10/10
lizbell 2015 jan. 06. - 13:45:33 10/10
(433/4273)
Én szeretem mindkettõt (Stohl-Makranczi)
De Kuzey figurájához, személyiségéhez rettenetesen passzol Makranczi, de a TSZ-ben is imádtam, pedig ott más tipusú pasi volt Kivanc. Bozsó Peti hangját is szeretem amúgy, de neki valahogy nem! Fura dolog ez az ízlés!
Nem tudom hol készül ez a szinkron, de a TSZ és a Kuzey Hornyák Mihálynál, a Gyöngy az SDI-ben, ott nem érdekelte õket ki volt a hangja eddig.... de tudok olyanról hogy utánajár a studió illetve a rendezõ, hogy adott színésznek ki szokott lenni a hangja, és utána dönt!
9/10
gabus53 2015 jan. 06. - 12:05:57 9/10
(432/4273)
Persze, hogy nem rossz a Stohl András, de úgy vagyok vele, hogy akkor igazán jó a magyar szinkron, ha egy színésznél ugyanazt a szinkronhangot viszik végig (lehetõséghez mérten). Az, hogy minden filmnél/sorozatnál más-más színész szinkronizálja, ez egy idõ után nagyon zavaró is lehet, és elronthatja az eredeti színész karakterét is.
És miután a Kivancnak egy kicsit mély a hangja, ezért a Makranczi Zalán nekem jobb választásnak tûnt volna.
malvinkicska 2015 jan. 06. - 11:37:21
(431/4273)
Az nagyon jó lenne annak jó a szinkron hangja.
10/10
lizbell 2015 jan. 06. - 08:11:39 10/10
(430/4273)
OFF Tegnap felkaptam a fejem, az elõzetes ment a tévében, nem néztem, csak ment a háttérben, és mintha Stohl lenne a hangja az új sorozatban! Kiváncsi leszek nagyon!
malvinkicska 2015 jan. 06. - 07:02:22
(429/4273)
OFF az én véleményem is sokkal jobbak a török sorozatok, mint a Mexikói, nem mondom abban is van ami nézhetõ egyre kevesebb, az említett Vihar egy nagy baromság az egész, egyszer már adták minek megint. A Telemundós sorozatok is jók most kezdõdött Emlékezz Reina patinás a színész gárda itt is, kíváncsi leszek mi lesz belõle, mert az utóbbi idõkben az elmebetegségeken lovagolnak, itt most amnézia, meg a sok gyilkosság szokott lenni, elveszti a varázsát, egy idõ után.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 05. - 23:53:05 8/10
(428/4273)
Tényleg most , hogy írtad ez a jó . Pár napja azt írtam õ volt a TSZ-be Adnan úr testvére , de nem az Gülsen Tuncer , tévedtem .
Sofie mama valóban .
Most néztem meg a Karadayit...
















