BMariska52 2015 júl. 12. - 07:30:13
(3653/4273)
Folytatódik a sok hazugság és kavarás. Simay tette, ezt most már igazolva látjuk. Güney már megint milyen szemét, megáll az agyam! Tudván tudja, hogy Simay volt ott, ebbõl még õ elõnyöket akar kovácsolni magának, hiszen látjuk, hogy felkeresi. Mi a bánatot akar nála, ki tudja? Zeynep kivételesen jóindulatúnak látszik, de neki is mindig van mögöttes szándéka, ezt tudjuk a gyakorlatból! Ma a legjobban Banut sajnáltam, neki aztán kijutott a hazugokból, akik körülveszik és elkábítják, most látja, hogy annak idején Can felé kellett volna fordulnia, de õ szerintem csak egy jóbarát, amit Handan máris félreért. Mindenki sajnálja Barist, bezzeg ha tudnák, milyen mocsok féreg!
Most leírok valami egészen mást: tegnap nagyon nyugodt délutánom volt, kicsit olvasgattam a török filmet között. Rátaláltam egyre, amiben már az egész szereplõgárdát ismerjük, Beren Saat a fõszereplõ, de Bugra Gülsoy is szerepel, és több ismerõs színész is. Ha jól látom, kb. olyan hosszúságú, mint a Kuzey. Az elsõ bölümöt már meg is néztem, nagyon izgalmas. Remélem, a többi rész is fent van.
https://www.youtube.com/watch?v=iwl-f9oBZCs
Már egyre inkább bánom, hogy nem tudok nyelveket, de azért így is eléggé érthetõ a film. Itt a tartalma: https://www.facebook.com/aski.memnu.hungary/posts/359215967506729
Nem tartom valószínûnek, hogy valamelyik nagyokos csatorna megvásárolná, ismerjük már õket török filmek tekintetében. Olvastam egy fórumon, hogy már 2012-ben többen is szerették volna, ha itthon megveszik, de ez szerintem ez is veszett fejsze nyele.
Remélem, nem baj, hogy kis kitérõt tettem!
Nagyon hiányzik Kedves Bemes! Remélem, csak más elfoglaltság tartja távol tõlünk! Szeretettel várom Õt vissza közénk!
Szép Napot kívánok Nektek: Mariska
BMariska52 2015 júl. 12. - 07:08:59
(3652/4273)
Kedves Syuzi, nagyon szép, részletes beszámolót írtál, köszönjük szépen! Sajnos, nekem bekavart a TV2 mûhold átállása, így a boxot hiába programoztam be, csak a nagy semmit vette fel, ez már a múlt héten is megtörtént, kezdem unni, valami mást kell kitalálnom.
Szép Napot Neked!
10/10
syuzi 2015 júl. 11. - 19:23:40 10/10
(3651/4273)
bocs a helyesírási hibákért a colt volt akar lenni vay vagy akar lenni a mosz most akar lenni

Bocsi mindenkitõl a gépelési hibáimért.

Szép hétvégét és szép estét kívánok mindenkinek:)
10/10
syuzi 2015 júl. 11. - 19:19:40 10/10
(3650/4273)
Ja még kimaradt hogy az is érdekes colt mikor Ali és Kuzey beszélgetnek és Ali mondja Kuzeynek hogy te elõbb szereted Cemrét mint Güney, erre Kuzey valami szomorú mondatot mond.....

Simay úgy akarta Kuzeyt elcsábítani hogy kitakarta a lábát, de Kuzey betakarta a lány lábát így is jelezvén hogy akár mit is tesz nem érdekli õt.

