BMariska52 2015 aug. 02. - 07:56:08
(3833/4273)
Ne haragudj Kedves Napraforgó, de kijavítalak: Az, hogy Kuzey beolvasott Banunak és Güneynek, csak képzelt jelenet volt (SAJNOS!). Azért jó, hogy betette a rendezõ, de épp az imént írtam, hogy élveztem volna, ha valóban elhangzik!
BMariska52 2015 aug. 02. - 07:53:18
(3832/4273)
Szia Kedves Syuzi! Köszönjük szépen a mai összefoglalódat, mint mindig, nagyon részletesen, jól sikerült!
Azért az nekem nagyon tetszett volna, ha valóban megtörténik, amikor Kuzey beolvas Banunak és Güneynek, ami a rendezõt dicséri, milyen kiválóan megkomponált jelenet volt! Látható, hogy a tegnapi részekben mindenkinek kezd kiütközni az igazi jelleme. Hüsein se fogja vissza magát. Szegény Kuzey hatalmas fejmosást kap tõle, majd késõbb otthon még apjától is, amit igazán nem vártam volna Samitól! Aki aztán késõbb láthatóan megbánja, mikor alvó fiára néz, aki egyedül, a kanapén próbál pihenni, akkor egészen elérzékenyül és eszébe jut, hová vezetett, mikor Kuzey magára vállalta a baleset elkövetését, milyen végzetes dolgokat indított útjára ezzel. Most már láttuk, hogy Simay is elindul a lejtõn, már sms-ezik a pasijával és kezdi a hazudozást.
Szeretnék megosztani Veletek egy tegnap hallott beszélgetést: Érdi Tamás vak zongoramûvészünk mesélte, hogy koncertezett egy iskolában kisgyerekek elõtt, majd késõbb elmesélte neki a tanárnõ, hogy az egyik kislány azt súgta a fülébe, míg hallgatta a játékát: úgy félek attól, hogy nemsokára vége lesz! egy másik pedig azt: miért van az, hogy ha ezt a darabot hallom, sírnom kell? Emlékeztek még a Tiltott szerelemben többször hallott zongoramûre?, amit Nihal és Behlül is játszott? Chopin cisz-moll nocturne. Errõl beszélt a mûvész. Érdekes, hogy nagyon kedvelik a törökök ezt a darabot, mert Kuzey-ben is felidézõdött már, Ebru asszony próbálkozott vele. Más török sorozatban is hallottam, már nem emlékszem, melyikben, talán Gyöngyben. Én is sokszor, több elõadótól meghallgattam már, nagyon szeretem.
Szép vasárnapot kívánok Nektek!
napraforgó 2015 aug. 02. - 07:50:22
(3831/4273)
Kiegészítenélek. Güney és Zeynep taxival hazaérkeznek, Husszein úr nekikesett, szidta a lányát és hibáztatta Kuzeyt, hogy most nõsült, de másik lánnyal ment "nászútra". Kuzey bizonygatta, hogy nem történt köztük semmi, a lánya nem tett semmi rosszat, az öreg csak balhézik. Gülten magával viszi Zeynepet, amíg Husszein lenyugszik, majd át is megy hozzá beszélni.
Kuzey hazaérkezik, ozz találja Banut is, aki épp ruhákat vett Güneynek, hogy elegáns legyen.... Güney nem örült, megvenne õ magának mindent.
Kuzey mikor meglátta Banut, nekiesett, szemére vetette a mesterkedését - 3 m szövet miatt elküldted Zeynepet Antalyába!!???Elmondta mindennek, gonosznak, szemétnek, kicsit sem fogta vissza magát. Az a lány most miattad sír, az apja meg miattad nem hisz neki... Mikor a nõ ki akarta nyitni a száját, elhallgattatta. Güney csak bénultan hallgatott.

Közben meg Simay nincs otthon, az új udvarlójával lehet. Handan áskálódik, de Sami meg Kuzeyt vonja felelõsségre, hogy nõs ember létére más nõ után szalad. Kuzey alig birja elhallgattatni. Simay hazaérkezvén hazudik - túlórázott, majd a szeretõjável sms-ezik. Késõbb meg Kuzey orttfelejtett teloját ellenõrzi.. amit Kuzey észre is vesz, figyelmezteti is, ilyet ne csináljon többet.
