10/10
lizuskah 2011 máj. 05. - 16:52:15 10/10 Előzmény nuussi
(399/879)
nagyon-nagyon szívessen :) szia és rem. jól sikerült az érettsgid!!

MINDENNAPOS FRISSEK : www.silvianavarro.mlap.hu aki akar lessen be --ismét figyelmetekbe ajánlóm sõt neked is nussi :)
10/10
nuussi 2011 máj. 05. - 16:16:08 10/10
(398/879)
Szia!
Nagyon köszi, hogy leírtad nekem a részek tartalmát. :Ð Most, hogy végre vége az érettséginek neki állhatok megnézni a részeket, azt hiszem egész éjjel ezt fogom nézni, jó sok részrõl lemaradtam. De ahogy olvastam a tartalmakat nagyon nagyon jók voltak. Na megyek is, mert már alig várom, hogy láthassam. Még egyszer köszi. :Ð
10/10
lizuskah 2011 máj. 05. - 15:50:26 10/10 Előzmény lizuskah
(397/879)
sziasztok, íme a mai rész tartalma ami szintén isteni volt:)

nos ugye jeronimo visszaért mexikóba és meglepte renatat tûzijátékkal és koncertel is ahol a zenét enrigue iglesias és juan luis guerra énekelték (itt a fõcimet adták elõ, amit eredetileg is õk énekelnek) renataék táncoltak és nagyon boldogok voltak :)

másnap fina elment jeronimohoz és mondta neki tudja h. õ rafael öccse és azt mondta neki joga van tudnia hogy az öccsével járt egykor renata is, és renata folyton csak játszott vele és nem szeretette õt.. jeronimonak persze ezek nagyon fájtak, fina pedig elõadta az ártatlan anyát aki a lányának akar jót és mondta jeronimonak reméli ezek után nem marad vele, és megegyeztek nem mondják el senkinek,hogy beszéltek.

renata kapott állást, felis hívta jeronimot de nem vette fel,majd elment hozzá de nem nyitott ajtót, igy üzenetet hagyott neki.

renata beszélt az apjával is regináról és rákérdett szereti -e a nõt? gonzalo hallgatott, ezzel renata tudta,hogy igen.és mondta ,hogy õ nem fogja emiatt elitélni.

adri és matias elmentek lakást nézni matiasnak és gonzalonak, késõbb adri anyukája rosszul lett és elmentek hozzá , meg onorio is.és agatha mondta már nem sok van neki hátra.

blancat onorioék felvették renata helyére.


diego beszélt robertával és pénzt kért tõle különben elmondja mindenkinek h. roberta nyakik benne van a fotos ügyben és megkérte h. most mondja azt h robertának ehez semmi köze, de mivel nem bizik benne igy van egy hangfelvétele ahol roberta arra utasitotta mossa tisztára a nevét, igy roberta kénytelen volt neki pénzt adni amig a cégnél nem tud neki állást keresni.

seleste roberta legjobb barátnõje, pedig önkéntes akar lenni a központban h azt a sszállitó fiút szemmel tartsa mert észrevettte h conszanzaval milyen jól kijön.

elkezdék adnresito kezelését.

regina a kórházban mikor inesékkel voltak igent mondott antonionak aki már nem akarja halogatni az eskûvõt.
10/10
lizuskah 2011 máj. 04. - 15:57:58 10/10 Előzmény lizuskah
(396/879)
sziasztok:)

Nos ime a mai rész tartalma:)

ugyebár fina a tegnapi részben megbeszélte renataval és robertával,hogy velük együtt megy be a kórházba..de robertat felhívta diego h. találkozzanak a klubban és az anyja mondta neki menjen csak majd mindenkinek azt mondja h . elkisérte, de renata ugye ekkor reginánál volt h. mi az h az apja szeretõje ? és odaadta neki a fótókat, de regina mondta h közte és gonzalo közt nincs semmi és h õ soha nem tenne tönkre egy házasságot mert egykor az õ férje is megcsalta és benne is egy világ omlott össze, renatanak úgy tûnt a nõ igazat mond, regina aztis mondta ha kell beszél az anyjával. renata mikor visszaért a házba nagyon szomorú lett h az anyja nem várta meg õt és robertával ment el a kórházba.

