10/10
syuzi 2015 júl. 20. - 12:02:19 10/10
(3733/4273)
Szívesen nincs mit:) Örülök, hogy a kis beszámolómmal tudtam segíteni neked, és mindenkinek aki esetleg nem látta vagy nem látná az ép aktuális részeket:)
Szép napot mindenkinek:)
8/10
Érsekvári 2015 júl. 20. - 11:23:43 8/10
(3732/4273)
Szia ! Sziasztok !
Jól indul a hét , köszi az életrajzi beszámolót , nagyon klassz és a bevezetõ humora pláne :)
A képrõl nem is szólva....., amúgy is melegünk van :P
BMariska52 2015 júl. 20. - 08:05:17
(3731/4273)
Kedves Katalin! Örülök, hogy ki tudtalak kapcsolni egy picit, ez is volt a szándékom, hogy tudatosan tettem föl, számítva a "vevõre"! Bár gondolom, a szusszanás után, nyilván folytattad a munkát, nem is lehet másként, szerintem vannak hasonló vonásaink még a házimunka terén is!
Kell-e mondanom, hogy nagyon szeretem, mindig öröm olvasni minden hozzászólásodat, magvas, mélyreható gondolataidat. Még ha elkalandoznék is, teljesen az ellenkezõjét sosem gondolom, de mindig helyre tudsz rázni!
Remélem, még sokáig olvashatjuk egymást!
Szép napot, minden jót kívánok Neked szeretettel!
malvinkicska 2015 júl. 20. - 07:17:48
(3730/4273)
Szép hetet mindenkinek nem volt izgalom mentes a mai rész sem Deniz oda ütött ahova kellet, jól kitolt a nagy okos Barissal túl járt az eszén. A képekkel jól térdre kényszeríti, hogy vonja vissza a vádakat amúgy sem Cemre követte el. Güney olyan aljas, már képes rabló módon viselkedni, de el állt a szava képek láttán . Baris is elgondolkodhat most, hogy hamisan, vádol, vagy vissza vonja a vádakat Cemre ellen. Simay kereste, Güneyt talán megszólalt a nem létezõ lelkiismerete, mit akarhat mondani.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 19. - 22:34:51 8/10
(3729/4273)
Jó nagyon a folytatás .
Gülten kérve kéri Güneyt aki a kapuhoz lemegy , hogy mentse meg Cemrét .
Handan arcán látni a részvétet , hiszen õ is anya .
Szegény Gülten a vidám bolondozó nõbõl egy roncs lett mostanra .
Kuzey tárgyal nagy tervei vannak kávézó a célja .
Deniz bejut a kórházba Barishoz . Hoppá!! Tévedtem , mert õ van a fotón nem Güney.
Ez övön aluli Barisnak , Deniz a képért cserébe alkut szab , Cemre szabadsága a tét .
Burak és Güney is befut , aki kezdi sejteni mi van itt .
Mekkora piszok ahogy Deniz táskáját kitépi .
Cemre az ügyvéd hatására aláírja a papírokat . Nem sejti szegény lány kedvezõen alakul a helyzete .
Simay felkeresi Kuzeyt fontos mondandója lenne számára.
A következõ részben megtudjuk .
10/10
kaboca12 2015 júl. 19. - 17:44:07 10/10
(3728/4273)
Syuzi! Elfelejtettem megköszönni, hogy leírod a mindig aktuális tartalmat. A múlt héten például itt alvós vendégeink voltak, így nem tudtam nézni, de általad azért nagyjából képben voltam. Szóval köszönet! :)
8/10
Érsekvári 2015 júl. 19. - 16:23:01 8/10
(3727/4273)
Igen ez így van , neki addig lesz jó élete amíg Güney végképp be nem fuccsol .
Közeleg szerintem .
Gülten harcol a lányáért ahogy csak tud , kiváncsi leszek ezek után , hogy Ebrunál nem ért el semmit Barishoz elmegy e . Annak idején bizony eltudott amikor azt akarta vegye el . Lelkiállapota érthetõ az anyának tudni , hogy nem a lánya volt és mégis tehetetlen . Szörnyû helyzet .
