8/10
Érsekvári 2015 jan. 12. - 18:00:33 8/10
(493/4273)
Na akkor Güney csak elmondta a balesetet most, Banu is tudja kissé megkönnyebbült. Zeynep túl sokat csüng Kuzeyen mindenbe beleavatkozik Cemre ki is van miatta. Nem hiányzott , de megjelent a titokzatos ember , ez a ronda Ferhát .
Simay most aztán eléggé benne van a slamasztikába ,de csak azt kapja ami jár neki . Beindul az izgalmak sora .

















s
malvinkicska 2015 jan. 12. - 15:48:21 Előzmény Érsekvári
(492/4273)
Kuzeynek már sosem lesz jó, nem hiába dráma sorozat ez aztán az a javából, az a szemét Ferhat nem hagy békét, még Simay is mintha jelenbe félne tõle. Güney elhitte a délutáni kis mesét, az anyja mennyire kivételezik vele annyira ajnározza, a másik sorsa is most egy kicsit elgondolkoztatja, mármint K-é nehezen fog szabadulni ettõl a kis hazug csajtól. Zeynep is olyan mint a kosz ragad, mindig ott van ahol nem kéne, az apja is bocsánatot kért K-tól.
malvinkicska 2015 jan. 12. - 08:12:59
(491/4273)
Gondolkodtam szerintem Ferhat küldözgeti annak van útjában Kuzey, most meg ,hogy börtönbe is került, remélem hamar megtudjuk.
burak 2015 jan. 12. - 01:55:15
(490/4273)
Köszi, hogy ide is elküldted a FB linket. Ezt mégis, hogy gondolja az RTL és senki sem reklamálhat. Csak az a kedves fordító megmaradjon.
3/10
oncogito 2015 jan. 12. - 01:17:09 3/10
(489/4273)
Szerintem vagy Banu bátyja lehet. Mivel látta, hogy Gümey-el beszélt az irodában, ki akarja fürkészni, hogy van-e valami a háttérben.
burak 2015 jan. 11. - 22:47:26
(488/4273)
Szia már írtam a másik oldalra is Kivanc miatt a kurt seytet sem hagyhatom ki. Irtad és a többiek is írják, hogy a kivágott részek feliratozva fennt vannak, de hol található,mert eddig még nem találtam meg. Én is legszívesebben a neten nézném feliratozva,õrületes ez a pasi.Köszi
malvinkicska 2015 jan. 10. - 07:48:43
(487/4273)
Megnéztem a tegnapi részt Simay, nem tudja ki küldözget neki virágot, sõt, már pénzt is, ráfogja Güneyre, persze az semmibõl semmit nem tud. A jövõ héten biztos sok mindenre fény derül, Banu betegsége Báris ügyködött a számítógépen. Zeynep szabályosan fel ajánlotta magát elveszett az eddigi méltósága, az apjával is össze veszett. Cemre ezekhez kell, hogy jó pofizzon, mikor szereti K-t.
9/10
gabus53 2015 jan. 09. - 19:54:16 9/10
(486/4273)
Bizony, bizony, annyira jó sorozat volt, hogy a 39. részben valóban egymásba szerettek, és 1 év múlva össze is házasodtak. Én is nagyon szerettem.
2/10
iscret 2015 jan. 09. - 19:42:02 2/10
(485/4273)
Korábban mikor az Ezelt adták az RTL-en, ment még egy török sorozat a TV 2-ön, a Seherezádé / Bergüzar Korel és Halit Ergenc/ Szerintem az is nagyon jó volt, igaz más jellegû mint az Ezel, de nem rossz sorozat az sem.
9/10
gabus53 2015 jan. 09. - 19:38:12 9/10
(484/4273)
Igen, ezt én is hallottam. Jópofák.

Egyébként úgy látom, hogy óráról-órára lepontozzák a Kurt sorozatot a TV-mûsor oldalon, 2 órával ezelõtt még 5 ponton állt, most éppen 3.3 pontnál tart és azért ez egy kicsit nevetséges. Szerintem a másik tábor kezd játszadozni, akik alulmaradtak az RTl klub-os szavazáson (A vihar).
Úgyhogy kezdek szomorú lenni, pedig már alig várom, hogy kezdõdjön.
malvinkicska 2015 jan. 09. - 19:37:40
(483/4273)
Köszönöm szépen, ami Ezelt illeti alig volt benne szerepe K nak, miért nem az Igazgyöngyöt mondja, a TSZ az nem náluk ment, szóval fura dolgok ezek.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 09. - 19:23:14 8/10
(482/4273)
Szia Gabus ! Igen ez van egy szûk kör nézi , ismeri na mindegy is.
Az RTl Reflektor mûsorában a mûsorvezetõ Ada úgy ajánlja a mai új a sorozatot , hogy Kivanc Tatlitug az Ezel sztárja .....a jóképû 31 éves... Blabla bla
Jó fejek nem is tudják mit beszélnek , legalább utána néznének a dolgoknak .
Egyébként a RTl oldalán a Reflektorra ha ráklikkelsz , ott írott formában is ellehet olvasni , hogy az Ezel sztárjaként !!!! mutatja be .
9/10
gabus53 2015 jan. 09. - 18:46:41 9/10
(481/4273)
Kenan is ugyanúgy népszerû és kedvelt nálunk, csak talán azért tûnik mellõzöttnek, mert itt a Port.hu-n lévõ Karadayi fórum nem igazán indult még be. De viszont a Hoxa portálon lévõ fórumon - amit régebben ajánlottam - a Te és mások neveivel is szoktam találkozni, úgyhogy szerintem ott egyértelmû, hogy mennyire kedvelik õt, hiszen ott nagyon is zajlik az élet.
Mert én is imádom, csakhogy most tényleg folyamatosan a Kivancot látni a tv-ben, de ha a Kenant akarom látni, akkor megyek a netre, mert egyenlõre sajnos máshol még nem láthatom.

