8/10
Érsekvári 2015 júl. 09. - 21:58:32 8/10
(3633/4273)
Köszi szépen Gabus !
Megnéztem az új részt tiszta krimi még egyszer megfogom , nagyon izgalmas .
malvinkicska 2015 júl. 09. - 21:32:47
(3632/4273)
Nagyon jó addig együtt leszünk.
9/10
gabus53 2015 júl. 09. - 19:30:57 9/10
(3631/4273)
Szia syzi!
Szeptember 20-án lesz feltöltve az utolsó rész. :-)
8/10
Érsekvári 2015 júl. 09. - 12:43:41 8/10
(3630/4273)
Örülök, hogy minden rendben van nálad .
Igazán szépen megfogalmaztad a lényeget , nagyon elgondolkodtató .
malvinkicska 2015 júl. 09. - 12:33:32
(3629/4273)
A részt most láttam más elfoglaltságom volt, nem volt rossz idõ , Güneyt sajnálnám de ezt õ akarta, hogy Banu legyen a felesége akkor még nem gondolta az milyen súlyos pszichés problémákkal küzd, mert késõbb derültek ki a dolgok. Aztán biztos nagyon nehezen viseli csak egy cél megvalósítása érdekében voltak jóba ,a csajjal, õ ebbe a kapcsolatba szerelmet látott ami nem jött össze. Az úgy van ahogy elsírta a bánatát az anyjának, de ki mit keres megtalálja kellet neki az uborka fára mászni. Mit ér a pompa kincs, ha élvezõje nincs és ez most így van szerintem. Kuzey talán már beteges amit érez Ali elvesztése miatt , úgy látoma gyász reakció nála nagyon kitolódott nem tudja a szeretett barátot elengedni hadd menjen a minden élõk útján, és míg nem beszéli meg magával Alinak ott jó már ahol van addig sok rossz történik, megsérti a szeretteit és ez nem mehet így sokáig. Azért csak megbocsátott Demetnek, a Seref is jól beszélt elgondolkodhat rajta. A rész tanulságos ,mert mutatott egy olyan képet milyen nehéz feldolgozni egy olyan személy elvesztését akit annyira szerettünk, és egyik percrõl a másikra nincs, csak egy sír domb ami nem szólal meg többé sajnos.
10/10
syuzi 2015 júl. 09. - 12:09:39 10/10
(3628/4273)
Tudja valaki hogy még hány rész van vissza a 2 évadból?
Kíváncsi leszek majd hogy mi lesz a szereplõkkel a végén majd írjátok le akik nézitek:)Köszi elõre is:)

Nagyon várom már a szombati részeket:) Remélem én is hogy senkinél se okozott nagy károkat a vihar:)
8/10
Érsekvári 2015 júl. 09. - 11:59:53 8/10
(3627/4273)
Sziasztok !
Az a helyzet Gabus tegnap 22.00 körül már nézhetõvé tette az új részt , néztem is volna erre "elszállt" az net . Tuti a vihar miatt .
Most viszont sikerült .

Handan a hátsókertbe találja fiát aki nagyon maga alatt van , iszik siratja az elúszott kapcsolatát Meldával
, a félresikerült életét , Cemrét és Kuzeyjt , hogy boldogok . Handan próbálja összerakni valamelyest Güneyt .
Banu aki kereste férjét az elhangzott beszélgetést kihallgatta . Nincs könnyû helyzetben õ sem .
Sinanereknek tényleg minden az üzlet a pénz körül forog . Náluk a boldogság forrása, ha emelkedik a részvény a piacon .
Kuzey és Seref meghitt beszélgetése mindkettõjüknek sokat jelent . Seref nagyon szépen fejezi ki érzéseit , ami Kuzeyjre is nagy hatással van . A lányok megjelenése megkönnyebbülést és békülést hoz . Na végre !!
Simay elment az esti programra ahova a táncos lány invitálta .
Kíváncsian várjuk mi a folytatás .

