9/10
gabus53 2015 jan. 14. - 16:09:05 9/10
(513/4273)
Az a Burak nem a volt pasija, hanem mintha a féltestvére lenne, akit fiatalabb korában álmában fel akart gyújtani. Azóta vannak Banunak problémái az idegeivel.
9/10
gabus53 2015 jan. 14. - 16:07:42 9/10
(512/4273)
Nem fogják a FEM3-on sem tovább adni, a reggeli ismétlés mindig az elõzõ napi -ebben az esetben pénteki, utolsó- epizód ismétlése.
fanni22 2015 jan. 14. - 16:02:00
(511/4273)
Bocs, hogy közbeszólók, de megnéztem én is itt a TV mûsört ( tudom hogy a Fem3 szokta ismételni). Nos úgy tûnik az a helyzet, hogy jan 26.-tól a FEM3-on fogják vetíteni a 80-ik résztõl 6:40 -kor.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 14. - 15:54:50 8/10
(510/4273)
SPOILER : Simayról szó nincs , a sírkövet Ferhát Kuzeynek csináltatta . Olyat tesznek a sráccal amin kiakadtam ugyanis élve eltemetik és Ali fogja megtalálni és megmenteni . Kicsit sok a elmebeteg ötletbõl , de benne lesz. Tovább már nem nagyon emlékszem , de biztos utána még jobban megy a harc Kuzey -Ferhát közt .
Rengeteg minden jön még , mindenkivel történik sok minden .
Akkor nem fogom azt sem megtudni szinkron nélkül Cemre miért megy feleségül Barishoz . Látni már láttam rendes esküvõjük lesz , csak nem értem máig sem miért történik .
A szinkron nagyon jó volt.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 14. - 15:44:16 8/10
(509/4273)
Ferhát ráállította az embereit Kuzeyre és keveri a kártyáit . Cemrét Güneyt is összeugrasztja .
Simayt irányitja mint egy gyereket . Már Güney is tud Ferhátról , közben Baris azon ügyködik összehozza Banut a régi pasijával Burakkal , mindez Güney ellen készül . A két lány közben verseng Kuzey kegyeiért. Gülten már tudja szerelmes a lánya. Kuzey nem szereti Zeynepet csak taktika részérõl a csók , hogy ne árulja el magát mit érez Cemre iránt . Zeynep nagyot csalodik elõbb utobb.
Ez a Ferhát nagyon beteg ember agyilag .
Sajnos Kuzey szó szerint a vesztébe rohan .