BMariska52 2015 aug. 02. - 07:26:51
(3830/4273)
Köszöntelek Benneteket! Nem is volt olyan régen, hogy itt feltettem a kérdést: mikor kezdõdött Güneynél ez a mocskos, aljas viselkedés. Tegnap, amikor néztem az elsõ évadot, választ kaptam . Akkor, amikor olyan fondorlatos módon, csak és kizárólag a saját érdekeit nézve, eljegyezte Banut, aki gyermekien boldog volt ettõl. Már akkor elkezdõdött, és azóta csak fokozódott, már ha egyáltalán lehet még fokozni, nekem még mindig leesik az állam ennyi szemétség láttán. Hol van már az a boldogság, amit akkor láttunk Banu arcán? Mennyi idõ telt el, talán egy év? Ma már hogy viselkedik vele Güney, azt a mérhetetlen szemétséget már nem is tudtam volna elképzelni, ahogy beszélt a lánnyal. Aztán már megint van pofája felhívni Kuzeyt (már megint jókor, jól idõzítve rondított bele a majdnem-csók jelenetbe ez a szemét látnok!). Hogy képes így csûrni-csavarni, hogy Kuzeyre keni az õ kiebrudalását a Sinaner-házból, a házassága is miatta ment tönkre, a szegény angyali Güney csak Kuzeyt akarta menteni, õ a jó testvér!
Jó volna, ha Kuzey komolyan gondolná, hogy nem törõdik vele, bár kétlem, Güney állandóan képes keresztbe tenni! Most ki is mondta Kuzey, hogy fél...
Nagyon szép és aranyos volt a csónakázás, tetszett a kedves hangulata!
Handan asszony elég érdekesen mesélte el Saminak, mi történt szegény kisfiával, még csak véletlenül sem a teljes igazságot! Mindenki más hülye, csak én vagyok helikopter! Nagyon bírtam a két tyúkot, ahogy leselkedett Samira és Handanra a fodrászüzletbõl.
Kiváncsian várom, vajon Güney miért menti ki Simayt; szerintem csak azért, hogy felhasználja a saját érdekében!
10/10
syuzi 2015 aug. 01. - 17:06:20 10/10
(3829/4273)
Ja még Ali látta Simayt egyedül munkaidõben a plázában amint talán jegyet vesz a moziba talán.Este a vacsoránál meg is kérdi Simayt hogy mit csinált ma ,és hogy sokmunkája volt-e és hogy meddig dolgozik.Persze Simay hazudik azt mondja hogy sok munka van a cégnél és még néha órákat kell tulorázni mert a cégének sok megrendelése ,tárgyalása van.

Gülten felajálja Zeynepnek hogy majd õ beszél Huseinel , és el is megy Huseinel hogy béküljön ki a lányával. Husein hallgat Gültenre és el megy Gültenék házába hogy haza vigye Zeynepet. Otthon Zeynepnek csörög a mobilja és az anyja hívja mondja az anyjának hogy az apja is beszélni akar vele. A szobájában elmondja az anyjának hogy ne haragudjon rá amiért az apjával Huseinel kellett beszélnie de az apja mostanában nembizik benne és hogy Kuzeyel se beszélt a történtek ota .Husein hallja a beszélgetést amit a lánya mond az anyjának .

Cemre vacsoráján elég feszült volt a hangulat és finoman beolvas Banunak

Cemre otthon szomorú és elmondja az anyjának hogy Zeynep nem megy vissza Olasz országba .

