doritasmile 2011 ápr. 10. - 15:26:29
(159/879)
Lehet Spoiler

Észrevettem hogy 2 aláfestõ zene is ugyanaz mint az Enda -ban. Az egyik mikor valaki meghal (requiem) a másik meg mikor Fina gonoszkodik ugyanaz mikor Carlota gonoszkodott.

Lehet spoiler vége
Alicante 2011 ápr. 10. - 15:26:12
(158/879)
Szia Dóri!:-)
Kár volt kutakodni, mert már leírta valaki Margarita Magaña nevét.
doritasmile 2011 ápr. 10. - 15:24:41
(157/879)
Köszönöm szépen
face90 2011 ápr. 10. - 15:23:26
(156/879)
Igazán nincs mit, szívesen máskor is!:) Elnézést az esetleges íráshibákért, de siettem!
face90 2011 ápr. 10. - 15:22:16
(155/879)
***SPOILER****

48. rész végén lesz.

***SPOILER VÉGE***

Margarita Magana játssza Szeretni Bolondulásigból(Por tu Amor)lehet többek közt ismerõs.
doritasmile 2011 ápr. 10. - 15:14:15
(154/879)
Spoiler

Melyik részben lesz Renatának autóbalesete?

Spoiler vége

Ki játsza a fiatal Pepát? Annyira ismerõs
10/10
lizuskah 2011 ápr. 10. - 13:33:59 10/10
(153/879)
jajj nagyon köszönöm ezt a jó kis tömör spoilert :D nagyoon köszi tényleg :) nagyon jóó lesz már várom:) de hát mostis az (L) amugy az oldalamon www.silvianavarro.mlap.hu indult egy szavazás ,hogy az Idõtlen szerelembõl ki a kedvenced? szavazzatook :D sziasztok
face90 2011 ápr. 10. - 12:47:39
(152/879)
Na egy kissé megkésve,(de törve nem:D) itt vagyok, és megpróbálok válaszolni a kérdésekre. Haladjunk sorrendben....