Úgy láttam a port.hu tv müsorban január 23 péntekig van a sorozat . Jan 29 hétfõn már a Hal a tortán van helyette.
Az biztos végig nézem eredetiben . Itt még a felénél sem tart nagyon sok rész van hátra .
Nagyon kivagyunk szolgáltatva sajnos azt tesznek amit akarnak a nézõvel .
malvinkicska 2015 jan. 14. - 15:42:53
(508/4273)
Egyre rondább dolgokat írtak most ebbe a sorozatban, most az a galád Ferhat el akarja hitetni meghalt Simay miért csináltatott emléket, csak ezért, ezeknek is elmentek hazulról biztos. A két lány az már sok ahogy, nyomulnek K-ra, jelenben Zeynep a nyerõ, igaza van Alinak áltatja magát K, mert Cemret szereti szerintem is. Az a féreg a telefonnal is manipulálja õket ritka állat faj. Aztán meg ellent mondásos miért megy utána a temetésre, ha egyszer már mindenek vége, ez is olyan hiteltelen nekem.
burak 2015 jan. 14. - 14:01:47
(507/4273)
Anno az Éden titkainál én is kampányoltam, sõt a szinkront készítõket is felhívtam, és ott nagyon készséges volt a hölgy csak annyit tudott mondani, hogy nem kérték fel õket a további szinkronizálásra. Ennyi volt. Itt csak az van, hogy nem nézzük a csatornákat, már én a magyar adástól is kaparom magam, hogy öt perc múlva reklám, és már azon idegesítem magam a végén, hogy mindjárt befejezik. Csak nekem is hiányzik a magyar szinkron, mert sokat lehet rajta derülni.
8/10
kozsina 2015 jan. 14. - 13:56:20 8/10
(506/4273)
szia mindenki!jól értem be akarják fejezni a sorozatot! nem elég végignézni azt a sok reklámot, még ezt is a nyakunkba varrják, hogy ne nézhessük végig....
malvinkicska 2015 jan. 14. - 13:35:25
(505/4273)
A 27-es Bölüm második felénél tartunk szomorú vagyok, abba marad sok hülyeségre meg van pénz, legfeljebb megnézem törökül igaz nem olyan élvezhetõ, de nem lesz más megoldás, a Görög sorozatot láttam ismétli amit eddig leadott, 199 részt nemsokára vége, ezt én nem tartom helyesnek, az Igazgyöngy is 168 epizód volt három évados, akkor ,hogy is van egyiket megveszik a másikat nem.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 14. - 13:32:06 8/10
(504/4273)
Heloka ! Most akkor a Kuzeynek is befellegzett , de miért ? Nem is azonos a csatorna ami leadja , mi lelte ezeket , valami bajuk van a törökökkel vagy velünk nézõkkel .
Persze most a Kolosi nem tud kiállni nyilatkozni , mi az oka ennek . Megint nyomás kéne rá mint a Szulejmánnál .
Utálom ezt a csatornát eltünhetne a süllyesztõbe nem fog hiányozni senkinek.
burak 2015 jan. 14. - 13:11:42
(503/4273)
Igen befogják fejezni, egyébként ha valaki látta a görök sorozatot az Éden titkait, azt sem vették meg végig.Még kétszer annyi résszel folytatódott. Ilyen hosszú sorozatokat általában nem vesznek meg. Szerintem a Kuzeyt, most nem tudom hányadik magyar résznél járunk, de vagy akkorfejezik be mikor Alit megölik, vagy amikor Ferhatot lelövik, és mindenki találgathat, hogy ki tette. Nálam sem egyértelmû, hogy most Güney kire fogja a fegyvert.mert Ferhatot szerintem véletlenül találja el.
malvinkicska 2015 jan. 14. - 12:23:44 Előzmény Érsekvári
(502/4273)
Megjött az Epizód3-ik száma és nincs benne a mûsor elõzetesben egyik török sorozat sem, már a Kuzey Güney helyén Hungarikumok- made in Hungary van mit csinálnak ezek azért ez már több, mint sok. Ezek szerint mind a két sorozatot levették a képernyõrõl vajon miért jó lenne tudni.Az, az január 26-tól.
zandra 2015 jan. 13. - 22:29:57
(501/4273)
Bírtam Handan asszony megbotránkozó tekintetét, amikor meglátta Banut a hálóköpenyben :D Tán azt hitte, hogy a fiacskája még szûz?