igen
8/10
Érsekvári 2015 jan. 05. - 20:27:27 8/10
(427/4273)
Igen tényleg így van . Mondhatom nyugodtan a török színészek nagyon jók , ebben a sorozatban is annyira elvan találva mindegyik .Olyan természetesek , hogy az ember beletudja magát élni a helyükbe .
Belenéztem a Vihar c. sorozatba. Soha többé ez nem az én világom. Hiába Williem Levy , vagy hogy hívják .
A török sokkal a életszerûbb , mai ,modern a legtöbbje.
Sok színész és színésznõ már bizonyított más sorozatban , ismerjük már õket .
Holnap remélem jó lesz a folytatás , most nem volt idõm elöre nézni.
malvinkicska 2015 jan. 05. - 19:14:13 Előzmény Érsekvári
(426/4273)
Kivanc haja biztosan erõs szálú és túl zselézték, ebben a részben, és azok a szép kék szemei is nem olyanok, mint mikor egy kis vidámabb történik vele. Az a Szemét Güney is bûnhõdjön meg rendesen, én nem tudnék ilyet tenni egyik tesómmal sem, ha ez egy film még akkor is, piszok hajhász, de mikor kiment a standra, látta mit veszített Kuzey nélkül mi lesz majd a meleg irodában könnyû üldögélni.Azt azért elismerem nagyon jól hozzák a karaktereket, a színészek, akár a nõk , és a férfiak Banu hogy tudja félholtat játszani, igaz úgy van sminkelve is, mint aki félholt.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 05. - 18:34:55 8/10
(425/4273)
Elírtam a végét .
Ezt még saját maguknak sem merik bevallani !
8/10
Érsekvári 2015 jan. 05. - 18:22:43 8/10
(424/4273)
Simyal kapcsolatban érvényes a mondás -ami késik az nem múlik- , de azt is mondhatnánk -addig jár a korsó a kútra amíg elnem törik. Bizonyosan nem ússza meg bûntetlenül a sok szemétségét .
Sajnos eléggé lehangoló volt a mai rész .
Kuzey nagyon elesett tud lenni , persze nem véletlen .
Váratlanul érte a rossz hír nem erre készült . Nagyon letört nem ezt várta Güneytõl , hiszen Õ építette fel szinte a válalkozást , Güney az irodából irányítota.
A külseje a haja nagyon nem a megszokott volt . Sajnáltam szegényt , de lesznek jobb korszakai is.
Simay most az egyszer igazat mondott abban , hogy Cemre az igazi vetélytársa Zeynepnek , mert Kuzeyel szeretik egymást . Ezt még egymásnak sem merik bevallani....egyenlõre.
malvinkicska 2015 jan. 05. - 17:05:18
(423/4273)
Egy szemét láda Güney avval a féreg Banuval jól kitervelték a dolgokat, mikor jól bejött az üzlet lapátra tette szegény Kuzeyt Alival együtt. Az a másik kígyó meg nem tudja ki küldte neki a virágot, azt hitte Zeynep de nem. A volt szeretõ jelölt, most tõrbe csalja, Simayt, az is kaphatna már, az anyjával mikor beszélgetett, megint mennyit hazudozott, össze, vissza,most már nem sok rengeteg ez a nõ már nekem, hogy ezt senki nem füleli le.
sorozatkedvelõ 2015 jan. 05. - 15:47:07
(422/4273)
Güney egy görény!
malvinkicska 2015 jan. 03. - 21:16:56 Előzmény Érsekvári
(421/4273)
OFF hallottam az elõzetest de nem Makranczi azt hiszem fél mondatból nehéz meg állapítani,a másik az tuti D K. annak jellegzetes a hangszíne, az többet is beszél.
8/10
édesmaya 2015 jan. 03. - 20:46:47 8/10
(420/4273)
Szia Mankos!

Dányi Krisztiánt személyesen is van szerencsém ismerni. Egyébként gondolom, hogy láttad a Szalamandra címû sorozatot, amiben Jencarlos Canelát , a legkedvesebb színész-énekesemet õ szinkronizálta.

A Szalamandra most is fut a Sorozat+-on minden este 21 órakor. Vasárnap pedig egyben ismétlik az egész hetit 10,30 órától. Évek óra mûködik a Jencarlos-fanklubunk BP-en, és 2013-ban én hívtam meg Jencarlos 25. szülinapján rendezett fanklub talinkra Krisztiánt.

