8/10
Érsekvári 2015 júl. 18. - 18:09:59 8/10
(3713/4273)
Valami készülõdik be van borulva és dörög is , fúj a szél.
Cemre kilátásai nem a legjobbak .
Hajrá Ebru asszony ! Güneyjke egybõl Melda szeretõjéhez telefonálgatna mentõövért. Zeynep sosem akar belekeveredni semmibe mégis benne van . Baris kiadta az útját Simaynak a munkahelyén dettó .
Handan úgy néz ki kettõs életet él , hol a villába hol pedig Kuzeyjnél van . Elmondja amit tud az ügyrõl és , hogy valószínû valaki eltüntette a rendõrség elõl a bizonyítékokat az üveget meg a 2 poharat .
Seref meglátásai bejönnek igaza van , mert Güney volt aki a kórházból hazament és eltüntette a nyomokat .
Handan és fia között elhangzott beszélgetésben Kuzey anyja tudtára adja Cemre nélkül nem tudja elképzelni az életét .
BMariska52 2015 júl. 18. - 16:09:27
(3712/4273)
Szia Syuzi! Köszi, hogy gondoltál rám, nagyon kedves Tõled!
Szerencsére, meg tudtam nézni és rögzítettem is, én szeretem, ha a számomra fontos filmek késõbbre megmaradnak dvd-n, mikor már esetleg eltûnik a világhálóról és a sorozat...-oldalakról, így aztán ha megérem az igazi öregkort és egy kis Kuzey-re vágyom, nagyképernyõs tévén fotelból, igazi nagyisan tudom élvezni!
Remélem, Te is láttad, várom szeretettel a holnapi beszámolódat, nagyon szeretem, ahogy összefoglalod, mint egy kis titkárnõ, hûségesen leírsz mindent!
Jó pihenést, szórakozást, szép hétvégét kívánok Neked!
napraforgó 2015 júl. 18. - 15:30:18
(3711/4273)
Csak nézem a mai részt - Ebru szívatja Güneyt, nem lenne ilyen sikeres az üzletük Banu neve és kapcsolatai nélkül -értsd: te kis senki vagy a lányom nélkül. Erre Güney visszavág, tud Baris aláíráshamisításáról, és arról is, hogy Ebru is tudott errõl. Szemére veti, hogy Barist támogatja Banuval szemben. De nem mond el semmit Banunak, ha Ebru békénhagyja õt.
Ebru meg dúl-fúl, hogy Güney most megmutatta, milyen ember. Ezen elképedtem. Az egész Sinaner család romlott, Baris ki akarta semmizni a húgát az apai örökségébõl, az anyja meg szemethúnyt. De Banu sem kisangyal, õ meg Kuzey és Zeynep életébe kavar bele. Szóval bagoly mondja verébnek...
10/10
syuzi 2015 júl. 18. - 09:52:06 10/10
(3710/4273)
Remélem én is hogy most nem fog bekavarni neked a technika és látni fogod a tv-ben te is:) Drukkolok:)

Örülök hogy tetszik az összefoglalóm:)

Holnap jön az összefoglalóm:) Szép hétvégét, és szép napot kívánok neked,és mindenkinek:)

