10/10
Renata001 2011 júl. 05. - 13:55:50 10/10
(499/879)
Kár hogy vége lesz a MEPS-nek, de a CME még marad :))))
10/10
lizuskah 2011 júl. 03. - 12:16:20 10/10
(498/879)
értem köszi:) ezáltal az RTL. egész adása felborul...pl. az EZEL (L) is korábban kezdõdik :)
10/10
lizuskah 2011 júl. 02. - 18:29:17 10/10
(497/879)
szia tényleg akkor fog kezdõdni? nem is tudtam, akkor köszi az infót, holnap énis kiirom az oldimra, ha nem gond :)
10/10
lizuskah 2011 júl. 02. - 09:32:26 10/10 Előzmény Renata001
(496/879)
szia :) nem az nevetttem , hanem azon, hogy azt írtad belezavarodsz, maga a szó vicces :) de elnézést, ha félreérthetõen írtam :)
10/10
Renata001 2011 júl. 01. - 22:18:11 10/10 Előzmény lizuskah
(495/879)
Hát azért köszí! Lehet vicces, de én nem követem a napra kész infókat kevés idõm van, és az is csak este vagy amikor úgy adódik!:)
10/10
lizuskah 2011 júl. 01. - 18:35:21 10/10
(494/879)
igen agustin valóban szerethetõ gonosz :) és selené nem tudom mit akar..nevetséges , csak azért mert chemát nem érdekli fûvel fával képes kikezdeni? szánalmas.. de constanzaékat sem értem ám, hirtelen megjelent ez a blanca kitudja honnan és teljessen felkavarta az életüket. de honoioék még csak véletlenül sem ülnének le megbeszélni a dolgokat. hát igen matias, jót akart tenni, de feleslegesen. amúgy igen roberta végülis nem olyan boszorkány mint az anyja, ennek ellenére õ sem szent. talán az ügyvéd is azért van oda fináért, mert elõtte is csak szerepet játszik..

de amugy ma nagyon jó vége volt, igy legalább jeronimo tudja, hogy miért utálja renata ennyire, bár az amit vele tett aztis elég lett volna erre, nade azt még renata megbocsájtotta volna :) kiváncsian várom a hétfõi részt..
10/10
lizuskah 2011 júl. 01. - 17:08:00 10/10
(493/879)
sziasztok:) jeronimo a renátától kapott pofont kiérdemelte, viszont ez már sok, szegény jeronimo nagyot nézett amikor látta, hogy milyen nõnek is hitt a szerelmével ellentétben.. fina meg szokásosan lehazudta a csillagokat is.. roberta is tud szemrebbenés nélkül hazudni ez igaz, de azért õ sokszor mindent ott hagyott volna, férjhez sem ment volna, ha az anyja nem erõlteti, mert látszik, hogy õ irányitja robertat. pedig ha belegondolunk lehet hogy sok rosszat tett roberta és fog is az biztos, de õ csak boldog akart lenni rafaelel, és ha tudná, hogy valójában a drága anyucija hiúsította meg az álmait, biztos, hogy egy életre megutálná. persze nem védem robertát,mert néha kinem álhatom, és nem tetszik az sem, hogy mindig renátára irigy, és õt akarja tönkretenni, holott ezzel a bonitás hazugsággal is megkeserítette az életét. ennyi erõvel renátá is lehetne irigy robertára mert õt meg fina szereti jobban, de õ mégsem az.. hát igen roberta fina jellemét örkölte az biztos... xd meg, ha talán robertita (ha-ha) is kedvesebb lenne az emberekkel, és nem lenne ilyen angyali külsõ mögé bújt ördög, akkor talán szeretnék is. nem véletlen, hogy constanza, adriana , matias sem szereti... gonzalo is renátát szereti jobban :)

matiasnak meg szerintem nem kellett volna ekkora áldozatot hozni mások miatt,mégha ezzel renátának is akart jót. inkább menjen ádrihoz és legyen vele boldog, mert õ tényleg megérdemli :) gonzalo is válna, el fina beteg vagy nem, akkorsem változott a jelleme.. de azon nev
etek még, hogy az a soto ügyvéd meg odáig van fináért ha-ha :) kiváncsi leszek aréli végre megtalálja-e az igazit.. nekem nincs vele bajom :) agustint is bírom, mert ha mással nem is de renátával kedves, persze nagyon magának való..