Érdekes, sosem jut eszembe az Ezelbõl Cemil, hogy az õ hangja is Krisztián volt. Egyébként irtó frappáns volt a véleménye errõl a szereprõl, mármint Cemilrõl.
malvinkicska 2015 jan. 03. - 20:41:40
(419/4273)
SIKEREKBEN GAZDAG BÉKÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK SOK SOROZATTAL.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 03. - 18:36:56 8/10
(418/4273)
Helo ! B.Ú.É.K. Hallani lehetett a hírekben Székelyföldön brutális hideg volt.
Hangolódj vissza újra a sorozatokra :))
8/10
Érsekvári 2015 jan. 03. - 16:53:20 8/10
(417/4273)
A FB Szulejmán oldalon fenn van az elözetes ami az RTL-en megy és már többször megnéztem , hátha rájövök kilehet a hangja , de nem sikerül és nagyon semmitmondó a hang bárki legyen az . Szerintem ez nem jó válsztás nagyon gyenge hozzá a hang .
Igazatok van nekem is a Makranczi hangjával a legtalálóbb eddig az nagyon telitalálat.
Most már nagyon kivancsi vagyok rá.
malvinkicska 2015 jan. 03. - 16:43:35 Előzmény Érsekvári
(416/4273)
Akkor lesznek itt még lesznek ereszd el a hajamat jelenet, a két kígyó összefog Kuzey ellen, gondolom az meg meg akarja ölni, amiért börtönben került. Ami azt illeti a 24-es bölümnél jártunk, 80-ig sok minden belefér.
Off a kalácsot az unokahúgom is tudja sütni, már ezelõtt sütöttek is a menyemmel, ahogy írta az infót Gabu, Székelyföldrõl származik, olvastam ami érdekelt, mert elég hosszan taglalja a cikk. A hang csak akkor tudunk pontosat, mikor adják ezeknek, nincs Wikipediájuk, mit a többi sorozatnak és onnan már tudnánk. Szerintem Makranczi jó lenne mert van benne érzelem nem csak darálja elfele, hanem az adott szitunak, megfelelõen mondja, írjátok ha ti nem így látjátok, azt amilyen az övé nehéz eltalálni teljesen. A Gülten eredeti hangja sokkal rosszabb, mint a Göcz Annáé.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 03. - 16:26:08 8/10
(415/4273)
jó volt olvasni és közben nagyokat nyelni , mert tegnap sajnos megálltam , hogy nem ettem , de az a illatorgia ....nagyon nehéz volt . Majd legközelebb . Lehet csak a sorozat kapcsán koncentrál rá jobban az ember . Az biztos konkrétan tudom az Andrássy úton is meg az Astoriánál is a kis bódé régebben újságos volt , de ne valami rozoga bodegára gondoljatok , hanem szép tetszetõs fából , üveg ablakosra . Valószínû nem régen lettek kürtöskalácsosok . Csak én nem jártam arra.
Szerintem sem a Makranczi lesz a hangja , felismertem volna .
Sehol nem találom a neten , próbálom keresni , de nem ír a szinkronról , vagy nem jól keresem.
Pénteken végül is megtudjuk .
Köszi és szép estét Neked :)
9/10
gabus53 2015 jan. 03. - 15:34:06 9/10
(414/4273)
Én nem hiszem, hogy a sorozat miatt lett népszerû nálunk a kürtöskalács, hiszen ez alapvetõen Székelyföldrõl indult el anno, vagyis ez, ha úgy vesszük, magyar találmány! Általában vásárokon, búcsúkban is mindig meg lehetett találni. Nekem is van egy unokatestvérem, aki kb. 25-30 évvel ezelõtt, éppen a kürtöskalács miatt indította el vállalkozását. (Bár lehet, hogy van benne valami, mert kb. 1 hónapja az Ázsia Center elõtt muszáj volt vennem kürtöskalácsot, mert azonnal a sorozat jutott az eszembe!)

És ha jól emlékszem, a sorozatban is megemlítik, -valamelyik részben-, talán Berlinben(?) találkoztak volna elõször a kürtöskaláccsal, és innen vették az ötletet, tehát nem õk találták ki, hanem csak próbáltak jól hangzó nevet adni neki! (Na azért visszanézek majd 2-3 részt, mert nem vagyok biztos magamban).

Csatolom a Wikipédia linket, mert a teljes "kürtöskalács" történet itt megtalálható (még nem olvastam végig, de számomra is érdekes infókat nyújt): http://hu.wikipedia.org/wiki/K%C3%BCrt%C5%91skal%C3%A1cs

A Kurt Seyit rövid elõzetessel kapcsolatban sajnos úgy vettem észre, hogy talán nem Makranczi Zalán lesz a szinkronhang. Bár tévednék, mert eddig nagyon bejött a hangja.

Szép estét mindenkinek