9/10
SUDO szept. 28. 20:27:40 9/10
(36/36)
Nekem szórakoztató film. Kimaxolták a karaktert.
1/10
Kodaxin szept. 09. 12:47:54 1/10
(35/36)
Mátrix 5: Neo Wick

Ultimate God, Unlimited Ammo mode ON

Story==0.0

Kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill


Megjelenik egy metroszexuális Dooku gróf


Kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill


Kiderül, hogy lehet vérbajozni
Később az is, hogy bár mindenki ismeri a szabályokat, de meglepetésre kiderül, hogy a párbaj szabályai szerint nem is annak kell párbajoznia, akit kihívnak.


Kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill


Neo leckét vesz Wicktől, különösen az "elsőre mindenki leesik" témában, amikor is csak Neo nem hal meg, de mindenki más igen.
A cigány oroszok visszaveszik a gyilkost, mert gyilkol


Kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill


Végig kergetik az üres városon, ahol csak akkor van élet, amikor meg akarják ölni. Persze, mindenkit megöl.


Kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill-kill


A párbaj során kiderül, hogy agyon lehet lőni az irritáló s*ggfejet, ha kellően s*ggfej és két dörrenésig nem tud elszámolni.


Hosszú ömlengés


Jonh Wick sírjának a bemutatása arra az esetre, ha elkaszáják a szériát, mert akkor megdöglend. Ha nem kaszálják el a szériát, akkor persze kamu sír.



Aki ennél többet vár, az ne nézze meg ezt a förmedvényt.
Jwilli aug. 30. 12:22:45
(34/36)
IMDB 7.7 itt meg...
Tekintsünk el a történettől. Ay akció jelenetek megkomponálása és kivitelezését kell értékelni. Rengeteg kaszkadőr sérült volna ha nem alkalmazzák a CGI- t, amit alig lehet kiszurni...ez nagy Meló lehetett...néha percekig nincs vágás az akciójelenetekben, ez ( ismétlem) nagyon nagy munkát követel meg a készitöktől. Igényes ez a része. Valószínű ez is volt az egyetlen céljuk.
1/10
andiey69 aug. 15. 17:05:59 1/10
(33/36)
Vannak filmek, aminek jó a folytatása. Na, ez nem tartozik közéjük.
Mbappe aug. 07. 14:40:30
(32/36)
Ez nagyon ciki volt xD persze

mindenkire rálőnek többször közelről,, meg bunyó, és mennek tovább,,majd fejlövések,,utana halnak meg v ájulnak el

😆 az még nagyobb cink,, h szegény IP man a nevét adta ehhez a 💩hoz.🤷‍♂️olyan az egész mint egy agyatlan FPS játék🤮
2/10
davidosz júl. 23. 00:50:59 2/10
(31/36)
Fájdalmasan rossz és hosszú. Golyóálló öltöny, gumicsintok, rendőrmentes világ. Komolynak röhejes, viccnek rossz. Egyszerüen gagyi
7/10
nzogbia júl. 21. 21:43:00 7/10
(30/36)
Túlgonolni felesleges és tényleg indokolatlanul hosszú, de sztem egyszer nézhető, a műfajban oké. A berlini klubos jelenet azzal a zenével és a felülről mutatott lövöldözés kifejezetten tetszett.
bontottcsirke júl. 20. 20:03:02
(29/36)
Bud Spencer - szintű verekedések,de annak sokkal unalmasabb - nulla.pont
6/10
smash_da_poatato júl. 19. 14:31:16 6/10
(28/36)
Nem tudom mi a jobb, hogy a vak fazon kártyázik, vagy a 150 kilós aranyfogú csóka pörgőrúgásokat oszt ki. Valakinek elgurult a gyógyszere a forgatókönyv írásnál az biztos. :D Lassan felveheti a versenyt a halálos iramban szériával. Bár ezen legalább még röhög az ember, de remélem itt hagyják abba, mielőtt elkezdik komolyan venni magukat.
4/10
sorozatneked.hu júl. 10. 02:44:54 4/10
(27/36)
4/10

Nekem az első három rész tetszett, de ez óriási nagy csalódás volt. Nem tudom kinek az ötlete volt, hogy ilyen hosszú legyen, de így tömény unalom lett sajnos a film. Lehet, hogy ha megvágják 90 percesre, akkor az előző részekhez hasonló pörgős akciófilmet kapunk, de így...A legjobb jelenet (számomra), amikor felülről mutatták az akciót és a legrosszabb a

végén a lépcsős verekedés, amikor 5 perc volt a napkeltéig, de őt harmadjára is visszalökték a lépcsők aljára.