Röviden ennyi:) Szép hétvégét kivánok mindenkinek:)
10/10
syuzi 2015 aug. 01. - 16:54:06 10/10
(3828/4273)
Sziasztok ime a mai kis összefoglalóm:) A mai részekben volt:)

Kuzey és Zeynep egy taxiban utaznak és Zeynep fél hogy mit fog szólni az apja Husein ha kiderül, hogy együtt voltak Antaliaban Kuzey nyugtatja a lányt hogy nem lesz semmi baj nyugodjon meg. Gülten ép zárná a szalont Cemre is ott van és mesél a vacsora meghívásról és hogy mit vegyen fel a vacsorára kérdi az anyját. Gülten már indulna mert Husein is pont zárna Cemre meg is jegyzi, hogy biztos Husenel szeretne összefutni. Persze Gülten hárit mindent hogy dehogyis hogy még most is Zeyneprõl beszéljenek így maradnak, pedig Gülten szíve szerint talizna Huseinel. Pont akkor érkezik meg Zeynep és Kuzey a a taxival Cemre meglepõdik hogy ketten szálltak ki a taxiból. Husein meglepõdik hogy Kuzey a lányával jött . Zeynep elmondja hogy együtt voltak Antaliaban. Husein összeveszik a lányával és Kuzeyel és elküldi õket a boltból, mert azt hiszi hogy direkt tervelték ki a közös utat és ezt szóvá is teszi a lányának. Kuzey megvédi Zeynepet. Gülten lép közbe Husein és a lánya közti vitában. Zeynep Gültenékhez megy a vita után. Kuzeyis haza érkezik és Banunak mondja hogy Zeynep is ott volt . Kuzey magában mindenek elmondja Güneyt, Banut. Az irodában Güney a számlákat rendezi és mondja Kuzeynek hogy át utalta a pénz munkások számlájára. Alinak el felejtete el utalni a pénzt , és Kuzeynek adja Ali csekkét. Kuzey ezt szóvá is teszi hogy miért felejtette ki Alit ,és hogy Ali is ugyanolyan mint a többi dolgozó a tekercses üzletben Güney mondja hogy sok volt a munkája és csak véletlenül felejtette ki Alit. Kuzey mondja hogy Alinak akarja igérte az egyik standot Güneynek nem tetszik az ötlet és leszidja az öccsét , hogyne ígérgessen felelõtlenül senkinek standot. Ebru meglátja amit Kuzey, és Güney aláírnak a tekercses üzlet kapcsán papírokat és rögtön az irodájába szalad. Güney meglátja Ebrut és követi az irodájában, és meghallja amint Ebru elmondja Barisnak hogy már nem csak egy szegényt kell elviselni hanem már kettõt és hogy Güney egy senki õt is ép elég elviselni most még az öccsét is el kell viselni. Baris mondja hogy el takaritjuk Güneyt. Ebru elõtte leszidja Barist hogy õ még a hamis papírokat se tudta jól csinálni Attila hamis végrendeletére utal. Aláírás hamisitásra. Elérkezik a vascora napja mindenki meglepõdik Cemre ott létén. Banu elmondja hogy Güney megkérte a kezét látszik hogy az anyja és Baris nem örül ennek. Közben Ali és Kuzey otthon vacsoráznak Simay elõveszi a sazt , hogy Kuzey játszon rajta , és azt hiszi hogy Ali vette a sazt de Ali mondja hogy nem õ vette, majd elkezd játszani Kuzey rajta és Cemret is felhivja hogy hallja Kuzeyt játszani. Cemre boldog mert hallja Kuzeyt énekelni, és zenélni a sazon amit õ vett. Simay véletlenül megtudja hogy Cemre vette a sazt. Alit kikisérve Cemre üzit küld Kuzeynek amit Simay is meg lát csak nem tudja hogy kitõl kapott Kuzey üzit, és bele néz Kuzey telójába amit Kuzey meglát és mondja hogy nincs a telójában semmi olyan amirre Simay számitott.Elõtte kitörölte az smst Kuzey. Simay sms-ben a szeretõjével "beszél" Kuzeynek mondja hogy a jõvõ héten sokáig bentkell lennieKuzey felajánlja hogy érte megy ha végez de Simay mondja hogy egy kisbuszt fogadott a cége és mindenkit az visz hazza.