Megnéztem még Isztambulban is csak 30 fok van , bezzeg nálunk.....:P
malvinkicska 2015 júl. 19. - 16:04:38
(3726/4273)
Tudod nekem Handan viselkedése, olyan se hideg se meleg, mindig arra fordul, minta anapraforgó a naposabb oldalra, részére, most Banu és a fiacskája jelenti a napot, de lesz az még árnyékos is, vagy netán beborult.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 19. - 15:45:32 8/10
(3725/4273)
Szia Malvinka !
Most újra néztem a részt és Handan kimaradt elõzõleg .
Ugyanis a kúltúrált viselkedése mindenkit meglepett . Igazi úrinõ volt Samiékkal .
Utána milyen elégedett volt magával drága Güney fiának is elújságolta , hogy õ nemesen köszöntötte õket .
Lehet titokban a villában illemórákat vett , mert döbbenet a mostani Handan .
Güney amit mondott az anyjának , azért is mondta , mert tudta Banu hallja , senki nem érdekli Kuzey-Cemre sem , csak õ meg Banu nyugalmát senki ne zavarja meg . Nagyon nyálas ez a duma pedáloz Güneyke Banunál .
Handan miért pont a sziklás jelzõt találta adni Cemrének , biztos valami török szokás , mondás , utalás lehet ?
10/10
syuzi 2015 júl. 19. - 15:40:01 10/10
(3724/4273)
Ja még mikor Cemre az irodában volt Baris titokban figyelte a lányt féltékenyen szerelmes tekintettel és arra gondolt mikor Güney neki ment a Sinaner házban és azt hitte hogy lefeküdtek Cemrével.
Itt is látszik hogy Baris szerelmes kezd lenni Cemrébe.

Banu az irodában Zeynep fõnõkével cseveg és Zeynepnek mondja a fõnöke hogy 2 napig maradjon mert sok a munka és nagyon fontos az üzleti út. Banu nagyon örül hogy sikerült elintéznie hogy Zeynep maradjon még Antaliában.

Güney az irodában Kuzeyt nem éri el telefonon a szállodában itt derül ki hogy Kuzey és Zeynep összecserélték a szoba számot.

Gülten látja hogy a lánya milyen ideges Kuzey és Zeynep miatt, de Cemre azt mondja csak Zeynepért aggódik.
10/10
syuzi 2015 júl. 19. - 15:21:13 10/10
(3723/4273)
Ebru hívatja Güneyt az irodájában. Güneylelkesen mesél hogy jól megy az üzlet és jól síkerült a megbeszélés. Ebru közli Güneyel hogycsak Banu vezeték nevének köszönheti hogy jól megy az üzlet, és hohy Banu sokkal többet tesz bele az üzletbe. Ebru úgy érti hogy csakis Banu miatt társultak velük. És hogy Güney egy senki lenne Banu nékül, és csak az apja pékségében árulnák a tekercseket. Güneynek rosszul esik hogy Ebru így beszél róla. Visszavág Ebrunak hogy a gyerekeivel miért nem csinálja ezt hogy egyenlõek legyenek, és utal Baris hamisitására, és hogy Banut jól kisemiztéka 17 százalék részvényel. Hallgatni fog a dologról ha Ebru is békén hagyja õt sõt még támogatja is az elnõki posztal kapcsolatban hogy továbbra is Ebru vezese a céget. Güney azt mondja õ csak Banu érdekeit nézimert annyira szereti, és félti a lányt. Ebru meglepõdik Güneyen hogy tud mindent és fél, és ezt Barisnak is elmondja. Simayt a fõnöke hanyagság, és nem megfelelõ munka miatt kirúgja. Simay egy bárban ül ott összefut Merveyel a volt lakótársával, és a végkielégitésébõl kifizeti a tartozását a lakbérrel, és a rezsivel kapcsolatban. Boldogan meséli hogy megvolt az esküvõ és milyen szép volt és sok aranyat kapott és hogy Kuzeynek milyen jól megy az üzlet. Fényképeketis mutat az esküvõrõl, és mondja hogymár nem fog dolgozni háztartásbeli lesz, mert annyi pénzt keres Kuzey. Az anyósa is egy tündér nagyon jól kijönnek. Merveyt ez az egész nemérdekli és csalódik Simayban hogy otthonülõ eltartott feleség lesz megjegyzi hogy te mindig is többre vágytál és nem gondolta volna ezt. Mervey mondja hogy várják a barátai és Simay is menne vele, de Mervey lekoptatja Simayt. A bárban szemez egy férfivel még a gyûrûjét is leveszi. Közben otthon Samiék agódnak érte felhívják és Simay azt hazudja hogy egyik munkatársa szülinapját ünneplik és majd az egyik kollégája hazaviszi. Simay a bárban felszedett srác viszi haza. Ali meglátja hogy Simay egy férfi kocsijából szállt ki Simay azt mondja csak egy kolléga ki haza vitte.
