malvinkicska 2015 júl. 25. - 10:42:45
(3773/4273)
A Cemre helyében én utána mennék az imádott férfi után, és máshol lennék vele boldog, ha már ennyi mocsadékkal vannak körbe véve, mert a szerelem nem ismer határokat.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 25. - 10:25:55 8/10
(3772/4273)
Ezt még muszáj magamból kiírni . Güney mekkora pofátlan alak , amikor Sami és Seref mellett õ is ott van Kuzey búcsújánál .
Nem jó testvéri cselekedetbõl , hanem megakar a szemét gyõzõdni róla elmenjen a tesó .
Ha ezt tudná Kuzey akkor nem maradna épp csontja ennek a sátánfajzatnak .
Bízom benne , hogy ami késik az nem múlik !!!!
8/10
Érsekvári 2015 júl. 25. - 10:16:54 8/10
(3771/4273)
Izgalmas a folytatás.
Can rájön a telek ügy mögött Melda áll , de van még valaki más is , ezeket elmondja Banunak .
Látszik Banun egybõl Güney ugorhat be neki , hiszen voltak elõzmények .
Kuzey odamegy a Sinaner villához és Güneyt Simayról és Barisról faggatja . A kórházban Seref is ezt teszi .
Güney azt mondja pénzt adott Simaynak és rendes jó testvérnek állítja be magát.....
Banu újabb Güney aljassággal szembesül Can felnyitotta a szemét . Ennek ellenére új lappal akar indulni és legyõzni az akadályokat . Baris megtette az új vallomást . Cemre jobban van .
Demet eljegyzése is megtörtént .
Seref a kórházban Cemrének lejátsza Kuzey sazzal kisért éneklését . Nagyon szép , hat is a leányzóra csak még nem tudja szegény ez a búcsú dala volt Kuzeynek .
Cemre szabadul mindenki várja a börtön kapunál , de Kuzey nincs ott .
Õ éppen búcsúzkodik a három férfitõl aki közel áll hozzá .
Cemre nagyon szomorú . Kuzey is .
Ezek után hogyan lesz tovább , mit hoz az élet ?

A hõség ellenére kellemes napot mindenkinek , várjuk a felmentõ frissülést :))
9/10
gabus53 2015 júl. 25. - 09:05:20 9/10
(3770/4273)
Nagyon szívesen és köszönöm :-)
malvinkicska 2015 júl. 25. - 08:21:30
(3769/4273)
Sikerült Güneynek eltávolítani egymástól Cemrét és Kuzeyt, ez egy piszkos dolog volt részérõl egy minõsíthetetlen féreg, nem is írom le már mert annyit foglalkoztam a jellemével nincs kivel. Aztán Can rájött a turpiszságára, amit Meldaval eszeltek ki a cégbe, és az a jó Banu is tudja , most meg sajnáltam mert nem látja az út végét, és rájött kivel bútorozott össze egy féreggel, nem szerelem volt inkább a vagyon. Cemre érthetõ nagyon összetört, mikor nem várta szabadulásakor Kuzey. A zene nagyon szép volt, mint mindig rengeteg emel sorozaton színvonalas, nem egy össze csapott valami.
Mindenki nagyon vigyázzon magára ebben az embert próbáló hõségben ami nem fehér embernek való.
9/10
gabus53 2015 júl. 24. - 18:33:54 9/10
(3768/4273)
Szia syuzi!

Megadom a Facebook linket, ahova feltettem a cikket: https://www.facebook.com/notes/t%C5%B1z-%C3%A9s-v%C3%ADz/a-kuzey-g%C3%BCney-szt%C3%A1rja-h%C3%ADrtelen-kapott-egy-kisfi%C3%BAt-bugra-g%C3%BClsoy-boldogan-bab%C3%A1zik/415658318627081

Általában, ha bármi is megjelenik az Epizód Magazinban a Kuzey Güney sorozattal, illetõleg azok szereplõivel kapcsolatban, azt megpróbálom még aznap délután feltenni az FB-re.

