keserûméz 2015 jan. 16. - 15:02:54 Előzmény meggy100
(573/4273)
Amúgy az ilyet bírom, mint te a legjobban. 2 csillagot ad rá és pattog! Gratulálok, inkább adtál volna rá többet, de így teljesen hiteltelen az ugrálásod a többiekével szemben.
burak 2015 jan. 16. - 13:26:26
(572/4273)
OKÉ!
Darkrose 2015 jan. 16. - 13:05:36
(571/4273)
Kérlek, legközelebb használj spoiler feliratot, mint mindenki más, mert örülünk neki, hogy te már háromszor láttad a sorozatot, csak én pl. most nézem elõször, és mások véleménye miatt olvasnám a kommenteket, nem pedig a poénok lelövése miatt. Köszi.
burak 2015 jan. 16. - 12:24:45
(570/4273)
***SPOILER PÓTOLVA***

Azt hiszem veled fórumoztam,mert én csak olyanokkal szeretnék akik konkrétan meg is nézik, nemcsak a szavakkal dobálóznak és a másiknak nekimennek, holott nem is látták, mert most már mindent törökül kell nézni. Megnézted a Pillangó álmát? Én a Kuzeyt VÉGIG törökül legalább háromszor megnéztem, nem értem, nekem a vége kissé szappanoparás azt hittem maradunk A SOROZATHOZ ILLÕEN Meg mi az , hogy a Güney közvetlenül rá lõ többször Kuzeyre és él. Szerintem azt kéne szorgalmazni, hogy ha valaki érti a részeket egy pár mondatban leírja.
10/10
lizbell 2015 jan. 16. - 11:35:09 10/10
(569/4273)
Hirtelen felindulásból, az események hatására (mert kivételesen nem akartam spoilerezni) megnéztem a 79-80. bölümöt! :)

ATYAÚÚÚÚRISTEN!!!!!
10/10
ccaty 2015 jan. 15. - 22:54:00 10/10
(568/4273)
Kedves TV2, most nagyobb ellenkezésbe futottak bele, mint azt valaha megélhettek!

Legjobb utat választották ahhoz, hogy a teljes apparátusukat felszámolják. Pedig, többek között jómagam is, már nem elõször hívtuk fel az Önök figyelmét, hogy ideje lenne szem elõtt tartani a nézõk kívánságait. Ez csupán pusztába kiáltott szó maradt.

Lebecsülik azokat, akikbõl élnek. Rosszul teszik, mert hamarosan nem lesz mibõl megélniük.

Gyanítom, hogy a kereskedelmi csatornák a reklámbevételekbõl tartják fenn magukat.

A TV2 és társcsatornáinak bojkottjára több lehetõség is van.

1.) Egyszerûen a szolgáltatónál le kell tiltatni a TV2 és társcsatornáinak sugárzását, ki kell vetetni a szolgáltatói csomagból a TV2 és társcsatornáit. Ha tömegesen fordulunk a szolgáltatókhoz, akkor biztosan figyelembe veszik az igényünket. Így simán ellehetetleníthetõ a cégük, s majd gondolkodhatnak, hogy miért történik ez, mert úgy érzem, hogy nagyon elszálltak már maguktól.

2.) Vagy, egy másik lehetõség: közvetlenül kell megkeresni egy-egy cég magyarországi képviseletét, amelynek reklámja legtöbbször fut az adott csatornákon és egyszerûen közölni kell velük, hogy az említett csatornák megbízhatatlanok, hiszen nem az adott csatornára elõfizetõ nézõközönség igényeit és érdekeit veszik figyelembe, ezért sokan elzárkóznak már eme csatornák nézésétõl.

Az utóbbi pár évben a következõ mûsorok megszüntetésével, majd úrakezdésével és ismételt megszüntetésével és újrakezdésével nézték semmibe a nézõk akaratát. Most talán nem jut mindegyik eszembe, de nézzünk párat:
- Csoda Manhattan-ben, ha nem gondolják meg magukat, akkor immár legalább 3 év alatt – többszöri nekifutásra, újrakezdéssel – talán most befejezik ezt a sorozatot.
- Hová tûnt Liza (vagy késõbb egy másik címen újrakezdett) sorozatot is többször abbahagyták, majd újrakezdték, már nem is követtem végül, hogy befejezték-e.
- Hazugságok gyûrûjében ebbe bele sem kukkantottam, mert már azelõtt levették mûsorról, majd újrakezdték, majd ismét levették mûsorról. Most éppen nem is tudom hol tartanak vele.

