Alicante 2011 máj. 20. - 19:31:38
(439/879)
Neked és Cornynak is köszi az elõzetest!:-)

Tetszett a mai epizód is, de mit akar Blanca Honoriotól? Ez egy stabíl házasság még ha véleménykülönbség van akkor is. Jeronimo egyre jobban belelovallja magát, hogy Renáta a Boníta. Szegény nõnek nincs mit bevallnia!! Annak örülök, hogy egy karakán, határozott nõvel áll szemben az ifjú férj.

Alvaro meg hogy képzeli, hogy elmebetegnek állítja be a feleségét? Még a papot is meggyõzi! Persze egy mexicoi soriba minden belefér.

Reméljük Carlosnak több esze van mint az olykor eszelõs Jeronimonak és hisz Renáta ártatlanságában. Szerencsére Renáta háta mögött állnak olyanok, akik szeretik és tisztelik. Remélem nem hagyják magára a szenvedéseiben. Jeronimo meg elgondolkodhatna azon, ha Renáta annyira haszonlesõ Matiassal ezerszer jobb partit csinálhatott volna!
corny14 2011 máj. 20. - 16:13:48
(438/879)
huhh valami tényleg nem stimmelt mikor olvastam, hogy Regina meg akarja ölni Robertát..:D hát a tv24 sem lehet pontos mindig:D
10/10
lizuskah 2011 máj. 20. - 07:11:38 10/10
(437/879)
sziasztok:) énis nézem mindennap, kisem hagynám, csak nem írok mindig :) de nagyon jó volt a tegnapi és az az elõtti részis, renata tényleg jól megmondta jeronimonak és igaza van igy õ nem nagyon boldog, ha nem szereti akkor engedje el, viszont jeronimo megszereti xd, de hát már rég összelehetett volna tenni a képeket. oké az elõfodulhat, hogy jeronimo azt hiszi az eskûvõn csak odaképzelte renata nyakába a láncot, mivel késõbb nem látta rajta. de arra nem is gondol, ha téll õ lenne bonita , akkor miért bezsél ilyen természetesen a földrõl és tök nyugodtan mondja, hogy bonita. ezis egyedül carlosnak tûnt fel . viszont féltékeny agustinra. szerintem lehet is. mert a birtokon mondhatni egyedül õ foglalkozik renataval és vele érzi jól magát. szerintem már neki is feltûnt néha-néha, hogy renataék közt nincs minden rendben. amugy matildet meg nagyon nem bírom, nem értem mit kell beleavatkoznia mindenbe, vegye már észre magát... remélem megváltozik, renataval szemben is :) és már a mai résztisnagyon várom!
corny14 2011 máj. 19. - 21:09:56
(436/879)
****SPOILER****

Friss sorozatelõzetes:

56. rész
Areli nagyon mérges amiért Renata Agustin birtokán lakik. Úgy érzi Renáta elrabolja tõle szerelmét. Blanca közben azon van, hogy lehetetlenné tegye Honorio életét. Jeronimo meggyõzõdik arról, hogy Alvaro és Rafael nem is volt olyan jó barátságban, mint azt a doktor állította. Szeretné ha testvére holttestét felboncolnák és megállapítanák az eredeti okát halálának. Így ezek után majd mindenki megfizethet, akinek köze volt Rafael halálához. Figyelmezteti Alvarot, hogy ha kiderül mit tett, õt és Agustint is a rács mögé küldi. Antonio állapota még mindig súlyos, Regina nem tud szakítani vele, Gonzalo pedig nem akar elválni Finától, mert meg van gyõzõdve arról, hogy meg fog halni. Ines továbbra sem hisz Finának. Regina még mindig meg akarja ölni Robertát, de ezúttal tényleg.

57. rész
Bár nem volt tervben Adriana elmeséli Renátának, hogy Matias hamarosan el fogja venni Robertát, mert gyereket vár tõle. A személyzet arra kéri Jeronimot, hogy vigye be a szõlõvel teli kosarakat a városba, így õ is részt vesz a fesztiválon. Josefina felbérel pár fickót, hogy rabolják ki Diegot, fõként a telefonját szerezzék meg, mellyel zsarolni akarta Robertát. Matias és Gonzalo Jeronimoba és Renátába fut a parádé alatt. Hogy Gonzalo ne jöjjön rá mi is folyik köztük, úgy döntenek eljátsszák, hogy a házasságukkal minden rendben. Antonio megtudja, hogy Gonzalo testõröket bérelt fel, hogy vigyázzanak Reginára. Severino atya megáldja a szõlõt és arra kéri a nõket, hogy tapossák meg. Jeronimót is odahívja, mert õ hozta utoljára a szõlõt. Együtt tapossák a szõlõt Renátával, mikor a tömeg elkezd kiabálni, hogy csókolják meg egymást.