regina találkozott gonzalóval h beszéljen vele, gonzalo bevallotta h szerelmes belé, és megkérdezte szereti -e igazán antoniot? és regina mondta ha nem szeretné akk nem lenne most a menyasszonya. és gonzalo mondta majd akk beszél a családjával h mindenkinek elmondja nem regina a válása oka. regina mikor visszamnet a központba elmesélte inesnek h gonzalo szerelmet vallott neki és h nem tehet róla de õ is szereti.

fina az orvosnál volt és adott neki egy csekket h továbbra is folytassák a kis játékukat. mikor visszaértek roberta és renata elkezdett veszekedni és roberta mondta renatanak mennyire gyûlõli renata pedig felpofozta és kitépte a nyakából a láncát (ez olyan jó volt:) és roberta mondta h az az õvé de renata mondta már h lenne az õvé hisz az õvének a lánca is más aztán felment az anyjához.

jeronimo agustin elõtt ugyebár széttépte szerzõdést mindenki nagyon õrült ennek leszámitva agustint. jeronimo és a munkások ünnepeltek is a bonitán. renata felhívta jeronimot h mikor jön vissza és jeronimo mondta még este, és renata megkérdezte milyen ember regina? és jeronimo jókat mondott róla , és renata mondta h azért kérdezi mert az anyja szerint az apja szeretõje. renata utánna beszélt az anyjával aki mondta ha azért jött h robertával veszekedjen ne is jöjjön! és mondta neki ha egy kicsit is szereti akk. nem dolgozik többet reginánál, renata probálta neki elmondani h regina jó ember, de az anyja csak kiabált és amikor renata felhozta h reginá beszéélni akar vele fina nagyon dühös lett és mondta soha!

jeronimo carlosnak adott egy boritékot benne a bonitá (igazából fina )által írt levél rafanak és bonitá lánca, azért adta carlosnak mert elekarja felejteni a bosszút és boldog akar lenni renataval. carlos még aztis mondta neki mi lenne ha egyszer itt élne renataval? jeronimo végülis gondolkozott az ötleten. ..

jeronimo még azelõtt h visszament volna mexikóba kiment rafa sírjához. és bocsánatot kért tõle h õ is szereti renatat.

renata kapott egy csomagot , jeronimotól melyben egy nagyon szép ruha volt, hogy este ezt viselje. nagyon örült neki:)

agustin alfonsina által mindent megtud, vagyis h mik történnek a bonitán.

amugy a cégnél jött egy blanca nevû nõ, hogy átvegye renata helyét. és onorio egybõl felfigyelt a nõre is meg az életrajzára is..

közben constanza sok idõt tölt a tanoncal a szállitó fiúval a központban.

és ott lett vége, hogy diego elment a monterrubio házba . ugyebár korábban találkozott robertával mert õt az apja kidobta és gondolta azt vallja h robertának semmi köze nincs a fotos ügyhöz , ha cserébe kap majd a cégnél munkát, ezért a családnak azt mondta hazudott és robertának ehez semmi köze, roberta megcsak játszotta az áldozatot,diego adott gonzalonak egy levelet ami azoknak a leveleknek volt a fénymásolata amit elküldött mindenkinek aki a partin részt vett, hogy tisztázza ezzel ranatat. és gonzalo bocsánatot kért robertától.

nos nagyon nagyon jó volt mais (L) remélem ismét sikerült jól leírnom sziasztok:)
10/10
lizuskah 2011 máj. 03. - 15:50:08 10/10
(395/879)
sziasztok ime a mai rész tartalma :)

regina kapott egy csomagot melyben gyerek ruhák voltak azok a ruhák amit a kislánya az elrablásakor viselt, regina elisájult, másnap pedig kiment a nyomozó és mondta hogy lehet azért küldte el valaki névtelenül a ruhákat, mert közeleg a lánya 25.szülinapja amikor megkapja az örökséget, és ez csak regina aláírásával valósulhat meg, viszont a nyomozó szerint a lányának ehez élnie kell, regina nagyon örült, h. ugy tûnik a lánya mégis csak él.