Most nem jut több az eszembe, de biztosan van még több ás más mûsor is.

Nem kell hozzá sok ész, csak egy hozzáértõ, jó marketinges, mûsorszerkesztõ. Ha valaki nem találja meg a megszokott csatornán, a megszokott idõben, a megszokott – és kedvelt – mûsorát, akkor ha éppen ráérõ ideje van, keres magának egy másik csatornát, fõleg, ha azt tapasztalja, hogy megint csalatkoznia kellett.

Azt az embert kellene páros lábbal kirúgniuk, aki a mûsorokat szerkeszti. Már jó ideje rontja ott a levegõt és csak a fent vázolt cselekedeteivel, több kárt okoz a TV2-nek, mint amennyi hasznot hoz. A fentiek véghezviteléért nemhogy a fizetését nem érdemli meg, hanem neki kellene fizetnie a TV2-nek, mert rengeteg kárt okoz a csatornának.

Kedves TV2!

Már nem elõször hívtam fel az Önök figyelmét – legutoljára az Édes élet förmedvény beszüntetésével kapcsolatban – hogy ideje lenne a nézõi igényeket is figyelembe venni, mert nézõk hiányában a hirdetõk is elpártolnak és az Önöknél lévõ túlfizetett embereknek felkopik az álla.

Végre megszabadultunk az olyan gusztustalan, túlfavorizált és túlfizetett) olyan szörnyektõl, mint a Gáspár család és a Berkitõl, aki az utolsó szereplése óta a felére apadt. Véleményem szerint most csak erõnyerõ cél gyanánt bujdokol, remélem nem tolják újra a szemünk elé.

Bár ez engem biztos, hogy nem érdekel... tudom nélkülözni magukat... csak azon gondolkozzanak el, mi lesz Önökkel, ha nem egyedül leszek ezzel...?!?
fanni22 2015 jan. 15. - 22:36:50
(567/4273)
Úgy látszik, mindenki megkapta a 2.-ik levelet. nagyon remélem elérünk a levelekkel valamit és észbe kapnak, de ami a legfontosabb, hogy folytassák.
10/10
lizbell 2015 jan. 15. - 20:44:56 10/10
(566/4273)
jav. nem ment le az egész!
10/10
lizbell 2015 jan. 15. - 20:43:59 10/10
(565/4273)
én is pont ezt kaptam, most néztem!
remélem rádöbbennek, mekkora marhasággal érveltek elõször és valamelyik okosnak leesik, hogy nem le az egész!
kaira86 2015 jan. 15. - 19:53:46
(564/4273)
Megkaptam a 2. válaszukat a TV2tõl:
Tisztelt Levélíró,
Köszönjük levelét, ezúton szeretnénk tájékoztatni,
hogy levelét továbbítottuk az illetékes kollégáknak.
Üdvözlettel:
TV2.hu

Most sokan zaklatják és sokan felvilágosítják õket,hátha történik valami... Ha nem végsõ elkeseredésemben itt meg lehet nézni angol felirattal de ez is csak a 2. évadtól... Vicc ez az egész...Még azt sem lehet mondani,hogy az 1. évadot vették meg mert még az 1.évad végét se fogjuk látni....
https://www.facebook.com/notes/686024688141352/
10/10
v.eres 2015 jan. 15. - 18:45:55 10/10
(563/4273)
Bizony itt valaki nagyon elszúrta, de hát nem fogják beismerni, hogy ennyire érdektelenül végzik a munkájukat. Ha ez kiderülne még az RTL is rajtuk nevetne... 80 itt 80 ott .
10/10
v.eres 2015 jan. 15. - 18:42:24 10/10
(562/4273)
A közönségszolgálatnál azt mondták, hogy 80 részes a film, ez a vége. Egyáltalán nem érdekelte a hölgyet, hogy nincs vége, õ nem nézi a filmet azt mondta. 2 évad, 80 rész, hogy nem 45 perces hanem 130, az õt nem érdekli és pont.
malvinkicska 2015 jan. 15. - 17:06:24
(561/4273)
A török 28-as bölümnél járunk jó ha 30 lemegy akkor mit beszélnek zöldségeket.
Edit1 2015 jan. 15. - 16:48:46
(560/4273)
Annyira viszont nem lehetnek eszementek(vagy mégis?),hogy úgy vegyenek meg egy sorozatot hogy nem tudják hány részes és a részek hány percesek!?Kuzey Güney_t mindenhol ahol leadták nagy nézettséget mutatott.Már sokszor gondolkodtam azon ,hogy kiköttetem a tv-t,mert a világhálón is mindent megtalálok.Csak egy tart vissza idõs szüleimnek ez az egy szórakozása van(igaz többet szundiznak rajta mint nézik),de szól valami a háttérben.
9/10
gabus53 2015 jan. 15. - 16:38:53 9/10
(559/4273)
:)