SPOILER---
meg ahogy tudom összeszûri a levet selenevel , roberta barátnõjével. hát akkor ennyire fogja szereti renátát? ..persze biztos szereti, de akkor nem értem miért fog ilyent tenni..na renata akkor még agustinban is biztos csalódni fog, szegény :(
SPOILER----

nem tudom, hánya láttátok, az oldalamon is kintvan, az idõtlen szerelem baki videója:) aki még nem látta, NE HAGYJA KI !!

http://www.youtube.com/watch?v=x22-95SB9PQ

a kedvenc részem amikor finánál leesik a diszlet , vagyis kitörik az ablak vagy mi :) de jeronimo is sokat esik kel, viszont a legtöbb a szöveg hiba :) de selene amikor robertával beszélget, vagy 100x újra kezdik azt a jelenetet xd :)
Alicante 2011 júl. 01. - 16:06:11
(492/879)
Borzasztó volt a mai rész, szegény Jeronimot mindenki letámadta! Hiába mexicoiaknál ekkora a gonosz hatalma!
Ennyi hazugságot? Renáta meg inkább az anyjának hisz? Jeronimonál is így volt, még véletlenül sem Renátának hitt hanem annak, akit életében egyszer látott.:-(
10/10
lizuskah 2011 júl. 01. - 11:05:44 10/10
(491/879)
szia :) ha-ha belezavarodsz, ez vicces :) az oldalamon is mindent megtalálsz errõl : www.silvianavarro.mlap.hu

na FIGYELJ!!

carlos moreno egy de pura sangre remekét fog készíteni. és ennek már adott is egy munka címet (hisz ugyanazzal a címmel nem csinálhatja).. és ennek a munka címnek a magyar jelentése : a szerelem szarvai közt, nekem tetszik, eléggé sokat sejtetõ, majd kiderül, hogy végleg ez marad-e :) remélem már érted :) és igen továbbra is silvia és meier a legesélyesebbek :) hát én christian de la fuentének is nagyon örültem volna, de az õ neve valóban eddig csak carla. novellájánál merült fel.. sziasztok:)
10/10
Renata001 2011 júl. 01. - 09:43:45 10/10
(490/879)
Hmmm, Chritian de la Fuente, Carla Estrada sorozatába várható :O

En los cuernos del amor: bizony, már Carlos Moreno új novellájának is van munkacíme, melyet a La que no podía amar helyére terveznek, jelentése pedig a meglehetõsen bizarr "A szerelem szarvai közt". Remélem ez nem valami tehenes tematikára akar utalni. A fõhõsök terén nincs változás, Silvia Navarro és Cristian Meier a legesélyesebbek.

Most akkor ez nem a De pura Sangre??? Már teljesen belezavarodok. :D
10/10
lizuskah 2011 júl. 01. - 08:57:04 10/10
(489/879)
hát énis örülnék, ha chirtian lenne silvia párja :) még nem most kezdik a forgatást, a többi szereplõ megsincs, még silviat sem jelentették ki 100%-osan (de úgyis õ lesz :)
10/10
Renata001 2011 jún. 30. - 22:08:11 10/10
(488/879)
Igen Fuente neve sehol, nem tudom meddig keresgél még a producer.Mikor kezdik ezt a Pure sangrét forgatni nem tudod?
10/10
Renata001 2011 jún. 30. - 21:39:55 10/10
(487/879)
Már nem soká leleplezõdik Fína azt hiszem.

