10/10
lizuskah 2011 jún. 22. - 19:53:28 10/10
(459/879)
sziasztok:) nagyon jó volt mais a novell:) hát szerintem csak a töbiekkel lesz elhitetve, hogy roberta terhes marad, ugyanis nem.. de amugy igen a topic tényleg haldoklik:(.. mivan nem nézitek?? vagy csak nem írtok? sztem ink. az utóbbi:)
Alicante 2011 jún. 22. - 19:34:02
(458/879)
Szia Lili!:-)

Én nem értem ezt a sorozatelõzetest, Roberta holnap fogja elveszíteni a babát, erre még majd két hétig terhes marad? A holnapi részben nincs benne, hogy Fína manipulálni akarja az orvost...

Egyébként nézem tovább és egyre jobban tetszik, sajnos viszont a topic haldoklik!
10/10
lizuskah 2011 jún. 03. - 13:26:36 10/10 Előzmény Alicante
(457/879)
szerintem nagyon jó az idõtlen szerelem, minden részét imádom:) hát jeronimo végülis kívánja renatat, csak így bünteti de tényleg ott a sok bizonyiték és mégis másnak hisz. sõt hisz tudja, hogy fina meg roberta nem szereti renatat ezért érthetõ is, hogy fina robertat védve renatara fog mindent.. szerintem ez így tiszta. dáhát ez a szerepe és jól csinálja:) de maga a karaktere már összerakhatná azt a sok pici képet, pl. az eskûvõn látta renatan a láncot mégsem kérdett rá úutána, a képen is roberta van középpontban és a hátulján az "R"sem jelent semmit mert roberta neve is r-el kezdõdik. és aztis megkérdezhette volna a partin miért nem viselte az úgyan plyan láncát mint ami robertának van.... és az a vicc, hogy finanak meg elhitt mindent. de a legnagyobb bizonyiték az, hogy renata mindent eldobott érte szószerint. ma kiváncsi leszek a sorira, mert jó vége volt tegnap:) de valahogy csoda , hogy nem mutatták alvaro és jeronimo beszélgetését..ennyi lett volna?
Alicante 2011 jún. 02. - 18:53:57
(456/879)
Legyenek bonyodalmak, szenvedések, de a sorozat közben is lehet egy kis boldogság! Persze kell az izgalom, senki nem állítja, hogy unalmas sorozatot szeretne nézni...de az sem megoldás, hogy a sori vége elõtt csak negatív dolgok, a gonosz büntetlen uralkodása történjen és a végkifejletre maradjon 1-2 befejezõ rész.
Liliom: nézem tovább a filmet, de a Seherezádé jobban leköt nemcsak az életszerûségével hanem a rengeteg izgalmas fejezetek miatt is, fordulatos, emberi és a karakterek nagyszerûek! Látod az életbõl vett dolgok sem mindig unalmasak, kár, hogy te abbahagytad a film nézését!!..:-(
Alicante 2011 jún. 02. - 18:47:04
(455/879)
Jeronimot továbbra sem értem. Renata anyjával egyszer-kétszer találkozott mégis feltétel nélkül hisz neki. Ott van a fénykép amin kinagyítva Roberta van az elsõ helyen mégis Renátát cseszteti. Szegény lány mit valljon be amihez semmi köze? Õ már bizonyított hisz mindent otthagyott a szegénynek hitt szerelméért, akkor Fina mennyivel hitelesebb mint Renáta?
Komoly bajok vannak Jeronimo agyával, mert még a gyönyörû feleségét sem kívánja!
corny14 2011 jún. 02. - 14:53:51
(454/879)
a heti részek eddig szerintem elég izgik voltak..:D
10/10
lizuskah 2011 máj. 31. - 15:48:49 10/10 Előzmény nuussi
(453/879)
hát nussi nekem minden rész tetszik(L)

jajj ma is nagyon jó volt, végre renata megtudta, hogy jeronimo úszik a pénzben... hát neki ez nagyon rossz lehetett:(.. fõleg ha megtudja, jeronimo miértis vette el õt és miért volt vele bunkó.. mert szerintem akkor már nem fogja elhinni hogy azis közben játszott, hogy szereti õt.. de amugy ma nagyot nevettem amikor fina azt mondta gonzalora a pudli kutya ha-ha-ha nagyon jó volt:) meg a sori vége is méghogy jeronimo azt mondta nem lesz semmi gond..gond nem csak ezeqiuel meg majd agustin:):) épp elég xd...
10/10
nuussi 2011 máj. 29. - 18:37:55 10/10
(452/879)
Holnap lesz valami izgi?
10/10
lizuskah 2011 máj. 29. - 17:55:04 10/10
(451/879)
hát igen egyetértek.. sírjon csak één már ott tartok , imádom õtis meg minden, de a karaktere nagyon bunkó lett.. de majd ráébred szép lassan a dolgokra.