10/10
syuzi 2015 aug. 01. - 12:49:19 10/10
(3827/4273)
Már várom a mai részeket:) Délután vagy holnap hozom a kis összefoglalómat:)
malvinkicska 2015 aug. 01. - 09:00:32
(3826/4273)
Kedves Mariskám Érsekem én is nagyon szép hétvégét kívánok nektek és mindenkinek.
BMariska52 2015 aug. 01. - 08:56:08
(3825/4273)
A hasonlóan hûségeseknek Szép Jó Reggelt kívánok!
Köszönöm szépen Szandra és Gabus munkáját, hogy még mindig ezzel köszönthetjük egymást a reggeli kávénk után. Mindig alig várom a folytatást, és akkor eszembe jut, hogy már nem leszünk együtt így továbbra? Remélem, azért megtaláljuk a módját!
Sajnálom, hogy ma elmaradt a csónakázás! Biztosan nagyon csodás lesz, már alig várom! Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem nagyon tetszik ez a visszafogottság, ahogy két szerelmesünk viselkedik! Úgy érzem, még nem merik megélni a katarzist, szerintem tudják, hogy "valami" még hátravan, le kell zárulnia pár dolognak ahhoz, hogy õk maradéktalanul élvezhessék az életüket. Güney míg ereje van, hátráltatni fogja õket ebben, kell jönni egy olyan dolognak, ami véget vet ennek. Güney már úgy iszik, mint Jockey Ewing a Dallasból. Nem láttam még törököt ennyire keményen piálni. Milyen undorítóan viselkedik már az anyjával is. Teljesen elszabadulnak az indulatai tehetetlen dühében. Csak egyet nem ismer el: Õ rontotta el az egészet! Nem tudta megbecsülni magát. Azt hitte, a nagy eszét, tehetségét jól használja, de csak kihasználta a lehetõségeket.
Kedves Malvinkám, Kedves Érsekem, szeretettel kívánok Nektek szép hétvégét, jó pihenést! Kedves Katalin, csak azt szeretném mondani, hogy én már kiskoromban is az asztal alatt ültem otthon, mikor vendégek voltak nálunk és "kagylóztam" az okosabb, idõsebb emberek beszélgetését, ez a fajta tisztelet már akkor kialakult nálam. Neked is szép hétvégét kívánok!
malvinkicska 2015 aug. 01. - 07:29:42
(3824/4273)
Kuzey és Cemre aranyosak együtt, de csak a kezét fogja meg az imádott nõnek, nagy megtartóztatás tõle. A tekintetük több mindenrõl árulkodik, ezt a szerelmet jól megszenvedik. Güney a züllés útjára lépet, annyit iszik nem emlékszik semmire, az anyjával is ordítozik, mert elbukott. Simaynak akar segíteni nem önzetlenül hanem ha segít neki Baris tönkretételében, továbbra egy féreg, szerintem rosszabb lesz nem jobb. Aztán ott vannak az apjáék akik azt fontolgatják jó, hogy elment Kuzey, és haragszanak utána ment Cemre, nem kellet volna.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 31. - 22:18:11 8/10 Előzmény malvinkicska
(3823/4273)
Köszönöm szépen Gabus !
A fiatalok helyesek egymással Kuzey nagyon figyelmes , viszont Cemre aki lazábban veszi a dolgokat . Kezdik végre jól érezni magukat és még egymás kezét is megfogják ! Nahát nahát micsoda merészség .
Simay abban a bárban egybõl egy jó arcra talált.....
Güney az anyjánál landolt végül és a zûrös éjszakai italozás után alig tér magához . Simay hívja ,de semmire nem emlékszik , hogy éjjel már beszéltek . A lánynak miatta kellett egy pasas ágyába kikötni , mert Güney elsõre fel sem vette a telefonját , amikor segítségre szorult volna . . Most pénzt ígér a lánynak , ha Barist segít börtönbe juttatni . Handan mindent hall és kiborul mit akar a fia Simaytól . Güneynek csak a bosszún jár az agya .
Viszont a lányt már a pasik úgy néz ki örömlánynak alkalmazzák .
