Bemes 2015 júl. 15. - 13:40:48
(3673/4273)
Én vagyok az, aki Barisban semmi pozitívumot nem látok. Olyan jó lenne valami konkrét dolgot hallani, kihez volt korrekt. Mert en nem tudok ilyet mondani, és akkor még szó sem volt a tisztességtelen üzleti húzásairól.
Nem is értem, miért váltott ki szimpátiát, hogy Cemre mekkora kárt tett a lelkében. Õ Cemrére is olyan "bugyihuzogató" módon nézett mint Simayra, vagy Meldára. Venusra is éhesen támadt, mindegyik nõ elhitte neki, hogy e mögött érzelem van. Szóval én ezt nem vettem volna be.
Sokan hiányolták, hogy Kuzey és Cemre között hiányzott ez a kémia . Na, pont ezért, mert sokan összekeverik a vad szexet és a szerelmet. Nem azt mondom, hogy a kettõ nem járhat együtt, de a tetteknek van bizonyító erejük- nálam.
Baris már attól kezdve zsarolta anyját Cemrével, amikor a lányt kirúgta Güney a cégtõl. Nem tudom elhinni Barisnak, hogy nem használta fel Cemrét ( aki maga is mondta ezt neki), és ezért is ment bele úgy a házasságba, hogy tudta, a lány nem szereti.
Azért csak a másik nyakába varrni a rossz döntés felelõsségét, mert Barisnak nem jött be a vágya, hogy majd Cemre beleszeret, az azért elég igazságtalan.
Én voltam, aki írtam a fb-on, hogy mert vannak érzelmei még attól nem jó ember. Mert tényleg, ilyen alapon egy tömeggyilkosnak is mindent elnézhetnénk, háríthatnánk másra a felelõsségét, ha valaki nem az õ érzelmeinek, elvárásainak megfelelõen cselekszik.
Barist milyen kár érte? Anyagi nem, az esküvõn alig volt vendég. Még a nászút elõtt megbeszélték, hogy elválnak. Cemrének Baris hiúságán esett csorba miatt kellett ellenséges környezetbe költöznie. Mert például megbeszélhették volna, hogy mindkettõjük részérõl elhamarkodott és rossz döntés volt a házasság, elköltöznek a Baris által már keresett lakásba, és pár hónap múlva elválnak. De akkor mi lett volna Baris céljával hogy szétrobbantsa Güney- Banu házasságot, vagy bosszút álljon Cemrén?
Én így látom. Egyetlen pozitív dolgot tudok felhozni Barisnak, hogy nem támadta le a nászéjszakán, volt ennyi tartása. Nekem ez igen kevés .
malvinkicska 2015 júl. 15. - 12:53:10
(3672/4273)
Az Epizód 29-es számában azt írják talán titokban megnõsült a mi Kivanc Tatlitugunk, és ahol voltak nyaralni lehetséges nászúton voltak.
malvinkicska 2015 júl. 15. - 07:30:13
(3671/4273)
A szokásos részt most néztem meg nagyon elszomorító, hogy ez a Baris ekkora egy Féreg a díszes családjával együtt teljesen tönkre akarják tenni Cemrét, csak az õ hírnevük számít más már nem is ember. A Güney aljassága valami borzalmas, hogy lehet egy testvér ilyen galád féreg, mert Simay is az de annak több oka van, hogy ártson, mint ennek a féregnek. Gülten teljesen padlón van a lánya miatt biztosan bûntudata van ezért a kialakult helyzetért. Kuzey vár a sorára, hogy láthassa Cemrét. Cemrének elég lesz ebbõl a helyzetbõl kilábalni, sok az ellensége.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 14. - 22:19:36 8/10
(3670/4273)
Szokásomtól eltérõen muszáj írnom .
GABUSNAk KÖSZÖNET , hogy ilyen korán nézni tudtuk . Izgalmas nagyon .
Barisnak szerintem beugrik mi történt és a Simay dolog is , de a körülötte állók Cemrérõl beszélnek neki. Pedig már ébredezik a tudata mégis azt mondja Cemre volt a többieknek . Güney örül ennek látni a kéjenc fején .
Baris 1 hét múlva a vallomásában hazudik mint a vízfolyás .
Mekkora fantáziája van ennek a szemétnek ilyeneket mond Cemrérõl - rám ugrott - ütögetett- megpróbált elcsábítani.
