10/10
lizuskah 2011 ápr. 02. - 13:57:03 10/10
(79/879)
sziasztok:)

SPOILER---
amugy véletlenül az "R"betûs nyaklán amit roberta hord de közben renata-é. nos regina nem fogja majd a lánc miatt azt hinni ,hogy roberta a lánya? ez csak egy feltételezés elõre köszi a választ

SPOILER VÉGE--- sziasztok
10/10
lizuskah 2011 ápr. 02. - 12:35:07 10/10
(78/879)
szia :) persze nagyon szépen köszönööm:)

SPOILER---
na de renata és augusto közt lesz valami ? reméélem nem xd... de Jeronimo azt a Marinat soha nem fogja szeretni ugye? csak akkor jön majd vele össze amikor renata nem bocsájt meg neki...azért mert bósszut akart állni rajta holott neki semmi köze nem volt rafaelhez csak barátok voltak. oo matias adriana-val de jóó:) az a kis csaj annyira édes:D de neki ha jól tudom az anyukája rákban meghal ugye? öszintén én olyan vagyok aki szereti tudni egy novella végét eddig szinte minden novellánál amit néztem ezt csináltam :) jóbban szeretem tudni, hogy ne érjenek meglepetések na persze attól ugyanugy végizgulom meg minden:) mert hát más látni , és más magyarul nem pedig spanyolul...amugy robertat tuti néha nem fogom kedvelni mert gonosz...de viszont leginkább az anyja miatt lesz olyan , meg azért mert õt egy férfi sem szereti igazán viszont mégis sajnálni fogom amikor szegény meghal:( de viszont szép lesz tõla hogy megfordul, hogy renatat védje és õt találják el szerintem ezt direkkt csinálta...szgeényke mindent meg fog bánni:( de az mikor derül ki, hogy az anyja ölte meg élete szerelmét? és renata mikor tudja meg hogy regina lánya? elõre köszi :D

SPOILER VÉGE----
10/10
nuussi 2011 ápr. 02. - 11:33:12 10/10
(77/879)
SPOLIER
Marina, asszem így hívják, de nem biztos, neki ikrei lesznek. Renata csak egy babát szül, amit mutatnak, lehet utána lesz még, a végét nem láttam teljesen.

Matias egyszer részeg és Roberta rámászik és reggel ott találja Gonzalo Matias ágyában, de sztem nem történt semmi, de elakarja vetetni magát vele, el is jön az esküvõ de aztán nem lesz meg. MAjd Adriana-val fog összejönni Matias.

Renata egy ideig Agustinnal lesz a birtokán, és az ugye a la bonita mellett van és Jeronimo meg ott van, és egyszer este átszökik és Jeronimo már alszik és ott nézi meg puszilgatja. :) Az jó rész. Persze mikor kimászik az ablakon Jeronimo pont akkor fog felébredni.

SPOLIER VÉGE

Remélem pár dologban tudtam segíteni. :)
10/10
lizuskah 2011 ápr. 02. - 10:36:57 10/10
(76/879)
sziasztok:) na egy kicsit utánna néztem a végének:)

SPOILER---
nos ha jol tudom jeronimo valami maria-val összeszüri a levet és kész vicc mert maria meg renata is egy napon szülnek , de maria meghal és renata és jeronimo ugyebár egyótt maradnak és felnevelik az õ gyerekét is, viszont egy csomo gyereket láttam vmi 5-6-ot most akkor hány lesz renata-é? mert az egyik mariáé de ugye bár mondhatjuk hogy renataé mert õ neveli... választ elõre köszönööm:)
10/10
lizuskah 2011 ápr. 02. - 07:59:02 10/10 Előzmény Anikó^^.
(75/879)
sziasztok:)
nos engem is érdekelne pár Spoiler!!felteszek pár kérdést remélem valaki válaszol mert nagyon kiváncsi vagyok :)

SPOILER-----

renata akkor jeronimoval matad ugye? és ha jól tudom lesz két gyerekük?

roberta valaha összejön jeronimoval? vagyis lesz köztük valami?

matias soha nem jön össze robertvala ? és matias egyszer megbocsájt jeronimonak ,hogy beleszeretett renataba?

és kb.hányadik részben derül ki ,hogy roberta volt "bonita" és nem renata?

egyépként , ha jól tudom akkor jeronimo és renata egymásba szeretnek, majd jeronimo utánna bósszut akar állni rajta, de közben szeretei viszont amikor renata rájön akkor szakít vele és hiába szereti arra már jeronimo nehéz lesz vissza szereznie nem? de akkor renata egy másik férfival lesz ?

és renata és augusto közt lesz valami?

SPOILER VÉGE-----

jajj bocsánat a sok kérdést de negyon érdekelne:) remélem valaki válaszol rájuk elõre köszi sziasztok
10/10
Anikó^^. 2011 ápr. 01. - 20:48:25 10/10
(74/879)
Ohh.Köszi :) Bár én nem SPOILER öltem volna meg Robertát a végén SPOILER VÉGE

Én azt hittem h. gonosz lesz úgy a közepétõl majdnem a végéig,
Én így csináltam volna:
megszüli a babát,kislány lesz neve:Rafaela :) apja után.Jeronimo-tól bocsánatot kér , elmondja h. szerette Rafaelt..Renataval jóba lesznek.Mikor van a szülinapja a Gonzalonak akkor rosszul lesz Roberta,ekkor derül ki h. terhes meg h. szívbeteg meg Renata is.Kiderül h. Fian volt a tettes,Robertáék rádöbbenek h. Fina milyen gonosz,Roberta összetöerik,Aztán Fina elrabolja az unokáját,megakarja ölni,de az égbõl Rafael megvédi a pici lánmyát xD Meg minden.. De akkor mind1

Ettõl függetlenül õ a kedvenc :)
10/10
Anikó^^. 2011 ápr. 01. - 20:15:50 10/10
(73/879)
SPOILER

Robertááát ?? :O És Renata erre ?
De megjavul?
SPOILER VÉGE
10/10
Anikó^^. 2011 ápr. 01. - 20:09:32 10/10
(72/879)
Vagy is Roberta xD na összekevertem õket.

