10/10
Renata001 2011 júl. 31. - 15:12:25 10/10
(579/879)
:)
10/10
Renata001 2011 júl. 31. - 15:11:36 10/10
(578/879)
:)
Alicante 2011 júl. 29. - 16:16:42
(577/879)
Tudod Lili az lett volna logikus ha Renáta vesz magának egy kis lakást és független nõként tovább éli az életét hisz õ mindig is önálló volt...ehelyett egy olyan férfinek mond igent akit nem szeret, akinek ki van szolgáltatva, ez nem jellemzõ egy Renáta tipusú karakterre. (Tudom azt írtad késõbb meggondolja magát!)

Na befutott az újabb szeretõ Roberta személyében. Ezt hogy magyarázza majd meg az "ifjú" võlegény leendõ hitvesének?

Karina más férfinél mennyire látja a hibákat, de a saját életét nem képes rendbe hozni. Most is eljátszotta az áldozati bárányt.

A jótékonysági bálon mindenki álarcban van kivéve Reginát, Gonzalot és Catat, csak hogy valamelyiket Fina le tudja lõni! Kérem szépen meg van ez elõre szervezve!:-D

Az viszont tetszett amikor Constanza kirántotta a dög mûhasát, hirtelen elment a baba!:-D
10/10
Renata001 2011 júl. 28. - 19:20:43 10/10
(576/879)
Az lehetséges hogy amikor a mai részben Constanzát mutatták a "Senora" c sorozat zenéje szólt??? :O
Alicante 2011 júl. 28. - 16:08:25
(575/879)
:-))
Jók a képek, Lilié is, köszönjük!:-)
Alicante 2011 júl. 28. - 16:05:04
(574/879)
Renáta most vált el de máris férjhez megy méghozzá kihez máshoz, mint Agustinhoz. Igaz, hogy nem szereti, fontos, hogy legyen fényes esküvõ!..utána jöhet a válás. Ezek passzióból házasodnak, vállnak pedig hívõ embereknek vallják magukat.
10/10
Renata001 2011 júl. 28. - 15:28:12 10/10
(573/879)
Köszi Liliom! jó a kép is nem láttam még. ;)
Alicante 2011 júl. 28. - 14:46:34
(572/879)
"Agustin pedig tényleg kezd kicsit õrült lenni."

Ráadásul borzasztóan erõszakos! Azon röhögök, hogy már mindenki tudja a "bujtatást", hogy Renáta ott tartózkodik. Szegény Gonzalo ha ez tudná!!
Alicante 2011 júl. 28. - 14:44:12
(571/879)
A testvére is jobban néz ki ennél a vékonyszájú nõnél...
Alicante 2011 júl. 28. - 14:43:09
(570/879)
Én is így emlékszem, hogy Robertára semmit nem hagyott, csak Renátára. De ha annyira meg akarja kapni a hamis DNS teszt után Roberta után az örökséget akkor is kiderül, hogy Reginától ellopta a lányát, tehát gyakorlatilag a börtönt nem ússza meg, vagy más miatt kerül sittre? Mondjuk volt egy-két gyilkossági kísérlete + eddig 2 gyilkossága és gondolom apácaként sem tagadja meg magát...egyébként szõrnyen néz ki ez a nõ! Ilyesztõ!!!
10/10
Renata001 2011 júl. 28. - 13:06:03 10/10
(569/879)
Milyen jól áll neki az apáca jelmez! :DDD
Hanyadik részben is lesz???
10/10
Renata001 2011 júl. 28. - 13:04:47 10/10
(568/879)
:)
10/10
Renata001 2011 júl. 28. - 12:54:33 10/10
(567/879)
Alfredo Adame (Honorio) felesége Rocio Banguells testvére Mary Paz Banquells!!!WoW...
anita27 2011 júl. 28. - 08:27:51
(566/879)
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit talált ki Fina....
továbbá arra is, hogy mikor derül ki, hogy ki Regina igazi lánya.
....szerintem Fina egyszerûen megszökik a börtönbõl.
....Agustín kezd kicsit õrült lenni nem?
Alicante 2011 júl. 27. - 21:32:25
(565/879)
Hamis DNS teszt minek kellene Roberta után? Õ tényleg Roberto lánya, de Renáta is.
Mennyi pénz kell ennek a dögnek, hisz lóvéval rendesen ellátta a volt férje...sõt ingatlanokkal is!
Nem baj, lassanként rohan a vesztébe, csak azt nem értem ha börtönbe kerül miért kerül ki onnan?
A végébe belelestem és még ott is szabadlábon volt.:-(
Alicante 2011 júl. 27. - 21:28:24
(564/879)
Valaki magyarázza már el, mert nem értem Fína ki után várja el az apai (Roberto) örökséget? Roberta után? Volt ilyen örökségi nyilatkozat 25 évvel ezelõtt?..vagy Renáta iránt? Azt meg hogy magyarázza meg, hogy ellopta a kislányt? Az igazi anyjával kellene élnie az pedig nem õ, és ez bûncselekmény a javából. Magyarul Renáta után Fína nem juthatna örökséghez, Roberta után inkább, de akkor is kiderül a disznóság!

