malvinkicska 2015 júl. 23. - 08:15:45
(3753/4273)
Szép napot neked is Érsekem, megnéztem a részt, elképesztõ ahogy hazudik Güney, de most már Banu is rájött a titkos románcára, Meldával, de még mindig azt hiszi õt szereti. Ebru ezt másképp látja. Zeynep elég jól beszélt most Kuzeynek, Simayjal kapcsolatban. Amikor elmentek e Sereffel a lakásba akkor már tisztán látta, hogy õ volt akkor Barissal azon az éjszakán, és most elhúzta a limezt, mert fél a következményektõl, gyáva. Kuzey készül elmenni de tagadja, hogy Cemre miatt van,, saját magát is áltatja. Cemre meg lett mûtve és álmában mintha szült volna egy gyönyörû kislányt, szerintem az anyjával való kapcsolat, már kóros, szinte még levegõt venni sem tud nélküle.
A meleg tombol mindenki vigyázzon magára.
BMariska52 2015 júl. 22. - 07:55:14
(3752/4273)
Szép Jó Reggelt Nektek!
Mindjárt megyek fogat mosni, annyira tele van a szám azokkal a csúnya szavakkal, amiket Güney-re mondtam! Ti is úgy látjátok, hogy Sami nagyon nehezen veszi be? Valamit sejt szerintem. És úgy gondolom, micsoda hülyeség ez, hogy Kuzeyt elküldi G., arra nem gondol, hogy Cemre bármikor utána mehet, ha kiszabadul, nehogy már még egyszer ugyanazért lecsukják, az ottani törvényeket nem ismerem, de kb. 30 évet igazságszolgáltatásban töltöttem, ragadt rám valami; az ügyvéd is egy hülye itt! Csak az dõl be neki, aki nem gondolkodik. Most mit fog Baris elõhúzni, ki vágta õt fejbe? Õ maga lefejelte a kandallórácsot, vagy mi?
Annyira szeretem azt a jelenetet, mikor Kuzey elsétál és Cemre írja a levelet, közben a zene..., gyönyörû! Az elõbb már megköszöntem a Cemrével készült interjút, de azt elfelejtettem megírni, én a hangját is szeretem, olyan kis kedves! Ezt nem tudtuk az elsõ évadban, pedig ezzel nem akarom azt mondani, hogy Dóri rossz szinkron.
Szegény Serefnek is feladta Kuzey a leckét, nem tudja, mitõl lett ilyen sürgõs az eljegyzés!
Güney azt hiszi, nem fog kiderülni, hogy CSAK Õ találta ki Kuzey eltûnését? Nyilván, hogy ezt a bíróságon nem lehet elõadni, de miért ne jutna valakinek eszébe kérdõre vonni Barist? Neki már nem érdeke ez, félnivalója se nagyon lehet Kuzeytõl, mert annak is fontosabb, hogy lenyugodjon végre mindenki és végre az jöjjön el, amire szerintem mi mindannyian várunk, mikor lesz már egy kis boldogság, amit úgy megérdemelnek Cemre és Õ?! Már jóval elõbb - ha jól emlékszem, Bemeske - írta, hogy igenis, megérdemlik õk a boldog jövõt, akik már ennyit szenvedtek! Én is élénken helyeseltem, és ez nem romantika, hanem megérdemelt, kiérdemelt JUTALOM!, MEGNYUGVÁS!, méltó lezárás - nekem.
Tegnap azon járt az agyam, Handan vajon mikor és miért kezdte el utálni kisebbik fiát és a nagyobbikat isteníteni, és mi az oka? Nehogy már az legyen, hogy Kuzey kis csínytevõ volt gyerekkorában és Güney már akkor is példamutató!
Az hogy Samit az évek során megutálta, abból nem következhet, hogy Kuzeyt is! Számomra az is visszataszító, amennyire hízeleg Banunak (és akkor még finoman fejeztem ki magamat!). Nem veszi észre magát, mennyire kilóg õ abból a villából és az egész magasságos társaságból! Vannak jelenetek, amikor már kezdtem megsajnálni Handant, de aztán mindig sikerül neki visszabillenteni a másik útra, hogy utálom!