Sami , Gülten , Aynur kavarják rendesen a témát , amikor megjelenik Handan is.
Vajon mivel áll elõ mit akarhat , hogy van képe odamenni , mert Güney fiacskáját félti .
Bezzeg Kuzeyjért egy lépést sem tett .
malvinkicska 2015 júl. 31. - 13:01:57
(3822/4273)
Azért ha megnézed Simay nagy árat fizet egyetlen rossz döntéséért, mert megtartja a babát akkor lehet másképp alakul a sorsa, az összes lány között az õ szerepe a legkeményebb, nem kellett a szüleinek házassága nem sikerült mindenki cafkának nézi ennyi negativ dolog után nem csodálom, mindegy alapon bármire képes szegény. A legmélyére nézünk a dolgoknak igazán tanulságos ez a sorozat ami az emberi sorsokat illeti.
BMariska52 2015 júl. 31. - 07:27:01
(3821/4273)
Szép Jó Reggelt Nektek! "Ez egy nagyon békés hely." - mondja Cemre, de mi történik? Güney miután jól kibeszélgette magát Vénus-sal, amit persze rögzített is a nagyokos, úgy alakítva a beszélgetés fonalát, hogy Barisra tereli Ferhát megölésének gyanúját, máris hívja a következõ áldozatát. Cemre buta fejjel elárulja, hogy Kuzey-el van, így rögtön vége az idillnek: "Egy telefonhívás Güneytõl elég volt, hogy közénk álljon."
Az nagyon tetszett, hogy Baris elvitette a Sinaner tulajdonú cég autóját, Güney már azt sem használhatja. Most már nagyon látszik, hogy Güney kapkod fûhöz-fához, nem egészen látja már át, mit kéne tennie, mindenhonnan kiszorul. Azért a gonoszkodást abba nem hagyná semennyiért!
Jó volt, hogy Cemre útrakelt, így legalább Kuzey ráébredt, mit kell tennie és utánament; Hála az Égnek! "Nem választhatnak el minket. Senki sem teheti.", és Kuzey kézen fogja, majd átöleli és visszamennek a házba, de Kuzey most is zavarban van, azt mondja, nem zártam be az ajtót, ez felébresztett a meghatottságból, már nevetni tudtam. (ezt a három percet 3x néztem meg, annyira tetszik, és a kedvenc megunhatatlan zeném!)
Remélem, Simay nem akar rossz lány lenni, hogy egy férfiakkal teli bárba indul...
8/10
Érsekvári 2015 júl. 30. - 22:54:26 8/10
(3820/4273)
Nagyon szép jelenet amikor Cemre elmegy és Kuzey nem engedi . A zene miatt is , de miattuk is megnézem biztos még többször . Olyan helyesek amikor már megszûnik a nyomás Kuzeyjen és megkönnyebbül , hogy elmondta ami a szívét nyomta eddig .
Hayat Gibi meg csak szól.....gyönyörû ez a dal .
malvinkicska 2015 júl. 30. - 22:18:16
(3819/4273)
Gabuék jóvoltából megnéztem a soros részt az biztos Kuzey lelkébe nagy lelki viharok dúlnak elég ezen úrrá lenni, de Cemre kitartása becsülendõ milyen mély szerelmet táplál iránta. Csodálatos volt ez a pár perc míg együtt voltak, sajnálom õket a boldogságuk állandóan falba ütközik. Güney még a telefont sem veszi fel szerintem érzi, közeleg számára a nagy leleplezés, a sok hazugsága szemétségére fény derül. Venus azt azt adta vissza neki amit õ adott régebben meg is mondta neki. Baris szinte megvette Burakat, a részével, hogy hallgasson, az is dörzsölt fickó. Simay sodródik az árral, nem talál kiutat rosszra fordult elrontott életébõl sajnos. Az még szép volt legalább megölelte, Kuzey Cemrét mikor vissza vitte a lakásba.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 30. - 22:13:18 8/10
(3818/4273)
Gabusnak hálás köszönet a korai nézésért :)

A folytatásban : Güneyt Vénusz is faképnél hagyja nem lesz a segítségére . Baris az autót is visszaveszi Güneytõl . Aki végül már Cemrét hívja , de kiderül a lány Kuzeyjnél van . Kuzey többször próbálja híni a testvérét , de az kinyomja õt . Nagyon kihat a hangulatukra , hogy Güney telefonált és mintha újra közéjük állt volna. Cemre megjegyzi Kuzey gyáva.
