10/10
lizuskah 2011 máj. 11. - 18:10:00 10/10
(419/879)
szia persze nagyon szívessen leírom holnap:):)

és igen húúúú a mai rész király volt, de szerintem a láncról most nem derül ki semmi..hisz akk ott bukna minden.. érted? tehát akkor már kiderülne minden és ez messze lesz még.. igen már várom agustin képét, amikor szembesül a dolgokkal... ez a lorea meg tiszta hülye, nem renata vette el tõle jeronimot..

akkor majd hnap leírom:) és sok sikert az érettségidhez!! jajj már várom a holnapi részt :)
10/10
nuussi 2011 máj. 11. - 16:57:18 10/10
(418/879)
Lizuskah!

Megkérhetlek arra, hogy a holnapi rész tartalmát is leírnád nekem, mert pont 2kor lesz a föci érettségim és nem fogom látni. Mér nem reggel van????????? Elõre is köszi. :Ð

Jaj a mai rész nekem nagyon tetszett, ha az a hülye csaj egy kicsivel késõbb jön lehet, hogy Jeronimo rájött volna, hogy nem Renata "bonita". Mert eltudta volna neki mondani, hogy az a nyaklánc az övé és csak nem ennyire bolond, hogy nem esne le neki a dolog.
Meg remélem majd Regina látni fogja Renatan a nyakláncot vagy fordítva. De minek kell így eltakarni azt a medált, lehet pont ezért nem fogja senki se látni. Fogadjunk, hogy Renata meg leveszi és mire találkozna Reginával õ se fogja látni a láncot.

Már arra én is kíváncsi vagyok, hogy Agustin mikor és hogyan tudja meg, hogy Jeronimo felesége az imádott Renataja. Meg hogy mi lesz a fülbevalóval.
Alicante 2011 máj. 10. - 20:31:26
(417/879)
Köszi Lili az epizódismertetõket.:-)
Roberta mekkora frászt lekent Reginának...én a helyében visszaadtam volna de úgy, hogy a földön kössön ki!
Fína orvosának meg az a leghõbb vágya, hogy a rengeteg pénzbõl amit a banya adott neki többet ne kelljen dolgoznia!
Az orvosok szégyene...végtelenül sajnálom a pácienseit, de már nem kell sokáig elviselniük, hisz készül a munka temetésére!..
10/10
lizuskah 2011 máj. 09. - 12:57:40 10/10 Előzmény lizuskah
(416/879)
de egyépként ha jóbban belegondolok nem is olyan sokára lesz meg a végsõ békülés hisz a novella 181 részes, tehát úgy éértem a vége elõtt azért elég sokkal:)

én már nagyából tudom mi lesz a vége, csak egy-kéét apróbb dolgot nem..de amugy nekem tetszeni fog:)

SPOILER KÉRDÉS--

egyépként jeronimo mikor jön össze azzal a Marinával és meddig lesznek együtt? de szeretni soha nem fogja ugye? csak inkább felejtésre kell neki... nem,
SPOILER KÉRDÉS VÉGE---

a választ elõre köszi:D
10/10
lizuskah 2011 máj. 08. - 15:53:22 10/10
(415/879)
köszönöma választ:) húúúúúú hát elég sokára lesz meg a végsõ békülés de legalább meglesz :) már várom,a holnapi részt sziasztok:)

én az árva angyalt nem néztem.....nekem mondjuk mindenki szimpi a soriban :) csak néha mint már mondtam a gonoszság nem..
10/10
nuussi 2011 máj. 08. - 14:56:34 10/10
(414/879)
Spolier

A 122.részben békülnek ki végleg :) és a 164.részben tudja meg, hogy terhes. :)

