10/10
syuzi 2015 júl. 05. - 13:46:48 10/10
(3593/4273)
Nem nem csak egy alkalomra szólt igyekszem minden héten a szombati részek aktuális tartalmát leírni:)
Örülök neki, hogy neked is tetszik a kis összefoglalóm:)
Kellemes hétvégét kívánok én is ami még vissza van belõle:)
10/10
syuzi 2015 júl. 05. - 13:44:21 10/10
(3592/4273)
Köszönöm szépen az információkat:) Mindenképp el fogom olvasni a linken található információkat:)
malvinkicska 2015 júl. 05. - 07:38:10
(3591/4273)
Érdekesen mennek a dolgok Baris megígéri Simaynak, elviszi az estére, és meg se egy nagy köcsög aljas, csak nemi vágyait elégítette ki, közben szerintem még mindig Venust szereti, mert úgy nézett rá, mintha tükörbe látná magát, az a szemét Zeynep mindig ott van ahol nem kéne és lefényképezte a csókot. Cemre és Demet aranyosak voltak, mikor együtt lazítottak Kuzey nagyon félti Cemrét, le is kapták õket már az újság címlapján landolt a felvétel, Gülten ettõl megõrült, rettenetes amit az a nõ követ, szinte megfojtja azt a szegény lányt a túlzott törõdéssel, nem értem miért pelenkás korúként kezeli. Aztán Güney tervezett félrelépése csõdöt mondott Meldaval, mivel Banu kielõzte, nagyot nézett Ebru asszony mikor meglátta Meldát az el is ment. Güney csak egy sms erejéig érte el elég lesz kimagyarázni magát. A film azt hozza le a török férfiak szeretnek kikacsintani a kapcsolatokból. Simayt valahol sajnálom amiért mindenki palira veszi.
9/10
gabus53 2015 júl. 05. - 00:19:11 9/10
(3590/4273)
Kedves syuzi!

Jól esik olvasni az aktuális epizód tartalmi összefoglalását, ugye ez nemcsak egy alkalomra szólt, hanem folyamatosan megosztod gondolataid velünk.
Én mindenféleképpen örülnék neki.

Kellemes hétvégét :-)
9/10
gabus53 2015 júl. 05. - 00:11:26 9/10
(3589/4273)
Kedves Zrg Maximux!

Hát nem vagyok biztos abban, hogy csak a torrent tudna rajtad segíteni, más videómegosztókon is fent van, ugyanúgy le tudod tölteni, ha akarod.
Most csak a legegyszerûbb megoldást ajánlanám: http://www.sorozat-barat.com/video/series/2210/Kuzey_Guney_-_Tuz_es_viz_online_sorozat

:-)
malvinkicska 2015 júl. 04. - 20:43:15
(3588/4273)
Köszönöm szépen rám gondoltál, mikor idõm engedi megnézem, az ajánlott filmet.
Zrg Maximus 2015 júl. 04. - 19:53:13
(3587/4273)
amugy aszem 49,50-es reszek voltak ma, abbol, amiket itt olvastam. jo volna, ha valaki azert meg tudna erositeni :)
8/10
Érsekvári 2015 júl. 04. - 19:51:43 8/10
(3586/4273)
Természetesen ajánlom a filmet nézésre .
A férfi színészt nem olyan szempontból kritizáltam , hogy nem játszotta jól a szerepét .
Mert itt ezt a félénk gyáva gátlásos fiatal férfi karaktert kellett hoznia , amit kíválóan hozott .
Lehet rosszul fogalmaztam , sõt biztosan .
Láttam õt több szerepben és ott kemény nyomozó szerepben természetesen másképp festett . Nekem ott jobban bejött. A Fatmagülün sucu ne sorozatban is . a Kara para Ask -ban is .
A nevét ezek után megérdemli , hogy leírjam Engin Akyürek .
8/10
Érsekvári 2015 júl. 04. - 19:38:57 8/10
(3585/4273)
Zeynep a munka során meghallja Burak és Kuzey közötti telefon beszélgetést . Kuzey lyan dolgot keres amit feltudna használni Baris ellen . Burak szerint ezt Cemre miatt teszi , pont jónak mondja , mert Zeynep féltékenysége már határtalan . Közben pont emiatt Cemre felkeresi a pékségben Kuzeyt akivel kissé össze zördül .
Banu anyjával indul utazni....közeledik Güney meglepije .
Handan elköszön tõlük aki igen nagy változáson ment keresztül .
Simay Repes a boldogságtól a gyûrû miatt , de meddig tart ez az állapot , nem hiszem ebbõl lenne valami komolyabb is .
Cemre Demettel buliznak jól akarják magukat érezni . Yunus aki a bárhoz fuvarozta õket nem sokkal késõbb lejelenti Kuzeynek hol vannak a lányok . Aki nem túl vidám az ötletüktõl .
Vénusz Burakkal érkezik Can szülinapi bulijára ahol Zeynep is jelen van , ez a két lány lány is láthatóan rivalizál egymással .

