offtopic
malvinkicska 2015 jún. 08. - 10:28:10
(3213/4273)
Rettenetes a meleg, most már ez a gond, csak a hûvös szobába jó lenni, csak van azért tenni való is.
8/10
Érsekvári 2015 jún. 08. - 09:51:46 8/10
(3212/4273)
A folytatásban Kuzey nagyon gyengéd gondoskodó Cemrével bocsánatot kér tõle , de közli vele többet ne jöjjön ide váratlanul . Cemre mindent vállal csakhogy Kuzeyjel lehessen .
A beszélgetést Baris hívása zavarja meg aki sejti hol és kivel van Cemre . Újra parancsoló stílusban azt akarja estére Cemre visszamenjen hozzá .
Gülten megint csak végig nézi a Sami Aynur jelenetet az utcán a gyûrû eldobással együtt , amit meg is talál majd .
Baris és Burak vitájának Melda is tanúja lesz aki a hallottak miatt elhalasztja a tárgyalást , fel kell dolgoznia amit tapasztalt .
Güney csak vigyorog a helyzeten.......
A végén Burak egyedül megy be a házába ahol már régen járt.
Lehet valami rossz meglepetés várja ? Izgalmas lehet a folytatás .
malvinkicska 2015 jún. 08. - 07:10:01
(3211/4273)
Jól gabalyodnak a dolgok elõször Kuzey Cemre mikor beszélgetnek, milyen szerelem az ilyen még találkozni sem akarnak, aztán Baris haza rendeli Cemrét. Samia nõvel beszélget elmondják egymásnak a mondókájukat és a nõ vissza adja a gyûrût amit Sami eldob, az a minden lében kanál Gülten felveszi az útról, az a nõ mindenki életében fõszereplõ szeretne lenni, nem értem, és roppant idegesítõ. Burak megy a tárgyalásra és kisorol Barisnak a balesettel kapcsolatban, közli õ tette, persze az tagad, megérkezik Güneí az üzlet társsal az hall dolgokat és szörnyülködik, elmarad a tárgyalás. Kuzeynek nem engedik látni Banut a kórházban, össze gabalyodtak ezek már megint rendesen elég lesz kibogozni a héten. Szép hetet kívánok mindenkinek.
8/10
Érsekvári 2015 jún. 07. - 22:03:59 8/10
(3210/4273)
Ebben a hõségbe pihizik a fórum .
Ma nekem is olyat csinált a net egy darabig nézem egyszer csak visszaugrik az elejére , ezt 2 x megcsinálta ugyanott annál a jelenetnél , akkor a kis videóra mentem és ott végig oké volt .
Úgy néz ki Simay nem ússza meg könnyen a történteket , ezzel a lánnyal balhés dolgok vannak állandóan . Kuzeyjel kiszúrtak azok az emberek kifigyelték hova viszi a lányt . Biztos meg szadizzák szegényt Kuzey miatt is , mert a górét kiosztotta régen .
Cemre és Demet folyton egymásnak adják az okos jó tanácsokat , holott a saját életüket sem tudják kellõen irányítani . Szerelmi téren mindig más osztja a lapokat , nem bíznak magukban az érzéseikben .
Gülten annyira idegesítõ neki mindenrõl tudnia kell , inkább nyomozó irodát vezethetne nem fodrászszalont .

Cemre és Kuzey beszélgetése a lakáson heves volt / Cemre a megszokott módján / , de Kuzey a hirtelen stílusában .
Az utolsó jelenetnél mindkettõjüknek nagyon jól esett volna az a simogatás.........
malvinkicska 2015 jún. 07. - 08:16:38
(3209/4273)
Elõször Gabukám végül meg tudtam nézni, lehet a net volt gyenge. A mai Kuzey rész Simay benn van a bajban rendesen, hiába akart neki jót K nem sikerült. Cemre Kuzey beszélgetése, most végre elmondták egymásnak a dolgokat, szép volt K még bocsánatot is tudott kérni Cemrétõl amiért felemelte a hangját vele szemben. Güney mindig azt szereti neki legyen igaza, Sami a békítõ bírót alakította a két fia között, aranyos volt, bonyolódnak rendesen a dolgok probléma van bõven amit meg kell oldani.
Bemes 2015 jún. 07. - 07:55:42
(3208/4273)
A mai jelenetben Cemre végre kimondja ami bántja. Persze aggódik Kuzeyért, de ott van a féltékenység is benne bõven. Jogosan, mert nem érti Kuzey miért tartja még a kapcsolatot Zeyneppel, aki sosem száll le róluk. Igen, Kuzey nem tud még elfordulni Zeyneptõl, mert enyhíti szemében a lány bûneit,hogy az még szereti õt. Itt az ideje Cemre érzéseire is figyelni!