Banu és Zeynep klubbos jeleneténél Banu mondja Zeynepnek hogy mosz volt Kuzeyék esküvõje vay valami hasonlót mond neki na ez is érdekes volt hogy Zeynep orra alá dörgöli hogy a nagy szerelme most nõsült meg

Banu és Simay vitájánál is érdekes colt hogy Simay Banunak mondja hogy neked meg Zeynep lett a nagy barátnõd.Banu meg Simaynak hogy Cemrével milyen nagy barátnõk vagytok.Itt látszik hogya két lány már nemtud mit mondani a másik fejéhez és pont azoknak a lányoknak a neveit mondják kit utálnak Banu Cemrét, SimayZeynepet. És akivel vitáznak õk meg pont azokkal vannak jóban az túlzás inkább elvannak. Banu Zeyneppel, Simay cemrével
10/10
syuzi 2015 júl. 11. - 18:57:06 10/10
(3649/4273)
Banu és Güney vacsoráznak és Güney elmeséli a Mersinben történteket a medencés jelenetet is, és hogy õ kért Cemrétõl törülközõt persze kifelejti hogy szerelmet vallot Cemrének és hogy megcsokolta. Banu féltékeny , de Güneymegnyuktatja hogy nincs oka rá. Az irodában Banu közli Cemrével hogy ne tegeze õt mert õ a fõnõke. Cemre mondja hogy rendben. Banu Cemrének iratokat .hogy fordítsa le franciára Baris is belép az irodába. És Banu mondja Cemrének hogy az önéletrajzában azt írtatud franciául erre Cemre mondja hogy tud de közepesen, erre Banu nem mindegy hogy közepesen vagy középfokon tudsz.Kilépve Cemre meghallja amint Baris vitatkozik a húgával, hogy miért bánik így Cemrével és hogy miért ad nehéz feladatot neki. Cemre Zeyneptõl kér segítséget hogy forditsa le az iratokat. Mert az elõzõ este a discoban hallota amint Zeynep franciául beszél egy sráccal. (még a discos sztorihoz tartozik, hogy Zeynep hívja meg Cmrét hogy menjenek el szórakzni és hogy Ali is mehetne . Ali is elmegy a discoba és kicsit féltékeny Zeynepre amint a sráccal beszélget. Ali Kuzeyt is hívja de Kuzey nem megy el. A discoban Ali elmondja Cemrének hogy ha Kuzeyel a dolgok nem így alakulnak kiváncsi lett volna Cemre és Kuzey kapcsolatára) Zeynep még pont idõben küldi el Cemrének az iratokat Banu orra alá dugja Cemre az iratokat és hogy síkerült leforditani az iratokat. Banu rájön hogy valaki segitet Cemrének. Simay közli Güneyel hogy tud mindent ami történt közte és Cemre közt Mersinben és hogy hallgatnifog Banu elõtt mert õk már Güneyel olyanok mint a testvérek. Güney meglepõdik hogy Simay tud mindent
Simay Banunak mutatja este a képeket Samiéknél és összevitatkoznak . Simay Güneyt mondja el, Kuzeyt Banu mindenek hogy ne legyenek olyan nagyra egymással, és hogy Kuzeyre kell vigyázni, Simay meg hogy Güneyre mert Güney nem olyan ártatalan. Ezen Banu megsértõdik mert Simay mond még valamit Banunak. Güney mondja Kuzeynek hogy hlnap Antaliába uzazik valami ersenyre a tekercs üzlet kapcsán. Banu hogy boszantsa Simayt Zeynepet hívja el Antaliába úgy mintha õ is menne,de õ direkt nemmegy hogy Kuzey és Zeynep kettesben menjen. EztCemrének is elmondja hogy Kuzey és Zeynep együtt utazk Antaliába. A repülõn Zeynep és Kuzey meglepõdik hogy ketten mennek csak Antaliába.