***SPOILER***
Adriana édesanyja meghal, és õ az apjával fog élni (Honorio)
Mathias & Renata addig lesznek együtt, még Roberta & Mathias nem látják meg Jeronimoval csókolózni.(elsõ igazi csók 24. rész vége.)(De tulajdonképpen már most sincsenek úgy együtt, mivel Renata kérte a 3 hónapnyi idõt, csak gondolom Mathias nem bírja ki, hogy a partin de kérkedjen az õ gyönyörû barátnõjével.)Mint már írtam Roberta itt elhordja mindennek, és Mathias is kiakad rá, aztán leissza magát stb...A fiú nagyon sokáig neheztelni fog Renatara, még az esküvõn is elég mufurc, de aztán persze természetesen minden rendbe jön, fõleg miután elkezdi Adrianának csapni a szelet.
Jeronimonak nagyon nehéz betartani az esküjét, mivel Renataba szerelmes, hozzá másképp viszonyult, mint Robertához. (ugye Robertát az elejétõl fogva utálta és úgy is kezelte, de a másikhoz az elejétõl fogva vonzódik, és persze bele is szeret.)Így hol jobban, hol kevésbé jobban tudja végbevinni a bosszúját. Õrlõdik saját magában, mert nem tudja, hogy mit csináljon, mivel szerelmes is a lányba, de meg is akarja "büntetni." Renata meg nem érti, hogy mért viselkedik így vele a férfi, és mitõl változott meg ennyire.
A többiek nagyon sokáig nem fognak tudni Rafa haláláról...Aztán a 61.részben még tart a szüretes ünnepség és ott Agustín (ha jól értettem) elmondja, h milyen kár, hogy Rafael nem lehet ott az elsõ szüretnél stb...A lányok erre ledöbbenek, kiderül, hogy az övé volt a La Bonita és, hogy Jero féltestvére. De mivel gondolom ez full gyakori név arra, ezért mikor hazamennek a birtokra, Renata & Adriana(mert õ is ott volt a szüreti mulatságon.)rákeres Rafaelre a neten. Kijön pár kép a pasikról és megkérik Jeronimot, hogy mutassa meg, hogy melyik volt a testvére, õ meg rámutat Zuritára, erre még nagyobb döbbenet meg siránkozás stb... Persze Jeronimo azt hiszi, hogy a lány csak megjátssza, hogy fáj neki a férfi halála pedig ugye nem. El is megy majd a sírjához(62.rész)(Ezek után persze Renata azt hiszi, hogy csak ezért viselkedett olyan hülyén vele a férfi, mert meghalt a testvére.)De õ sem tudja elhinni, hogy Rafael csak úgy eldobta magától az életet. Beszél az atyával is aki elmeséli neki, hogy mit tervezett a fiú és ezek után õ is megakarja tudni, hogy ki lehetett a barátnõje. (Jeronimo és köre persze azt hiszi, hogy csak elakarja magáról terelni a gyanút.) Végül Augustín megmutatja a fába vésett Rafael & Roberta szívet és Renatanak ekkor össze áll a kép. Elõször persze meg van lepve, de utána rájön, hogy amikor Rafael a meglepetésrõl beszélt, és megkérdezte tõle, hogy õ szerinte méltó-e egy Monterubbiohoz, akkor Robertára célzott, mert õt akarta el venni. Amikor haza megy Matilde célozgat rá, hogy ne játssza meg magát(mármint, hogy nyomoz, pedig mindenki tudja, hogy õ volt a barátnõ.)Erre mérges lesz és elkezd Jeronimo szobájában kutakodni, minden össze borogat, megtalálja a fényképet, amin az õ feje be van karikázva. Aztán belép Jero és Renata megkérdi, hogy azt hiszi, hogy õ Bonita? Mire a férfi, hogy igen. (65. rész vége.) Elkezdenek veszekedni, mi alapján következtetett erre mire Jero megmutatja/ elolvassa a levelet, (a lány mondja, hogy nem õ írta)aztán elõveszi a láncot és, hogy ez a lányé. Mire Renata visszamegy a szobába és megmutatja, hogy az õ lánca ott van nála az ékszeres dobozában. Ami Jeronimonál van az Robertáé.(Erre a pasi kicsit meglepõdik, de nem nagyon foglalkozik vele, mert gondolom azt hiszi, hogy szerezhetett még egyet.)Majd elviszi a férfit a fához és megmutatja, hogy mi van oda vésve. Ezek után közli, hogy nem akar vele lenni, eldobja a gyûrûket, összepakol és elmegy. Jeromino Carlos unszolására utána megy, a lány beül Agustín autójába.(Akinek ez az egész marhára kapóra jön.)Utána a lány Agustínnál fog lakni, Jeronimo meg szenved, hogy elvesztette. Késõbb az esõzések miatt árvíz lesz és Jeronimot elviszi a víz. (Mert épp meglátja Augustín kocsiját és Renatanak kiabálja, hogy szereti, de mikor átfut egy ilyen meredek részén pont odaömlik a felgyülemlett víz. Renata mindenképpen oda akar menni, hogy kimentse, meg érkeznek a többiek (Lazaro, Ezequiel, Severino atya stb.)és sikerül kihúzni a vízbõl. Hazaviszik a birtokra, ahol Renata levetkõzteti nehogy megfázzon, próbálja felébreszteni és mikor felébred csak azt hajtogatja, hogy "szeretlek Renata" utána csókolóznak. Ennek ellenére a lány nem tud megbocsájtani és visszamegy Mexikóba.(Többek közt azért is, hogy megakadályozza Mathias & Roberta esküvõjét, ami végül nem lesz meg.)Aztán Jeronimo is utána megy és könyörög, hogy bocsájtson meg neki, majd elmondja, hogy Fina és Roberta terelték rá a gyanút, akik persze mindent hevesen tagadnak.
Agustín és Renata között úgy semmi komoly nem lesz. Igaz ad neki egy gyûrût(93.rész),de a lány szerintem csak azért fogadja el, mert csalódott Jeronimoban, természetesen nem megy hozzá. Ez inkább szerintem olyan, hogy Renata Agustínnal Jeronimo meg Marinaval vigasztalódik, "nincs ló, jó a szamár is alapon", de persze mind2en ugyanúgy szeretik egymást.
Amikor úgy tudják, hogy Roberta Regina lánya, Renata nagyon kiborul...érthetõ hiszen egy olyan anyával mint Josefina, aki mennyi szörnyûséget elkövetett, ráadásul, ha õ a lánya akkor mért vele viselkedett rosszul, Robertával meg jól? Persze Jeronimo mellette lesz és újra összejönnek.(122.rész)
Roberta olyan eget rengetõ dolgot nem csinál a testvére ellen, meg hát Finát amúgy is nehéz lehetne überelni. Õ inkább csak Agustínnal szövetkezik, hogy tönkretegyék Renata & Jeronimo kapcsolatát. Mivel Agustín a vége felé már rögeszmésen a magáénak akarja a lányt.
Végül de nem utolsó sorban, Regina úgy tudja meg, hogy Renata a lánya, hogy amikor a birtokon vannak és Renata pakolja el a cuccait, az egyik cseléd bevisz egy dobozt neki, amiben gyerekkori képek és egyéb dolgok vannak. Ezt a lány kiviszi és oda adja Reginanak, és mutatja az egyik képre, h õ itt Roberta.(169.rész) Regina erre fel kapja a fejét, mert azt hiszi, hogy a lány rosszul mondta.(Mivel Josefina a 40. részben küld egy gyerekkori fotót lányáról neki. Erre a képre õ ugye azt hiszi, hogy ez Roberta kis kori képe, és amikor Renata azt mondja, hogy az õ meg van lepve.) Aztán megint mutat egy képet és mondja, hogy ez Roberta, ez meg õ. Regina még mindig nem érti, hogy-hogy lehet, Renata van azon a képen mivel õ fordítva hitte. (Gonzalot is megkérdezi késõbb, de õ is azt mondja, amit a lány.) Antonio(mivel õ is ott van a birtokon.) szintén ebben a dobozban megtalálja Roberta anyakönyvi kivonatát.(Gondolom, az volt.) Amikor Regina nem figyel elteszi. Majd otthon elolvassa, hogy Roberta Gamba Alvarez szülei: Roberto Gamba & Josefina Alverez. Aztán elmegy és meg mutatja Isidronak(ugye Roberto & Regina barátja, Ines férje.) Akinek leesik, hogy tényleg Renata Regina lánya, mivel Robertát Josefina Roberto után nevezte el, és Regina lányát átkeresztelte Renátára.
Majd összegyûlik az egész brancs(Gonzalo,Contanza,Antonio,Isidro,Ines) és elmondják az egészet Reginanak.(174.rész) Elõször megvan lepõdve, de aztán örül neki. Contanza még el is mondja, hogy így logikus mivel Josefina, akkor ezért viselkedett mindig úgy Renataval, mert õ nem az õ lánya és utálja. Még az elsõ részeknél az egyikben meg is jegyezte Finának, hogy ha nem tudná, hogy a lánya, azt hinné, hogy azért viselkedik így vele mert nem is szereti.