Azért már mûködik az önuralom. Teljesen érthetõ az ingerültsége, jól össze van zavarodva a körülötte történõ dolgoktól.
Güney meg féltékeny Serefre. Õ, a sikeres, gazdag ember aki elment errõl a csóró helyrõl, most irigyli annak otthonosságát, a benne lévõk kapcsolatát. Güney is vágyik szeretetre, de valahogy adni nem tud.
BMariska52 2015 jún. 06. - 20:41:45
(3207/4273)
Demet a Kedves Húgom, én is emlékszem saját kedves unokabátyámra, hasonló volt. Cemrével még igazán pajtáskodni sem tud Kuzey, képtelen föl-,kiengedni a közelében, mindig van egy gát.
Ezt le kell írnom: mai részben már megint beledöngölném Zeynepet a betonba!
Más: lehet, hogy Barisnak igaza van, hogy "jár" neki, hogy együtt lehessen a feleségével, és követelheti férji jogait, de pont ebben a szituban én sem adnám meg neki, mondjuk, mi láttuk, hogy nemrég máshol is elutasították. Pont ezért éreztem úgy, hogy valakit mindenképpen szeretett volna, ha ló nincs alapon, és akkor már miért ne gyakorolhatná férji jogait.
malvinkicska 2015 jún. 06. - 20:39:11
(3206/4273)
Nem tudom mi az oka megakartam, nézni a Karadayi sorozat 2bölüm 4-ik részét, és csak 5-p és vissza megy az elejére, így még soha nem volt nekem, mi lehet az oka, válaszod köszönöm.
BMariska52 2015 jún. 06. - 20:35:24
(3205/4273)
Kedves Lizbell, én is ezt szeretem a kettõjük kapcsolatában, hogy nem az a tipikus ágybadöntögetõs, hanem igazi, mély érzelmekkel teli, fájdalmas, titkolt, tiltott szerelem. Lehet, hogy sokan úgy érzik le kéne rohanniuk egymást, szerintem meg nem. Õk kitartanak a végletekig és persze, közben szenvednek és arra gondolnak, majd egyszer, ha már megérdemeljük, milyen szép lesz nekünk. Leborulok Kuzey önuralma elõtt. Az iránytûs jelenetet és maga az iránytû fogalmát, jelentését én is imádom, nagyon fontosnak tartom az õ kapcsolatukban, egy igazi kabala-kapocs, én is ki lettem volna borulva, ha nem kapom vissza!
Ugye, Te is értékeled az ölelõ-óvó karokat, nagyon kifejezõ!
BMariska52 2015 jún. 06. - 20:27:08
(3204/4273)
Azt én értem, Gabuskám, de Ali csak úgy gondolta, hogy vigyázzon rá, szerintem nem azt várta Demettõl sem, hogy most már egész életében csak õt gyászolja!
BMariska52 2015 jún. 06. - 20:24:10
(3203/4273)
Szuper vagy! Hálám Neked!
Bemes 2015 jún. 06. - 18:10:29
(3202/4273)
Nekem sem volt, és nincs is hiányérzetem. Igaz, én piszok elfogult lehetek ezzel a filmmel kapcsolatban. Engem nagyon megfogott sok szempontból.
Nem tudtok valamit a forgatókönyvíróról? Már azon kívûl hogy Can édesanyja.
Bemes 2015 jún. 06. - 18:07:40
(3201/4273)
Mint amikor Cemre felkeresi a bérelt lakásán, kicsit összekapnak, akkor is van egy ilyen tétova mozdulat.
Kivanc gyakran alkalmazza ezt a megkezdett, be nem fejezett kézmozdulatot. Nagyon kifejezõ.
Bemes 2015 jún. 06. - 18:04:15
(3200/4273)
Szokás szerint egyetértek Veled.
Annyira megvetem Güneyt a végére, hogy nálam új szó képzõdött a szemétségre: "güneyes". Nekem ebben minden benne van, ami aljasság.
Ettõl függetlenül szánalomra méltó hova jutott ez a srác.