Handan és Simay megint veszekednek és Handan valamit beszól Simaynak és ezt Güney is meghallja, aki közben Alival tárgyal a tekercses üzlettel kapcsolatban. Cemre felhívjaHuseint hogy mikor érkezik haza a lánya a férfi mondja hogy 2 napig marad a lány Cemre ideges mert Zeynep azt mondta neki hogy 1 nap végén már haza utazik. Látszik hogy milyen féltékeny Zeynep miatt,de még magának se vallja be hogy szereti Kuzeyt.
Közben a szállodában Zeynep és Kuzey jól érzik magukat még a kezdeti feszültség ellenére is.

Röviden ennyi:) Már várom a következõ részeket:) Szép vasárnapot mindenkinek:)
10/10
syuzi 2015 júl. 19. - 14:58:40 10/10 Előzmény BMariska52
(3722/4273)
Örülök, hogy láttad te is a tegnapi részeket:) Igen én is láttam itt van a be ígért összefoglalóm:)
Zeynep és Kuzey találkoznak a repülõn mindketten meglepõdnek hogy hogy került oda a másik. Zeynep megkérdezi Kuzeyt hogy hogy kerül ide, majd Kuzey Zeynepet, és Zeynep elmondja hogy Antaliába megy Banu üzleti ügyével kapcsolatban, hogy megtervezze a lógót, és a ruhákat a tekercses üzlethez. Kuzey elmondja Zeynepnek hogy Güney nem emlittete hogy Zeynep is Antaliába megy. Zeynep elmondja hogy Banu se mondta hogy Kuzey is jön. Zeynep elmondja hogy Banu gyõzködte õt az úttal kapcsolatban,és azt hiszi hogy Kuzey tervelte ki az egészet hogy kettesben legyenek. A szállodában Zeynep és Kuzey összecserélik a szobakártyákat, és így a másik szobájába költöznek be. Cemre neméri el se Kuzeyt,se Zeynepet telefonon ideges hogy lehet hogy ketten vannak valahol. De véletlenül Alitól megtudja hogy Zeynep is Antaliába utazott ettõl Cemre még idegesebb és féltékenyebb. Simay és Handan be segítenek a pékségben Simayt hívja a kolléganõje hogy azonnal menjen be a céghez mert a fõnöke hívatja. Simay Samitól elkéredzkedik és mondja neki hogy sajnálja hogy nemtudod segíteni a pékségben de azonnal a céghez kell mennie. Sami Alinak mondja hogy vigye el a lányt a taxi állomásra hogy minél elõbb beérjen a cégéhez. Mert Ali pont a pékségben volt a tekercseket vitte el. Nagy nehezen de elvitte Simayt az állomásra a kocsiban Simay panaszkodik hogy neki nincs egyetlen barátja se sincs, és hogy õt senki se szereti. Irigyli Ali és Kuzey barátságát. Cemre Güneyre támad miután megtudja hogy Zeynep is Antaliában van és hogy biztos a fiú és Banu terveltik ki a közös utat. Güney nem tud semmit a közös utról. Banutól megkérdezi hogy mi ez az egész Kuzey és Zeynep útjával. Banu és Güney veszekednek Ebru is meghallja a másik irodában a veszekedést, és kimegy hogy fejezzék be mert az üzlet társak is meghallják. Az üzleti megbeszélésen az egyik üzletember megjegyzi hogy Güney nagyon ismerõs neki a golfklubból, és hogy Attila nagyon szerete õt. Ebru Banu és Güney veszekedése után Barisnak mondja hogy eltakarítja Güneyt az útból