Remélem Malvinkánál nincs probléma az internettel , mert nem jelentkezett még .

Szép napot mindenkinek :)
BMariska52 2015 júl. 09. - 07:44:18
(3626/4273)
Nem írok részletes tartalmat, meghagyom két kedves társamnak!
Mindenképpen ki kell emelnem viszont Kuzey és Seref beszélgetését! Már régebben le kellett volna hogy üljenek, de valószínûleg Kuzeynek kellett hozzá az öklözés is, hiába, õ már ilyen, mit tegyünk!? A mondatok, amik kettõjük között elhangzanak, Szandrát dicsérik, gyönyörûen van fordítva! Kiemelésre méltó: /Kuzey mondja/ "A szívnek az a dolga, hogy szeressen. Elvégre a Teremtõnk mindent tud... Õ az, aki fájdalmat ad nekünk, de az összes fájdalom mellé vigaszt is."
Köszönöm szépen a mai részt Kedves Jótevõink áldozatos munkáját! Szép Napot, kellemes hûvösben!
BMariska52 2015 júl. 09. - 07:15:01 Előzmény Érsekvári
(3625/4273)
Szia Kedves Érsekem!
Ez kölcsönös, én is nagyon szeretem, amit Te, Malvinka, Bemes írtok, kiváncsi vagyok a véleményetekre, (és minden kedves Fórumtársaméra is), Ti hogyan látjátok, mit gondoltok a sorozatról, a szereplõkrõl. Nagyon jó ez a kis baráti kör, ami megadatott nekünk, kívánom, még sokáig élvezzük egymás társaságát, és mint elõbb Gabuskám is jól megírta, ha Kuzey (SZÍVBÕL SAJNÁLOM!)végetér, átmegyünk a Karadayi oldalra. Azt a sorozatot is nagyon kedvelem, csak oda kevesebbet írok - eddig még, majd ez megváltozik akkor biztosan. Most nézem Kuzeyt.
BMariska52 2015 júl. 09. - 07:10:20
(3624/4273)
Szia Malvinkám! Mint látom, Gabuskám megválaszolta Neked, hogy a Karadayi oldalon találkozunk, ha végetér (SAJNOS!!!) Kuzey.
Remélem, aztán késõbb sem okozott sok kárt, jobban inkább semmi kárt a rossz idõ Nálad, a kertben, vagy az állatkáknál! Én komolyan mondom, hogy mindig a gondolatomban vannak azok a területek, sajnálom a gyümölcsösöket, a fákat, a szegény állatokat, az embereket, akik sokat dolgoznak a földeken a városi ember kényelméért. Tegnap is mondtam a páromnak, csak ne legyen a gyümölcsökre sok jég, egyrészt hogy elveri, másrészt, már megint aranyáron vesszük akkor! Még csak most nézem majd a soros részt.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 08. - 21:31:13 8/10
(3623/4273)
Szia Kedves Mariska !
Nagyon kedvellek Téged olvasni meg Malvinkát is .
Annyira színesen változatosan meg különlegesen fogalmazzátok a véleményeiteket .
Tanul belõlük az ember és ahogy Malvin írja szórakozunk is , van amikor jót nevetek egy egy mondaton .
Színes paletta úgy nevezem , hogy jelen vagytok .
Igen most már történnek események , sûrûsödnek váratlan történések a sorozatban .
Valóban Zeynep nagyon irritáló , már az 1. évadtól kezdve , szinte ahogy megjelent . Most már a jelleme teljesen eltorzult , betegesen féltékeny és rosszindulatú ember , Cemrével különösképpen tudjuk miért , de Vénusz is a céltáblája lett .
Miért is nem Barist szemelte ki magának , érdekes õt nem akarja , vagy lehet az lesz a következõ nála ?