***SPOILER VÉGE***

Remélem mindenre sikerült válaszolnom!:) Bocsánat a hosszért, de nem lehet rövidebben:D:D:D
10/10
lizuskah 2011 ápr. 10. - 07:34:14 10/10 Előzmény nuussi
(151/879)
szia nussi nagyon köszönöm:)és a SPOILERT is ..bocsánat akkor én voltam figyelmetlen mégegyszer köszönöm:) de liliom azért neked is köszi:) jajj holnap lesz a parti de várom:D:D amugy lehetett volna a cime bosszú és szerelem is tetszett volna azis:D de az idõtlen szerelem is tökéletes...:)
10/10
nuussi 2011 ápr. 10. - 00:10:46 10/10
(150/879)
155.
10/10
nuussi 2011 ápr. 09. - 21:21:10 10/10
(149/879)
Hétfõi részbõl...
10/10
nuussi 2011 ápr. 09. - 20:47:44 10/10
(148/879)
Az elsõ igazi csók. :Ð ♥
10/10
nuussi 2011 ápr. 09. - 20:44:33 10/10
(147/879)
Börtöncsók. :Ð
10/10
andika91 2011 ápr. 09. - 20:19:31 10/10
(146/879)
dejó ez a kép :D hanyadik rész ez ? :D
10/10
nuussi 2011 ápr. 09. - 20:04:03 10/10
(145/879)
:Ð ♥
10/10
nuussi 2011 ápr. 09. - 19:49:15 10/10
(144/879)
Szia!
Itt hamarabb fenn szokott lenni, mint a porton: http://tv24.hu/musorinfo/program/Idotlen_szerelem/1711952

Spolier
Valami lesz, de nem annyira komoly. Õszintén én azokat a részeket áttekertem, de láttam egy olyat ahol Augustin megakarja csókolni de Renata elhajol és inkább csak megöleli. De azt tudom, hogy egy ideig a birtokán fog lakni.
Spolier

Én nem hagytam figyelmen kivûl, :Ð Már egyszer válaszoltam is neked rá.
10/10
lizuskah 2011 ápr. 09. - 17:36:17 10/10
(143/879)
sziasztok:)

kedves liliom szabad kérdeznem te honnan szerzed be az elõzeteseket? mert te mindig elõbb kiirod mint a port.hu! válaszodat köszönöm.

Hát igen matias nem ezt érdemli, de ugyis tudom,hogy a végén õ is boldog lesz olyas valakivel aki viszonozza az érzelmeit.

SPOILER----
amugy jeronimo mikor jön rá ,hogy szereti renatat? vagyis már most szereti , de ugye a késõbbiekben bósszút akar állni rajta, na és akkor mikor ébred rá ,hogy közben beleszeretett? és kb.hányadik részben tudja meg renata hogy jeronimo eddig abban a tudatban volt ,hogy õ bonita? amugy ezt a kérdést sokszor feltettem de mindenki figyelmét elkerülte renata és agustin közt lesz valami ? ezalatt komolyabb kapcsolatot értek. A válaszokat elõre köszönöm
SPOLER VÉGE-----
Alicante 2011 ápr. 09. - 16:27:56
(142/879)
Annak én is:-)
Azért Mathiast is sajnálom, mert nem ezt érdemli.
Alicante 2011 ápr. 09. - 16:14:12
(141/879)
Nem késtél el vele.
Hogy lehet, hogy ilyen sokáig titokban tudják tartani Rafael halálát? Ez számomra érthetetlen.

Az utóbbi sorikban amit néztem mindegyikben be akarták palizni a férfiakat.
(Leitatás, sex és gyerek)
Alicante 2011 ápr. 09. - 16:00:34
(140/879)
Köszi az elõzetest Lili!:-)
Spoiler:
Nem tudod véletlenül mikor tudja meg a Gonzales család, hogy meghalt Rafael?
Spoiler vége.

Egyébként úgy látszik mindegyik sorozatban ellövik ezt a "leitatom a pasit és elhitetem vele, hogy az õ gyerekével vagyok terhes" storyt...ilyenkor mindig muszáj elvenni a csõbehúzó nõt?..legalábbis mexicoéaknál?