéljenek.


Az eljegyzés bejelentésénél Handan megkéri Simayt hogy ne mondja el Cemrének az eljegyzés Güney és Banu közt. Güney mondja már Cemre is tudja mert õ is ott volt a vacsorán.

Banu sírt mert az anyjával lehet veszekedett. Güney is meglátta hogy sírt de Banu azt mondja csak elérzékenyült az esküvõ miatt. Ebru elmondja Barisnak hogy támogatja Banu és Güney esküvõjét mert nem tilthatja meg mert azzal többet árt mint használ Banunak. A házasági szerzõdés az marad. Banu betegsége miatt döntött így.Barisnak és Venusnak is kell házassági szerzõdést csinálnia.Baris mondja az anyjának hogy Venust azért nem szereti mert Venus apja Banu kezelõorvosa és Venus sokat tud a Sinaner családról.

Nagyon jó volt a mai rész:)Csak kár hogy 1 rész volt:( Szép vasárnapot kívánok mindenkinek:)
10/10
kaboca12 2015 aug. 08. - 16:18:33 10/10
(3887/4273)
Ha ez így van, akkor visszavontam az elhamarkodott kijelentésemet. Teljesen kiment a fejembõl, hogy munkanap van.
malvinkicska 2015 aug. 08. - 15:41:38
(3886/4273)
Szerintem ma munkanap és lehet azért van így mert a jövõ héten meg 3 rész megy , különben oda kell figyelni ezekre, mert tiszta hûjének nézik a nézõket, nem foglalkoznak semmivel a sok reklámmal, én már nem is nézek TV-t csak ha olyan van ami sokára kerül fel a netre.
10/10
kaboca12 2015 aug. 08. - 15:27:56 10/10
(3885/4273)
Hát megint sikerült kihoznia a sodromból a csatornának. Délelõtt direkt megnéztem, hogy mikor kezdõdik és meddig tart. Úgy volt, hogy 14:20-16:20-ig. És ismét csak egy rész, tele reklámokkal! Undorító!!!!!!!!!!!!! Csalódott vagyok!
BMariska52 2015 aug. 08. - 13:52:57
(3884/4273)
Én is várom, már beizzítottam a tévét, iszom hozzá a délutáni kávémat! Jó szórakozást és jó hétvégét Neked!
BMariska52 2015 aug. 08. - 13:39:58
(3883/4273)
Csakis azt mondhatom, hagyon megérdemelte már Güney ezt a pofánverés helyetti vízbe-nyomogatást! Lehet, hogy elítélendõ, de élvezettel néztem! Kicsit sem sajnáltam sem õt, sem Handant! Még jó, hogy ilyen kedves, jólnevelt gyerek Kuzey, hogy elment Anyucihoz elköszönni, különben sosem láthattuk volna ezt a jelenetet! Aljas Güney magából indul ki, õ biztos nem hagyta volna ki, amit Kuzey, már régen lerohanta volna Cemrét, vagy bárki mást, mindegy, neki már Simay is jó lenne. Érdekes, nem gondoltam volna pont Güneyt ilyennek, ez inkább Barisra vallana.
Nagyon gusztustalan, ahogy Simaynak nyilatkozik Banu-ról még akkor is, ha részeg. Ez a sok ivás meg különösen gyomorforgató nekem. Nem bírom, mikor nagyon sokan így akarják megoldani a problémát, hogy hülyére isszák magukat. Mondjuk ezt Kuzeytõl is láttuk néhányszor, de neki is jobban áll, mikor a boxzsákot püföli, különösen, mikor arcokat is lát mögötte.
Sem a saját, sem Cemre helyében nem ilyen lánykérést vártam! Mi ez a hirtelen jött nekibuzdulás, hogy na, akkor holnap összeházasodunk?! Mégis mit gondol Kuzey Cemrérõl? Most mérges vagyok rá! Nehogy már ennyi várakozás után ne becsülje és ne szeresse annyira, hogy egy tisztességes lánykéréssel áll elõ! Na nem, úgy hogy Sami- meg Handan kérje meg, azt már nem! De valami romantika, könyörgöm, Kuzey! Ettõl még az is jobb lett volna, ha elutazol! Mondjuk, adhattál volna egy szerenádot az ablak alatt, vagy loptál volna valahol egy rózsát, bármit, de ezt jobb lesz, ha gyorsan kijavítod!
10/10
syuzi 2015 aug. 08. - 13:16:52 10/10
(3882/4273)
Már várom a mai részt:) Sori után hozom az összefoglalómat:)
malvinkicska 2015 aug. 08. - 07:15:05
(3881/4273)
Kuzey és Cemre szenvedni tudnak ebbena sorozatban, amit követ az a szemét patkány Güney, az valami borzalom, de Kuzey sem okosabb, mert már rég össze kellet volna házasodni, nem törõdni senkivel, hiszen szeretik egymást. Güney most azt kapta amit meg érdemelt jól tette Kuzey azért sem lett volna kár, ha vízbe fojtja. Az anyja még mindig a patkány G-t védi, hogy részeg most is azt mondta nem lesztek egymásé. Banu a csapba tette a gyógyszerét titkolózik anyja elõtt is mi lesz ennek a vége. Az ablakhoz ment éjnek idején, hogy közölje Cemrével, elveszi feleségül az csak nézett el is hiszem meglepõdött, mikor pár órával azelõtt, még el akart utazni a városból K.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 07. - 21:47:49 8/10
(3880/4273)
Azért még egy két apróság : Kuzey megvilágosodott és milyen hirtelen döntött , hogy az éjszaka közepén / nem tudni pontosan / akarjon a házasságra gondolni és Cemrének ezt aki pizsamában van közölni az ablakban .
Egyszerre de sürgõs lett , de végre belátta ez a majom Güney nem állhat az útjukba .
Nagyon kíváncsi leszek Cemre mit szól ehhez egyáltalán . Még fel sem ocsúdott abból az állapotból , hogy Kuzey elment és akkor hirtelen egy ilyen szándékot jelent be neki . Nála semmit nem lehet tudni Kuzey ilyen . Mindenesetre drukkolok nekik .
8/10
Érsekvári 2015 aug. 07. - 21:07:26 8/10
(3879/4273)
Gabus ma szuper gyors volt . Köszönet !