Ezeket csak szerette volna . Nagy színész nagy jelenet ahogy kapkodja a levegõt és szuszog a nyomozónak .
Güney Simayjal a buszmegállóba beszéli meg a stratégiát , viszont Zeynep meglátja õket egy taxiból .
Güney annyira aljas amiket mondott , már meg se tud lepni . Handan mintha kicserélték volna nagyon kedves mosolygós lett .
Gülten és Kuzey beszélõre várnak Cemréhez . Elõször a nõ megy és addig látni Kuzey ahogy várakozik izgul mintha elsõ randira menne.
Végre õ mehet a nagy találkozás ahogy belép az ajtón nagyon helyes na meg a zene hozzá......
Szép álmokat ezek után :)
8/10
Érsekvári 2015 júl. 14. - 11:05:08 8/10
(3669/4273)
Kellemes napot mindenkinek !

Nincs megállás nonstop pörögnek az események .
Egyedül Simay meg Güney tudja az igazságot . Mind a kettõ sunyin hallgat a lány félti a nyavalyás életét senkire nem számíthat , Güneynek meg jól jön , hogy Kuzeyjen meg Cemrén bosszút állhat . Van képe azt mondani az amúgy is padlón lévõ testvérének , hogy felszabadítlak meg miattad történt minden.
Szegény Banu egy tönkre ment élet , Güney az élete elrontója . Pedig Cant elutasította akkor, ha tudta volna mekkora hibát követ el .
Baris magához tért , gondolom Cemre ellen fog vallomást tenni .
Fogalmam sincs hogyan fog a lány kimászni ebbõl a csapdából .
malvinkicska 2015 júl. 14. - 07:45:45
(3668/4273)
Güney nagyon aljas ahogy viselkedik õ tudja, hogy volt és nem mondja el. Kuzey szinte bele van betegedve, hogy Cemre börtönbe került, és még a bûn tudatát Güney fokozza azzal, hogy azt mondta neki ez õ miatta van, pedig ez egy bosszú az egész. Simay szemét az még valahol érthetõ õ vele mindenki csak packázik. Ebru is egy bosszú álló valaki, nem látja a gyerekei hibáit csak, a másét. A mondás úgy szól a saját szemében nem látja a szálkát de a máséban gerendát. Kuzey és Cemre így nehezen lesznek boldogok ennyi akadály van amit le kell gyõzniük.
Bemes 2015 júl. 13. - 22:55:53
(3667/4273)
Pontosan! Ráadásul felhasználta Güney ellen. Baris nem törõdött Banu érzelmeivel sem., mondjuk ez nem is volt meglepõ, hisz hamisítással rövidítette volna meg a testvérét- õ így tud szeretni.
A hiúságán ejtett sebet Cemre. Mindig meglepõdtem, amikor arra hivatkoztak, hogy Cemrének milyen jó dolga volt a palotában, autója volt stb. Csak azt felejtik el, hogy ez kifelé volt fontos, a Sinaneréknek, mit mutatnak a sajtónak. Mondjuk képzeljük el Cemrét, hogy buszozik az anyjához, ez kit zavart volna jobban?
Arról is elfeledkeznek, hogy nem is akart ott lakni, Baris állította kész helyzet elé, kapásból bosszút állva ezzel mindenkin. Cemrén, mert válni akar, Güneyen mert betolakodott a családba, Banun pedig mert nyakára hozta Güneyt, meg különben is irigy és féltékeny volt rá.
Ha Cemre Baris helyett egy csóróhoz ment volna, és tõle akarna válni, azt jobban megértenék. Ezen nagyon tudok csodálkozni.
Simay biztosan boldogan maradt volna, élvezve a csillogást.
BMariska52 2015 júl. 13. - 19:56:45
(3666/4273)
Drága Malvinkám! Köszönöm kedvességedet, nagy nehezen két Algopyrinnel átvészeltem, tõlem szokatlanul, még le is kellett feküdnöm, annyira megkínzott a mai nap. Most egy órája vagyok úgy, hogy gép elé ültem!
Kicsit öregecske menyecske lettem, de legyõzöm, nem hagyom magam!
Neked is Szép Estét kívánok szeretettel!
offtopic
malvinkicska 2015 júl. 13. - 12:50:36
(3665/4273)
Nagyon sajnálom, mert mikor fejfájással ébredek egész nap szokott fájni remélem a tied kiszûnik valamilyen fájdalom csillapítótól, úgy legyen, most itt is nagy esõ volt szerencsére rossz idõ nélkül.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 13. - 11:37:40 8/10 Előzmény malvinkicska
(3664/4273)
Sziasztok szép napot Mindenkinek !