Aranyos vagy , hogy érdeklõdsz , felénk annyira durva vihar nem volt a Vérmezõnél , de nem mentem körülnézni mi történt . Majd holnap , biztos sok ágat letört a nagy szél . Szerencsére itt nem dörgött villámlott ez valamelyest enyhébb volt. Érezhetõ a frissülés a levegõ is egész más lett .
Remélem senkinél nem okozott problémát a vihar, fõleg Malvinkáék felé .
Szép estét kívánok és jó pihenést .
9/10
gabus53 2015 júl. 08. - 21:29:05 9/10
(3622/4273)
Szia Malvinka!
Átmegyünk a Karadayi oldalra.

Hölgyeim! Fent van már a ma esti rész...!
malvinkicska 2015 júl. 08. - 20:16:57
(3621/4273)
Azon gondolkodom ha majd egyszer véget ér eza sorozat hol fogunk ilyen jól meghitten szórakozni, véleményt cserélni. a rossz idõ még hozzánk nem jutott el csak egy kis szél lengedez, reméljük a legjobbakat.
BMariska52 2015 júl. 08. - 19:54:50 Előzmény malvinkicska
(3620/4273)
Szép Estét!
Visszatért a tévé és az internet, több óra kimaradt.
Szívbõl remélem, nem okozott kárt egyik Kedves Fórumtársamnál sem a vihar és a jég! Nyugtassatok meg, kérlek!

Kedves Érsekem! ezt a mondatodat nagyon köszönöm: "Zeynep kárörvendõ vigyorától viszket a tenyerem lekevernék neki jó nagyot." Én is így érzek!
Malvinkám, Neked pedig ezeket a szavaidat, nagy igazság van bennük: "...van élet azután ha valakit elveszítünk, meg kell tanulni élni nélküle, én tapasztalatból tudom, holtnak holt, élõnek élõ a barátja. A nóta is azt mondja, utánunk is ujjak jönnek örök sorsa ez az életünknek."
Én is tapasztalatból tudom ezt, ezért vagyunk mi lelkitársak Kedveseim!
8/10
Érsekvári 2015 júl. 08. - 14:47:23 8/10
(3619/4273)
Sziasztok !
Nagyok jó részek jönnek a mostani is .
Zeynep Vénusszal milyen lekezelõ módon beszélt , csak tudnám milyen alapon . Vénusz úgy néz ki sajnos két szék közül a földre esett . Zeynep kárörvendõ vigyorától viszket a tenyerem lekevernék neki jó nagyot.
Demettõl távozó hadnagyot Kuzey meglátja és sarkon fordul elmegy . Ez nem jött ki ki jól , újabb rossz pont a szerelmeseknek .
Melda és Güney kapcsolata fõleg üzletre alapozódott , legalább Güney pofikára esett .
Sami támogatja Cemre és fia kapcsolatát amivel a lánynak örömet szerzett .
Kuzey mérgét a konditerembe vezeti le és közlik vele van egy partnere aki Seref személyesen .
A hadnagy tudja mire számíthat Kuzeytõl és így zajlik a beszélgetésük , hogy közben püfölik egymást .
Többnyire Seref kap , de így is Kuzey szívére akar hatni és közli vele ha hülyére veri akkor is szeretni fogja Demetet .
Sajnáltam a hadnagyot , mert jó ember Demet méltó párja , de a fafejû Kuzeyjel nem boldogul .
Azért valami történt , mert Kuzey mintha felfogta volna Seref mondatait , leállt a verekedéssel .
Simay telefonon éri el Barist a gyûrû miatt , aki nem is emlékszik semmire, de közli a lánnyal tartsa meg az övé .