Kicsi Renata&Roberta
10/10
Anikó^^. 2011 ápr. 01. - 20:07:57 10/10
(71/879)
*másodlagos
*szereti
*Renátáé

Pedig ha õ is kapna,szeretet,megértést(mármint Renata) akkor õ is olyan jó lenne mint a nõvére
10/10
Anikó^^. 2011 ápr. 01. - 20:05:32 10/10
(70/879)
Szerintem Roberta se lenne ilyen.Csak ugye csak az anya szerei ( már ha ezt szeretetnek lehet nevezni,h. megöli a saját lánya szerelmét,mégha a Renátáét ölte volna meg no de Robertáét ?! )
mert ugye apja nincsen,mert ha átgondoljuk az igazit Fina megölte,meg a mostoha az meg csak enátáé van oda,aztán Matias se szereti,se Jeronimo..Senki.EGYEDÜL:RAFAEL SZERETTE,ÕSZINTÉN..
Szegénynek se anyja,se apja.. Szerintem a szeretetéhsége vezette el oda h. gonoszkodik.. És irigykedik Renátára.pl:Õ miét nem lehet valami kis fönök a cégnél? Azt nem hiszem h. nem ért semmihez.Mindenki Renátátát hívogatja,szereti,és ezt meglehet érteni h. neki meg fáj..Mert õ úgy érzi h. õ csak másodlakog,pedig elvileg "ikrek" a nõvérével..
10/10
Anikó^^. 2011 ápr. 01. - 20:01:42 10/10
(69/879)
Sziasztok.Itt vagytok még ?

Én nekem Robertával kapcsolatban kellenének infók.

pl: Lesz -e szerelmes még vagy csak Rafael? Kiderül-e h. õ is szívbeteg,mint Renata? Nagyon gonosz lesz-e ? Ababa akkor elmegy . Ugye ?
Alicante 2011 ápr. 01. - 20:00:13
(68/879)
Matias nem rossz srác de nem illik Renatahoz. Inkább Roberta, de az meg szívtelen, ezért inkább Adrianat ajánlanám neki..de ez nem kívánságmûsor!:-)

Érdekes a két testvér habitusa. Annak ellenére, hogy Renatat eddigi életében csak alázta az anyja õ a talpraesettebb és kiegyensúlyozottabb - okés a nevelõapja ímádja -, ugyanakkor Robertat a szemét anyja elkényeztette, mindennel elhalmozta és ez ideggyengévé, önbizalomhiányossá tette képtelen érvényesülni. A való életben ez nem fordítva van?
Alicante 2011 ápr. 01. - 19:33:36
(67/879)
Nem tudom miért van vele kapcsolatban olyan érzésem mintha fogatlan lenne?...talán azért, mert beszéd közben alig nyitja ki a száját?

Egyébként nem rossz sori, de jelenleg egy kissé gubancos.
Köszi ha hozod továbbra is a tartalmakat, ha esetleg kimarad akkor újból beteszem az Animare-n lévõ részeket. Ott is elég részletes tartalom van!

Silvia Navarro játékát viszont élvezem Juan Solerrel együtt.
10/10
nuussi 2011 ápr. 01. - 18:44:40 10/10
(66/879)
Én is nagyon szeretem a sorozatot. :) tök jó ez az oldal, köszi, hogy megmutattad. :D
10/10
lizuskah 2011 ápr. 01. - 17:17:15 10/10
(65/879)
sziasztok:) Nos én nagyon szeretem ezt a novellát..nagyon vártam már ,hogy elérkezzen hazánkba végre itt van :) Imádom benne Renatat és Jeronimot meg Matiast :) de a többieket is szeretem .... a fõcimdalt imádom(L) ugy,hogy én nem csalódtam benne azt kaptam a novellától amit vártam...egyépként ha valakit esetleg érdekel van egy oldalam is róla : melynek témája Silvia Navarro és az idõtlen szerelem :) akit esetleg érdekel itt a link: www.silvianavarro.mlap.hu nos legközelebb is jövök véleményezni :)
Alicante 2011 ápr. 01. - 17:08:15
(64/879)
Lili!
Köszi a részletes tartalmat!:-)
Alicante 2011 ápr. 01. - 16:58:52
(63/879)
Nekem továbbra sem tetszik a Finát játszó színésznõ játéka, szerintem annyira középszerû, jelentéktelen kinézetû nõ, aki az Árva angyalban is felejthetõ volt mellékszereplõként...ráadásul a szinkronja is borzasztó!
Sokkal jobb lett volna erre a szerepre Laura Zapata, vagy Helena Rojo.
Egyébként elég szövevényes eddig a sori...
face90 2011 márc. 30. - 22:00:45
(62/879)
nekem olyan kellene aki veszi vagy tud olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni...brigitõl tudom h majd áprilisban vmikor...
mijud 2011 márc. 30. - 21:23:09 Előzmény nuussi
(61/879)
http://online-sorozatok.hu/tag.php?t=idotlen-szerelem itt mindig felkerül másnapra az elõzõ napi rész annak, aki csak megnézni akarja, nem tölteni.
face90 2011 márc. 30. - 20:41:30
(60/879)
Valakinek véletlen nincs meg a mai rész?:D Mert lemaradtam róla...