Sokan írják, hogy nincs kémia Cemre és Kuzey között. Nem akarok vitatkozni ezzel, hiszen ha nem érzik mások, lehet benne valami. Én nem hiányolom a szexuális vágyat közöttük, mert az õ történetük a filmben nem errõl szól. A szerelmet, mély szeretetet nagyon érezni közöttük. Mind a kettõjükön látszik. Egyébként nem akarok elõre futni, de van olyan rész, ahol én még a mások által hiányolt feszültséget is érzem. Majd ha ott tartunk a filmben, szólok. Persze lehet, hogy csak én érzem.
malvinkicska 2015 jún. 06. - 17:04:59
(3199/4273)
OFF Mariskám Izabella Fortuna volt a Szulejmanban, tudod a szitut.
8/10
Érsekvári 2015 jún. 06. - 16:11:32 8/10
(3198/4273)
Kuzey amikor észreveszi Simayt ledöbben , de a lány is . Aztán hosszasan nézik egymást .
Várható a verekedés amikor K leveszi az óráját.....a tulaj fentrõl nézi az eseményeket ismeri K volt már vele emlékezetes dolga :(
Zeynep jó akarása megint balhéba csap át szokás szerint ahol õ beleavatkozik az csak rosszat jelenthet.
Baris éjjel beállít Cemréhez az ital és a kudarc hatása alatt van még és nála is próbálkozna . Itt is elutasítás a vége , de ráadásul Gülten is ugrik a lánya védelmére és a szokásos módon Cemreeeee meg á-ááááááááá szavakkal csodálkozva álcázza magát
Baris elött .
Kezdem sajnálni ezt a pasit sehol nem kapja meg amire áhítozik szerencsétlen , de még szeretetet sem .
Ebru asszony a lelkiismeretével elszámol és most kezébe veszi lánya további gyógyulását.
A taxis Yunus szinte családtagnak számít mindenrõl tud ami Kuzeyjel történik.
Kuzey egy különleges embertípus , hogy válás után is lelkiismereti kérdést csinál abból mi van Simayjal , hogy rontja el az életét.
Ezentúl is segíteni akarja , de ezt az életet ne folytassa tovább . Simay nem túl lelkes látszik nem akarja , hogy Kuzey irányítsa . Mi lesz ebbõl megint , a nyakába vett egy csomó gondot Kuzey , meg érdemli ez a lány ?
9/10
gabus53 2015 jún. 06. - 15:38:03 9/10
(3197/4273)
Szia Bmariska!

Igen, akkor bízta rá Ali, amikor Kuzey karjaiban haldoklott.
10/10
lizbell 2015 jún. 06. - 15:24:18 10/10
(3196/4273)
Igen igen, pontosan! :))
10/10
lizbell 2015 jún. 06. - 14:55:02 10/10
(3195/4273)
Ahogy Katica írta azt, hogy ha nem kötöget közben illetve az ember teljes figyelemmel nézi (és persze rájuk van hangolódva ezerrel) akkor valóban millió apró dolog feltûnik! Az egyik ilyen kedvencem, mikor elõször teszi fel Kuzey Cemre nyakába az iránytût! :) ahogy megfogja és megigazítja a hajtincsét abban is minden benne van, majd amikor másodszor teszi fel, megöleli utána és kiveszi a másik kezét is a zsebébõl hogy azzal is átölelje, az mindent visz! imádom! :)
meg egy csónakázós jelenet lesz késõbb, ott Kuzey atckifejezésétõl egyszerûen kész vagyok! :)))
BMariska52 2015 jún. 06. - 14:35:08
(3194/4273)
Katicám, nem mondanék ellent, csak mindjárt bevillantak regény-emlékeim, hogy ott hogy bántak el az özvegyekkel, amit említettem is Scarlettet és több regényt is olvastam, ami Indiában játszódik, (G. Hajnóczy Rózsa) szó szerint fel kellett mászni az asszonynak a máglyára az "ura" mellé és elevenen elégni. Aztán meg, Attila mellé lenyilazták a feleségeit is, ugye.
Demet életét nagyon megnehezíti Kuzey azzal, hogy ennyire õrködik felette, az erkölcsei felett, nem emlékszem, Ali rábízta volna? komolyan kérdezem.
Látod, úgy örülök, hogy végre Te úgy látod azt az ölelést, ahogy én, mikor Kuzey tenyere Cemre hátára símul. Az pl. nekem erotikus és szerintem nem csak 60 évesen érzem ezt így, ahogy én elvárom egy férfitól, hogy óvjon meg engem minden rossztól, az benne van, ezt már az unalomig leírtam itt. Nekem valahogy egy ölelés többet fejez ki mint egy csók, és Kuzey ölelése Cemrénél cseppet sem baráti, abban számomra minden benne van.