Egy jó hír:
Carlos Moreno sem akar Mario Cimarróval dolgozni, legalábbis legutóbbi twitter-üzeneteibõl ez derül ki, Silvia Navarróval kapcsolatban azonban megerõsítette, hogy õ a legerõsebb jelölt a De pura sangre fõszerepére, és hozzá Mariónál valamilyen "nagyobb" színészt szeretne választani.(én jelölteim: Cristian Meier, Christian de la Fuente, David Zepeda)
Alicante 2011 jún. 30. - 20:03:13
(486/879)
Honorioval és a nejével mi fog történni? Egyáltalán nem beszélik meg a helyzetet?
Szép estét!:-)
Alicante 2011 jún. 30. - 20:01:32 Előzmény lizuskah
(485/879)
Én is azt hittem nem lesz esküvõ, mondjuk Adriana sem erõltette meg magát, de ahogy látom Mathias mindenképp elvette volna Robertát, mert a Renáta által elmondott Rafael-kapcsolatnak nem tulajdonított jelentõséget. Annál inkább Jeronimo volt a támadási terület...szegény Renáta, de most már Jeronimót is nagyon sajnálom, mert szerencsétlen ártatlan! Fina buta képe engem meg elborzaszt! Hogy volt képes Gonzalo ebbe a nõbe beleszeretni? A külseje is visszataszító, tucatnõ, a belseje meg rohad...szerintem ugyanezt tapasztalhatta sok-sok évvel ezelõtt is. Arra tényleg kíváncsi lennék hogy vehette a nyakába anno két gyerekkel Finát Gonzalo a gazdag, sármos férfi?

Szegény Karina!:-(( Senki nem keresi? Ott fog sokáig rohadni ennek a mocsoknak a markában?
10/10
lizuskah 2011 jún. 30. - 13:59:49 10/10
(484/879)
sziasztok:) igen renata nagyon profi volt :) imádtam azt a jelenetet :) õszinte leszek, eddig én abban a hitben voltam, hogy nem lesz meg az eskûvõ, ugy gondoltam majd valami miatt elmarad...de nagyot néztem énis, amikor mondták hogy õk már férj és feleség.. sajna nem tudom mi lesz azután, de már kiváncsi vagyok:) ahogy arra is, hogy a drága kis beteg robertita ebbõl hogy húzza kimagát.........
Alicante 2011 jún. 30. - 10:50:40
(483/879)
Nagyon tetszett, ahogy Renáta tegnap beolvasott Robertának és Finának, végre egy igazán jó jelenetnek voltunk tanui!:-))
Viszont megköttetett a házasság, most mi lesz? Valaki tudja?
10/10
lizuskah 2011 jún. 28. - 07:55:24 10/10
(482/879)
sziasztok, hát én gondoltam Zepedara, dehát õ most valóban a LFDD-ben játszik, és lehet, hogy ilyen hamar nem akar újra belevágni a forgatásokba. De amugy zepedat imádom, rettenetessen jó játszik, és helyes is szóval talán õ lenne a legeslegjobb választás:) húúúúú de imádnám a 2 nagykedvencet együtt(L) még, ha david csak fõgonosz lenne is, ált. nekik is nagy szerepük van mindig 1-1 novellában. Gabriellel sincs bajom, de õ valóban nem lennetúl jó választás..
10/10
Bözsemama 2011 jún. 27. - 19:57:39 10/10
(481/879)
Nekem most nagy kedvencem David Zepeda. Igaz, gonoszt alakított a Kettõs játszmában, de õ egy hús-vér pasi.
A Gabriel Soto is szimpi. Rájuk miért nem gondolnak?
10/10
lizuskah 2011 jún. 27. - 17:19:06 10/10
(480/879)
sziasztok:) igen juan valóban ezt nyilatkozta, és szerintem sem kerülnénke ilyen hamar össze (igaz maite és will esetében nem így volt) de szerintem is akivel silviának eddig a legjobb volt a kémiája az kétségkivûl juan :) de igen
christian szerintem tök jó lenne:) anno. még a hazugságok hálójában láttam, nekem szimpi volt, és nem is a legrondább pasi, ugy tudom még szépségversenyeket is nyert (vagy vmi ilyesmit) szóval õ tényleg jó lenne :)