Várom már a mai részt:)
10/10
syuzi 2015 júl. 18. - 09:47:47 10/10
(3709/4273)
Megfogom nézni mindenképpen õket:)
Szép hétvégét :) És jó pihenést mindenkinek:)
BMariska52 2015 júl. 18. - 07:24:26
(3708/4273)
Csak jó nagy kalap legyen, hogy a sok adomány beleférjen! Bár én egészen mást adnék Güneynek.
Nem inkább sajnálni kéne, hogy szegényt senki nem szereti?
BMariska52 2015 júl. 18. - 07:22:55
(3707/4273)
Szia Kedves Érsekem! Ez valóban így van, hogy Güneyt csak Ebru anyu szemléli objektíven, átlát rajta, mint az üvegen.
Én így látom: Banu még mindig szereti, nem látja az igazi jellemét, csak sejt valamit, de még önmaga elõtt is titkolja. Melda nem hinném, hogy szereti, neki csak az üzlet a fontos, hallottuk egyszer, neki még az is mindegy, melyik városban van, az a lényeg, hogy az üzlet sikeres legyen!
Baris eleve utálja, hogy õ milyennek látja, nem is számít igazán. Handan már látja a különbséget a két fia között, és talán érzi is saját hibáit és fia aljasságait, de még mindig Güneyt mentegeti, nem vallja be, hogy õ is mekkorát hibázott, sokkal könnyebb az amúgy is padlón lévõ Cemrére tolni minden felelõsséget, minden baj kezdete, hogy Cemre szétválasztotta a testvéreket, NEM HANDAN! Sami úgy gondolom, nem is igazán gondol bele, milyen gyenge jellemû, ugyanakkor erõsen ördögi Güney fia.
Kuzey az õ tiszta lelkével el sem tudja képzelni, hogy ilyen gonoszságot is képes elkövetni vele a vér szerinti testvére, neki nem így járnak az agytekervényei. Simay fél Güneytõl, mert az tudja róla az igazat. Seref hadnagy nagyon is tudja, majdnem 100 %-ig biztos benne, hogy Güney állig van a posványban, de mint rendõrnek, hivatalosan bizonyítania kell. Azért addig is célozgat kicsit rá, nehogy már teljesen hülyének nézze õt a nagyokos Güney.
Talán nem hagytam ki senkit, akinek fontos a véleménye. Zeynep más kategória, ezt tudjuk jól, õ nagyon is szeret keresztbe tenni, bár most még nem tudja, melyik oldalra álljon, neki egy a lényeg: nem kaphatja meg Kuzeyt, mert az Cemrét szereti, amit egyre inkább ki is nyilvánít. Can nem számít, sose merte felvállalni a véleményét, még Banuért sem harcolt, õ jól elvan a sok pénzével, a saját pozicióját védi, az õ érdeke ne sérüljön, hogy ki hogy bukik el, nem bánja, bármilyen nagy darab, akkora piskóta, szerintem kezet is úgy fog, mintha puha vajba nyúlnál.
Ami nem Güney-el kapcsolatos, de már egy ideje gondolkodom rajta, Demet nekem egyre inkább szimpatikus, érdekes, Ali mellett nem kedveltem ennyire, a hadnagy jobbat hozott ki belõle.
Mi van velem, talán a nagy meleg teszi, hogy ennyit írtam.
Szép Napot kívánok Nektek egy hûvös helyen. Most mondták, hogy valami barlangban 10 fok van.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 17. - 16:59:34 8/10
(3706/4273)
Kedves Mariska !
Nagyon igaz amit Güneyrõl írsz . Úgy veszem észre Ebru asszony az egyedüli aki átlátja már az õ jellemét , mert mindig is egy pénzsóvár karrierista alaknak tartotta. Pár húzásáról meg is gyõzõdött .
Most már abszolút mellõzi a fontosabb döntésekben és egyedül Banu miatt nem távolítja teljesen el a lánya mellõl . Banu az állapota meg gyógyszerektõl nem veszi észre Güney milyen gyalázatos . Baris meg a maga szennyesét pucolgatja . Bár itt a kórházban rá kérdezett Banunál , hogy állnak Güneyjel , mert látja a lányon nem boldog .
Csak Ebru aki tehet esetleg lépéseket , jó lenne Güneyjt lelökni a "trónjáról" .
malvinkicska 2015 júl. 17. - 16:43:27
(3705/4273)
A mondataiddal teljesen egyet értek ami Güneyt illeti nagyon megváltozott, kifordult magából, most már mindenkinek ártani akar rossz szándék vezérli, a másik a harag rossz tanácsadó tudod.
Szép hétvégét a hûvös szobában, nejed és mindenkinek.
BMariska52 2015 júl. 17. - 16:38:35
(3704/4273)
Drága Bemeském! Erre már nem is tudok mit szólni! Szóval, Te is elõvetted ismét a könyvet! Jelenleg én a negyedénél tartok, magyarul szinte még sehol, érdekes újraolvasni így, hogy majdnem 30 év eltelt már azóta, hogy a kezemben volt a könyv, amit egy régi, nagyon szeretett, rém okos jogtanácsos fõnöknõmtõl kaptam, és muszáj elmondanom, hogy a mai napig "sátoros ünnepeken" hosszú leveleket írunk egymásnak! Nagyon becsülöm és megtartom szó szerint halálig az ilyen jó kapcsolataimat. Bocsánat, ezt nem tudtam elhallgatni, nem ez az egy ilyen van az életemben.
Tulajdonképpen a legérdekesebb az, hogy ha most kérdeznéd, nem tudtam volna elmondani a tartalmát, de így olvasva, szépen jönnek vissza az emlékek. Biztos végigolvasom majd még a második kötetet is.
Igazat kell adnom a másik hozzászólásodban is, Banut más mércével kell mérni, már én is másként látom õt és a cselekedeteit, mint eleinte. Egy biztos, ha õ gonosz volt, azt is másként fogom fel, nekem Güney gonoszsága, szemétsége, aljassága megbocsáthatatlan. Õ a saját anyját sem becsüli úgy, mint ahogy az megérdemelné tõle, a kedvenc fiútól. Apját szándékosan nem mondom, de azért mégis annyi, hogy életet adott neki, akármilyen volt, becsülettel felnevelte, ha nem akart volna továbbtanulni, biztos kenyere nála is lett volna.
BMariska52 2015 júl. 17. - 16:27:23
(3703/4273)
Drága Gabuska! Köszönjük szépen a legújabb remekmûvedet! Annyira ügyes vagy!
Szeretettel kívánok Neked is jó hétvégi pihenést, megérdemelten a nagy munkáid után! Sok-sok köszönet érte!
BMariska52 2015 júl. 17. - 16:25:39
(3702/4273)
Már egy ideje Güney számomra a fõgonosz, az hogy Cemrével szemben rosszindulatú, csak egy kis szelet az õ gonoszságából, nálam a csúcs, ahogy Banuhoz viszonyul, hiszen az egész felemelkedését, a bekerülését a gazdagok világába neki köszönheti nagyrészt, most meg magára hagyja a bajban, mikor már mindent megkapott! Nagyon aljas. Azt már nem is tudom minõsíteni, mit mûvel a testvérével, akinek szintén sokat köszönhet, hiszen akárhogy csûrjük-csavarjuk, mégis csak helyette ült Kuzey a börtönben, tök mindegy, hogy jutottak odáig, az nem szándékosan, elõre kitervelt gonosz, aljas cselekedet volt, szemben azzal, amit Güney mûvel mostanság, és gondolom, még nincs vége.
Szép Hétvégét, jó pihenést kívánok Neked!
BMariska52 2015 júl. 17. - 16:19:36
(3701/4273)
Kedves Syuzi, ugrásra készen szeretnék a tévé elõtt ülni én is szombaton, nehogy megint bekavarjon a technika ördöge, ha késõbb is érkezik a beszámolód, nagyon köszönjük a Te általad részletesen írt tartalmat, olyan ügyesen foglalod össze, mintha látnánk. Szép hétvégét Neked!
9/10
gabus53 2015 júl. 17. - 13:32:49 9/10
(3700/4273)
u.i.
Bár mondjuk ezeket nem nehéz megcsinálni, mert csak össze kell szedni a képeket, a nagyobb montázsok, azokhoz már kicsit több idõ kell.
9/10
gabus53 2015 júl. 17. - 13:30:36 9/10
(3699/4273)
Szia Syuzi!