Güney berúgott és Simayjal akar maradni..... de csak egymás nyomorán élcelõdnek , aztán Güney nagy nehezen elmegy .
Simay leszereli magáról a loknijait .
Banu nem szedi a gyógyszereit , az állapotát egyenlõre Ebru elõtt is titkolja.
Ez a két fiatal esküszöm felér a önsanyargatókkal . Kuzey megint elmegy és Cemre feladja....elengedi .
Kuzey a szép Samsuni napokra emlékezik ahogy megy az utcán anyjához .
Güney részegen Handan asszonyhoz hazatámolyog , de közben megérkezik Kuzey aki nem is számít rá a bátyó is ott van .
Rettenetes ami ott kerekedik , kádba fojtogatás Handan meg azt üvölti , hogy megölöd .
Güney két levegõvétel között azt bugyborékolja , nem lesztek együtt .
Tényleg nem százas Kuzey , ha e miatt a seggfej miatt megy el Cemrétõl .
Nem hiszem el !!!
Megjött Kuzey esze :)) Az elsõ útja Cemréhez vezetett , hogy házasodjanak össze :))
Azért még aggódok ismerve a helyzetüket .
malvinkicska 2015 aug. 07. - 16:35:37
(3878/4273)
N törõdj vele nekem a másik fórumon kétszer küldte el a gép szokott ilyet csinálni sajnos.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 07. - 15:29:03 8/10
(3877/4273)
Húha valami gubanc lett ! Sajnálom !
8/10
Érsekvári 2015 aug. 07. - 15:26:21 8/10
(3876/4273)
Ebben a részben Kuzey visszaemlékszik a Burakkal való találkozásra .


















Kuzey visszaemlékezik a Burakkal való találkozásra és éles vitájukra. Kuzey még mindig nem szokott le a fej , nyak rángatásról .....akkor nagyon ideges amikor ezt teszi . Letámadja Burakot mindent tud róla és , hogy lefizethetõ.
Burak arra hivatkozik családon belül minden elrendezõdött és Kuzey legnagyobb ellensége a saját testvére és nem a Sinanerek .
Aztán Kuzey az edzõteremben vezeti le a mérgét és a box zsák helyébe Güneyt , Barist és Burakot képzeli és õket püföli .
Valahol tényleg megõrült , hogy Cemre helyett még mindig Güney az elsõ neki . Szegény lány !
A kis srácnak a testvéri szeretetrõl beszél meg a barátról / ALI / Sami meg hallja és elérzékenyül .
Végre maradéktalanul kiönthette a lelkét Kuzey ......nagyon helyes volt .

