malvinkicska 2015 júl. 03. - 18:27:44
(3573/4273)
A Banu Güney nagy szerelembõl mi lett már szeretõ van, biztos nagyot fog nézni ha utánamegy az lesz az igazi meglepetés.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 03. - 17:18:26 8/10
(3572/4273)
Gabuska neked is kellemes hétvégét kívánok !
Szép csinos kis nõ ez a Bade , már az Ezel sorozatban is nagyon tetszett .
Most a sorozatbeli állapotához kicsit le van épülve . A haja most nagyon nem tetszik , de egyébként mindig jól néz ki .
8/10
Érsekvári 2015 júl. 03. - 17:10:49 8/10
(3571/4273)
Érdekes volt a mai rész. Ezek a pasik....
Güney Valentin -napi meglepetése Banunak , hogy elutazik 2 napra Meldával a szeretõjével . Banu lehet nagyobb váratlan meglepetést
talál ki neki .
Simay milyen önérzetes semmi anyagi juttatást nem fogad el , pedig lenyúlhatná ezt a majom Barist , ha lenne esze .
A hadnagy megtelefonálja Kuzeynek meghalt a férfi aki magára vállalta a gyilkosságot , de a hadnagy a valódi elkövetõt akarja megtalálni , addig nem nyugszik .
Güney megtudja Baris hazavitte a házba Simayt éjszakára , akivel összefutott a kertben .
Handan viselkedése megváltozott lecsendesedett még nyalogatja a sebeit .
Aynur a kórházban ahogy a doki sorolja Sami bajait kicsit megijed .
Baris iszogat és közben Cemre ékszereit nézegeti amiket nem vitt el .
Simay visszamegy a kulcsért , meg kirúgták az állásából , erre Baris Cemre jegygyûrûjét a lány újjára húzza.
Lehet az italtól jött neki ez a kósza ötlet , mert nem komoly az tuti .
10/10
syuzi 2015 júl. 03. - 16:01:37 10/10
(3570/4273)
Nagyon szép ez a montázs Banuról:) Ügyes vagy:) Én is szép hétvégét kívánok neked,és mindenkinek:) Élvezzétek a jó idõt és hûsöljetek jó sokat:)

Végre holnap már újra lesz a sorozat várom már:)
BMariska52 2015 júl. 03. - 13:43:31
(3569/4273)
Kedves Gabuska! Neked is kellemes hétvégét, hûsítõ fagyikat és habokat kívánok szeretettel:Mariska
malvinkicska 2015 júl. 03. - 11:08:24
(3568/4273)
Én is kívánok neked és mindenkinek kellemes hétvégét ebben a nagy hõségben.
9/10
gabus53 2015 júl. 03. - 11:05:01 9/10
(3567/4273)
Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!
malvinkicska 2015 júl. 03. - 07:45:50
(3566/4273)
Baris nem semmi egy fickó, szerintem ez már annyira szeretet éhes nem bánja, csak nõ legyen, és a vágyait kielégitse, és most ebben a csapdában Simay van, ha nem pénz akkor értékes gyûrû, mi lesz ennek a vége. Aztán ott van Cemre adóssága, ugye nem olvasta el rendesen mit íratott alá vele Baris ez lett a következménye, Kuzey vigasztalja Gültent, de az kilátástalanak látja a helyzetüket. Güney már szervezi is a randevút, nagy lesz mikor Banu be fog állítani, arra vajon mit fog mondani, úgy látszik elég volt neki a gazdag pszichés zavaros feleségbõl beleunt az állandó felügyeletbõl, most teljesen máson töri a fejét, de a bicskája ne hogy beletörjön, mert gazdagék nem hagyják ám magukat.
BMariska52 2015 júl. 03. - 07:35:35
(3565/4273)
Azt hiszem, Banu kisasszony Valentin-napi meglepetése igazi meglepetés lesz Güney-nek és szeretõjének, azt mondta Banu, elmegyek a Valentin-napi pezsgõvel és meglepem Güneyt, nagy durranás lesz!
Barisnak teljesen mindegy, kinek adja oda Cemre gyûrûjét? Merve pont nem ér rá, akkor hirtelen ötlettõl vezérelve Simay-nak adja. Pont most kezdett a jobb út felé menni az a lány, végre meg akart állni a saját lábán, igyekezett, most megint gond lesz ebbõl. Nem vagyok szoros értelemben vett feminista, de szerintem egy nõnek igenis szüksége van arra, hogy egyedül is tudjon egzisztenciát teremteni, támasz nélkül is kell egy biztos talaj, amin megveti a lábát. Egyébként Simay kezdettõl törekedett erre, ezért is jött el a falujából, na meg, abból a borzasztó családból én is hanyatt-homlok menekültem volna, még azt is csodálom, hogy elengedték. Na, mindegy, meglátjuk mi lesz ebbõl a hirtelen jött buta ötletébõl Barisnak.
