10/10
lizuskah 2011 ápr. 11. - 16:40:46 10/10
(199/879)
szia face nagyon köszi a spoilereket..

SPOILERT IS TARTALMAZ---

Hát szerintem fina robertat sem szereti igazán, csak vele mindig kivételezett ,hogy renatanak fájdalmat okozzon de néha roberta-val is csunyán beszél ,meg mikor magában mondja, hogy roberta milyen hülye stb.. de azért amikor a végén véletlen megöli sajnálni fogja hisz mégis csak a lánya...de ugy igazán szerintem õt sem szereti hisz csak egy "baleset" volt az életében..amiért cserébe semmi jót nem kapott (itt arra gondolok hogy roberto nem hagyott rá semmit és nem maradt velük)ááá a 40.részben eskûvõ? de jó:) amugy lehet õrûltséget kérdezek de nem 2 esûvõjûk lesz ? csak azért mert valahol renata kapott egy fehér ruhát jeronimo-tól na de nem eskûvõit csak fehéret és szépet na és abba volt este vacsoráztak tûzijáték is volt ez nem eskûvõ volt vagy igen ? mert van egy másik ahol rendes eskûvõi ruhában van na akkor az lesz az ? amugy ezen az eskûvõn láttam ,hogy vitatkoznak renata sír itt pontossan mi lesz és miért sír renata? aztán láttam utánna már az oltár elõtt állnak.... amugy jeronimo mit fog szólni amikor megtudja agustin szemet vetett renatara? és robertat fogja érdekelni ,hogy renata jeronimo felesége lesz ? vagy akkor már inkább matias és a pénze érdekli? amugy matias fog szakítani renataval ugye? (a csók miatt) de akkor nem értem utánna miért kéri renatat hogy legyenek együtt újra?

SPOILERT IS TARTALMAZ VÉGE----

nos ha valaki tudna rájuk válaszolni megköszönném:)
doritasmile 2011 ápr. 11. - 16:26:07
(198/879)
Jaj a spoilert lehagytam
doritasmile 2011 ápr. 11. - 16:25:44
(197/879)
Nagyon köszi hogy válaszolsz a kérdéseimre. Renata hanyadik részbe (részekbe) dolgozik Reginának?
doritasmile 2011 ápr. 11. - 16:23:10
(196/879)
Most veszem észre , hogy az Esmeraldából is szerepelnek benne. Az egyik Alejandro Ruiz aki Adrian Lucerot játszotta ott, itt pedig Ezequiel Fierro, a másik pedig Raquel Morell aki ott Blanca Peñareal , itt meg Agatha Beltrán.

De ezt biztos más is észrevette
face90 2011 ápr. 11. - 16:19:14
(195/879)
Persze hogy tudja...elõzõ részekbõl lejött.

Mikor Gonzalo a tv interjút nézte, és mondja neki, hogy õ Regina...Regina Soberón. Meg, hogy elrabolták a kislányát.
Rögtön levágja.Azért nem is akarja, hogy meglegyenek hívva a partira. (Még mondja is magában, hogy nem engedi, hogy megint mindent elvegyen tõle Regina.)(14.rész)
face90 2011 ápr. 11. - 16:14:58
(194/879)
Amúgy igazán nincs mit:) Szívesen elmondom.:)
De am ha bárkinek van vmi észrevétele vagy akármi írjon/szóljon. Mert lehet másnak mások a következtetései.:)

Még az elõzõhöz vissza térve. Ezt kifelejtettem:

***SPOILER***

Meg ha nem is a pénzrõl lenne szó, Fina akkor sem hagyná magát, mivel gyûlöli Reginát & Renatát is. Szóval ha Regina megtudja, hogy ki az igazi lánya, akkor tiszta happy end. Megvan a gyereke, elszerette tõle Gonzalot + plusz minden vagyon ott marad. Naná, hogy ezt nem hagyhatja:D Boldog ha fájdalmat okoz. Sztem magán kívül senkit sem szeret.

***SPOILER VÉGE***
doritasmile 2011 ápr. 11. - 16:13:03
(193/879)
A szinkront én is észrevettem. Fina amúgy tudja hogy Regina az a Regina akitõl elrabolta Regina/Renatát?
face90 2011 ápr. 11. - 16:06:00
(192/879)
***SPOILER***

Huu nem rémlik más,(Igaz nem most néztem.) talán még majd felül vizsgálják a dns eredményt. De am nem hiszem.

***SPOILER VÉGE***

Azért ma is elég vicces a szinkron. Már párszor észrevettem, hogy néha rossz a szereplõ nevet mondanak vkinek. Lásd ma is...mikor Fina megkérdezi Conztanzától, hogy kit keres? Erre õ: Inest és Renatat(Ugye Reginat kellett volna mondani.) Mire Fina, hogy Inest nem ismeri, de Regina (Õ már ugye jól mondta) biztos azért nem jött el stb...
Meg azt sem igazán úgy fordították le, mint amit az eredetiben volt, mikor Jero & Renata találkoznak. Igaz ez nem von le az értékébõl de vicces:)
face90 2011 ápr. 11. - 15:56:28
(191/879)
***SPOILER***

Azért kell ez neki, mert ennyire megátalkodott és gonosz. Mivel már tudja, hogy Gonzalo Reginát szereti és neki esélye nincs nála többé, ezért az a vagyon ugrott. Ezenkívül ha úgy van, hogy Roberta Regina lánya, akkor Roberto vagyona teljes egészében õt illeti.(Mert ugye Roberto Reginára/ Renatara hagyta a vagyonát és 25. éves korában megkapta volna, de Robertát már nem sikerült beíratnia a végrendeletbe, mert idõ elõtt meghalt. Eszerint az álláspont szerint, ha Josefina nem ragadja meg az alkalmat és nem Robertát "tünteti" fel Regina lányaként nekik már nem lesz olyan jó létük mint elõtte. Gondolom Roberta ezért is megy bele többek között a játékba.)
Josefinát mindenért el fogják ítélni, amit csak elkövetett.(138.rész)
Elég hosszú lajstroma lesz mire oda ér.(Gyerekrablás, Roberto megölése Rafa megölése és ez még csak a kezdet!!! Regina, Gonzalo, Contanza elleni merénylet. Sõt a végén még az úgymond "csatlósát" Blancat(késõbbiekben fog szerepelni.)is megöli.