58. rész
Jeronimo és Renáta szimbolikusan átnyújtják a szõlõtermést Agustinnak. A fesztivál alatt mindenki sokat iszik és részt vesz az ünnepségen. Jeronimót elragadja a szenvedély miközben feleségével tapossa a szõlõt. Gonzalo, Martin és Adriana is Jeronimo birtokán marad. Adriana úgy rendezi a dolgokat, hogy Jeronimo és Renáta egy szobában legyen, ahol szerelmeskednek, majd együtt alszanak. Antonio nem akarja, hogy rajta kívül bárki információval szolgáljon a lányáról REhinának, mert õ akarja megkeresni, így legalább vele marad a lány. Közben Fina nõvérnek öltözve belopódzkodik Antonio rendelõjébe. Mérget csöpögtet Regina kávéjába, így mikor az visszajön és megissza haldokolni kezd. Közben Roberta megszerezte Diego telefonját, amit a medencébe dob, hogy semmi bizonyíték ne legyen ellene.

59. rész
Cata tájékoztatja az orvost, hogy mielõtt elvesztette volna az eszméletét Regina azt mondta Pepa mérgezte meg. Antonio sajnálja már, hogy elutasította a testõröket, akik Reginára vigyáztak és arra kéri Cantut, hogy szerezzen pár embert, aki vigyáz a biztonságára. Agustin elmondja Alvaronak, hogy Renáta hamarosan az õ felesége lesz. Josefina átlapozza az újságot és meglepve látja, hogy nincs benne Regina gyászjelentése. Severino atya megijed mikor Alfonsina bevallja neki, hogy hûtlen volt Ezequiellel és Alvaroval csalta meg. Matilde elmondja Matiasnak, hogy Jeronimo és Renáta nem is él együtt és csak színjáték a házasságuk.Honorio találkozik Blancával, aki megcsókolja Honoriot, amit meglát Constanza, aki ezt látván elszalad és sírni kezd.

60. rész
Honorio találkozik Blankával és elmondja neki, hogy nem akar tõle semmit. Sem az életben, sem a munkában. Mivel Constanza kívülrõl úgy látja, hogy Blanka megcsókolja Honoriót, úgy gondolja megcsalja a férje. Persze Blankának esze ágában sincs kiszállni Honorio életébõl és cégébõl sem. Egyik szombaton mikor nem volt bent senki bement fõnöke irodájába és információkat mentett le az USB-jére Honorioról. Miközben Andrestio csontvelõ transzplantációra készül, Regina és Antonio lábadozik, Lazaro pedig a határon túlra akar menni dolgozni, abban reménykedve, hogy el tudja felejteni Karinát.
Alicante 2011 máj. 19. - 19:09:44
(435/879)
Jó volt a mai rész! Végre Renáta jól megmondta a magáét Jeronimonak.
A férfinak eszébe sem jut, hogy tévedett R-val kapcsolatban?
Na ezzel el lehet húzni 20-30 epizódot, addig gyötõrni fogja R-át?

Roberta meg miért ment inkognitóba, azt tudom, hogy a gonosz anyja tanácsára, de miért keveri a s.zart?
Ez a Jeronimótól vagyok terhes dumát nem értem, hisz hamar kiderül az igazság!

Már második napja nincs hsz, senki nem nézi rajtam kívül a sorozatot?
10/10
Bözsemama 2011 máj. 17. - 20:35:10 10/10 Előzmény nuussi
(434/879)
***SPOILER*** Mindenki, aki életben marad, s még sok-sok baba is születik. ***SPOILER VÉGE***

Aki kíváncsi:http://www.focotv.com/ Itt megtaláljátok mind a 181 részt spanyolul. És még nagyon sok sorozatot.
Alicante 2011 máj. 17. - 19:27:34
(433/879)
Jó volt a mai epizód is, de nagyon nem tetszik, hogy Jeronimo tudatosan törekedett arra, hogy gyötörje Renátát a rideg (külön vendégszobába terelés) viselkedésétvel. Ezért nem kellett volna elvenni!...de ezek a mexicoiak minden ürüggyel házasodnak ha kell, ha nem. Ez már nagyon unalmas és életszerûtlen!
Miért olyan fontos az esküvõ még akkor is ha kölcsönösen nem szeretik egymást a felek? Csak azért, mert sex csak házassági fogadalom után lehet?