Ebben a részben látjuk Simay már menekülõre fogja és Güney sarokba szorítja õt , így kénytelen elmondani mindent . Részletesen látjuk mi történt . Világos és Simay menti az irháját , viszont azt jól látja a lány is Güney azt akarja Cemre elvigye a balhét õ bûnhödjön .
Így Kuzeytõl távol kerülne jó darabig .
Ezek a riporterek rettenetes népségek , kegyetlen amit mûvelnek .
Ebru asszony ellenséges Güneyjel õt okolja minden rosszért ami történt velük amióta belépett az életükbe .
Megfenyegeti õt eltávolítja , õ lesz a következõ .
malvinkicska 2015 júl. 13. - 11:36:03 Előzmény Érsekvári
(3663/4273)
Lányok mit mondtam nem Cemre volt a hunyó, hanem Simay, amiért lekurvázta aza szemét Baris. Az is most vallott szerelmet azt hiszi ez hihetõ is, ezzel szerintem csak zsarolja Cemrét amiért Kuzeyt szereti, mindent elkövet, hogy közéjük álljon, ez már azért nagy szemétségre vall. Aztán ott aza sunyi Güney aki elsõ perctõl tudta kitávozott a hátsó kapun. Annak is már a sok mocskos dolgát nem tudom hova tenni, mit akarhat még az is. Aztán ott aza másik féreg Zeynep ahol az megjelenik fû nem terem, most Venus a cél pontja, Burak is egy alattomos sunyi valaki, aki szép csendben árt az ellenségeinek. Kuzey odáig van, hogy letartóztatták Cemrét, az én meglátásom Gülten is nagyon sokat vétett a lányának amiért hozzá marta ehhez a pénzsóvár Barishoz. Ebru jól megmondta a magáét Güneyjnek. Eseményekben gazdag van miért várnia következõ részt drága Gabu Szandra, további szép napot mindenkinek.
BMariska52 2015 júl. 13. - 07:57:39
(3662/4273)
Szép Jó Reggelt! A homályra fény derült! Nem tudom, van-e, aki elhiszi Barisnak a "szerelmi vallomását", én nem. Hihetetlen, hogy ezt most, pont ebben a szituációban kell elmondania, eddig nem volt rá alkalom? Ott lapul a másik szobában Simay, akivel nem is akármilyen perceket töltött el, hogy képes így színlelni most Cemre felé?
Güney is hozza a formáját, valamit akar ezzel, hogy Simay-al kibeszéli a történteket.
Nagyon meglepõdött Ebru Anyu elutasításán; azt hitte, majd szép csendben elsunnyogja a vétkeit. Azért el kell ismerni, hogy nagyon jó a színész, különösen a tekintetével ördögien tud játszani, csak figyeljétek! Én nagyon érzékeny vagyok arra, hogy valakinek, bárkinek mit látok a szemében, sok mindent ki lehet olvasni, nem csak a filmekben, az életben is. Itt viszont az operatõr is jól játszik ezzel!
Most ennyire futja, a rossz idõ meghozta a fejfájásomat is.
Szép Napot Nektek!
BMariska52 2015 júl. 13. - 07:51:24
(3661/4273)
Kedves Érsekem! Privát írtam Neked!
8/10
Érsekvári 2015 júl. 12. - 22:01:21 8/10 Előzmény BMariska52
(3660/4273)
Szia Mariska !
Volt már régebben is szó errõl a sorozatról , sokan megnéznék ha magyarul értenék .
Tényleg nagyon jó én már eredeti nyelven végignéztem mind a 80 bölümöt .
Mi a bûne Fatmagülnek ? címe fordításban, zene itt is Toygar és a rendezõnõ Hilal Saral aki a Kuzeyt is rendezte .
Beren Saat -ot ebben kedveltem meg Fatmagülként és a fekete hosszúhajú színészt aki Kerimet alakítja .
Felirattal megnézném újra , talán majd egyszer sikerül . Nagyon sok jó színész játszik benne .
Itt is vannak jellembeli fordulatok pl a lány halász võlegénye , majd csak figyeld meg .
Bocsánat , de nem is árulok el többet .