BMariska52 2015 júl. 19. - 12:25:14
(3721/4273)
Sziasztok! Miután mindent elvégeztem már, kedvem támadt egy kis Toygar-zenére, ez kísérte a mosott ruha kiteregetését. Azért odapillantottam az egyik legszebb zenére, és itt a lényege a mondandómnak: mindig vannak kétkedõk, senkit nem akarok ezzel bántani, ki hogy látja, ne értsétek félre. Ennél a jelenetnél nézzük meg Cemre arcát, hogy változik pillanatról-pillanatra. Elõször a hatalmas öröm, hogy Kuzey végre kimondta a varázslatos szót, aztán hogy vált át az örömrõl ijedelemre, végül kétségbeesésbe, merthogy már érzi, Kuzey a halál árnyékában mondta ki: Szeretlek, amikor már úgyis minden mindegy, hadd tudja meg a szeretett lány, mit érez valójában iránta. Szeretettel Nektek az ebéd utáni pihenés mellé.
https://www.youtube.com/watch?v=COFDLBuR888&index=6&list=RDuYJ2egNyDdg
8/10
Érsekvári 2015 júl. 19. - 11:03:06 8/10
(3720/4273)
Sziasztok !
Este már megnéztem , de az írást mostanra idõzítettem .
Gülten már belebetegszik a Cemrével való történtekbe , amit a lányával szemben érez . Sajnálom mindkettõjüket .
Güney újabb trükköt vet be és Banu érzékeny pontját keresi a gyerek témát , ami be is jön .
Ebru benyit hozzájuk váratlanul , és amit lát nem igazán tetszik neki . Güney vigyora azt mutatja felé nem tudsz velem elbánni .
Handannak aki örül a feltámadt boldogságuknak meg jegyzi Ebru aszzony - Güney nem tesz üres lépéseket -
Gülten kéri Ebrut segítsen Cemrén mentse meg a lányát nem õ a bûnös , de az nem foglalkozik vele .
Deniz mit akarhat Baristól és Buraktól , hogy a kórházba találkozót hívott össze a két férfinek . Közben a fotó volt a kezében amin Güney látható Burak autójánál a felvételen , ezt akarja nekik megmutatni , leleplezni ?
A sorozatban is forró a hangulat !
malvinkicska 2015 júl. 19. - 10:16:32
(3719/4273)
Szia Érsekem én már leírtam az én szemszögembõl a látottakat várom a te verziódat, nagyon szemét Güney az már biztos az már most már senkit nem kímél. Az nem szép dolog, hogy így hízeleg Banunak, mert semmi érzelem nincs mögötte. A vég egyszer mindenkinek el jön neki is .
malvinkicska 2015 júl. 19. - 10:10:09
(3718/4273)
Megnéztem szép vissza emlékezõ levelet írt Cemre. Gülten valóban nem csak a hiú nõ szerepet játsza,ha nem az aggódó anyát az biztosa szülõ mindenre képes a gyerekéért. Güney tovább ravaszkodik beteg felesége elõtt adja a szépet, gyûrût vesz neki, de ami a lényeg Ebru át lát sátáni tervén, az stabil és érc kemény nõ. Handan próbál helyezkedni, hol egyikhez, hol a másikhoz, nagyon oda van Banuért, ugye, most Cemre a fekete bárány, de remélem nem sokáig. A Ferhát lánya valami ördögi tervet eszelt ki mert nem semmiért hívatja Burakot Bárishoz, az egy minden hájjal megkent dörzsölt nõ személy, mindig tutira megy.