Majd aztán nemsokára tisztázzák a helyzetet , végre Kuzey kinyögi a lényeget miért jött el .
Megkönnyebbülnek mind a ketten .
Güney ma allergiás a telókra senkivel nem akar beszélni .
Simayt is kinyomja , aki úgy tûnik valami éjjeli munka után akar nézni ?
8/10
Érsekvári 2015 júl. 30. - 15:51:36 8/10
(3817/4273)
Bocsika ! Tegnap egy kicsit belenéztem a folytatásba és azt is most elkotyogtam , de hamarosan megtudjuk úgyis .
Annyira izgi volt egyszerûen nem tudtam abbahagyni .
8/10
Érsekvári 2015 júl. 30. - 15:46:29 8/10
(3816/4273)
Kuzey örül Cemrének , de valahogy nem tud feloldódni nagyon hidegen viselkedik . Biztos Güney- Baris tiltólista jár az eszébe.
Handan indulásra készen áll a bõröndökkel . Banuval a fiáról beszél védi õt és a menyének azt mondja jobban meg kellett volna védenie a házasságát . Tanácsokat osztogat , hogy kellett volna....Canról is szót ejt, hogy már felé fordult Banu .
Aztán Ebru , Baris is sorra jön mindenkihez van rosszindulatú megjegyzése. Vissza tért a régi Handan viselkedés.
Az egész ház örül a távozásának a személyzetet is beleértve .
Güney az anyja hívását már fel sem veszi Demethez megy Serefet keresi , aki viszont Izmirbe van Simay szállásán nyomoz a lány után.
Güney próbálkozik minden ismerõsnél , semmi sikerrel még Melda is lelépett .
Kuzey annyira furcsa visszafogott Cemre úgy látja jobb ha elmegy . Elindul az úton amikor Kuzey utoléri és vissza viszi a házba , ahol elmondja Baris akarta , hogy eltûnjön Isztambulból ez volt az ára a szabadulásának . Remélem hamarosan kiderül nem Baris , hanem Güney volt az értelmi szerzõ .
Zeynepet most egy picit megsajnáltam .
Simay menekülõre fogta , mert a táncos lány feldobta Serefnél .
malvinkicska 2015 júl. 30. - 08:02:21
(3815/4273)
Tudod drágám akinek nem volt jó délelõtt annak, délután is rossz és szegény Simay így van meg Handan is , mert ugye sem a házassága sem az imádott fiacskájától nem azt kapta amit várt. Az õ korában elég kiszolgáltatott, magamat bele gondolva mivel mindig két lábon álltam a földön sok jót, rosszat megoldtam, na de egy ilyen helyzetbõl elég nehéz lesz neki kilábalni, elgondolkodtató, hogyan tovább, de az élet ilyen tartogat mindenki számára meglepetéseket.
BMariska52 2015 júl. 30. - 07:45:25
(3814/4273)
Jó Reggelt Nektek! Úgy néztem volna még, hogy Kuzey hûvössége felengedjen! Mikor láthatjuk már végre, hogy szerelmet mutat? Most vajon mi tartja vissza? Nagyon aranyos volt, ahogy pakolászott, zavarban volt, de a beszélgetéskor már megint visszahúzódott a csigaházába. Cemre elénekelhetné neki: Csiga-biga gyere ki...
Handan asszonynak ismét megmutatkozott a magas IQ-ja, azt már nem is minõsítem! Güney meg magasról tesz rá, õ most Seref után kajtat, érzi, hogy a hadnagy nem egészen hülye, sejt valamit róla, továbbra sem áll le a nyomozással. Simay ismét bajban van, annak is állandó menekülés az élete, örökké viselni fogja a ballépései következményét.