SPOILER

ugy tudom amikor agustin emegmutatja a fár renatanak amibe belevan vésve roberta+ rafael, jeronimo még akkoris is kételkedni fog

SPOILER

de majd minden rendben lesz :) jajj de várom már a holnapi résztisss(L)
corny14 2011 máj. 29. - 10:36:44
(450/879)
én nem is értem mit gondol Jeronimo.. õrjöngött ott Renáta szobájában, hogy mennyire szereti meg minden.. ha annyira szeretné akkor nem csinálná ezt vele.. meg most ráébredhetett volna, milyen ha elveszíti..
10/10
lizuskah 2011 máj. 27. - 06:24:43 10/10
(449/879)
sziasztok:) szerintem alicante ne hagyd abba! vagyis nekem ha fizetnének sem hagynám abba ha-ha de végülis te tudod:)

SPOILER--
nussi ahogy én tudom renata egy darabig agustinnál lesz mégis csak õ mentette meg és mégiscsak rászámíthat ott egyedül. ja és a másuk,hogy majd nem akarja egy ideig látni jeronimot, és agustin ezt majd közli is vele, jeronimo meg majd sírhat amiért ilyen bunkó volt. de az már csak hab lesz a tortán amior megtudja a szerelmét hibáztatta olyanokért amihez semmi köze
SPOILER
10/10
nuussi 2011 máj. 26. - 20:30:37 10/10
(448/879)
Meg ez, hogy Agustin elkezdi, hogy vigyük kórházba és aztán a birtokára viteti. Ez mi???
10/10
nuussi 2011 máj. 26. - 20:28:57 10/10
(447/879)
Elég fura volt ez a mai rész, nem lehet visszamenni azon az úton amelyiken a strandra mentek???? és megtalálták volna Renatat. Meg mér pont Agustinnak kellett megtalálnia? Õ tuti nem fog Jeronimonak szólni.
Meg azért tényleg nem kéne túlzásba vinne ezt a híres bosszúját.
Alicante 2011 máj. 26. - 18:52:22 Előzmény lizuskah
(446/879)
Köszi az újabb infot!:-)
Szegény Renáta egy szépfiúnak kikiálltott lökött pasihoz ment hozzá...ha tudta volna? Egy ilyen életrevaló, okos nõ nem fogja elszenvedni az örökös megaláztatásokat. Érthetõ, hogy Augustinhoz menekül!
Tényleg szívbeteg, ezért remeg idõközönként a kocsiba beszorulva.

Nem tudom neked feltünt-e, hogy hányszor fogják a mexicoi szappanoperákban még elsütni, ezt a "bedrogozlak a piával és elhitetem veled, hogy lefeküdtél velem" verziót? Nincs más ötletük mint mindig ugyanaz? (Blanca és Honorio)

Ez a rengeteg hazugság már engem kikészít ráadásul sokan hazudnak nemcsak Fina, Roberta, hanem Jeronimo, a doki, Ezekiel neje hogy csak pár nevet mondjak.

off) Mióta a Seherezadet nézem, azóta lettem finnyás, mert ott minden életszerû mig itt csak cirkusz-cirkusz hátán! Lehet, hogy befejezem a sori nézését?
10/10
lizuskah 2011 máj. 25. - 17:19:09 10/10
(445/879)
szia :) hát igen szegény renata:( de jól megmondta jeronimonak soha többé nem fog hozzáérni ha-ha ez jó volt xd, hát igen agustinnal most biztos boldogabb lenne, de örülök,hogy jeronimot szereti úgyis majd minden egyszer tisztázódik és boldogok lesznek...nade jeronimo tényleg túlzásba viszi..

SPOILER..
hát renata egy kicsit megsérül a nyakán ilyen merevitõ lesz (asszem) de olyan nagyon komoly baja nem lesz hála isten, de tuttomal agustinál fog lenni pár napig, õ hív majd orvost is meg minden, akkor, majd jeronimo idegeskedhet meg bánhatjaa, hogy igy bánt vele, egyszerûen nem tud a feleségével ellenni egy órát,hogy ne vesszen össze vele:(
SPOLER...

kiváncsi leszek a szüretre is meg minden, mert ahogy az epizód ism.-ben olvastam jeronimoék majd renata családja elõtt megjátszák magukat, hogy boldogok, nade matias matilde révén megtudja, hogy nem is húúú az nagy lesz, már nagyon várom a holnapi részt is !

amugy a mai balsetenél látszott, hogy renata szívbeteg, mert olyan szinroham félét kkapott sírás közben(csak nem olyan erõset) amugy meg agustinék fogják megtalálni :) :P
Alicante 2011 máj. 25. - 15:56:24
(444/879)
Ilyen nincs! Jeronimonak agyára ment a "bosszúja", a friss házas nejével egyáltalán nem akar lefeküdni, akkor miért vette el? Matias is a semmiért veszi el egy életre Robertát holott nem szereti. Itt mindenki áldozat, vagy egyszerûen hülye? Renáta inkább Augustinhoz ment volna hozzá, mint ennyire megaláznia magát, egyetlen kívánságként elõadni, hogy szeretkezni akar a férjével? Pedig Renáta csupa élet, derû! Szerintem jobb lenne ha hazamenne az apjához, minthogy mindennap lássa azt a szerencsétlen balfék férjét...