jeronimo megérkezett a bonitára, matilde máris elmondta neki a véleményét, hogy eladja a bonitát. jeronimo renataval sms-ezett :)

renata találkozott az apjával aki mondta neki elvog válni finától, renata magát okolta de az apja mondta neki nem õ a hibás és h. rá mindig számíthat,és nagyon szépeket mondtak egymásnak:)

renata másnap reggel elment az anyjához, aki eszméletlenül feküdt az ágyban (ezt csaj megjátszotta) mindenki rohandt be hozzá nagyon megijedtek ,majd kíhívták az orvosát (azt akinek a tegnapi rész végén mondta benne van-e a hazugságban) az orvos azt javasolta még aznap vigygálják ki finát, utánna négszemközt beszélt gonzaloval, hogy a felesége korábban elment hozzá fejfájásra panaszkodva , és gonzalo megkérdezte milehet a legrosstabb? és a dr.mondta nagy az esély rá h. finának agydaganata van. utánna fina nagyon örült, neki hogy minden úgy megy ahogy akarja. renata beszélt az anyjával és mondta neki most akk. õ miatta lemondja a programját. felishívta az anyja elõtt reginát közölte vele h most nem tud bemenni a központba. fina csak lesett h reginát hívta. és mondta neki nem szeretné ha azzal a nõvel találkozgatna és nála lenne önkénste mivel az apja szeretõje és miatta hagyja el õt, megis mutatta a képeket renatanak. (ahol regináék vacsoráznak).

agustin mexikóban egy nõvel találkozott (bocsi a nevét nem értettem rendessen:) ez egy régi barátja agustinnak aki mindig a felesége akart lenni és most ezzel a nõvel érkezett le a bonitára.

carlos és jeronimo meg lasaro mikor mendtek a jegyzõhõz , carlos látta azokat az embereket akik megverték és lasaro mondta neki ezek agustin emberei.

renata elrohant geinához és kérdõre volnta hogy mi az h az apja szeretõje? majd elé dobta a képeket.

isidro levágatta a haját kopaszra és andresito is (mivel gondolom neki a kemo miatt elõbb-utóbb kihullott volna , igy ezzel kimélték meg õt).

és ott lett vége, jeronimo meg agustin ott voltak a jegyzõnél v.hol és jeronimo elõtte tépte szét a szerzõdést és mondta ink. kifizeti az az óriási összeget, agustin nagyon dühös lett. itt lett vége!

szóval nagyon jó volt:) remélem jól leírtam ismét.. sziasztok
10/10
lizuskah 2011 máj. 03. - 13:58:09 10/10
(394/879)
nagyon-nagyon szívessen:) és mais leírom egészhéten ahogy nussi kérte :D
Alicante 2011 máj. 03. - 12:07:38 Előzmény lizuskah
(393/879)
Én is köszönöm, hogy leírtad, mert tegnap én se tudtam megnézni.:-)
10/10
lizuskah 2011 máj. 02. - 17:19:06 10/10
(392/879)
sziasztok:)

nos ime a mai rész tartalma!

nos carlos elmondta jeronimonak hogy megverték,és h. agustinra gyanakszik...jeronimo találkozott is agustinnal mexikóban és mondta neki egyáltalán nem tetszik neki h. carlost megverette persze agustin mindent tagadott. és jeronimo mondta nem adja el a bonitát sem most sem máskor! méghozzá azért mert carlossal ezt tette és mert a személyzettel is lenézõen bánik. agustin felhívta alvarót és mondta neki menjen el e jegyzõhõz és modosítassa vele a szerzõdést. mert ugye ha jeronimo meggondolja magát kártéritést kell fizetni , de agustin a kártérités összegét gyorsan módosítatta, hogy minden neki kedvezzen és h.jeronimonak ne legyen kedve kifizetnie.

carlos ezt elmondta jeronimonak és jeronimo mondta neki este lemegy a bonátára, igy lemondta renataval a találkozót. jeronimo még a napfolymán elment a központba renatahoz és reginához:)

agustin elment gonzalohoz és mondta neki renataval jó barátok ezért kéne neki a száma , és gonzalo azt mondta õ adja meg az õvét és ha renata akarja majd felhívja. gonzalo beszélt renataval megadta neki agustin számát és gonzalo meg renata megegyezett h . gonzalo átmegy este constanzaékhoz.