Köszönöm, és örülök, hogy tetszik. Vannak egyébként már majdnem mindenkirõl, sõt még életrajzi cikkekben is, de gyakorlatilag minden a fészen van, ide nem mindig teszek fel. Esetleg, ha van idõd nézz körül az oldalon: https://www.facebook.com/Gabus53

Szép napot :-)
10/10
syuzi 2015 júl. 17. - 12:44:31 10/10
(3698/4273)
Banuról is a montázs nagyon szép volt:) Aliról is szuper ez a montázs:) Nagyon ügyes vagy hogy ilyeneket tudsz készíteni köszönjük szépen:)

A holnapi részek tartalmát kivételesen vasárnap íróm le, mert holnap a sorozat után nem leszek otthon,de nem felejtem el leírni:)

Szép napot, és jó hétvégét mindenkinek:):)
10/10
syuzi 2015 júl. 17. - 12:39:20 10/10
(3697/4273)
Nagyon jó ez a montázs Aliról:) Szeretem mikor montázsok vannak a szereplõkrõl:)

Jó lenne ha Kuzeyrõl, Güneyrõl, és Cemrérõl is lenne akkor már a fõszereplõk közül mindenkirõl lenne:)


Szép hétvégét kívánok én is neked, és mindenkinek!!!!!:)
Bemes 2015 júl. 17. - 11:29:43
(3696/4273)
Ja, még elfelejtettem írni, én is sajnálom Banut. Tudom, hogy mennyi rosszat tett, nem is szimpatikus, mégis durva amit Güney csinál vele. Mert Güney elhitette vele, hogy szereti, így különösen nagy a csalódása. Ráadásul azért õ nem egészséges lelkileg, nem lehet másokhoz hasonló mércével mérnünk.
Bemes 2015 júl. 17. - 11:21:50
(3695/4273)
Aranyos Mariskám!
Elképesztõ, mennyire egy hullámhosszon vagyunk! Képzeld, én is most olvasom újra a Szegény ember, gazdag ember c. könyvet, aminek már a háromnegyedénél tartok!
Van, ami hajaz filmünkre, jó a könyv,de a film teljesen új történet. Más a szereplõk jelleme, sokkal több érdekes szereplõ van a filmben, más az alaptörténet is. Szóval ez a film nekem színesebb, elgondolkodtatóbb, eleve cselekménydúsabb. Kár, hogy nincs meg könyvben! Igaz, én általában a könyveket szoktam jobbnak tartani, mint a belõlük készült filmeket. Itt valószínûleg nem így lenne, annyira jól hozzák a karaktereket a színészek.
Kellemes hétvégét kívánok Neked!
malvinkicska 2015 júl. 17. - 10:57:08
(3694/4273)
Olvastalak egyet értek veled, érdekesen alakulnak a dolgok de egyszer minden a helyére kerül reméljük.
Szép hétvégét mindenkinek.