Nagyon jó mostanában hozzájutunk török filmekhez feliratosan . A Pillangó Álma után megnéztem a másikat amirõl már tudtam , illetve eredeti nyelven már megnéztem , de úgy nem sokat értettem , csak a képi világra hagyatkoztam .
Most viszont értelmet nyert minden .
Ráadásul elég bonyolult a története.
Bi kücük Eylül meselesi / Egy kis szeptemberi probléma / . A szõke Sura a fõszereplõ nagyon tetszett ,a férfi szereplõ nem annyira ez a szerep nem passzolt hozzá / szerintem / . Másban láttam már , azokban sokkal jobb volt .
Zrg Maximus 2015 júl. 04. - 19:29:11
(3584/4273)
hanyadik reszek mentek ma? fel kene vennem anyumnak... an ncore-rol leszedtem a 46,47-dik reszeket, de nem ugy tunik, mintha azok mentek volna ma (attekertem oket es nem lattam benne medences reszletet) :(
10/10
kaboca12 2015 júl. 04. - 18:43:12 10/10
(3583/4273)
Szia!
Jól gondolod, a török kultúrához tartozik a piros szín is és az arra kötött ékszerek is. Több helyen utánanéztem és ezek aranyékszerek, mellé a menyasszony rontástól védett nazar amulettet is kap. A piros/vörös szalagot manapság derékra kötik és ez a menyasszony tisztaságát szimbolizálja. (Attól most itt tekintsünk el, hogy például Simay esetében mekkora az ellentmondás a tisztaság terén. :) )
Persze ugyanúgy, mint minden más már itt is kihalóban van a népszokás. Ha még többet szeretnél, akkor olvass utána Te is itt: http://muhtesemyuzyil.fanoldal.hu/oldalak/torok-eskuvoi-hagyomanyok-33920/ vagy akár a wikipediában. Mindkét oldalon hasonlókat írnak, vannak érdekes dolgok.
10/10
syuzi 2015 júl. 04. - 17:51:06 10/10
(3582/4273)
Az esküvõs jelenetnél Simayt megkérdezi az anyja, hogy a piros szalagot is felveszi-e, de Simay nem akarja majd végül felveszi. Ez Törökországban mit jelent ha egy menyasszony piros szalagot visel?

És Simay nyakában a ruháján egy csomó pénz volt az ottani menyasszony tánc ?, hogy ott a menyasszony ruhájára tûzik a pénzt?

És Simay számolja a menyasszonyi pénz, és láttam, hogy az ékszereken is piros szalag volt az mit jelent?

Tudom, hogy lehet, hogy hülye kérdésnek gondoljátok, de engem érdekel hátha ez is a török kultúrához tartozik

Válaszokat elõre is köszönöm:) Szép estét mindenkinek:)
10/10
syuzi 2015 júl. 04. - 17:44:03 10/10
(3581/4273)
Ja még kimaradt: Zeynep megjött Párizsból és ajándékot visz át Gültenéknek. Ott Gülten elmondja Zeynepnek, hogy Kuzeynek a lánya Cemre oda adta az újévi ajándékot. Zeynep mondja hogy õ nem vett semmilyen ajándékot Kuzeynek. Ekkor Gülten zavarában össze visszabeszél. Már tudja, hogy a lánya vette az ajándékot Kuzeynek.

Güney véletlenül még otthon az esküvõ elõtt elmondja az anyjának, hogy Simay Zeynep és Kuzeycsókja miatt akart öngyilkos lenni. Handan örül Zeynep és Kuzey csókjának.

Kuzey folyton Zeynepre gondol, hogy Zeynep szereti mert ajándékot vett neki.
10/10
syuzi 2015 júl. 04. - 17:35:57 10/10
(3580/4273)
Aki esetleg nem látta volna a mai részeket azoknak röviden leírom ami a mai részekben volt