Ennyi volt a mai részekben már várom a következõ részeket:)Nagyon jók voltak a mai részek:) Sok tanulságot, és érdekes dologra fény derült:)
10/10
syuzi 2015 júl. 11. - 18:34:20 10/10
(3648/4273)
Pont haza értem a sorozat kezdéséhez:):)
Nagyon jók voltak a mai részek is:)

A mai részekben volt: Cemre arra gondol, hogy mi lett volna ha Kuzeynek a medencénél megmondja hogy õ vette a szazt és, hogy szereti.Kuzey keltegeti Alit, hogy keljen fel készülõdjön mert nemsokára indulnak. Sami hitelkártyával fizeti ki a szállodát, és Güney rá kérdez mért kártyával fizet és hogy nincs már a kölcsönbõl Sami mondja hogy nincs már és hogy nagyon sok volt a költség az esküvõ költsége. Kuzey megmondja Simaynak, hogy meg volt az esküvõ, fehér ruha most már többre ne számítson tõle. Simay kérdi Kuzeytõl, hogy mi legyen az esküvõn kapott pénzel és ékszerekkel, erre Kuzey mondja hogy tedd el az egészet , mert késõbb még szükség lehet rá neked Simay. Simay mondja hogy ez a kettõnké, Kuzey közli hogy ez a tiéd neki nem kell a pénz, és hogy jobb lenne ha a bankba tenné. És, hogy õ már nem fog soha Simayék szüleivel találkozni, mert letudta az esküvõvel a tisztelet kört, de Simay bármikor találkozhat a szüleivel. Lent a szálóda halljában Simay megköszöni Saminak a szép esküvõt.A reggeli elég feszülten telik Simay köszöni Cemrének a sok segítséget az esküvõnél, és véletlenül megtudja hogy Cemre, Kuzey, Güney , Ali éjszaka fürdõztek a medencében. Látszik Simayon hogy szomorú emiatt.Simay szülei békét kötnek a Tekinolu családdal és megköszönik a szép esküvõt, és oda adják Simay stafirungját. Istanbulban visszatérve Handan átkos asszonyt hoz a házba és átkotszórat Simayra. Banu a klubban tárgyal a tekercsekkel kapcsolatban az üzlet jól sikerül ott összefut Zeyneppel, aki a fõnõkének meséli a párizsi divatbemutató részleteit. Zeynep ötleteket ad a tekercs üzlettel kapcsolatban, hogy ne papírtányérba adják, hanem zacskóban és ajándéként a kesztyût adhatnának amirre rá varhatnák a lógót így népszerüsíthetnék. Banunak látszólag tetszik az ötlet, de miután Zeynep a fõnõkével távozik a klubbol Banu elég lenézõen, mérgesen nézi Zeynepet. Cemre mesél az anyjának az esküvõrõl és Gülten monja hogy itt járt Zeynep ajándkot hozott nekik Párizsból és hogy Zeynep mondta hogy nem vett Kuzeynek ajándékot Cemre elfordul és Gülten mondja hogy tudom hogy te vetted Kuzeynek azért hogy Zeynep nevében át ad hogy így összehozd õket szegény Gülten milyen másra gondol nem tudja hogy a lánya azért vette Kuzeynek mert õ szereti Kuzeyt, nem azért mert összeakarja hozni Kuzeyt és Zeynepet. Gülten szalonjában összefut Simay és Zeynep és Simay közli Zeyneppel hogy szálljon le a férjérõl. Simay beviszi az esküvõ képét Husein boltjában. Zeynep segít apjának a boltban és még elõtte Gültenhez megy és kérdi apjától hogy üzen-e valamit Gültenek az apja mondja hogy nem. Miután Zeynep visszajön a fényképész üzletbe meglátja Simay és Kuzey esküvõi dvd-jét amin a képek vannak. Az apja mondja hogy ezt kell elõhívni és hogy ezen majd megmutatja a fényképész technikát.Simay jön aképekél és fizetni akarja de Husein azt mondja semmibe sekerül ez volt az õ és lánya nászajándéka,és hogy soha ne menjen a boltjába hanem inkább az utca végében található fényképészhez menjen
malvinkicska 2015 júl. 11. - 16:18:53
(3647/4273)
Cemre nem egy elvetemült valaki ezt, olyan tette aki ártani akar nekik ne jöjjenek össze Cemre és Kuzey, én azt gondolom. Csalánba nem üt a menkõ nem lesz ott semmi baja Barisnak, csak egy kicsit helyre hozták a téves gondolatait.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 11. - 15:11:25 8/10
(3646/4273)
Szia !
Mindenki oda van csak Cemre néz kábultan azt sem tudja mi történik körülötte. Barist elviszik a mentõk A lányt meg a rendõrök .
A rendõrségen a hadnagynak és Kuzeynek Güney másképp adja elõ a történést és , hogy Cemre azt mondta neki "Güney segíts" holott tudjuk ez nem igaz . Egyáltalán nem segítõkész Güney sõt mintha direkt keresztbe akarna tenni Cemrének . Azt is teljességgel kizárta senki nem lehetett a házban , amikor megcsillant a remény valaki lehetett ott .
Kuzey aztán Cemre telefonját megnézte és megtalálta Baris hívását ami még este volt , és utána ment hozzá a lány , láttuk mi zajlott le köztük.....de ezzel még nem jutottunk a végére .