Egyébként jó volt a mai epizód!:-)
10/10
lizuskah 2011 júl. 27. - 18:03:56 10/10
(563/879)
sziasztok :) rág írtam már ide meg mostanság a topic sem volt jó.. hát úgyanúgy nézem a novellát mint eddig nekem nem unalmas szerintem minden részben történik valami és nagyon szeretem :)

matias hát szerintem is feleslegessen vette el robertat, most nézegethet, mivel az meg nem akar válni, de jó, hogy már adrit végre észrevette aranyosak együtt :)
adrit bírom (bár a korábbi wendít aki alakította jobban szerettem de florencia is ügyes) nos szép dolog tõle, hogy összekarja az apját és constanzat hozni.
roberta nem értem mit sír matiásért, meg hisztizik hisz annak nem sok pénze van, meg mindig csak az anyjához fut nem képes megoldani a problémáit, meg tényleg azért agustinnal kavar? hát nevetséges, megint az lesz a vége, hogy agustin renatat szereti amit õ is jól tud.. tulajdonképpen õ választ olyan pasikat akik a tesóját szeretik és utánna rimánkodik.
fina hát próbál mindent szokásossan kézben tartani de azt azért énsem értem, hog akarja reginának azt mondani h roberta a lánya?! hisz akk ne annyi...
de azis érdekes lesz, hogy egybõl elhiszik-.- még akk is ha egy hamis DNS teszt lesz, ezt csak feltételezem.
gonzaloval nincs bajom bár néha nem bírom, de jól tette, hogy ott hagyta finát bár én mindent azért nem adnék neki.
karina énsem értem miért ragaszkodik ahoz az 1000 éves ígérethez, meg hogy õ házas és vannak kötelességei ugyanmár, alvaro tettei után a kötelessége az lenne h elváljon. de ha nem akar akk csak szenvedjen.
marina magát a színésznõt sem kedvelem túlságossan, de a karakterét sem. az h jeronimo hozza el a könyveit csak ürügy volt, hogy láthassa, meg nem tudom mit kiváncsiskodik jeronimo házassága után... milyen egy rámenõs nõ..
agustint mindigis bírtam , talán mert renataval kedves, de mostmár kicsit beárnyékolodott róla a véleményem, miután selenevel és robertával is kavart, ennyire szereti renatat?...
a a dárga renátával nincs bajom (L) :) bár sajnálom, hogy a mai részben egy más képet festett le jeronimonak vagyis jeronimo kezdett el képzelõdni de nem merte megcáfolni:(...
de am selene és roberta is szép kis barátnõk, ahol tudnak ott tesznek egymásnak keresztbe
chemát nem bírom, olyan nyálas rámenõs, mikor adri is kórházba volt miért nem tudta megérteni h neki ott nincs helye?... hihetetlen.
contansat sem értem szereti a férjét de nem képes neki megbocsájtani még akk sem h látja blanca milyen eszement nõ. de honoiroval leülhetnének már megbeszéélnie ezt, hisz az meg azthiszi h a felesége chemával kavart.
blancát utálom nem szimpatikus egy aljas dög olyan mint fina,, nem is tom melyikük a rosszabb. mert lehet h fina gyilkos stb..de ha választani kéne maga rocio szimpatikusabb magdánál. de blanca is csak játszik mindenkivel érdekes, hogy ilyen tökéletessen mindent megcsinált.és am amikor megverte a hülye magát ha-ha akk utánna azt sem mutatták h mi volt ..
annak, hogy mati és carlos boldogok örülök:) matit mindig nem bírtam amikor undok volt renátával, de azóta õ is bocsánatot kért tõle sõt még annak a marinának is megmondta a magáét h jeronimo a feleségéért ment a fpvárosba az tetszett:)

hát más nem jut eszembe :) jó részek voltak és lesznek is :) igen a fina utolsó része szomorú lesz és boldog is egyben:)

SPOILER--
arra már tuti robertáról is pozítívabb "képem" lesz

SPOILER--
10/10
Renata001 2011 júl. 27. - 17:34:17 10/10
(562/879)
Ez megható lesz, nagyon, tuti
:(
10/10
f_nikcsy 2011 júl. 27. - 16:28:56 10/10
(561/879)
Egyébként én már arra is gondoltam,hogy Fina úgy akarja rátenni Roberto vagyonára a kezét,hogy esetleg azt hazudja,Roberta Regina lánya(kitelik tõle),annyi embert lefizetett már,hogy egy esetleges DNS-vizsgálat már piti dolog.

Annyira ari Adriana és Matias:)))
De annak is örültem,hogy Constanzának kezd összeállni a kép
Alicante 2011 júl. 26. - 16:48:59
(560/879)
A tegnapi epizód végén mutatták, ahogy Regina felismeri Pepát. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem úgy rémlik, hogy Renáta esküvõjén már találkoztak, vagy rosszul emlékszem? Mindenesetre nem elõször látják egymást!

Annyira biztos voltam benne, hogy Jeronimo nem fog felébredni Renáta látogatásakor, hogy így legyen ötös találatom:-) Még mindig mosolygok Agustin dumáján, hogy "biztonságos" helyre hozta Renátát:-D Kíváncsi lennék ehhez mit szólna Gonzalo?

Fínát nem értem, hogy gondolja, hogy csak úgy odaállít Roberta az apjához, hogy adja ki az örökségét?..vagy Matias pénzére gondolt? Légyszi világoljatok már fel!

Az a dög meg hogy mert bemenni Honoriohoz ráadásul kiabálva hangoztatta, hogy õt nem kapják el, sõt nyíltan bevallotta, hogy õ a hunyó, stb. stb. Azért sok naív dolog van ebben a soriban is...