Én nem akadok fenn azon, hogy Kuzey pont jókor ment be a bankba, gondolom, ha közel laknak egymáshoz, valószínûleg ugyanabba a területi bankba mennek a környéken lakók, nálunk is így van, ha bemegyek, biztos összefutok valakivel a közelbõl. Szegény Gülten most nagyon el van keseredve, annyira tehetetlen volt a sírása. Nehéz helyzet, sok összetevõje van. Ha volt egy ilyen egyezség, Cemrének is jobban oda kellett volna figyelni, mit ír alá, gazdagéknál sosem lehet tudni, a jól megfizetett ügyvédek hogyan fogalmaznak! A szegény emberek számára nehezebb megtalálni a kiskaput a jogi útvesztõben.
Szép hétvégét kívánok minden Kedves Fórumtársamnak, vigyázzatok magatokra a közelgõ kánikulában!
napraforgó 2015 júl. 03. - 07:01:58
(3564/4273)
Ezzel nagyon egyet tudok érteni.
BMariska52 2015 júl. 02. - 19:01:59
(3563/4273)
Katicám! Köszönöm szépen, hogy egyetértõleg idéztél engem és köszönöm ezt a jól sikerült képet errõl a tündökletes tehetségû fiúról!
BMariska52 2015 júl. 02. - 19:01:05
(3562/4273)
Kedves Malvinkám! Ebben semmi véletlen nincs, ugye? Én is úgy látom, hogy többnyire egy rugóra jár az agyunk!
malvinkicska 2015 júl. 02. - 17:05:25
(3561/4273)
Meryemet nem szeretem, nekem nem jött be, sok rosszat lehet olvasni mostanában de nem foglalkozok vele, nem lehet tudni mennyi a valóság alapja, és biztos sok az imádója, és nem akarok vitázni, nem látom értelmét, igaz nekem jár az Epizód még nem néztem bele, sem látom hanyagolják ami minket érdekelne.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 02. - 15:47:00 8/10
(3560/4273)
Az biztos nagyon is történik mindig valami .
A heti epizód magazin Meryem Uzerli viharos életével foglalkozik . Az ottani hírességek sem túl szerencsések a magánéletükkel kapcsolatban .
Rengeteg a válás elég hamar pár év után . A török bulvár õket sem kíméli írnak róluk állandóan .
A Kuzey sorozat is lekerült az Epizód heti beszámolójából , pedig jó lett volna ha folytatják a szereplõk bemutatását. Sajnos nagyon háttérbe szorították mindenhogyan .
napraforgó 2015 júl. 02. - 13:23:32
(3559/4273)
Igen, furcsa, hogy Gülten szüleirõl sem tudunk semmit, persze lehet, hogy mostanra már meghaltak.
Azért furcsa, hogy a leányanyákat ennyire kitaszítja a családja, és a nõ becsületét csak egy férfi házassági ajánlata állíthatja helyre (mint az Igazgyöngyben Pinár, vagy Derin esete). Gülten is meghagyta Husszein urat abban a hitében, hogy õzvegy, és ezért nevelte a lányát egyedül.
De ahogy láttuk, a nõt akkor is kitaszítják, ha a szülõk akarata ellen ment férjhez. (Handan)
malvinkicska 2015 júl. 02. - 13:07:51
(3558/4273)
Azért szeretem nézni itt mindig történik valami és nem szokványos ha nem sokszor igen komoly dolgok.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 02. - 12:50:03 8/10
(3557/4273)
Ebben a részben Baris az elmaradt szexuális életét akarja behozni , de a gondolatai mégis Cemre körül járnak .
Mindig is rá vágyott az elérhetetlen izgalmas nõre akit még most sem kaphatott meg .
Simay az más " arra " viszont jó kéznél van .
Handan vigasztalhatatlan csak sír egyfolytában .
Sami baynek is bevillan a tapsolós jelenet , de közben látni nincs jól , amikor bejön hozzá a szobába Aynur rosszul lesz a férje.
Lehet a nászéjszaka máshogy alakul, ha szívrohama van . Biztos Samit is megviselték az események .
Kuzey konyhatündér Cihán körül nyüzsög jól megvannak ketten , beszélgetnek is férfi módjára , de aztán hívatlanul odatolja magát Zeynep . Gülten kiborult a nagy pénz miatt Cemre viszont egyenlõre vidáman veszi a dolgot , majd csak lesz valahogy alapon .