***SPOILER VÉGE***
face90 2011 ápr. 11. - 15:38:20
(190/879)
***SPOILER***

Miután Jeronimonál tölti az éjszakát(a csók után, de persze nem lesz semmi olyan köztük.)másnap reggel, mikor hazamegy mindenki otthon várja és Fina szokást szerint lecseszi...õ erre elköltözik. Adrianánál is fog lakni, meg ha jól rémlik Conztanzáéknál is:) A cégbõl is kilép, és amíg nem lesz munkája addig Reginanál lesz önkéntes.( De persze mikor tisztázódnak a dolgok visszamegy a vállalathoz.) A birtokra úgy keveredik, hogy miután hozzámegy Jeronimohoz (40.rész) Leköltöznek a birtokra. (Mivel a férfi nem megy vissza Spanyolországba, hanem tovább akarja vinni Rafa vállalkozását.)

***SPOILER VÉGE***
10/10
lizuskah 2011 ápr. 11. - 15:35:42 10/10
(189/879)
jajj milyen jó volt a sori(L) na de holnap már többet láthatunk a patiból is :) mekkorát nevettem azon amikor gonzalo mondta jeronimonak "nincs renata nincs nincs" ha-ha tök jó volt:) pedig aztán õt fogja szeretnii vagyis már szeeretii:D
10/10
lizuskah 2011 ápr. 11. - 14:16:43 10/10
(188/879)
sziasztok:)

SPOILER--
amugy renata most ,hogy összeveszik matias-sal hol fog lakni ? mert elköltözik otthonról nem ? és ha jol tudom akkor a Regina remény központ önkéntese lesz nem (és ez mikor?) ? vagy renata most ideglenessen Adriana-nal fog lakni? egyépként késõbb hol talál munkát? És hogy keveredik le a birtokra? ezt sem igazán értem...

SPOILER VÉGE---

ha valaki tudna a kérdésemire válaszolni nagyon megköszönném sziasztok:) ÉS hamarossan kezdõdik és PARTYY :D amit ugy vártam :)
doritasmile 2011 ápr. 11. - 12:39:59
(187/879)
Köszi, azt hittem találnak még más bizonyítékot
Alicante 2011 ápr. 11. - 12:14:14
(186/879)
Kösz a részletes epizódismertetést.:-)
Finának mi haszna van abból, hogy Robertát protezsálja Regina lányának?..hisz a férje dúsgazdag, nincs szüksége örökségre...ráadásul az már hol van?
Egyáltalán mikor kiderül Fina gonoszsága nem lesz letartóztatva gyermekrablásért? Elõre is köszi a választ!:-)
face90 2011 ápr. 11. - 11:43:04 Előzmény doritasmile
(185/879)
***SPOILER***

Igen, mint korábban leírtam, amit megtalál a dobozban, az Roberta anyakönyvi kivonata,(Roberta Gamba Alvarez: szülei: Roberto Gamba & Josefina Alvarez)és azért valljuk be egy anyakönyi kivonatot nem igazán szoktak elrontani...utána elviszi megmutatja Isidronak és õ is megerõsíti, hogy így lehet, mivel Robertát Roberto után nevezte el az anyja, Regina lányát meg átkeresztelte Renatara.(Hogy ne találjanak rájuk.) Még közre játszanak a fotók is, szintén leírtam, hogy Regina megtudja, hogy Renata van azokon a képeken amikre õ azt hitte, hogy Roberta. Valamint Josefina magatartása is ezt igazolja, mivel mindig csúnyán bánt a lánnyal és ellökte magától. Tehát a tények magukért beszélnek.

***SPOILER VÉGE***
10/10
nuussi 2011 ápr. 11. - 11:07:04 10/10
(184/879)
Jaja, az nagyon jó rajz és tökre kivehetõ hogy Renata az.
Alicante 2011 ápr. 11. - 09:58:52
(183/879)
Ráadásul a fantomfotó is Renátát ábrázolja.
doritasmile 2011 ápr. 11. - 07:18:01 Előzmény nuussi
(182/879)
Pedig eléggé hasonlítanak
10/10
nuussi 2011 ápr. 10. - 20:49:10 10/10
(181/879)
Spolier

Az Antonio, és ha jól tudom akkor az a lap amit kivett az roberta anyakönyvi kivonata és arra rávan irva hy fina az anyja.

De ez annyira vicces, hogy regina nem jön rá magától, hogy ki a lánya hanem el kell neki mondani. :)

Spolier
doritasmile 2011 ápr. 10. - 20:35:03
(180/879)
Köszi.

Spoiler

És Insidroék hogy jönnek rá? Csak abból a lapból amit az az ember vett ki a dobozból aki mondta Reginának hogy Renata a lánya?

Spoiler vége