renata elment agustinnal ebédelni, aki persze ennek nagyon örült. és rákérdett miért hagyta ott a vállalatot? és renata mondta mert beleszeretett valakibe,, akiét képes volt mindent eldobni, agustin csak nézett.

gonzalo beszélt finával hogy jobb lenne ha elválnának. fina azt mondta rendben , mert ha gonzalo nem szereti jobb lesz így.. (ezt a kamut xd) és fina ekkor képeket adott át gonzalonak ahol reginával vacsorázik. gonzalo nem tagadta, hanem mondta ,hogy csak barátok. amugy fina korábban az ügyvéddel beszélt, aki átadta neki ezeket a fotókat.

fina mondta robertának elfog válni, persze roberta kivolt bukva , hogy nem azért feküdt le matissal h most az anyja ne legyen itt. és fina mondta ne aggódjon.

roberta még korábban beszélt az anyával,hogy lehet h.rafa és renataközt korábban még elõtte volt valami.

regina mikor jeronimo a központban járt mondta neki h. jobb lesz ha renatanak elmondja az igazat de jeronimo mondta h. fél h elveszíti õt...de regina mondta neki nem sokáig fog falazni, mivel renata egy jólelkû ember.

onorio beszélt matissal és elmondta neki h. adri a lánya, és ne mondja el senkinek még.

constanzat zavarta h. onorio ennyit törödik adriékkal.
és ott lett vége h fina egy doktornál járt és megkérdezte akkor benne van-e? errõl többet nem fejtettek ki de ha olvastad az epizód ism. akk tudod mirõl van szó:)

remélem megfelelt, és a mai rész is nagyon jó vol(L)
10/10
lizuskah 2011 máj. 01. - 22:39:50 10/10
(391/879)
igazán nincsmit:) jajj már várom holnap a CME-ot (L) sziasztok
10/10
nuussi 2011 máj. 01. - 20:44:46 10/10 Előzmény lizuskah
(390/879)
Köszi szépen, mindent. :Ð
10/10
lizuskah 2011 máj. 01. - 14:36:10 10/10
(389/879)
szia nussi kérned sem kell én szívessen leírom:) imádom leírni :D:D szia és sok sikert az érettségihez!

gyertek!! a silvias-idõtlen szerelmes oldimon a fõoldalon található szavazás mellet szavazattok a jõvõhét képéért!! várom a szavazatokat sziasztok:)

www.silvianavarro.mlap.hu
10/10
nuussi 2011 máj. 01. - 14:23:27 10/10 Előzmény lizuskah
(388/879)
Nagyon szépen köszönöm. :Ð Majd még arra megkérhetlek, hogy a jövõ hetieket is leírod nekem, mert az érettségi mellet nem tudom sajna megnézni. Köszi. :)
10/10
lizuskah 2011 ápr. 30. - 07:25:03 10/10
(387/879)
szia:) igen tudom utánna láttam xd, de gondoltam ugyis mindenki tudni fogja elirtam :)
Alicante 2011 ápr. 29. - 19:16:43
(386/879)
Tökéletesen leírtad a mai rész tartalmát, kivéve egyet amit pontosítanék.

"constanza rákérdett gonzalonál zavarja-e hogy regina férjhez ment és gonzalo mondta ,hogy nem tudja mi történt rajongáskét indult dde... (gondolom ezzel arra célzott beleszeretett) és constanza mondta harcoljon érte. "

Regina még nem ment hozzá Antoniohoz:-)
10/10
lizuskah 2011 ápr. 29. - 16:20:56 10/10
(385/879)
szia:) szívessen elmesélem ..

jeronimo és renata beszélgettek, renata rákérdett a tesójára, hogyha akar akk. öntse ki a szívét, de jeronimo mondta hogy nem szívessen beszél róla. és megkérdezte renatat eljegyzték már valaha? akrácsak játékból is? de renata mondta ,hogy nem .

adri elment matiassal a moziba probálta jó kedvre deríteni:)mivel honorio megkérte segítsen neki átvészelni ezt a nehéz idõt..