Szép hétvégét mindenkinek.
BMariska52 2015 júl. 19. - 07:46:03
(3717/4273)
Jó Reggelt Mindenkinek! Malvinkám Drága, a Mackó-sajtos brummogás és az egész hozzászólásod megcsinálta a mai napi hangulatomat; mint mindig, imádom, amiket írsz!
Azon gondolkodom, honnan tudja Güney a cicát ábrázoló gyûrûvel! hogy (ha jól emlékszem) akkor volt macskás jelenete Banu-nak, mikor elvesztette a babát. Akkor azt Cemre látta, hogy egy cicával játszik, akit akkori hangulatában el is zavart végül, mert a baba elvesztése miatt nagyon zavart és fájdalmas volt a lelke. Güney egy akkora féreg, hogy már nem is tudom minõsíteni. Egyszer már hozzászóltam ez ügyben, hogy gyerekkel manipulálni valakit, vagy egy elrontott kapcsolatot, a szememben óriási bûn, nagyon érzékeny vagyok gyerek-témában. Nagyon is jól tudta, hogy ezzel visszaédesgeti magához szegény Banut, akinek ez szintén érzékeny pontja, itt akkor is a gyerek a lényeg, remélem, nem jutnak el odáig. Még egy kutyát örökbefogadni is nagy felelõsség! Van lelke!
Zerin Tekindor nem csak a haját tudja igazgatni és vihogni! Nagyon szépen alakítja a fájdalmas anya szerepét is. Rossz lóra tett, hogy Ebru anyai érzéseire próbált hatni, Ebru szíve kemény mint a gyémánt!
Azért eszméletlen, hogy Handannak a mostani helyzetben is az a lényeg, hogy Sami új feleségét piszkálja, nagyon bántja a csõrét; Güneyt aztán egyáltalán nem érdekli, neki már csak az ördögi tervén jár az esze és élvezi a diadalt, hogy Ebru hol találta õt reggel!
Szép Napot Nektek, a tegnap esti frissítõ zápor hatása sajnos már sehol sincs!
8/10
Érsekvári 2015 júl. 18. - 22:18:59 8/10 Előzmény gabus53
(3716/4273)
Gabus köszönöm szépen , hogy korán nézhettem az új részt .
Nagyon jó volt .
Jó pihenést kívánok .
8/10
Érsekvári 2015 júl. 18. - 22:13:59 8/10 Előzmény malvinkicska
(3715/4273)
Szia Malvinka !
Megint kétszer kellett elküldenem a fórumra az írást így a neved lemaradt megint . Lehet a gépeknek is melegük van :D
Az a mackó sajtos brummogás nagyon tuti vicces .
Már megnéztem az új részt , de nem árulok el semmit majd holnap megvitatjuk .
Güney nem könnyû ellenfélnek bizonyul , sajnos Ebru kifogta ezt a mocskot alaposan !
malvinkicska 2015 júl. 18. - 19:59:41
(3714/4273)
Szia képzeld elromlott a gépem oda volt szerelõhöz, az a jó, hogy õ mindig hamar megcsinálja, láttam a részt Güney most már akkora féreg nincs rá jelzõ, mindent elmosott, a poharakat piát elrakta, Simay is egy mocsok galád vipera semmi tettéért nem akar felelõsséget vállalni, az ilyen nem ember. Ebru asszony jól beszólt Güneynek nem sokáig lesz ilyen nagy ló alatta, hiába telefonálgatott a csajnak ott õ kevés mint mackó sajtban a brummogás ott úgy is Ebru tesz pontot a végére. Cemre helyzete nem rózsás sajnos.