Most már én is bombázni fogom õket, utánanézek, hogy a TV2 csoportnak ki a vezetõje, van-e e-mail címe, és majd utána jelentkezem.
kaira86 2015 jan. 15. - 16:36:35
(557/4273)
Én is gondoltam már erre de nem hiszem,mert a Szulejmánt ugyanúgy adják és adni is fogják....
9/10
gabus53 2015 jan. 15. - 16:34:53 9/10
(556/4273)
Komolyan mondom, kezd felmenni a vérnyomásom. Ezek pofátlanul teljesen hülyének nézik a nézõt, aki havonta fizet azért, hogy a csatorna mûsorát lássa, vagy nézze, amit akar.
Hogy merik azt mondani, hogy az utolsó, befejezõ rész lesz jövõ héten. Az eredeti török sorozat, ahogy írják 2 évadból, vagyis 80 részbõl áll, ami azt jelenti, hogy magyar leadási viszonylatban minimum a duplája, vagyis 160 rész leadását jelentheti, ha ne többet.

A töröknél általában 1,5-2 órás egy epizód, amit nálunk általában 3 részre bontanak szét, +a 10 percenkénti reklám, vagyis maximum egy epizód 35-40 percbõl áll.
Tehát amit õk befejezõ résznek neveznek, az maximum az elsõ évad utolsó 40. része (ami sajnos eléggé szomorú lesz...), ami nálunk a vagdalások miatt pontosan a 80. rész lesz. Úgyhogy elmennek õk valahova...

------------------
Egyúttal kérek minden fórumozót, hogy ha lehet, írja alá a wwww.peticiok.com -on mindkét sorozatra (Szerelemben, háborúban, +Kuzey) a petíciót, hátha lesz foganatja a médiában.

Köszönöm, és szép estét mindenkinek.
Edit1 2015 jan. 15. - 16:29:21
(555/4273)
Sajnos a tv csatornák magasról tesznek a véleményünkre.Sajnálom hogy nem adják le a teljes sorozatot.De szerintem nem a nézettségben keresendõ a hiba.Van egy olyan gyanúm,hogy a média így áll egy olyan ügy mellé(számûzik a csatornákról az Arab világ által gyártott mûsorokat) ,ami a múlt héten történt Franciaországban.Nagyon sajnálom mert ezek a török sorozatok nem a bárgyú szilikonmelles mûcicák bájolgását mutatják be,hanem emberi érzéseket,az emberi lélek rejtelmeit...elgondolkodunk rajt nagyon sokan,hogy adott helyzetben felvállalnánk más bûnét...
malvinkicska 2015 jan. 15. - 15:58:33
(554/4273)
A FB-on is nagy a háborgás azok is olyan választ kaptak természete, még a 30-as résnél sem tart a történet nem a 80-as ezek a nézõt hülyének tekintik azt gondolják nem tudjuk mit nézünk,vagy hol tart, ez felháborító. A mai epizódot nézve elég szemtelenül viselkedett Ferhat, elhitette a családdal, hogy K a hibás, és az a szemét Simay,még azt mondta szeretné látni szenvedni K-t, mit akar így is szenvedés az élete, szerintem akik írták ezt a részt elbaltázták, miért mindig a gonosz gyõzedelmeskedik, a másik jobb érzésû ember felett, legalább addig lenne, míg ez a szemét eltûnik a színrõl. Cemre jó ,hogy megmondta Alinak, elveszett a telefonja, és kinél van.