Nagyon drukkolok Gabuséknak legyen segítségük a fordításhoz , bárcsak tudnánk segíteni .
További kellemes délutánt mindenkinek :)
malvinkicska 2015 júl. 08. - 11:05:24
(3618/4273)
Látod ezt gondolom én is Kuzeyjnek most nincs igaza Seref helyretette, remélem a következõkbe belátja van élet azután ha valakit elveszítünk, meg kell tanulni élni nélküle, én tapasztalatból tudom, holtnak holt, élõnek élõ a barátja. A nóta is azt mondja, utánunk is ujjak jönnek örök sorsa ez az életünknek. A meleg reméljük mérséklõdik nem lehet piheni akkora a hõség, csak ne olyan pusztítás legyen az ára, mint a múltkor.
BMariska52 2015 júl. 08. - 09:51:35
(3617/4273)
Ez a Zeynep úgy viselkedik, mintha a Sinaner cégnél õ fújná a passzát szelet, mindenbe beleszól, nem tudom, egyáltalán mit keres a vezetõi értekezleten, mert õ nem titkárnõ ha jól sejtem, még csak jegyzõkönyvet sem kell vezetnie. Mindenki dolgába úgy belebeszél, hogy az már mindenen túltesz.
Szerintem Güney rájött, hogy Melda csak kihasználta, szép borítékba csomagolta kedveskedésével, hogy neki jó üzlet származzon a viszonyból. Na, majd meglátjuk, mi lesz még ebbõl, nem hiszem, hogy Ebru Anyu bedõl a továbbiakban Güney fiúnak!
Seref férfi a talpán, nem piskóta! Nagyon kedvelem Kuzeyt, de nem tudtam neki megbocsátani a haragot Demet és Sereffel kapcsolatban! Most azt kell mondjam, örülök, hogy Seref helyretette FEJBEN IS! Remélem, ettõl majd észhez tér, és felfogja Seref szavainak jelentõségét, megmozdulnak a fogaskerekek a makacs agyában és ki-, megbékül a kapcsolatukkal.
Simay élete nem tud már helyrejönni, kár volt bedõlni a gyûrûnek, csak nem gondolta komolyan, hogy Baris leereszkedik hozzá?
Nagyon jó volt a mai rész, KÖSZÖNÖM SZÉPEN!
BMariska52 2015 júl. 08. - 09:31:33
(3616/4273)
Aranyszívû Gabuska! Örök hálával tartozunk Neked és a többi Kedves Segítõnek, akik fordítjátok és fölrakjátok ezeket a remek sorozatokat, melynek mi csak a gyümölcsét aratjuk le! Mindig szívbõl sajnálom, hogy egy lusta disznó voltam és nem feküdtem rá jobban a nyelvtanulásra, most én is közétek tartozhatnék, de hát ez már veszett fejsze nyele! Az én mai tudásommal max. egy utazásnál boldogulnék.
Mindig imádkozom, hogy pihenni is tudj, ne erõltesd meg magad nagyon, vigyázz az egészségedre! Várjuk az enyhülést, de azt mondják, viharokkal jön.
Szép Napot, most nem szó szerint, mert van belõle sok!
malvinkicska 2015 júl. 08. - 07:23:21
(3615/4273)
Gabukám te egy tündér vagy a társaddal mindent megteszel annak érdekében, hogy mi szórakozhassunk ezeken a csodálatos történeteken, biztos óriási munka van, mögötte, amit önzetlenül végeztek, további erõt kitartást, és egy kis enyhébb idõt kívánok nektek.
malvinkicska 2015 júl. 08. - 07:18:40
(3614/4273)
Kuzey a hogy viselkedett a Sereffel nem volt szép dolog tõle, de az beolvasott neki senkit nem hagy kettõjük közzé állni, mert szereti Demetet, és azért, hogy Ali és a felesége halott, nekik még van joguk az élethez és igaza volt. Kuzey foglalkozzon a saját szerelmi életével ne tegye a másét is tönkre, úgy látszik õbenne már annyi minden felgyûlt csak verekedéssel tud úrrá lenni rajta, sajnos. Aztán Simay vissza akarja adni a gyémánt gyûrût, amit neki adott részegen, de az azt mondja csináljon vele amit akar.