Amúgy elég rendesen/szánalmasan nyomul mindkét nõszemély Kuzeyre...
8/10
Érsekvári 2015 jan. 13. - 17:45:01 8/10
(500/4273)
Folytatódik a macska egér harc . Ez a piszok Ferhát egy jó darabig megkeseríti még K életét. Izgulok én is , de ez még semmi amilyen dolgot talál majd ki az a mocsok , na attól kész vagyok teljesen.
Spoiler ! Simay apja most amikor meghallotta Handantól mi van a lányával , látni lehetett a szívéhez nyúl .
Valószínû infarktust kap , mert meghal és temetés lesz .Azért Ferhát sem fog sokáig élni...
Spoiler vége.
Most még azok a pasasok is fenyegetik K , akiket az ivóból kidobtak Alival .
Egyre izgalmasabb a folytatás.
malvinkicska 2015 jan. 13. - 16:36:06
(499/4273)
A mai részben teljesen fény derült, hogy Kuzey szereti Cemret az a szemét láda elmondta Simaynak, miért történt az egész akkori baleset. Igazán írom a gyomrom szinte remeg mikor meg látom azt a szemetet, pedig tudom csak film, de olyan jól alakít mindenki élethû, teljesen átgondolom, igaz a mai világban ettõl, még keményebb dolgok is megtörtének, sajnos. A két lány mellette van állandón K-nak. Nagyon várom mi lesz ebbõl a sok rossz után, mert eddig szinte naponta rosszabb a helyzet, ami K-t illeti. Handan jól kisorolt a lány anyjának az szinte rosszul lett amit hallott, de most igaza volt tudják már meg végre mi vezetett idáig. A másik Simay helyében sem szeretnék lenni, jó,hogy eddig nem piszkoskodott vele, rendes volt tõle, hagyta felöltözni, nem tátogott ott.
malvinkicska 2015 jan. 12. - 19:18:12
(498/4273)
Azért jó egy ilyen fórum többen vagyunk sok szemszögbõl látjuk a történéséket. Az valóban szörnyû. hogy mindig más irányítja az életed, és sajnos , most ez a pár beleesett ebbe a csapdába, Simay és Kuzey is sajnálatra méltó most már mind a kettõ, ez egy szemét maffiózó Ferhát ennek semmi sem szent, gondolom rettenetes dolgok fognak következni, mert az minden rosszra képes. A két lány igen egyik is szereti k-t, meg a másik is és rivalizálnak majd késõbb gondolom én, amúgy a harag rossz tanácsadó.
simike2015 2015 jan. 12. - 18:42:14
(497/4273)
Sziasztok!
Ferhat még sokáig rágja majd Kuzey máját, mire elnyeri méltó büntetését. Én nagyon sajnálom Simayt, ez a lány sokszor volt rosszkor, rossz helyen. Semmivel nem rosszabb, mint a másik két lány, csak nem sikerült neki az élet. Emlékezzetek visza, hogy ismerkedett meg Kuzeyyal. Meggyõzõdésem, hogy õ volt Kuzey elsõ nõje, ezért törõdött vele annyit. Hiszen 18 éves volt, amikor börtönbe került, a törököknél nem annyira divat hogy korán összejöjjenek szerelmük tárgyával. S amikor kiszabadult, nemsokára volt a buli, ahol megismerkedtek. Akkor volt Kuzey 22 éves. S az elején ugyan szerelem nélkül, de jól megvoltak. Amikor a golfklubba elutazott Simay, vagy a tengerparton sétáltak és talált egy Allah szeme követ, és amikor átadta azt mondta Kuzeynak, most mondja elõször neki, hogy szereti. Vagy amikor bementek Kuzeyhoz a kórházba, az egyik legviccesebb jelenet volt, amikor az orvos egy ágyban találta õket Kuzeyyal. Hát igen. Nem ismerte még annyira Kuzeyt, hogy megbízzon benne, amikor terhes lett. Rosszul döntött. És még rossazbbul, amikor nem mondta meg, hogy elvetette a babát, de hozzáment Kuzeyhez. Ennek ellenére innentõl kezdve az apósán kívül senkitõl sem kapott egy jó szót sem. Kuzey is szemét volt vele. És arról, hogy innentõl mi történik, végképp nem tehet Simay, õ nem irányíthatja a történéseket, mint ahogy Kuzey sem. Itt Ferhát a központ. Néha gondoljátok bele magatokat Simay helyébe. Sokszor került már eddig is rossz helyzetbe. Azért film a film, hogy fordulatos legyen. A másik két lány is nagyon sok meglepit fog okozni.
Más. Kuzey Instagram oldalán rengeteg video van, többek között Palvin Barbarával is, egy Mavi jeans reklám. Nagyon szépek együtt, irígylem a csajt.
8/10
édesmaya 2015 jan. 12. - 18:19:53 8/10
(496/4273)
Az a bizonyos selfie Simay-ról, és Ferhátról, amit elküldött Kuzeynek Ferhát:
8/10
édesmaya 2015 jan. 12. - 18:12:51 8/10
(495/4273)
Sziasztok!
Én azon is filóztam már, hogy Gülten asszonynak miért nincs valakije, hisz nagyon csinos,klassz nõ? Zeynepike apja hiába van oda érte, annyira nem passzol hozzá!

- Ma azért nem sajnáltam Simay-t, amiért így járt Ferhattal, de belegondolva elég szörnyû helyzetben lett miatta. Mert Ferhat igazi maffiózó, nem érdeklik a nõi könnyek, meg egyebek sem, a célja érdekében akármit megtehet Simayjal. Szóval nem szeretnék a bõrében lenni a csajnak.

- Viszont akit nem értek, az Simay szeretõje, a bevert képû fickó, mit akarhat Cemrétõl? Én úgy néztem, kellene neki a csajszika. Nem mintha Cemre bármivel is biztatta volna, sõt, épp ellenkezõleg, csak Kuzey megvédése volt a célja. Ti mit gondoltok errõl?

Egy fotó a félelmetes maffiózóról, Ferhátról:
8/10
Érsekvári 2015 jan. 12. - 18:07:18 8/10
(494/4273)
Elnézést a hibáért !