honorio közben elment agatha-hoz és agatha bevallotta neki ,hogy adri az õ lánya, de megkérte csak akkor mondja el neki, ha õ már nem lesz...honorio nem bírta felfogni,hogy megfosztotta ettõl az örömtõl, de aztán..

constanzahoz oda költözött renata és constanza mondta neki nem -e lenne kedve regina központjában önkéntesként dolgozni? és renata mondta ,hogy de és elismentek hozzá és regina valamint az édesanyja is nagyon örültek renatanak :) cata is folyton diícsérte õt.

ines a fiának donornak jó lesz.

constanza rákérdett gonzalonál zavarja-e hogy regina férjhez ment és gonzalo mondta ,hogy nem tudja mi történt rajongáskét indult dde... (gondolom ezzel arra célzott beleszeretett) és constanza mondta harcoljon érte.

fina elment beszélni jeronimoval ( ugye a tegnapi rész végén õ hívta ) és fina rákérdett mit akar renatatól? és miért volt együtt korábban robertával? valamint megkérdezte miért jött ide és miért maradt itt? jeronimo mondta ,hogy nem tudta ,hogy renata és roberta tesók, és hogy szereti renatat, és mondta aztis,hogy a testvére halálaesküvõje miatt jött ide aki meghalt és ,hogy renata miatt maradt itt.

fina elment és azon gondolkodott vajon jeronimo mástis tud ? mármint a testvére haláláról és a menyasszonyáról.

rem. érthetõen leírtam puszi mindenkinek:)
és a mai részis nagyoon jó volt (L) már várom hétfõit..
10/10
nuussi 2011 ápr. 29. - 10:40:09 10/10
(384/879)
Ma ballagás. :Ð Majd légyszi meséljétek el, mi volt ma az idõtlenben. Köszi. :)
10/10
lizuskah 2011 ápr. 27. - 12:56:17 10/10
(383/879)
szia:)

hát igen ez igaz renata soha nem hitegette matiast , és téll. nem tom. a többiek és miért voltak annyira felháborodva ..de gonzalon lepõdtem meg! mert renata a mindene matias mellett, és tudta,hogy renata nem szereti matiast és hogy idõt kért tõle stb... szóval ez volt az érdekes... néha jeronimot sem értem xd imádja renatat de mégis azt hiszi õ bonita miközben teljessen más nõ mint amilyennek hitte és amilyenneek roberta leírta... szóval már várom a kis tréfáját:) kiváncsi vagyok mekkorát fog nézni, amikor rájön renatat nem érdekli a vagyona:D hát ettõl a soritól pont azt kaptam amit vártam sõt még többet is :) rudtam ,hogy ilyen remek lesz :D
Alicante 2011 ápr. 27. - 12:39:03
(382/879)
Ja, én is Gonzalora gondoltam, mert Constanzának feltünt, sõt többször szóvá tette már Finának, de tegnap az a kirohanás tényleg sok volt..a férj helyében ezt nem nyeltem volna le hisz a lánya már elköltözött és a m.helyén is felmondott.

Mathias hisztijét azért tartom soknak, mert a lány nem hitegette, sõt már szakítottak és elmagyarázta tisztán miért nem akart beszélni Jeronimohoz fûzõdõ érzéseirõl, hisz nem akarta megbántani a mostohatestvérét.

Nekem is nagyon tetszik a sorozat, várom a folytatást.
10/10
lizuskah 2011 ápr. 27. - 11:45:06 10/10
(381/879)
sziasztok:)

hát igen alicante fina tényleg nagyon feltûnõen utálja renatat.....bár constanzaék mondjuk ezt már korábban észrevették, meg mások is látják, hogy nem jönne kijól...na de gonzalo? szerintem neki felsem tûnt..na de nem zavar:) amugy érthetõ sztem matias fájdalma, jeronimo mégis csak a legjobb barátja akinek elmondta mennyire fontos neki renata, renata meg az a nõ akit imád...érthetõ hogy nagyon rossz neki..de nem kellett volna egybõl az alapján a látott csók alapján itélni...meg kellett volna hallgatni mi is történt valójában..bár erre nincs sok magyarázat:) één ugy ahogy van imádom a soriit (L)
Alicante 2011 ápr. 27. - 10:30:33
(380/879)
Matias hisztijét meg már kezdem unni!