:-)
malvinkicska 2015 júl. 24. - 18:16:16
(3767/4273)
kószi majd meghallgatom, nagyon szép zene.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 24. - 16:14:02 8/10 Előzmény gabus53
(3766/4273)
Szia Gabus !
Köszönet a heti sok érdekességért amit a Fb-n láttam , olvastam .
Neked is kellemes hétvégét és pihenést kívánok :)
8/10
Érsekvári 2015 júl. 24. - 16:05:42 8/10
(3765/4273)
Szép délutánt !
Baris sofõrje beszámol neki , hogy Kuzey és a hadnagy Simay lakásán járt. Vénusz meglátogatja Barist és átértékelik az elmúlt idõszakot , vajon újra kezdik egymással ? Ennek a csajnak bérlete van a kórházba Buraknál - Barisnál .
Güney Denizzel arról tárgyal az autóban az eredeti képeket akarná , de a lány csak akkor adja , ha Cemre kijött a börtönbõl . Van esze a lánynak . Burak kifigyelte õket .
Can figyelmezteti Banut nem tiszta az ingatlan ügy .
Még most tudta meg Kuzey mi történt Cemrével , de a kórházban csak egy pillantást tud rá nézni .
Otthon emlékeibe menekül a közös múltat felidézi , mintha Cemre is ezt tenné .
Handan Samitól megtudja Kuzey elakar menni , el is mondja az asszonynak miért .
Handan szerint menjen és ez a legjobb legalább a csapástól / Cemrétõl / megszabadul . Nem szépen beszél a lányról , de a fiát sem védi .
Az a dal ami szól Kuzey emlékezése alatt SEZEN AKSU -BELALIM címû száma.
A FB-n GABUS oldalán fenn van , vagy beütöd a youtube-ra és ott is .
malvinkicska 2015 júl. 24. - 13:30:29
(3764/4273)
Osztom a véleményed Handannal kapcsolatban, õ sosem érezte igazi nõnek Sami mellet a szeretet számára magas fán terem, mert soha nem kapott, egy idõ után megkeseredik az ember ha ennyi negatívum éri az életébe. Banuéknál is csak van , mer szükség van rá, de ha lehet mellõzik, szóval szerintem összetett ez a helyzet miért lett ilyen, igen én már néha sajnálom.
Bemes 2015 júl. 24. - 12:37:42
(3763/4273)
Szia!
Bár osztom gondolataidat, azért arra gondoltam Güney jellemfejlõdésében mekkora szerepe van a körülötte történteknek.
Úgy értem mentsegére szolgál, hogy õ is sérült gyerekkora miatt, de éppen onnan származik a kitartása, szorgalma. Vajon mennyiben járult hozzá a Sinaner család kirekesztõ viselkedése ahhoz, hogy ide süllyedjen? Mert amikor kilépett a saját családjából, ami a felsõbb körökben már vállalhatatlan volt - lássuk be, tényleg napi balhék voltak, nem ceoda hogy elege lett-légüres térbe került. Ha Attila úr nem hal meg, talán másként alakul Güney sorsa. Elveszítette a saját családját, a másik nem fogadta be. Sokat dolgozott, ki akarta vívni Ebru elismerését, ami valamelyest sikerült is, de akkor is kívûlálló maradt. Banu miatt elfogadták a jelenlétét, de nem fogadták be. Azt is mondhatnám, ha Güney szemével nézem, hogy átverték Banu egészségi állapotát illetõen, kihasználták Burak kiszorításához a tehetségét, itt az õrült és állandóan féltékeny feleség, az áskálódó sógór.
Ráadásul a balhés öccse sorsa jól alakul. Az õ szemszögébõl igazságtalan a világ.
És így végig megnézhetnénk mindegyik karaktert.
Ezt azért írom, mert azt gondolom Handanra nem lehet mindent ráfogni szerintem. Egyébként neki azért bocsájtom meg a viselkedését, mert tragikus amilyen emberré tette a megkeseredettség. Kicsinyes, önzõ , irigy és fennhéjázó stb. Azért ha belegondolunk, nem olyan sok amire Handan vágyik, illetve nagyon is. Mert szeretetre és elismerésre vágyik, és biztonságra, barátokra. Szóval bennem komoly szánalmat ébreszt.
10/10
syuzi 2015 júl. 24. - 12:06:41 10/10
(3762/4273)
Már várom a holnapi részeket:)

Az Epizód magazinban írnak Bugra Gülsüy új sorozatáról:) Majd nézzétek meg aki tudja. Jó lenne ha valaki fel tenné a cikket, de ha esetleg nem teszi fel senki majd én begépelem lassacskán a cikket:) Csak sajna a képeket nem tudom felrakni hozzá,mert nincs szkennelem:(

Holnap hozom a kis beszámolómat az aznapi részekrõl:) Ha esetleg nem hoznám holnap akkor lehet hogy vihar volt nálunk, mert sajna holnapra is mondják a vihart, esõt........, de legkésõbb vasárnap hozni fogom:)