Kuzey felveti az apjának, hogy a pékség is lehetne az egyik központ a tekercsek árusításában, Sami elõször nem akar belemenni , de utána enged fiának Güneynek is tetszik az ötlet, még mondja az apjának, hogy részesedést is kap majd belõle erre Sami azt mondja nem kell nekem a részesedés elég ha nektek jól megy az üzlet ti vagytok sikeresek.
Gülten meglátja Kuzeyt az utcán és behívja az udvarukba , hogy Zeynep újévi ajándékát adja át Cemre, amíg Gülten Kuzeyel beszélget a lánya is kijön és nagy nehezen, de kihozza az ajándékot. Látszik Cemrén hogy nem szívesen adja át Kuzeynek úgy az ajándékot, hogy Kuzey úgy tudja , hogy Zeynep vette. Holott õ vette. Kuzey meglepõdik, hogy Zeynep vett neki ajándékot, elfogadja az ajándékot, de Cemre mondja hogy majd késõbb elviszed és távoztak. Amíg Kuzeyék Gültenel beszélgettek Zeynep a reptérre sietve a taxiban meglátja õket Gülten házánál beszélgetni. Handan és Simay veszekednek. Simay Samihoz rohan a pékségben, és elmondja hogy az anyja mit mondott neki a telefonban a z esküvõvel kapcsoltban közben Kuzey is megérkezik a pékségben. Nagy nehezen, de meglett a várva várt esküvõ. Mersinben a szállodában Güneyt felhívja Banu és egy kicsit összezörrenek. Kuzeyjól leissza magát, és Cemrével a szálloda medencéjénél beszélgetnek, Güney meglátja õket kettesben Güney szemén látszik hogy féltékeny Kuzeyre. Közben Ali is megjelenik mindannyian a vízbe esnek . Güney telója tönkre megynem tudja Banut elérni. Banu közben otthon folyamatosan hívja Güneyt és a szállodát és megtudja hogy Cemre is Mersinben van azt hiszi, hogy Güneyel van kettesben azért nem éri el Güneyt. Kuzey Ali és Güney szobájában van Ali megkéri Güneyt hozzon friss törülközöt, és párnát Cemre szobájából. Cemre és Güney közt majdnem volt csók, de Cemre megmondja Güneynek hogy nem szereti és hogy Banuval akrja azt csinálni mint vele tette. Güney elõtte szerelmet vall Cemerének. Simay meglátja, hogy Cemre szobájából jön ki Güney. Güney felhívja Banut hogy szereti és hogy miért nem tudta felhívi. Banunak könnyes a szeme mert fél hogy Güney valamit eltitkol.
Röviden ennyi:)
malvinkicska 2015 júl. 04. - 10:48:47
(3579/4273)
Láttam a pillangó álmát nagyon szép film volt, nagyot alakított a két fiú benne, azt észrevettem valamelyik filmet fordítja valaki, de nem néztem meg mivel nem voltam biztos benne. Köszönjük a tájékoztatást.
9/10
gabus53 2015 júl. 04. - 09:40:48 9/10
(3578/4273)
Szia Bemes!

Örülök, hogy megnézted A pillangót álmát, nagyon szép film.

Egyébként a Szerelemben, háborúban oldalon 1-2 új filmet lehet találni, amit õk feliratoztak. Farah Zeynep Abdullah a fõszereplõ. Érdemes esetleg azokat is megnézni.
9/10
gabus53 2015 júl. 04. - 09:20:03 9/10
(3577/4273)
Igazán sajnálom, mert színesítetted a fórumot egyéni stílusoddal itt is és más oldalakon is, írásaidat pedig már hiányolom.
malvinkicska 2015 júl. 04. - 05:41:38 Előzmény Érsekvári
(3576/4273)
Burak is egy sanda csúszó mászó féreg, kezd szemtelen lenni, Zeynepet bolondítja, és Venus húzta ki a sárból, elment a szülinapra, és Z-vel akar társalogni de Venus észbe kap.Cemre és Demet elmentek lazítani az a csoda nem fullad meg Cemre amit követ vele Gülten, megint kezd sok lenni belõle, nem gyerek miért nem szórakozhat kedvére, elég nem jól beszélt ma vele Kuzey azt mondta õt nem érdekli mikor válnak el. Baris továbbra is egy féreg, Simay meg bedõlt neki, az is annyit csalódott már el is hiszem ragaszkodik valakihez, de nem ehhez a féreghez kellene. Banu készül a meglepetésre. Handan úgy megváltozott alig lehet rá ismerni olyan elegáns.
Bemes 2015 júl. 03. - 21:44:46 Előzmény gabus53
(3575/4273)
Köszi Gabus, Neked is szép hétvégét!

Nagyon jó összeállításokat csinálsz nekünk, tényleg rengeteg energiát fektetsz bele- ezt nem gyõzzük megköszönni.

Én is megnéztem A pillangó álmát, szép film. Kivanc pedig az ezredik arcát mutatja.
Bemes 2015 júl. 03. - 21:39:25
(3574/4273)
Nem tudom már megint mi történt, sajnálom hogy valaki megbántott és törlöd magad. Lassan elkopik a beszélgetés, pedig milyen jó volt más szemszögébõl is nézni a dolgokat.
Szóval ne legyen benned rossz szájíz, majd mindegyikünk érzett már hasonlót.

Sajna nem esik le, hogy ki vagy, ennek ellenére írom. Talán meggondolod magad.