Sajnos még mindig Cemre aki a vesztes ebben a küzdelemben amit Kuzey folytat . Addig nem tud tiszta lappal boldog lenni amíg a Güney féléket végleg le nem rendezi . Ez még nem egyhamar lehet .













l
10/10
syuzi 2015 aug. 07. - 13:44:42 10/10
(3875/4273)
Én is remélem, hogy aug 22-én 3 rész lesz leadva:)Én is szép hétvégét kívánok neked:)
BMariska52 2015 aug. 07. - 12:06:26
(3874/4273)
Szerencsésen itt vagyok! Arany Malvinkám és Érsekem, örömmel látom, hogy Ti is nézitek a Bûvöletet! Én is újraélem a kb. 25 éves élményt, akkoriban nagyon szerettem.
Vajon Kuzey meddig akar még az igazság bajnoka lenni, miért nem hagyja már a bánatba az egészet és lenne már boldog élete Cemre oldalán?
Nagyon szerettem, ahogy a kisfiúval beszélgetett, nagyon kedves jelenet volt, nehezen és nehéz is volt megérteni ahogy kimondta a gondolatait, inkább csak magának monologizált, mégis szép volt a jelenet, ahogy a kisfiúnak megnyílt és sok emlékét megosztotta vele.
Már nem is tudom, hányszor kell elismételni, mekkora egy féreg Güney! Ezt egyedül Kuzey nem hallja meg még mindig kristálytisztán! A mai részben már megint egy kicsit visszakozott. Sokszor már azt kell hinnem, Güney ezért járt iskolába, hogy ilyen csavarosan tudjon fogalmazni. Komolyan, nem vagyok gyengeelméjû, de nagyon kell figyelnem, és néha vissza is nézem, hogy mi van? mit mondott már megint, de rájöttem valamire: ez azért van, mert én képtelen vagyok ezzel az észjárással azonosulni. Õ ezzel él vissza, hogy az egyszerû gondolkodású Kuzeyt megvezeti. Még mindig azt látom, hogy Kuzey tisztalelkû, semmi hamisság nincs benne, õt úgy manipulálja Güney, ahogy akarja. Azonban nem értem, Sami miért nem szólal meg, hogy õ tudja, Güney ölte meg Ferhátot? Azt sem látom át, mit akar Güney Simay-tól? Azért elég érdekes Törökországban a bíróság, ügyészség (ezt a Karadayi-ban is látjuk). Most tényleg minden így el van sikálva, semminek nem néznek a mélyére, nem nyomoznak utána, Baris már hányadik "vallomását" teszi meg, ez csak így megy, hogy ja, bocs, visszavonom, mégsem így volt?, ezt is lehet, hogy nem teszek feljelentést, mindenki megússza és kész, el van kapálva? Simay is csak úgy kisétálhat egy súlyos testi sértés után? Azon kicsit sem csodálkozom, hogy Burakot megvásárolták, a Sinanereknek még mindig van elég pénzük, akkorát még nem buktak.
Természetesen a drágalátos Güney várja a taxiban Simayt és egy luxuslakásba viszi. Érdekes ez is, Handan meg hogy sajnálja kis fiacskáját, hogy kénytelen a koszfészek lakásban meghúzni magát, mert kiforgatták mindenbõl a Sinanerek. Bevallom õszintén Nektek, amint idõm engedi, újra fogom nézni ezt a filmet egyrészt, mert nagyon szeretem, másrészt pár dolgot szeretnék jobban megérteni belõle. Van egy kedvenc filmem: a Philadelphia, ott mondja nagy kedvenc Denzel Washington: "magyarázza el nekem, mint egy ötéves gyereknek!" Sokszor eszembe jut, mikor Kuzeyt nézem.
Szép hétvégét kívánok Nektek, azért holnap és vasárnap is eljövök, már sikeresen bevásároltam kétfelé is, nem lesz annyi dolgom. Vigyázzatok magatokra, Malvinkám Drága, a jószágaidra is, ebben a nagy hõségben, pihenjetek is!