Matiasnak pld. mért kell elvenni Robertát?
Ezek bele sem gondolnak az esküvõ (felhajtás) 1 napig tart, az együttélés viszont határozatlan idejû?
10/10
lizuskah 2011 máj. 15. - 13:45:50 10/10
(432/879)
:) megfigyeltem rengeteg kulisszák mögötti képen csak-mobil-mobil-mobil xd.. nagyon sokat telefonoznak de minden szinész nem csak a fõhõsõk:)jajj már várom a holnapi részt £££££
10/10
nuussi 2011 máj. 15. - 11:54:30 10/10
(431/879)
Mit mobiloznak ezek az esküvõjükön? xd
10/10
lizuskah 2011 máj. 14. - 16:26:12 10/10
(430/879)
hát igen azok szólnak renata ellen és a láncis ugyebár.. mert roberta a prtin renataét viselte mondván hogy az õvé hm.. ugy, hogy igen ezek amik ellene szólnak... kitalálom matilde carloshoz megy nem ? aranyosak iy együtt:) azt meg, hogy karina kihez megy szerintem világos :)
steierlein 2011 máj. 14. - 14:32:55
(429/879)
Fina ügyvéde nem ugyanaz mint Regina ügyvéde?
10/10
nuussi 2011 máj. 14. - 14:11:16 10/10
(428/879)
Spolier?

Kik esküsznek még? Gonzalo&Regina azt tudom, de ki a másik? Matias&Adriana?

Spolier?
10/10
lizuskah 2011 máj. 14. - 13:34:44 10/10
(427/879)
végülis jeronimo szereti renatat, csak hát azért a testvére halála sem semmi..és minden renata ellen szól. viszont már összerakhatná a képeket, mikor látta a nyakában a láncot is, bár szerintem utánna azt hittem , hogy csak képzelõdõtt, mivel már nem volt ugyebár renata nyakában. de ugyis majd minden tisztáózódik(L)
Alicante 2011 máj. 13. - 19:19:10
(426/879)
Jeronimo megesküdött Gonzalesnek, hogy boldoggá teszi a lányát...ehhez képest már a nászéjszaka után megváltozott a viselkedése vele szemben, magyarul borzasztó rideg lett vele. Ezek szerint elõre megfontolt szándék volt a részérõl? Ezért vette el?

"Roberta rávette Matiast, hogy aláírja a házassági szerzõdést anélkül, hogy elolvasta volna."

Itt egy újabb meggondolatlan esküvõ van kilátásban. Ezek a mexicoiak mind machoisták, muszáj megházasodni, mert csak akkor jön a szenvedés!:-D
10/10
nuussi 2011 máj. 13. - 15:25:50 10/10
(425/879)
Azért Jeronimo vigasztalhatná egy kicsit Renatat.
10/10
lizuskah 2011 máj. 13. - 14:39:42 10/10 Előzmény lizuskah
(424/879)
sziasztok:) jajj mindjárt kezdõdik a mai rész tuti jó lesz (L) :) amugy szerintem jeronimo megérdemli majd ,hogy elvesztí egy idõre ranatat, hisz õ bármit elhitt, csak azt nem , hogy nem õ Bonita, erre csak alig gondolt.. és koppani fog amikor renata agustinnal, lesz jajj de várom, nagyon szuper részek lesznek az biztos:)
10/10
lizuskah 2011 máj. 12. - 21:47:26 10/10
(423/879)
sziasztok:)

Hát..igen Jeronimo már tényleg észrevetné a dolgokatan , ráadásul Renata nyakában ott volt a lánc is.. de hát ha minden kiderülne, akkor meg késõbbre nem maradna semmi jó ez igy:) csak azon mosolyogtam , hogy sem renata sem regina nem vette észre a másik nyakában a láncot..ejj de tényleg renata mindent eldobott a szerelemért pedig jeronimo "nem gazdag"..rem carlosnak is feltûnik majd renata õszintesége:)
Alicante 2011 máj. 12. - 20:12:45
(422/879)
A hsz-od elsõ részével teljes mértékben egyetértek.

"Nem hiányzott az esküvõre ez a Lorea sem, elvégre teljes mértékben az õ hibája hogy Jeronimo elhagyta, úgy kell neki!"