Jó szórakozást kívánok , kellemes estét :)
BMariska52 2015 júl. 12. - 21:24:12 Előzmény syuzi
(3659/4273)
Szia Kedves Syuzi! Csak ajánlani tudom - nemcsak Neked! - a Fatmagül-t. Én alig bírok elszakadni tõle, már a 3. bölümnél tartok, angol felirattal, egész jól érthetõ, pedig nagyon régen tanultam angolt, de visszajönnek a szavak! Ezt nem bírom én megemészteni, miért nem vesznek a magyarok ilyen sorozatokat, jóllehet, én már nagyon elfogult vagyok a török filmekkel. Már nem sorolom, de Fatmagülben játszik pl. a Serefet alakító színész is, valamint aki Eda-t játszotta a Végsõ akaratban, Beren Saat fõszerepben, Bugra Gülsoy, valamint nemrégen láttam szintén egy sorozatot, már nem emlékszem a címére, éjszaka játszották, abból is szerepel egy színész, itt pl. fõszerepe van.
Sajnos nem nagyon tudom a török színész-neveket, ahhoz jobban utána kéne néznem, de aki látta ezeket a filmeket, mind ment magyarul, tudja kikrõl van szó.
Jó Éjt Neked!
Elnézést mindenkitõl a kitérõért!
10/10
syuzi 2015 júl. 12. - 19:39:14 10/10
(3658/4273)
Szívesen nincs mit:) Örülök, hogy neked is tetszik a kis összefoglalóm:)Remélem, hogy már legközelebb te is tudod majd nézni a tv-ben is a sorozatot:)

Én is olvastam Bugra Gülsüy új sorozatáról nekem is felkeltette az érdeklõdésem:) Én is belenézek majd ebbe a sorozatba is:)

Szép estét mindenkinek:)
malvinkicska 2015 júl. 12. - 17:22:43
(3657/4273)
Gondoltam késõbb fogod nézni, igen elég jól keverednek a szállak.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 12. - 16:43:10 8/10
(3656/4273)
Sziasztok kellemes délutánt !
Ebru nagyon keményen akar eljárni az ügyben neki a fia nagyon fontos és Cemrére szigorú bûntetés vár.
Ha tudná a kedves fiacskája mekkora piszok alak , fogalma sincs miket mûvel ott egyedül abban házban , kiket fogad .
Úgyhogy Ebru anyu a látszat csal , csak keveset tudsz a szemét gûlûszemürõl .
Cemre a rendõrök gyûrûjében azt hajtogatja nem csináltam semmit és valaki volt ott még a házba . Güney a tök ellenkezõjét mondja , holott látta 2 pohár volt az asztalon . Nem valószínû, hogy Baris Cemrével iszogatott volna. Látszik Güney fején pofátlanul hazudik .
Akárcsak Simay a táncos lánynak akinek mindent bemesél csak hozzá mehessen éjjelre és alibit is kér tõle .
Vastagon benne van ez a gátlástalan Simay , de még nem láttuk a teljes történetet . Az mindent elárul , hogy Güney hívja a lányt aki nem veszi fel a telefont . Mindketten becstelen hazug emberek , ahol õk vannak semmi jó nem történik csak rombolás .
malvinkicska 2015 júl. 12. - 10:03:53
(3655/4273)
Szép napot fórumtársak. Ami most történt szerintem Simy a hunyó õ ütötte le Barist csak a z a kérdés kinek akart ezzel ártani, mert a legtöbbet Cemrének, az bíztos. Annyira fél bujkál a barátnõ nem érti mitõl van így ki. Güney a másik szemét az is tudja volt más is a vendég házban csak hallgat róla, még sejti is ,mert hívta Simayt csak az nem merte felvenni a telefont gyalázatos egy mocskos társaság igaz már banda. Aztán ott az a csúszó, mászó féreg Zeynep, most be akarja feketíteni Venust mivel Burak tetszik neki, Kuzey még hisz is neki. Cemre a szimpla látszatától ki van borulva, mondja is még itt sem hagy békét. Aztán Handan meglepõdik mikor látja Can fogja Banu kezét és egybõl rosszra gondol, úgy is viselkedtek, félre lehet érteni a dolgokat. A szállak jól össze kuszálódtak kell egy kis idõ mire kibomlik biztos.
BMariska52 2015 júl. 12. - 07:39:16
(3654/4273)
Bocs, elfelejtettem megírni a címét: Fatmagülün Sucu Ne.