A Magasságos áldjon Titeket, imádkozzunk, legyen béke Törökországban! és mindenhol!
malvinkicska 2015 júl. 22. - 07:27:02 Előzmény BMariska52
(3751/4273)
Szia várom a véleményed a látottak után a patkány Güneyjel kapcsolatban.
malvinkicska 2015 júl. 22. - 07:24:13
(3750/4273)
A mai rész nagyon felkavart Güney aljassága nagyon felkavart amit követ a testvérével, mindent hazudozik csak eltávolítsa Cemrét Kuzey közelébõl ez már disznósság amit követ, akasztó fára való mocsok. Kuzey jól beolvasott annak az ügyvéd pótlónak, mert annak is kevés, nem megvédeni valakit, mikor ész osztás volt az úr elõtt elfelejtett sorba állni. Gülten elõre ívott a medve bõrére, mikor szabad lesz a lánya, mit fog csinálni, Zeynepnek itt is volt epés megjegyzése. Cemre gyomra már az idegtõl fáj a társak aranyosak voltak vele teáztatták. Güney most szinte számûzni akarja a tesóját remélem megfizet ezért a nagy bûnéért.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 21. - 22:27:56 8/10 Előzmény malvinkicska
(3749/4273)
A folytatásban Kuzey helyre teszi éppen az ügyvédet , amikor Güney hívja . Elmondja õ meggyõzte Barist vonja vissza a Cemre elleni vádat , de Baris feltétele , hogy Kuzey hagyja el Isztambult .
Már veszélyesen gonosz ez az ember a saját testvérével mit mûvel .
Még be is beszéli Apjának is meg Kuzeynek miért akarja ezt tenni Baris , de õk még csak nem is sejtik ez a saját fejébõl kipattant aljas terv Kuzey ellen , hogy ne lehessen Cemre közelébe .
Kuzey belemegy a lány miatt , de jó lenne ha mégis meggondolná magát és maradna .
Hátha valami történik ami miatt nem megy el .
10/10
v.eres 2015 júl. 21. - 19:51:42 10/10
(3748/4273)
Nagyon köszönöm ezt a cikket, csak kár, hogy egy kicsit régebbi... De így is többet megtudunk Róla, mint az Epizód c. "förtelem"-bõl.Még- még- még kérünk ilyeneket...
malvinkicska 2015 júl. 21. - 18:39:29
(3747/4273)
Nem kell bocsánatot kérned ez egy fórum, és akik itt véleményt írunk nagyjából egyformán látunk dolgokat. A véleményed megerõsített, mivel vannak testvérek aki nem csapják be egymást én azok közzé tartozom de a férjem testvérei már jól becsapták egyetlen fiútestvérüket. Azt mondja a szólás embere válogatja, kinek milyen a lelki világa.
Bemes 2015 júl. 21. - 16:56:21
(3746/4273)
Szia! Bocsi hogy beleszólok a beszélgetéstetekbe, de annyira igaz amit írsz! Talán azért van ez, mert Kuzey szereti a bátyját. ( fordítva ez már régen nincs meg)
Valahogy úgy van ez, ha szeretünk valakit hiába tudja az eszünk, hogy milyen, hogy nem kölcsönös a dolog, hogy kihasznál stb., a szívünk nem akarja elfogadni ezt. A végsõkig ragaszkodik , várja a csodát, míg végül egy nagy csalódás ráébreszt a valóságra.
Éltem meg ilyesmit, magamból indulok ki. (Bár más , de legalább ilyen fájó témában)Talán más is hasonlóan gondolja, érzi.
8/10
Érsekvári 2015 júl. 21. - 16:22:39 8/10
(3745/4273)
Igazad van drága Mariska valószínû péppé verte volna Simayt .
Szerintem a melegtõl félre írtam . Még jó , hogy lapit ebben a témában , hogy miatta került Cemre bajba. Az sem túl dicsekedni való Baris szeretõje volt . Azért a lelkiismerete csak oda kényszerítette és Kuzeynek amit tudott elmondta .
Azt mondta utána eltûnik jó messzire , de mit lehet tudni ebben a sorozatban úgysem az van amit mondanak .
Sajnálom Ebru asszonyt kicsit összetört a fia miatt és ezek után mivel tud majd Güney elhatalmasodott önbizalmát lefaragni , akár eltávolítani a lánya mellõl.
malvinkicska 2015 júl. 21. - 14:55:23
(3744/4273)
A valós életben is van úgy van aki jóakaratú nehezen hiszi el a másikró ha aljasságot követ el más ellen, mert nehezen érti az ember, hogy lehet olyan gonosz valaki. A helyzet most két testvér, mivel Kuzey egy egyenes jellemû azt hiszi a testvérébe is szorult egy kis jóság, de ez nem így van az egy szemét patkány, a saját bõrét is menti.
BMariska52 2015 júl. 21. - 14:31:00
(3743/4273)
Szerintem "szánnivalóan gyönyörû".
Nagyon tetszik ez az arca!
Köszönöm szépen!
BMariska52 2015 júl. 21. - 14:29:51
(3742/4273)
Szerintem ha Simay elárulja Kuzeynek, hogy õ tette, és ezt csak most mondja, mikor Cemre már a börtönben sínylõdik és ki tudja meddig, hát, úgy gondolom, Kuzey ott a helyszínen kettétépi!