Majd elfelejtettem . Baris életben , de alaposan elintézték......lehet megérdemelte amit kapott .
Viszont Cemre biztos nem volt , ez lehetetlen szerintem .
BMariska52 2015 júl. 11. - 08:11:30
(3645/4273)
Drága Malvinkám! Valóban sokkal okosabbak nem lettünk ma reggel sem! Viszont a napomat vidámabbá varázsolja a Te megjegyzésed Barisra: pápaszemes bikaborjú! Nagyon szeretem, amiket mondasz, sose hagyd abba, kérlek!
Szép Napot Neked szeretettel!
Nem utolsósorban, amit sosem szabad kihagyni: akinek ezt köszönhetjük, a reggeli kávé mellé! Gabuska és Szandra munkája, Nekik is szép napot kívánok köszönettel! Mariska
BMariska52 2015 júl. 11. - 08:05:16
(3644/4273)
Szép Jó Reggelt!
Még csak én vagyok itt...
Itt a különbség, ki szereti igazán Cemrét. Güney vagy Kuzey? Güney, aki eleve gyanakszik, hazudik (Cemre azt mondta neki: Güney ments meg!)! Vagy Kuzey, aki õszintén aggódik, lehetetlennek tartja, hogy Cemre tette volna. Még az is Kuzeynek jut eszébe, hogy megnézze Cemre híváslistáját. Õ jól kombinál, a szeretet, a féltés, az aggodalom beszél belõle, a másik, hogy jobban ismeri a szeretett nõ lelkivilágát, mint Güney, akit egészen más vezérel.
Mindenki rögtön máglyára veti Cemrét, természetesen Ebru, Banu, még Handan is, a rendõrség is azonnal bilincsbe veri. Annyira nyilvánvaló a helyszínbõl, még senki nem gondolkodik az elsõ percekben, csak Gülten és Kuzey tartja ártatlannak a lányt, majd késõbb remélem, azok is, akiknek ez a tiszte: ügyészség, rendõrség.
Az izgalmaknak nem vagyunk, nem leszünk híján.
Szép Napot Nektek!
malvinkicska 2015 júl. 11. - 08:03:31 Előzmény BMariska52
(3643/4273)
Drága Érsekem Mariskám a mai résszel nem lettünk okosabbak sajnos folyik a nyomozás, annyi kiderült Cemre megharapta mert rátámadt és , szerintem valaki meg leütötte azt a férget a piszka vassal jól tette megérdemelte, mert azt hiszi õ mindenható, neki mindent szabad. A kórházi ágyon úgy nézett ki Baris , mint egy pápa szemes bika borjú, azokkal a monoklikkal. Szép hétvégét mindenkinek.
BMariska52 2015 júl. 10. - 20:21:18
(3642/4273)
Drága Malvinkám! Imádom a szövegedet: "sorozatos sérülés". Eszméletlen jó!
Szerintem Cemre nem lehetett, õ nem ilyen agresszív, ahhoz nagyon fenyegetve kellene hogy érezze magát, de akkor sem csinál készakarva ilyen sérülést. Azt hiszem, az valami piszkavas a kandallóhoz, amit a keze ügyében talál, mikor kezd eszmélni.
Azt sem értem, Simay azért verné ennyire fejbe Barist, mert nem vitte el a felsõ tízezer bulijára? Valami kemény dolog történhetett, aminek ez lett a vége, és szerintem Baris a fõ ludas benne, de sajnos, majd Cemre issza meg a levét, mert az is lehet, hogy Baris ezt úgy fundálta ki, hogy Cemrét bezárják! Ehhez mit szóltok?
Nagyon izgalmas!
Arany Gabuskám már biztos készülõdik a fölrakásra, amit elõre is nagyon szépen köszönünk, nem hagysz minket parlagon heverni!
Szép Estét! Reggel találkozunk.
malvinkicska 2015 júl. 10. - 16:20:26
(3641/4273)
Tudod ez olyan sorozatos sérülés hamar fog gyógyulni, Baris szerintem nekem is Simay lehet a hunyó amiért nem vitte el az estére, ez még jól is jött neki mivel elõtte Cemrével veszekedhettek vagy verekedtek is, de C nem az az erõszakos karakter. Zeynep abból is kinézem , mert az meg egy mocsadék, mindenkinek ártani akar, de az itt most nincs.
napraforgó 2015 júl. 10. - 16:18:12
(3640/4273)
Érdekes. hogy Kuzey nár az esküvõjén, holtrészegen is tisztán lát, Simay éppannyira szeret, mint az anyám, vagy a bátyám. Güney neg mennyire szeret leselkedni....