Na az már tényleg kicsit sok volt. Nem értem, hogy miért kell minden folytatást így elszúrni. :( Lehet kicsit később újra megnézem az első hármat, ezt meg úgy fogom, hogy a nem-akció jeleneteket átpörgetem, hátha úgy jobban fog tetszeni. :)
Leslie67 máj. 17. 22:07:04
(26/36)
Semmit nem vártunk tőle, mégis adtunk neki egy esélyt. 10 perc után törlés. Eddig sem kerestem, de ezek után kerülni fogom Neo filmjeit ...
offtopic
Sz. Péter ápr. 08. 19:39:53 Előzmény sorozatneked.hu
(25/36)
Mert olyan mint a Howard Stern-gyűlölők:
"Kíváncsi vagyok mit fog még mondani!" :)
4/10
sorozatneked.hu márc. 31. 01:09:28 4/10 Előzmény pihes
(24/36)
Akkor miért nézted meg, ha már az első 3 sem tetszett?
6/10
Atis88 márc. 28. 20:31:45 6/10
(23/36)
Bele lehet kötni, ez tény. De a hibái ellenére szerintem méltó lezerása a franchisenak. Viszont nem tudom az 5. részben miat akarnak azon kívül, hogy fejni kell a tehenet.
1/10
pihes márc. 25. 14:12:04 1/10
(22/36)
Semmit nem jelentettek nekem az előző részek sem, és hát ez is egy nagy nulla. Mégis pozitív leszek vele EGY/TÍZ
9/10
szabi_hun2 jan. 29. 21:40:59 9/10
(21/36)
A John Wick olyan, mint a pizza. Akkor is jó, hogyha rossz.
Ez a rész az eddigiekre is rátesz egy lapáttal. Nem bonyolítja túl a dolgokat, viszont hajlamos elszállni, de úgy rendesen. A szereplők hozzák amit kell, a helyszínek változatosak, látványosak a harcok. Azt kapjuk, amire számítunk. Akciót. Na meg lángoló sörétet az arcunkba.
Ahogy közelebb kerültünk a végső párbajhoz, egyre inkább éreztem, hogy túl gyors a tempó, de mégis elégedett voltam. Azt kaptam, amit látni szerettem volna.
5/10
ChiKung 2023 dec. 28. - 22:08:27 5/10
(20/36)
Az első rész teljesen jó. A második mondjuk ezüst érmes. A harmadik rész nekem már erőltetett volt. A negyedik résztől azt vártam, hogy New Yorkban játszódik a hotelben belül és kívül meg mondjuk a Central Parkban. Egy monumentális leszámolásra számítottam, hogy Winston és Bowery King mozgósítja minden emberét, megjelenik a felső kör is és kitör egy totális háború a városban.
Így viszont a negyedik rész zagyva katyvasz, felesleges epizód. Aki/ami tetszett Donnie Yen, a kutyás szabadúszó, és a felülről kamerázott csata a gyújtólövedékes rész. Részemről a film 3 pont a 10-ből.
molnibalage83 2023 okt. 19. - 22:56:07 Előzmény Sz. Péter
(19/36)
Az ehhez képest egy dokumentumfilm volt...
1/10
UncleSam 2023 szept. 14. - 21:43:02 1/10
(18/36)
Jesszus, bmeg... Ez meg mi volt? Gyerekeknek max, mint a FF filmek. Igazi trash movie.
5/10
sexykex 2023 szept. 05. - 14:51:12 5/10
(17/36)
Meglehetősen unalmasra sikeredett ez a negyedik rész. Kevlár, Twaron, UHMWPE és a Zylon együttesen is kevés lenne ahhoz, hogy kivédje ezeket a közeli lövéseket, ezért ez már szuperhős moziként is felfogható. Szimpla, ötlettelen, sőt megkockáztatom: értelmetlen puffogtatás és hadonászás – kardokkal vagy kardok nélkül – jellemzi a filmet.