Nekem egy kicsit furcsa, miért akar ennyire jót Deniz Kuzeynek, nem tudtam eddig, hogy ennyire a szíve csücske. Mindegy, ha jó sül ki belõle és jót tesz a két általunk kedvelt személy jövõjének, akkor csak tegye!
BMariska52 2015 júl. 21. - 14:23:09
(3741/4273)
Drága Malvinkám! Azt mondod, Güney jelleme annyira megváltozott? Szerintem nincs is neki mára! Abszolút jellemtelen, ennek ellenére a jó testvér és az aranyos, kedves cukros bácsi szerepében tetszeleg. Már nem sokan és nem sokáig hisznek neki. Az a borzasztó, hogy Kuzey még megbízik benne! Édes Istenem, mikor látja már meg Güney igazi arcát?
8/10
Érsekvári 2015 júl. 21. - 13:38:47 8/10
(3740/4273)
Szia !
SImay eléggé zavarosan adta elõ amit akart és elhallgatta , mi volt közte és Baris között , meg õ a titokzatos elkövetõ.
Valamit tett ugyan , de nem sok volt .
Güney most már tudja Baris van a képen és fölényesen kihasználja ezt a helyzetét .
A Kuzeyjel folytatott telefon beszélgetés Baris elõtt zajlik le és Güney úgy állítja be , hogy az õ mûve , hogy Baris visszavonja a vádakat . Ebru elképed a fia megváltozott álláspontjától és Güneytõl azt is megtudja Simay a házban volt õ tette .
Anyát és fiát ezzel sakkba tudja tartani azt mondja Simay bármikor kitálalhat és oda a Sinaner név jó hírének . Barisra jól kikapta nem ússza meg olyan egyszerûen a múltbéli dolgait . Van sok piszkos ügye.
Cemre rájött nagy butaságot csinált , hogy aláírta a vallomást amit az ügyvéd addig csûrt csavart míg bele nem ment .
Kuzey pont az ügyvédhez jön és õ már tudja Baris szabad utat ad Cemrének .
Remélem jól alakul a helyzet a folytatásban .
Güney viszont nagyon szemét fog még keresztbe tenni az biztos .
malvinkicska 2015 júl. 21. - 07:42:01
(3739/4273)
A Cemre ügyvédje nem jó irányba terelte a dolgokat, annyiból, ha önvédelem akkor kevesebbet kap. Aztán Simay csak fél igazságot mondott el Kuzeyjnek, sõt a lényeget elhallgatta, de már ez is valami. A Ferhat lánya kiugrasztotta a nyulat a bokorból a képekkel, ez a szemét gyökér Güney utána ment és kitépte a kezébõl a táskát, mi van benne. a látottak alapján kezdi a saját javára fordítani a dolgot, ekkora köcsög legyen egy ember az már förtelem. Deniz annyiba nem rendes, miért nem Kuzeynak mondta el ezt az egész kép históriát. Baris beijedt vissza akarja vonni a vádakat Cemre ellen, az Ebru asszony meglepõdik de az egybõl tudja, hogy a szemét Güney van az ügy mögött. Güney jelleme annyira megváltozott, hogy nem találom rá a megfelelõ jelzõt, az már nem sok rengeteg.
Bemes 2015 júl. 20. - 18:45:06
(3738/4273)
Köszi a cikket! Szerencsés a srác, és mi is. Véletlenek sorozata. Vagy nincsenek véletlenek?
BMariska52 2015 júl. 20. - 14:45:44
(3737/4273)
Nem tudtam, hogy bizonyos képekhez ki kell tenni a 16-os karikát! Kedves Katalin, azt lehagytad!
Elementáris erõvel robbant a monitoromon a kép! Nem semmi horgolásminta és édesség-recept amit találtál és nekünk tálaltál ebéd utáni desszertként!
Nagyon szépen köszönjük, további kellemes idõtöltést hasonló oldalakon, és ha úgy gondolod, csak nyugodtan oszd meg velünk továbbra is!
malvinkicska 2015 júl. 20. - 13:41:12
(3736/4273)
Nagyon szépen köszönöm az áldozatos munkádat, hogy ezt megosztottad velünk sok rajongója most nagyon boldog, mint énis. További erõt egészséget sok ilyen szép cikket írjál nekünk.
10/10
syuzi 2015 júl. 20. - 12:22:53 10/10
(3735/4273)
Köszönjük az életrajzi beszámolót:) A kép meg egyszerûen szuper Kivancról:)

Várom a cikk folytatását:)
8/10
Érsekvári 2015 júl. 20. - 12:06:46 8/10
(3734/4273)
Szekrényrámolás elõtt /sajnos/ erõt merítve most is elolvastam a fb-os véleményeket .
Nem semmi , van egy pasi azon kinyúlok milyen szövege van :D :D :D