Szép estét mindenkinek.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 09. - 18:42:54 8/10
(480/4273)
Visszalehet nézni , pláne hétfõig van idõ behozni .
Remélem nem komoly , lehet a sok idõjárás változás is okozhat problémát .
Mielõbbi javulást kívánok Neked .
malvinkicska 2015 jan. 09. - 18:16:43
(479/4273)
Sajnos a mai részt nem mindenütt láttam , mert kórházban voltam , gerinc problémám van elég régen de most fokozódott, és most kaptam idõpontot, de hála az Istenek megtanultam vele élni. Azt láttam mikor nyomult Zeynep de K nem sok jóval biztatta , aztán verekedtek a kocsma miatt, Ali barátnõjével volt és kiküldette az a szemet Sümer, felborogatta valaki a standokat, biztos azok a szemetek, szegény K-t gyanúsította G. Az is elakarta mondani gondolom a balesetet, erre megjött a gyógyszer, mikor felrakják rögtön pótolom, és megnézem.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 09. - 17:58:36 8/10
(478/4273)
Remélem nézted a mai részt . Ma megint lassan mentek az események .Gülten még mindig nem kapisgálja talán valamit érez a lánya Kuzey iránt. Zeynep nagyon elszánt az apjával is ellenszegül , annyira nyomol Kuzeyre , tervezi miként legyen , a fiúval négyszemközt is beszél ,egyre bátrabban , de az nem lelkesedik az ötletért .
Pipa vagyok Kuzeyre már megint ezzel a piszok Simay sorsával kezd foglalkozni mi lesz vele meg a szüleivel stb.
Más vonalon is mindig bevonza a bajt , hirtelen és verekszik , bár az öreget védik a kisvendéglõjét .
Güney végül elmondja Banunak amit elkezdett , vagy meggondolja magát ? Hétfõn talán kiderül .
8/10
Érsekvári 2015 jan. 09. - 17:42:30 8/10
(477/4273)
Olvasgatom az írásokat , valóban a helyzet az Kivancot már a negyedik sorozatban látható nálunk .
Ezzel igen népszerû és ismert lett . Azonkívül a nõk körében nagyon kedvelt.
Színészi alakításai és külseje miatt is köszönhetõ ez .
Kenan sajnos mellõzött egyedül az Ezel sorozata amit megismertünk . Aki a neten követi sorozatait ,filmjeit új munkáit nem csalódik , SÕT ! Õ egy másik kategória , érett igen jóképû ,fekete hajú kreol bõrû, /igen török típus / magas , mindig elegáns , csinos és nem mellesleg az egyik legjobb színész .Rengeteg díjat kapott már és kap folyamatosan. Sajnos a legújabb a Karadayi sorozata nem valószínû , hogy egyhamar nálunk látható lenne.
Bár ne legyen igazam !!
Viszont lehet két kedvencem is ,azt hiszem megengedhetem magamnak :)) Úgyis reménytelen a dolog :((
9/10
gabus53 2015 jan. 08. - 23:17:21 9/10
(476/4273)
Én azt mondom, hogy még mindig nem késõ megnézni az Ezel-t, hidd el nem fogsz csalódni benne, nagyon jó sorozat. Kenan-ról nem is beszélve, teljesen odavoltam érte. Ha jól emlékszem, abban az idõben talán ez volt az elsõ török sorozat, amit nálunk is leadtak és nagy sikere volt, illetve még ma is van.
burak 2015 jan. 08. - 23:09:11
(475/4273)
Valójában igazad van,mert te az Ezelre gondolsz a Kenan nevû színészre, tudom annak idején soknak bejött. Én talán pár perceket tudtam nézni belõle, lehet hogy nem is értettem de nekem a színész nagyon török. Viszont szerintem ezzel nincs semmi probléma.
burak 2015 jan. 08. - 23:01:18
(474/4273)
Kuzeyre visszatérve én nem merülök bele ennyire a tartalomba, mert ez egy forgatókönyv aminek pörögni kell eseményileg, viszont a mai részben Güneit sem lehet elitélni, mikor elment otthonról mondta, hogy Cemre miatt gyûlölsz ennyire, és így már elgondolkodtató a történet, viszont nekem elég a szinészi játékukat nézni a szereplõknek, mert annyira természetes és kiváló,