Egyáltalán minek utazott Spanyolországból Mexicoba?...hisz már szakítottak, itt meg kiveri a balhét, mintha Jeronimo örök hûséget fogadott volna neki!
Azon meg nagyokat mosolyogtam, hogy mekkora önbizalma van ennek a spanyol csajnak csak õt veheti el Jeronimo:-)

Jeronimot egyáltalán nem értem, mikor kiderült, hogy Renátát egyáltalán nem érdekli az egzisztenciája, miatta ott hagyta a családját és a munkahelyét, ez nem elég bizonyíték neki?
Miért ragaszkodik egy általa elképzelt storyhoz, ráadásul az "anya" is a lánya ellen van? Ez sem tünt fel neki? Az anyának hisz, de kételkedik Renátában! Milyen szerelem ez?
Nem tudom miért volt ennyire sûrgõs az esküvõ, de tudom....a mexicoiak ímádnak házasodni, utána szenvedni!!!

A lánc késõbb kiderül, de akkor már késõ lesz, lényeg, hogy házasok!..hisz ez volt minden vágyuk!:-)
10/10
lizuskah 2011 máj. 12. - 18:07:06 10/10
(421/879)
szia akkor ime a mai rész tartalma:)

jeronimo mondta renatanak , hogy szereti õt és lorea csak a volt barátnõje, utánna jeronimo elment beszélni loreával, aki épp carlossal beszélgetett , és carlos is mondta neki nem vette el tõle senki jeronimot hanem õ engedte el (am carlos rángadta el renataéktól loreat) . Jeronimo is tisztázta vele már nem szereti és akit szeret az renata. roberta meg felhívta finat, hogy közölje vele az eskûvõ lefúja mert megjelent jeronimo exe, fina pedig mondta neki probálja lebeszélni renatat, hogy ne mejen hozzá. Regina odament renatahoz és mondta neki jeronimo egy jó ember és tudja, hogy loreát már nem szereti hanem csak õt (vicces de egyiksem vette észre a másik nyakában a láncot), renata utánna bement a kápolnába, hogy gondolkozzon. Renatahoz odament roberta és mondta neki ne menjen hozzá jeronimohoz mert csak egy nõ csábász, és mindenkivel csak játszik és mondta renatanak elintézi , hogy a templom hátsó bejáratán kimehessenek, aztán jött adriana és matias is . renata láncát adriana eltette mivel elszakadt, matias utánna négyszemköszt beszélt renataval , éés elmesélte neki lorea és jeronimo kapcsolatát, és aztis mondta fáj ezt mondania de tudja, hogy jeronimo õt csak azért árulta el mert amit iránta érez szerelem erõsebb még nála is. szóval matias szépeket mondott jeronimoról. utánna jeronimo is beszélt renataval és jeronimo látta h nincs a nykába az "R" betûs lánc és még visszaisgondolt mintha a nyakában látta volna. és mondta renatanak, hogy szereti és már az õ kezében van a közös életûk, renata igent mondott ,mert jeronimo isten elõtt megesküdött, hogy szereti õt. majd roberta hívta az anyját, hogy lesz eskûvõ, akinek persze ez nem tetszett. renataék összeházasodtak :) majd elmentek constanzaékhoz, megtartani a polgári eskûvõt. és már összeházasodtak:) renata megkérte matiast és jeronimo öleljék meg egymást, mert tudja õ az oka h ez a barátság megromlott. majd elmondta jeronimonka, hogy matias közben járt abban ,hogy igent mondjon. regina közölte gonzaloval most látják egymást utoljára. regina és mindenki sok boldogságot kívánt jeronimoéknak. lore elment. alfonsina pedig a papnak gyónt és elmondta foyton egy másik férfira gondol a doktorra és a pap mondta csak nem alvarora? és ekkor alfonsina azt mondta nem nem hanem egy másik orvosra akit a tv-ben lát. agustin üzenetet hagyott renatanak, hogy szeretne vele beszélni még az eskûvõje elõtt.

ennyi:) nagyon jó volt:) sziaa
Alicante 2011 máj. 11. - 19:39:38
(420/879)
Esküvõ: Fína mellett Regina úgy nézett ki mint egy hercegnõ! Nem csodálom, hogy a "mami" gyorsan elpucolt hisz csak égette volna magát Robertával együtt...mondjuk õ parancsszóra maradt.
Az viszont érdekes, hogy Regina nem ismerte fel Fínát, fordítva igen. Ez is azt bizonyítja, hogy a gonosz még nagyon sokáig büntetlenül garázdálkodhat a sori hossza miatt.

Honorio nejét viszont nem értem miért csinál ekkora faksznit Adriana jelenlétébõl? Már meg kellett volna emésztenie és nem azon munkálkodnia hogy tud minél hamarabb eltávolódnia a férjétõl...