Spolier vége
Alicante 2011 máj. 08. - 12:56:00
(413/879)
A további kérdéseidre nem tudom a választ, mert nem néztem elõre az epizódokat.
Alicante 2011 máj. 08. - 12:54:49
(412/879)
Én is csak a karakterüket nem szeretem, habár Fina az Árva angyalban is középszerûen játszott.
Azért ebben a soriban "nagyasszonynak" nem õt tettem volna be!
10/10
lizuskah 2011 máj. 08. - 12:35:46 10/10
(411/879)
én fináékat is szeretem mint szereplõk, de a karakterûket nem :) egyedül agustint szeretem:) gonoszak közül....

hát miért nem a 66 rész után jön rá h renata nem hibás?

engem pedig az érdekelne mikor békülnek ki végleg? elõre köszi :) am renata mikor lesz terhes?

hát igen kissé elnyújtották a sorit, de addig is láthatom õket(L)
Alicante 2011 máj. 08. - 10:59:54
(410/879)
Hát igen, kell a szenvedés de nem úgy, hogy majdnem a sori végéig tart, mert ez életszerûtlen, majd 2-3 részben megoldják a problémáikat és mindenki happy lesz, a gonoszok megbûnhõdnek, addig viszont garázdálkodnak.

Hidd el nekem is tetszik a sorozat, vannak unszimpatikus szereplõk..én Fina mellé Robertát is ide sorolnám, gondolom nem vagyok egyedül ezzel.
anita27 2011 máj. 08. - 07:35:06
(409/879)
Sziasztok !
Jerónimo mikor jön rá, hogy szerelme nem felelõs a tesója haláláért?
10/10
lizuskah 2011 máj. 08. - 07:06:05 10/10 Előzmény Alicante
(408/879)
szia, minden novellában van szenvedés, ettõl élethû, mert ha minden rózsaszín lenne kit érdekelne?

hát nem tudom roberta ilyent hogy tudodd megigérni... de diego ügyessen játszik vele:) amugy nem hiszem ,hogy gyanakodna arra ,hogy renata nem a tesója, az már mondjuk megfordult a fejében h. egyiküksem fina lánya, hisz arra még ráislérdett...nekem tetszik úgy ahogy van a novella, bár néha a gonoszokat megtudnám folytani xd:D
Alicante 2011 máj. 07. - 17:22:39
(407/879)
"hát okéé h gonzalo beleavatkozik renata döntésébe még értheõ... mert õ mellette van, na de fina? õ csak azon volt kiakadva h amiket jeronimonak mondott nem ösztönézték arra h otthagyja renatat. valamilyen téren robertát is megértem mert rafaval élt volna azon a birtokon ahol most renata fog.

na de õ sem ismeri igazán az anyját."

Persze, hogy kiakadt az anyja, meghiúsították a szándékát õ meg nem viseli el az ellentmondást..
Szerinted Roberta még nem tudja, hogy Renáta nem a testvére? Azért csak feltünt neki, hogy Fina utálja a másik "lányát, mondjuk fantáziája nem sok van szerencsétlennek.

Visszatérve Robertára hogy gondolhatta azt, hogy Diego árulása után majd az apja felveszi õt a céghez? Egyáltalán hogy ígérhette ezt meg neki? Normális ez a lány?
Alicante 2011 máj. 07. - 17:18:00
(406/879)
Az a legnagyobb baj, hogy a dél-amerikai sorozatokban gyorsan köttetik a házasság, ennek az egésznek már elõbb ki kellett volna derülnie és akkor tisztázták volna a helyzetet, nem lett volna ennyi szenvedés...de ezekben a sorozatokban ímádnak szenvedni!
10/10
lizuskah 2011 máj. 07. - 08:02:09 10/10 Előzmény Alicante
(405/879)
hát igen jeronimo észrevehetné ,hogy renata más, mondjuk látja is, de azért sok minden szól renata mellett h õ bonitá.. de viszont ugyis kiderül,és jeronimo ha jól tudom akkor majd bánhatja mert renata agustinnal lesz, és valamilyen téren jól is teszi majd, mert agustin szereti , igaz jeronimo is csak a házasság után renata sokat fog mellette szenvedni éés nem lesz olyan boldog.. ezért mondom agustin legalább értékeli õt.. mondjuk agustint is bírom:) igaz gonosz de nembaj.. azért nem bánom,hogy vele lesz, szeretni ugysem fogja õt..