Demet a hadnagytól gyönyörû virágcsokrot kap , szavak nélkül is sokat jelentett ez a gesztus .
Zeynep hangosan kiabál , hogy a telefonáló Cemre is hallja õ már Kuzeynél van .
Viszont Kuzey megint nem túl kedves a lánnyal .
Banu örökbefogadási ötletét Güney túl korainak találja . Mondjuk ebben most tényleg igaza lehet .
Bemes 2015 júl. 02. - 11:01:46 Előzmény napraforgó
(3556/4273)
Úgy értettem, Handan nyomást gyakorolt Kuzeyre, amikor rögtön õt hibáztatta a balesetért. A " mi lesz most velünk?" és hasonló szemrehányó mondatok az amúgy is zaklatott állapotban lévõ Kuzeyt, akiben minden balhéja ellenére mindig is ott volt a felelõsségvállalás, érzékenyen érintette. Az apja, és Güney is hagyta hogy õ menjen börtönbe, ezzel kinyilvánították, hogy õ nem olyan értékes mint a másik fiú. Nem csoda, hogy mikor ilyen hangsúlyozottan szembesült ezzel, akkor bevállalta. Az arca sok mindent elárult errõl, míg a rendõröket várták.
Biztosan a törököknél nagyobb hangsúlyt kap a szülõi beleegyezés házasságkötéskor. Gondolom vidéken pláne. Feltételezem Gülten családjáról is ezért nem hallunk, mert többször is van utalás, mennyire nincs senkije a lányán kívül.
Talán annyiban más Gülten esete, hogy neki volt szakmája, ugyanakkor egyedül nevelni egy gyereket egy elítélõ társadalmi környezetben, ez nehéz lehetett.
Simay esete azért más, mert nyugodtan dolgozhatna, vagy képezhetné magát, annál is inkább, mert Kuzeytõl sosem lesz gyereke. Szóval nem lesz a hagyományos háztartásbeli sem.
Handannak nem tetszett Simay közönséges viselkedése, ráadásul szimpatizál Zeyneppel. Látta, hogy megvan a szikra Zeynep és Kuzey között. Azt is tudta, hogy a fiát csõbehúzta Simay.
Szóval Simayt csak a családjáért tudom sajnálni, amúgy egy számító csaj. Mindenkihez így viszonyul.
Handannak nincs szakmája, születtek a gyerekek, és nem tudott családi támogatás hiányában kilépni a házasságából. Ezt ist megértem, mint ahogy azt is, hogy a tartós boldogtalanság negatívan hatott a személyiségére.
malvinkicska 2015 júl. 02. - 08:52:39
(3555/4273)
Kedves Marikám egyre jár az agyunk, ez már nem semmi, szinte majd nem azokkal a szavakkal fogalmaztad te is ez telepátia, máris nagyon meleg van , vigyáznunk kell nagyon.
BMariska52 2015 júl. 02. - 07:47:36
(3554/4273)
A mai részben többen nem bírnak magukkal, kezdve Baris, ahogy lerohanja Simayt, közben Cemre jár a fejében. Cemrén is kitör az õrület, Gülten csak fogja a fejét, hogy fogják a követelést megfizetni Barisnak.
Megvan a következménye Handan szereplésének mindkét oldalon.
Figyeltétek már, hogy Güney fejérõl már csak az ördög szarva hiányzik, annyira jó az õt játszó színész is, kifejezetten ördögi a tekintete néha, pl. most a telefonban látszik, hogy megint valamit forral, biztos a föld-ügyleten buzgólkodik, közben jó nagyokat hazudik a Sinaner-házban lévõknek. Ez valami eszméletlen pofátlanság a szememben, arra az asztalra piszkolni, ahonnan eszünk!
Zeynep már megint megtette a magáét, cseppet sem hiányzott a reggelinél, Kuzey olyan aranyosan tette a dolgát a kis Cihant jól ellátta, még a gyerek is megmondta. Zeynep-bõl valami alapfokú tartás, jómodor nagyon hiányzik!
Banu már megint valami szerencsétlen ötlettel jön elõ, Güney nem repes az örökbefogadás gondolatától. Pont nem kéne, hogy egy õrült nõ gyereket neveljen, még magával sem tud mit kezdeni. Én nem értem, hogy egyes nõk azt gondolják - nem egyedüli Banu -, ha jön egy gyerek az elrontott házasságba, majd minden rendbejön. Hát, pont nem! Hogy képzelik, hogy majd egy elrontott élete lesz egy kis új jövevénynek? Még egy kutyához is nagyobb felelõsség kell, hát még egy új emberi élethez!
Szép Napot kívánok Kedves Mindenkinek!