Remélem nem sérült meg komolyabban?
10/10
lizuskah 2011 máj. 23. - 17:15:00 10/10 Előzmény corny14
(443/879)
sziasztok:) hát ma nagyon jó volt a vacsora, agustin is észrevette, hogy renataék közt nincs minden rendben, de jeronimonak meg nem tetszik, hogy renatanak nem parancsolhat, hát még jó hogy nem, azokután ahogy bánik vele. viszont csak néztem amikor aréli flörtölt jeronimoval nemtudom mit akart.. de azért azsem volt szép,hogy jeronimo otthagyta renatat, megérthetné, hogy kedveli agustint, ráadásul mondhatni csak õ törõdik vele ott. na de azért roberta is.. nemtudom minek mondta, hogy a gyerek jeronimoé mikor az nem lehet ugyebár..gondolom azért , hogy matiast arra ösztönözze ismerje el a gyereket, és matias mivel szereti renatat és fontos neki a boldogsága ezért, megtette.. matilde meg nagyon remélem elõbb-utóbb kedves lesz renataval mert nem igen tetszik az ahogy viszonyul hozzá. már várom jeronimo képét amikor megtudja renata nem hibás semmiért és nem õ Bonita, akkor majd bánhatja, hogy szenvedést okozott neki. és akkor elisveszítí asszem egy idõre..végülis végig szeretni fogják egymást:)

Akit érdekel a novella utolsó 3 perce ami tényleg csodálatos az oldalamon megnézheti!! a Cuando me enamoro menün belûl is a Promó videókba és a mappa végén található:) Ellopni viszont TILOS !! www.silvianavarro.mlap.hu várom véleméényeteket az oldimra rólaa, esetleg ha valaki megnézi, komolyan sztem isteni:) jajj már a holnapi résztis várom:P
corny14 2011 máj. 22. - 19:22:12 Előzmény lizuskah
(442/879)
már nagyon várom a holnapi részt..:) remélem már a holnapi részben megejtik a vacsorát..:D
10/10
lizuskah 2011 máj. 21. - 09:13:03 10/10
(441/879)
sziasztok:) hát igen jeronimo tényleg észrevehetné renata az ellentetje annak a nõnek akirõl fina és roberta mesélt neki. hisz renata mindent eldobott érte, de szószerint, aaz állását, az otthonát, és a családját is hisz nem sokan támogatták az eskûvõben. és akkor még otthagyta a lovát is és mindent ami fontos volt neki, oké csak egy ló de akkoris, és ráadásul nagyon messze is költözött jeronimoval. ezek mind olyan dolgok amik arra utalnak, hogy szereti õt és, hogy képes mindenrõl lemondani (épp mint rafa annak idején roberta miatt). ráaádsul könyörgöm, ha õ lenne bonita, akkor mihelyst meghallotta volba a birtok és a ló nevét is nem viselkedett volna másképp? hisz még mondta is lazaronak õ nem bonita õ renata. és eztis tök nyugodtan, sõt még carlostól is megkérdezte ki az a bonita? nemigaz, hogy jeronimo ilyen vak. één személy szerint mivel bírom agustint örülök neki, hogy renata vele császkál, mivel a férje nem törõdik vele , nem kiséri el szinte sehova sem. még matilde is bunkó vele. akkor kivel legyen? egyedül carlossan szokott meg a manuelaval a szakáccsal, hisz még fõzni is képes megtanulni a férje miatt. ugy, hogy legalább agustinnal nem unatkozik, és jeronimo meg rádöbben , hogy akár eleszítheti renatat. mert amugy tényleg ha renatat a pénz érdekelné akkor ottvan agustin és matias... kiváncsi leszek renata milyen képet vág amikor megtudja, jeronimo hazudott neki mivel gazdag és nem szegény. sztem nagyon szar érzés lehet, mivel akkor úgy fogja érezni, hogy próbára tették, vagy nem is tom.. de azért a jeronimo is még az eskûvõi gyûrûre sem akart áldozni... bezzeg az agsutin micsoda fülbevalót csináltatott neki. na már várom a többi részét, meg aztis amikor renataék elmennek agustinékhoz vacsorázni.... jújjjjjj :)
corny14 2011 máj. 20. - 21:04:56
(440/879)
szívesen:)
Az biztos,hogy Matias jobb parti lett volna ha csak a pénz kellene neki..
Sõt még Agustin is jobb parti Jeronimonál.. azt is hihetné, hogy már Agustint is akarja, mert õ gazdagabb nála..
Matilde meg már annyira idegesít..:D remélem azért majd jóban lesz Renátával:)