8/10
Érsekvári 2015 júl. 10. - 13:11:04 8/10
(3639/4273)
Sziasztok !
Szerintem is olyan valami történhetett ami majd a további részekben derül ki , elég hiányos ez így .
Simay biztos benne lehet , mert nem bír magával és mégis elmehetett Barishoz ahogy Mariska is gondolja .
Cemrérõl én sem tudom feltételezni , hogy ilyet tenne , de a jelek szerint õ van nyakig a bajban .
Baris most meghalt vagy csak súlyos az állapota .
A mai részt nagyon várjuk ! Írhatom többes számban .
Mindenkinek kellemes délutánt :)
10/10
syuzi 2015 júl. 10. - 11:25:05 10/10
(3638/4273)
Köszi szépen:) Akkor még szerencsére sok van vissza belõle:)
malvinkicska 2015 júl. 10. - 08:39:13
(3637/4273)
Baris telefonált Simayjnak, jöjjön hozzá a személyzet nem veszi észre, ha hátul érkezik, Szerintem dulakodhattak és úgy sérült meg Cemre és Baris is de az egy kérdés a titokzatos aki jött vagy C, mert nagyot nézett Cemre mikor éledt a történtek után, hogy került mellé az a fokos szerû. Güney most nem lehetett, mert neki a személyzet szólt, hogy nagy veszekedés van a vendég házban, úgy indultak el Ebru a asszonnyal és már vérben találták õket, most az a kérdés Cemre képes e ilyenre, de szerintem nem, majd látjuk, de ez nem fog büntetés nélkül maradni gazdagék nem engedik biztos.
BMariska52 2015 júl. 10. - 07:54:22
(3636/4273)
Szép Jó Reggelt! Most aztán van min gondolkodni, mi történhetett? Tiszta krimi. Én még azon is fennakadtam, hogy Güney aki állítólag nagyon szereti Cemrét, simán el tudja képzelni, hogy megölte Barist? A sorrendet nem értem. Elõször megölte, aztán elájult? Elõtte csak valaki összeverte Cemrét nem? Mikor Baris elindult az ajtó felé, kit engedett be? Aki aztán elhúzott, csak elõbb még jól fejbeverte Barist? Ki jött elõbb Cemre vagy Simay, v. egy harmadik? Kuzey biztos nem, õ attól egyenesebb, jobb- v. balegyenese van neki!
Meg kell majd még egyszer néznem, bár csak akkor leszek okosabb, ha látom, mi történt KÖZBEN!
Ja, már elõbb is akartam írni, itt egyesek lassan többet isznak, mint a Dallas-ban!
Szép Napot Nektek!
8/10
Érsekvári 2015 júl. 09. - 22:52:29 8/10
(3635/4273)
Szió ! Még itt vagyok és törtem a fejem azon Simay aztán késõbb mégis hívta Barist , de egyenlõre nem derült ki miért .
A vége borzalmas, mi zajlott itt le , Cemre tele van foltokkal vérzik az arca . Verekedtek ezek szerint . Minek ment oda éjjel egyedül Cemre ehhez a piszokhoz .
Bosszúálló Baris akárcsak Zeynep az is , hogy viselkedett Burak Vénusszal mondhatni miatta szakított és Zeynep így is elutasítja a férfit . Megszállottan neki csak Kuzey kellene .
Gülten is a legszebb pillanatot zavarta meg , mindig bezavar a fiataloknak .
malvinkicska 2015 júl. 09. - 22:30:38
(3634/4273)
Éis megnéztem nagyon aljas Baris tõrbe csalta Cemrét, így akar bosszút állni rajta amiért nem õt hanem Kuzeyjt szereti. A részek eztán lesznek még érdekesek, mert most ezért ugye meg kell lakolni Cemrének Baris leütéséért. Aztán ne hogy valami rosszat tegyen Kuzey és bajba kerüljön õ is.