SPOILER---

viszont az nem tetszik,hogy késõbb jeronimo azzal marinaval jön össze.....

SPOILER VÉGE--

hát igen a családban egyedül renata és constanzaék látják fina igazi arcát és h renatat nem szereti nameg matias.

hát okéé h gonzalo beleavatkozik renata döntésébe még értheõ... mert õ mellette van, na de fina? õ csak azon volt kiakadva h amiket jeronimonak mondott nem ösztönézték arra h otthagyja renatat. valamilyen téren robertát is megértem mert rafaval élt volna azon a birtokon ahol most renata fog.

na de õ sem ismeri igazán az anyját.
Alicante 2011 máj. 06. - 19:39:45
(404/879)
Ma ismét megnéztem Finát, hát tényleg Gonzalo hová tette a szemét? Biztos a hályogtól nem látott, de egy gonosz alaptermészetet nem lehet húsz éven keresztül eltitkolni!

Jeronimo egyenlõre az anyának hisz, mert neki is ott a szemén a zödhályog, de ha nem így lenne nem lehetne a sorit ennyire elhúzni nem gondolod?

Azért a cselekmény szempontjából Jeronimo elgondolkozhatna Fina hazugságain mikor rájön, hogy Renátát nem a pénz, vagyon érdekli, elmegy vele a világ végére is...ha igaz lenne Fina története akkor miért nem volt Renátának jó Rafael birtoka?

Matiast ma nagyon megsajnáltam, Robertánál és az anyjuknál viszont nem értettem mi közük van Renata és Jeronimo döntéséhez ha kitagadták a családból???
10/10
lizuskah 2011 máj. 06. - 16:51:44 10/10
(403/879)
sziasztok:) de jó volt a mai rész is :)

amugy nem tudja valaki hányadik részben fogja agustin megtudno h jeronimo felesége renata? már várom:)

jeronimo igazán elmondhatná renatanak az igazat..de amikor kiderül már késõõ lesz..
10/10
lizuskah 2011 máj. 06. - 13:36:43 10/10 Előzmény Alicante
(402/879)
szia nussi ennek örülök,hogy szereted a lapomat:)

hát alicante nem tudom..bár fina eléggé feltûnõen nem szereti renatat. de jeronimo is mindent képes ám elhinni..holott még semmi konkrét bizonyitéka nincs h renata lenne bonitá, oké a medálos dolog, de azis csak félreértés, de majd ugyis megtudja ,,hogy tévúton járt és akk. már késõ lesz....
Alicante 2011 máj. 05. - 19:34:02
(401/879)
Azon töprengtem, hogy anno Gonzalo gazdag, sikeres és sármos férfi létére hova tette a szemét, mikor beleszeretett a "kétgyermekes" férjnélküli nõbe, aki soha nem volt szép, se vonzó, se kedves...ráadásul huszonvalahány év alatt csak kiderült, hogy az egyik "lányát" gyûlöli, igazságtalanul bántja, a modora is igen érdes...vajon mit szerethetett benne ennyi idõn keresztül Gonzalo?

Egyáltalán senkinek nem tünik fel, hogy Fina még véletlenül sem bántja Robertát csak Renátát?
Szegény Jeronimo! Ennyi szemétséget a nyakába zúdítani, amit Fina beadott neki..
10/10
nuussi 2011 máj. 05. - 17:02:31 10/10
(400/879)
Köszi :) én is nagyon remélem. Amúgy én rendszeresen járok az oldaladra, nekem nagyon tetszik, igaz most nem voltam, mert tanultam de majd hétvégén pótolom. :)