Szép napot mindenkinek:)
malvinkicska 2015 júl. 24. - 07:15:22 Előzmény Érsekvári
(3761/4273)
Cemre a mûtét után még hamarabb gyógyulna ha beengednék hozzá Kuzeyt, mert annak az a gyógyír. A vállalatnál gondolkodnak , hogy csak közülük lehet valaki, remélem lebukik Güney. Sami úgy látja az lesz jó ha elhagyja a várost Kuzey, Handan ezt látja mivel ki nem állhatja Cemrét, olyan buta még mindig vakon hisz Güneyben. A zene nagyon szép volt a vissza emlékezések alatt, lágy megnyugtató találó.
malvinkicska 2015 júl. 23. - 18:44:54
(3760/4273)
A nagy melegben szörfözgettek és azt láttam ezta sorozatot a Youtube a 80-as Bölümöt közel 3 millióan nézték meg atöbbi részét sem sokkal kevesebben és, ezt nem adják, hanem inkább hal a tortán nem értem mi ennek az értelme. Amiket most vettek meg az egész egy fabatkát nem ér igaz egybe néztem bele, a többit még nem méltattam rá mert olyanokat olvasok róla.
Bemes 2015 júl. 23. - 15:47:41
(3759/4273)
Katalin, köszi a cikket!
BMariska52 2015 júl. 23. - 14:52:02
(3758/4273)
Hát, igen, Kedves Katalin, és ott Rhett, itt meg Güney elegánsan elsétál, csak Güney elõbb még átgázol 1-2 emberen! Rhett nem volt eredendõen gonosz, Õ nagyon sokat várt arra, hogy Scarlettnek megjön az esze, amire késõn került sor. Ma volt egy nyelvbotlásom, talán a nagy melegnek köszönhetõen: azt írtam valakinek, "most a délutáni kávémhoz iszom Kuzeyt". Aztán rájöttem, hogy tök jól hangzik! Már nagyon fáj ez a sok meleg nekem, unom! Gondolom, senkinek nem könnyû elviselni!
Szegény Cemre, nagyon együttéreztem vele, én 18 évesen éltem át a majdnem perforált vakbél c. mûsort és én sem akartam mást, mint a szüleimet látni, akik persze azonnal jöttek is, mert engem mentõ vitt el a munkahelyemrõl.
Ilyen is van: Zeynep most jót mondott azzal, hátha Simay volt a titokzatos harmadik azon az éjszakán. Ettõl talán jó irányba indul el Seref és Kuzey vezérhangyája.
Úgy veszem észre, hogy Güney kapcsán mindenki vak, kivéve Ebru asszonyt. Handan is azt hiszi, már minden OK, Banu bármit megbocsátana neki, csak valóra váljon a gyerek-projekt, mert ez gazdagék világában így van. Hallottam már gazdag személyt nyilatkozni errõl, aki miután megszerezte a jól menõ vállalkozó pasit, lakást, kocsit, drága külföldi utakat; most már jöhet a gyerek mondta, és mikor az is megvolt, akkor azt mondta: "pipa", magyarul, el van intézve ez is, ki lehet pipálni.
Vigyázzatok magatokra, enyhülést kívánok!
8/10
Érsekvári 2015 júl. 23. - 13:16:08 8/10
(3757/4273)
Ez így van , tökéletesen leírtad .
Ez már náluk tradíció .
Jó hûsölést délutánra :))
8/10
Érsekvári 2015 júl. 23. - 11:39:00 8/10
(3756/4273)
Malvinkám bizony már a tûrõképesség határán vagyunk , mindenkinek elege van ebbõl a szokatlan hõségbõl .
Afrikában hûvösebb van lassan, mert idejön a forróság Európába.
A tv mûsor alulmúlhatatlan , egyáltalán van még aki tv-t néz ?
A mai részben Ebrut is megsajnáltam , mert tényleg a lánya neki nagyon fontos és ahogy Güney a teraszon itta a kávéját és nézi õket , hogy Banuval szeretgetik egymást . Ebru aggódik . Güney lehet abban fog mesterkedni hogyan távolítsa el egymástól õket . Neki nem tetszik , ha szeretet és nyugalom van , muszáj megzavarni a gonoszkodásával .
Várom a folytatást !
malvinkicska 2015 júl. 23. - 11:10:46
(3755/4273)
Szióka azt megfigyeltem a törökök a drámát nagyon szeretik, igaz még mindig jobb sokszor, mint az a sok sírás rívás a Mexikói átdolgozásokban. A paletán szinte alig van olyan sorozat ami megérdemli, hogy idõt szánjak rá, mert mindig az értelmetlen semmiket veszik meg sajnos. A TV-t szinte nem érdemes bekapcsolni, annyira gyenge minõségû mûsorok vannak, jobban szét nézek online keresek valami régebbi sorozatot, hátha találok.
A hõség óriási, szinte már korra reggel perzsel a nap. Vigyázz magadra szép napot.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 23. - 10:36:29 8/10
(3754/4273)
Kellemes napot mindenkinek ! Várjuk a felmentõ lehûlést .
Gülten köszöni a felmentõ hírt , de még szkeptikus amíg Cemre nem szabad . Güney a szokásos mindent kézben tartok szöveggel nyugtatja .
Cemre szegényke átesik egy mûtéten . Majdnem minden török sorozatban kötelezõ a kórház , börtön , temetõ helyszín . Kihagyhatatlan . Ebru asszony nagyon félti a lányát Güneytõl nem tetszik neki a férfi alattomos viselkedései és , hogy Banut irányítani tudja .
Seref hadnagy és Kuzey a Zeyneptõl kapott információ után nyomozni kezd Simay után .
Aki felszívódott a bérelt lakásból , nagyon fontos lenne megtalálniuk . Õ a történtekbõl a hiányzó láncszem .